Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei Freebuds Se 2 - Beyaz

Huawei
879,00 TL
( / adet)
Satıcı: Hepsiburada
Resmi Satıcı
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (24)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

929,00 TL
929,00 TL
DSACategoryId/2147483642/371967/16218

Untitled Document


1. Pil ömrü ve şarj verileri, AAC formatındaki ses dosyalarının 50% ses seviyesinde çalındığı ve diğer özellikler için varsayılan ayarların kullanıldığı, şarj kutusunun güç kaynağı olarak kullanıldığı Huawei laboratuvarlarından alınmıştır. Gerçek sonuçlar ses seviyesine, ses kaynağına, çevresel parazitlerin varlığına, ürün özelliklerine ve kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişebilir.

2. IP54 toza ve su sıçramasına dayanıklılık yalnızca kulaklıkların kendisi için geçerlidir, şarj kutusu için geçerli değildir. Kontrollü laboratuvar koşulları altında test edildiğinde, kulaklıklar IEC standardı 60529 uyarınca IP54 olarak derecelendirilmiştir. Su sıçraması, su ve toz direnci kalıcı koşullar değildir ve direnç normal kullanımla zamanla azalabilir.

3. Gerçek ürün ağırlığı, konfigürasyona ve üretim sürecine bağlı olarak değişebilir.

4. Test verileri Huawei laboratuvarlarından alınmıştır. Gerçek deneyim kulak şekline, kullanım alışkanlıklarına ve takma durumuna bağlı olarak değişebilir.

5. Gecikme cep telefonu modeline, sistem versiyonuna, video tipine ve video formatına göre değişiklik gösterebilir.

6. Güvenilirlik testi verileri Huawei laboratuvarlarından gelmektedir.

7. Yakın eşleştirme özelliği yalnızca EMUI10 veya sonraki sürümleri çalıştıran Huawei cihazlarda desteklenir. Genel deneyim, kullanım kısıtlamaları veya bu özellik tarafından desteklenen modeller hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Huawei Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

8. Kulaklıkları manuel olarak eşleştirmeden veya fabrika ayarlarına geri döndürmeden önce, aramalar, müzik ve videolar dahil olmak üzere ses hizmetlerini duraklatın.

9. Dokunma algılama alanı tutma yerindedir. AI Life uygulaması aracılığıyla daha fazla işlev kullanılabilir. Gerçek özellikler değişiklik gösterebilir.

10. Bu özellik, kulaklıkların Bluetooth aracılığıyla bir telefona bağlı olmasını gerektirir. Kulaklıkları bulmak için bir zil sesi çalabilirsiniz, ancak harita konum hizmetleri desteklenmez. Huawei laboratuvar verilerine göre, kulaklıklarınızın telefonunuzun 20 metre yakınında olması ve iki cihazın da büyük engellerin olmadığı sessiz bir ortamda bulunması gerekir. Gerçek performans esastır. Kulaklıklar şarj kutusunun içindeyken çalmaz. Kulaklarınızın zarar görmesini önlemek için, kulaklıkları takarken zil sesini çalmayın. Herhangi bir sorunuz varsa, Huawei müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.


*Bazı özelliklerin erişilebilirliği bölgelere göre değişiklik gösterebilir. Yukarıdaki sayfalarda yer alan ürün resimleri, videolar ve ekran içerikleri yalnızca referans amaçlıdır. Gerçek ürün özellikleri ve spesifikasyonları (görünüm, renk ve boyut dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve ayrıca gerçek ekran içerikleri (arka planlar, kullanıcı arabirimi, simgeler ve videolar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) değişiklik gösterebilir.

**Yukarıdaki sayfalardaki tüm veriler, HUAWEI şirket laboratuvarlarında belirli koşullar altında gerçekleştirilen testlerden elde edilen teorik değerlerdir. Daha fazla bilgi için söz konusu ürün bilgilerine bakın. Gerçek veriler; bireysel ürünler, yazılım sürümleri, uygulama koşulları ve ortam etkenlerindeki farklılıklar nedeniyle farklılık gösterebilir. Tüm veriler fiili kullanıma tabidir.

***Ürün grupları, üretim ve tedarik etkenlerini içeren gerçek zamanlı değişiklikler nedeniyle, doğru ürün bilgileri, teknik özellikleri ve özelliklerini sağlamak amacıyla HUAWEI, gerçek ürünün; ürün performansı, teknik özellikleri, dizinleri ve gerçek ürün bileşenleriyle uymasını sağlayacak şekilde, yukarıdaki bilgi sayfalarında yer alan metin açıklamaları ve resimlerde gerçek zamanlı düzeltmeler yapabilir. Ürün bilgileri, bildirimde bulunmaksızın söz konusu değişikliklere ve düzeltmelere uğrayabilir.

Bluetooth Versiyon 5.2
Suya & Tere Dayanıklı Evet
Aktif Gürültü Önleme (ANC) Yok
Kulaklık Tipi TWS
Çift Telefon Desteği Yok
Müzik Dinleyebilme Var
Kullanım Tipi Kulakiçi
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00004SANT8
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

Lenovo Lp1 Bluetooth Kulaklık Dvip H3 Kablosuz Kulaklık Xiaomi Buds 3 Beyaz Hzl Echo Bluetooth Kulaklık Xiaomi Redmi Buds 4 Lite Bluetooth Kulaklık Siyah Huawei Freebuds 5i - Nebula Siyahı Xiaomi Redmi Buds 4 Active Haylou X1 2023 Tws Bluetooth 5.3 Alüminyum Kasa Enc Kablosuz Kulaklık (Haylou Türkiye garantili) Snopy SN-XBK33 Batty Mavi Tf Kart Özellikli Bluetooth Kulaklık Honor Choice Earbuds X5 Bluetooth Kulaklık Qcy T13 ANC 4 Mikrofon Bluetooth 5.3 Kablosuz Kulaklık Siyah Aktif Gürültü Engelleme QCY HT05 Melobuds ANC 6 Mikrofon Bluetooth 5.2 Kablosuz Kulaklık Beyaz Aktif Gürültü Engelleme Qcy T20 Ailypods Bluetooth 5.3 Tws Kablosuz Kulaklık (Enc) Shaza Air7 Gürültü Azaltma Enc 4 Mikrofonlu Bluetooth 5.3 Tws Kulaklık Siyah Anker Soundcore Life Note 3i TWS Bluetooth 5.2 Kulaklık - Hibrit Aktif Gürültü Önleme - A3983 - Siyah (Anker Türkiye Garantili) MIIIW True Wireless Earphone W200 Bluetooth Kulaklık (XİAOMİ TÜRKİYE GARANTİLİ) Anker Soundcore R50i TWS Bluetooth Kablosuz Kulaklık Siyah - IOS ve Android Uyumlu - A3949 (Anker Türkiye Garantili) Lenovo Thinkplus Lp1 Yeni Versiyon Kablosuz Bluetooth Kulaklık Beyaz Realme Buds T100 TWS Kulak İçi Bluetooth Kulaklık Beyaz Huawei Freebuds Se - Beyaz Haylou Moripods TWS Bluetooth 5.2 Kablosuz Kulaklık - IPX5 - Mavi - T33 Soundpeats Clear Bluetooth Kulaklık Xiaomi Redmi Buds 3 Bluetooth Kulaklık Beyaz Lenovo LP1S Tws Bluetooth 5.0 Kulakiçi Kablosuz Telefon Kulaklığı Siyah Huawei FreeBuds Lite TWS Bluetooth Kulaklık IPX4 - Beyaz Soundpeats Air4 Kablosuz Kulaklık Uyarlanabilir Aktif Gürültü Engelleme, Bluetooth 5.3 Kulaklık, Qualcomm QCC3070 Aptx Kayıpsız, Yapay Zeka ile Geliştirilmiş Arama Için 6 Mikrofon, 26 Saat Pil Ömrü Oppo Enco Buds2 Kablosuz Bluetooth Kulaklık Soundpeats Capsule3 Pro Hi-Res 3+3 Mikforon 52 Saat Kullanım Süresi Anc - Enc Kablosuz 5.3 Bluetooth Kulaklık Xiaomi Redmi Buds 3 Lite Bluetooth Kulaklık - Siyah Lenovo Thinkplus Lp1 Pro Kablosuz Bt5.1 Kulaklık Gri
Başa dön