Ürettiği teknolojik ürünler ile tanınan ünlü şirketlerden biri olan Apple markasının telefonları kendine özgü aksesuarlara sahip oluyor. Giriş ve bağlantı portları ile özgün nitelikler taşıyan markaya yönelik ürünler arasında ara kablolar da bulunuyor. Özellikle markanın cep telefonları için kullanılan kablolar, değişen birçok nitelik taşıyor.

iPhone kabloları arasında birçok farklı işte kullanıma uygun bağlantı kabloları yer alıyor. Temel olarak markanın bilgisayarları ve tablet modelleri ile bağlantı sağlamak için üretilen kablo çeşitleri dışında televizyona bağlantı imkânı veren fonksiyonel ürünler öne çıkıyor. Özellikle bir ucu USB girişi olan diğer ucu HDMI girişi olan kablolar, oldukça işlevsel bulunuyor. Kablo çeşitleri arasında ise bilhassa iPhone telefon çeşitlerine uygun iPhone 6S, 6 Plus, 7 ve 7 Plus ile birlikte 5S, 5 gibi modellerine uygun orijinal ürünlere erişilebiliyor. Orijinal ürün garantisi sunduğu için arızalanan şarj aleti yerine alınan ürünler sorunsuz ve güvenli çalışma imkanı veriyor. Ayrıca orijinal kablo çeşitlerinde tüm iPhone telefon serileri ile uyumlu üretilen kabloları bulabilirsiniz. Yalnızca telefonlarla değil markanın tablet modelleri ile de uyumlu olan kablolar, birden çok Apple ürünü olanlar için iyi bir seçim oluyor. Bir ucu telefonla ya da tabletle uyumlu olan diğer ucu normal USB girişi olan ürünlerin uzunlukları da değişiyor. Ağırlıklı olarak 1 metre ile 2 metre değişen uzunluğa sahip olan kablolardan ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

İPhone kablo çeşitlerinde farklı markaların kablolarını da mümkün oluyor. Farklı markaların data kabloları, değişen uzunluklar ile alıcıya sunuluyor. USB bağlantı girişi dışında fiber mıknatıslı manyetik veri kablolarını inceleyebilirsiniz. Kablolarla birlikte kulaklık bağlamak için USB aparatı, kulaklık ve şarj aparatı ile satılan ürünleri birden farklı marka seçeneği ile bulabilirsiniz. İşlevsel kullanım sunduğu için yardımcı bir aparat olarak alınan ürünleri seçebilir, iPhone telefonlar için kılıfı ile birlikte set halinde satılan ürünleri tercih edebilirsiniz.

iPhone Kablosu Fiyatı

iPhone kabloları, orijinal kablolar ve farklı markaların iPhone ile uyumlu bağlantı kabloları olarak değişiyor. Orijinal ürün garantisi veren kablolarda fiyatlar diğer ürünlere nazaran biraz daha yüksek olabiliyor. Görüntü aktarımı ile üretilen data kablolar farklı cihazlar ile bağlantı kurmak için tasarlanırken markanın telefon modelleri için üretilen şarj kabloları da denk bütçelere hitap ediyor. Orijinal ürün garantisi veren ürünler bozulan şarj aletlerinin bağlantı kabloları olarak tercih edilirken markanın diğer telefonları ile kullanılabilen uyumlu ürünlerine erişilebiliyor. iPhone 5 ve 5S’den başlayarak markanın en son çıkan telefon modellerine kadar tüm modeller ile uyumlu olan bağlantı kabloları da aynı fiyatlar ile alıcıya ulaşıyor.

Farklı markaların iPhone kablosu fiyatı ise değişken oluyor. iPhone ve farklı Android cihazlar için uyumlu olan bağlantı kabloları, şarj ve data kablosu olarak uygun bir kullanım sunuyor. USB girişi ile bilgisayarlarla kolayca bağlantı kuran ürünler birden farklı marka seçeneği ile bulunabiliyor. Tekli veri kabloları dışında set halindeki ürünleri de temin etmek mümkün oluyor. Mikrofonlu kulaklık, kılıf, şarj adaptörü, ekran koruyucu gibi çoklu parçaları kaplayan setler fiyatlarla birlikte marka açısından da değişiyor. İçerdiği parça sayısı markalarına bağlı olarak farklılaşan ürünler, set halindeki ürünler ile ilgilenenler için ideal oluyor. Daha uygun bütçelere hitap eden çoklu setler dışında giriş çoğaltıcı aparatları da inceleme fırsatı bulunuyor. Farklı özellikleri ile değişen iPhone kablo modellerini detaylıca inceleyerek telefonunuz için en güvenilir ürünü tercih edebilir, orijinal ürün çeşitlerine kolayca ulaşabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

iPhone Kablosu

.
.
Kullanım Tipi
Toplam 24 / 4109 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/29010123/80314033