iPhone Kabloları

İPhone Kablosu

İPhone ve İpad gibi cihazlarla uyum sağlayarak bu cihazların verimli bir şekilde şarj edilmelerini sağlayan İPhone kablosu, gösterdiği potansiyel sayesinde kısa sürede şarjın dolmasını sağlar. Bu kategoride beğeninize sunulan İPhone kabloları, Apple model telefon, İpad, Notebook gibi cihazların şarj işlemini kısa sürede yerine getirir. Tercihini İPhone cihazlardan yana kullanan bireyler, daha sonraki süreçte İPhone kablosu arayışına girerler. İPhone kabloları, diğer tüm kabloların aksine İPhone modellerinin çoğuyla uyum sağlar. Kısa sürede verim almanızı sağlayan aynı zamanda farklı renk tonlarıyla her ortamda kullanabilen Iphone kabloları, veri girişleri ve çıkışları gibi tüm işlemlerde farklı cihazlarla etkileşim sağlar.

İPhone Şarj Kablosu, hızlı şarj özelliği sayesinde İPhone X, İPhone XS, İPhone XS Max, İpad Pro ve daha farklı birçok cihazla mükemmel bir uyum içerisinde çalışır. İOS aygıtının şarj edilmesi gereken durumlarda uyumlu İPhone şarj kablolarından satın alabilir, böylece çabuk biten şarjınızı hızlıca doldurabilirsiniz. Apple şarj kablonuzu, farklı güç kapasitelerine sahip Apple adaptörünüze bağladıktan sonra kısa sürede gösterdiği şarj performansına hayran kalacaksınız. Evde, iş yerinde ve dışarda yanınızdan ayırmadan kullanabileceğiniz İPhone şarj kablolarının cihazınızla uyumlu modellerine göz atabilirsiniz. İPhone 5 ten başlayarak İPhone 11 e kadar uzanan modellerle uyumlu olan İPhone şarj kablosu, farklı modelleri ve renkleri sayesinde de geniş bir kesime hitap etmektedir.

İPhone şarj kablosu modelleri, düz, örgülü, hasır, metal başlıklı gibi tasarımlarıyla tüm dikkatleri üzerlerinde toplar. Her geçen gün yenilenen tasarımlara sahip olan İPhone şarj kabloları, bireylerin farklı görünümlü şarj kablosu ihtiyaçlarına büyük oranda cevap verir. Örgülü modeller, son zamanların en çok tercih edilen modellerindendir. Yıpranmalara karşı oldukça dayanıklı olan ve data uyumlu özellikleriyle her cihaza uyum sağlayan bu modeller, birçok kişinin favorisidir. Sadelikten yana olanların vazgeçilmezi olan düz modeller, farklı renk tonlarına sahiptir. Aynı veya farklı renk tasarlanan metal başlıkları sayesinde estetik bir görünüm kazandırılmıştır. USB hasır model şarj kabloları, yenilikten yana olan ve farklılık severler için özel olarak tasarlanmıştır.

İPhone kablosu kulaklık modeli, şarj ve USB kablosu ile kulaklığı aynı anda kullanmanızı sağlar. İkisinin bir arada olduğu kablo sayesinde cihazınızı şarj ederken aynı zamanda müzik dinleyebilir veya kulaklık ihtiyacınızı karşilayabilirsiniz. Son dönemlerin en teknolojik aletlerinden biri olan şarj kablolu kulaklık modeli, her ikisini aynı anda yanınızda bulundurmanıza gerek bırakmadan pratik bir kullanım imkanı sunar. Oldukça modern bir görünüme sahip olan bu ürün, farklı renk seçenekleriyle bu kategoride karşınıza çıkıyor. Şarj kablosu, tüm İpad ve İPhone cihazlarla uyum sağlarken, kulaklık da aynı şekilde fazlasıyla uyum sağlıyor. İki işlemi bir arada yapabileceğiniz bu kablo modelinden sipariş vererek hesaplı bir alışveriş yapabilirsiniz.

İPhone şarj kablosu fiyat bilgisi, şarj kablosu ihtiyacı olan kişiler tarafından merak edilmektedir. Bu kategoride bulunan şarj kablolarının çoğu farklı markalarda satışa sunulmuştur. Farklı firmaların sattığı şarj kabloları, özelliklerine ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Göz alıcı model ve renklere sahip olan İPhone kablosu fiyat belirlemede kablonun hızlı şarj özelliğinin olup olmaması, yanında kulaklığın bulunması ve tüm cihazlarla uyum içerisinde olması gibi etkenler ön plana çıkar. Değişen fiyat aralıkları, ürünün orijinal ürün olup olmamasında da etkilidir. Kırılmalara karşı dayanıklı, uzun ömürlü kullanabileceğiniz orijinal şarj kablolarından satın alarak cihazınızı şarj kablosundan dolayı oluşan bozulmalardan koruyabilirsiniz. İsterseniz, seçiminizi uygun fiyatlı orijinal olmayan fakat aynı işlevleri gören parçalardan yana da yapabilirsiniz.

İPhone kablosunun metal başlığı da dahil olmak üzere şık ve zarif tasarımı vardır. İnce ve küçük bir kablo sayesinde işlemden fazlasıyla verim alarak kısa süre içerisinde isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Beyaz, siyah gibi sıklıkla tercih edilen renklerin yanında farklı ve canlı tonları da tercih edebilirsiniz. Telefon kılıfınızla büyük ölçüde uyum sağlayan şarj kablolarını İpad veya bilgisayarlarınızla da uyum içinde kullanabilirsiniz. Oldukça dekoratif şekillerde üretilen şarj kabloları pek çok kişinin zevkine hitap eder. Şarj kablolarının İPhone cihazların hemen hemen tüm modellerine uyum sağlaması, kablolara olan ilgiyi arttırmaktadır. Android telefonlar ile İPhone telefonların şarj kısımları birbirinden farklıdır. İPhone şarjınız bozulduğunda yenisini almak isterseniz, kategorideki farklı fiyat aralıklarına sahip kablolardan satın alabilirsiniz. Mağaza mağaza dolaşmanıza gerek kalmadan birçok modele tek sayfadan ulaşabileceğiniz bu kategori, ayrıcalıklı ve hesaplı bir alışveriş yapmanıza yardımcı olurken aradığınız modeli kolaylıkla bulmanıza da imkan sağlar. 

İPhone kablosu, birbirinden farklı özellikleri sayesinde tüm dikkatleri üzerinde toplar. Bir şarj kablosundan çok daha fazlası olan ürün, cihazınızı şarj etme görevinin yanı sıra, farklı işlevleriyle de ön plana çıkar. Farklı cihazlardan veri alırken USB kablosu görevi gören bu kablo, tüm işlemlerinizi kesintisiz halletmenize yardımcı olur. Kopmalara karşı dayanıklı malzemeden üretilen İPhone kablo, özel ambalajında tarafınıza ulaştırılır. 24 saat şarj süresi yerine 1 saat içerisinde şarjınızı full konuma getiren İPhone şarj, İpad, Notebook ve İPhone kullanıcılarının olmazsa olmazıdır. Kırılan veya artık işlevini kaybetmiş şarj kablolarından bıktığınızda bu kategorideki şarj kablolarına göz atabilir ve seçiminizi bu ürünlerden yana kullanabilirsiniz. 

İPhone şarj kablosu kategorisinde yer alan kabloların çoğu, memnuniyet oranı yüksek olan ürünlerden oluşmaktadır. Bireylerin satın alma sürecini tamamladıktan sonra yaptıkları yorumlar, kablonun markasını seçmenize büyük ölçüde yardımcı olur. Bunun yanı sıra, merak ettiğiniz ürünün detaylı açıklamasına ve özelliklerine alt kısımda yer alan “ürün özellikleri ve açıklamaları” kısmından ulaşabilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacak bu kısım sayesinde daha hızlı karar verebilirsiniz. Ürünü satın alan kişiler beğenmeleri durumunda favorileyerek memnuniyetlerini ifade ederler. Siz de memnuniyet oranı yüksek ürünlerden satın alabilir, böylece güzel ve hesaplı bir alışveriş yapabilirsiniz. 

İPhone Şarj Kablosu Dayanıklı mıdır? 

Katlanan veya kötü kullanılan şarj kabloları, kısa sürede işlevini kaybederek, cihazınızın şarj süresini uzatabilir veya cihazınızı şarj etmeyebilir. Böyle durumla karşı karşıya kalan bireyler, uzun ömürlü olarak kullanabilecekleri şarj kablosu arayışına girerler. Kırılmalara karşı dayanıklı bir kablo çeşidi olan İPhone kablosu tasarımlarında sade kablonun yerinde örgü veya hasır dolamaları da mevcuttur. Böylelikle hem kabloya estetik bir görünüm kazandırılmış hem de şarjın kopmalara karşı uzun süre dayanması amaçlanmıştır. 

İPhone Şarj Kablosu Uygun Fiyatlı mıdır? 

Kategoride yer alan ürünler, markaları, renkleri ve özellikleriyle birbirinden ayrılırlar. Bundan dolayı fiyatlar belirlenirken şarj kablosunun kalitesi ve markası gibi detaylar göz önünde bulundurulmaktadır. Uygun fiyatlı kablo arayışındaysanız, kategorinin filtre kısmında fiyat aralığını belirledikten sonra karşınıza çıkan İPhone kablo seçeneklerinden herhangi birini seçebilirsiniz. 

İPhone Kablo Seçerken Neye Dikkat Etmek Gerekir? 

Kablonun sağlam ve dayanıklı olması, kablonun cihazınıza uygun olması, hızlı şarj edilebilir özelliği ve USB bağlantısının olması gibi birçok özellik İPhone kablo seçerken dikkat edilmesi gereken özellikler arasında yer alır. Kablonun uzun ömürlü kullanılabilmesi için kaliteli ve dayanıklı olması gerekir. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak seçim yapmanız, kararlı ve daha iyi bir tercih yapmanıza yardımcı olacaktır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

iPhone Kablosu

4099 ürün listeleniyor
Baseus
Apple
Spigen
Anker
Belkin
Mcdodo
Ttec
Konfulon
Zipax
Gjob
Worldway
Colezium
Syrox
Evastore
ZORE
Jiuyue
Microsonic
S-Link
Ally
Newface
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 46 / 4099 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?