Müzik dinlerken kaliteli sese, doygun basslara ve kulak tırmalamayan tizlere önem verenlerin tercihi JBL hoparlör; kullanıldığı tüm alanlarda (araç içi - kulaklık - ev sineması - kulaklık) fiyatına göre maksimum verimlilik beklentisini tam anlamıyla karşılıyor.

Üst segmentli araçlarda araç içi seslendirme tasarımı yapan JBL; ürünlerini mevcut aracında müzik dinleme keyfini kişiselleştirmek ve kaliteli hale getirmek isteyen kullanıcılara da sunuyor. Bu amaçla kabinli veya tüp JBL Subwoofer ile birlikte kullanılacak JBL oto hoparlörü arabanızda şimdiye kadar duyamadığınız kalitede bir müzik deneyimini sizlere yaşatacak.

Telefon ya da müzik çalarınızdan dinlediğiniz parçayı dışarıdan gelen bozucu seslerden arındırarak optimize edilmiş sürücüler ile kulağınıza ileten kulaklıklar sayesinde ister kablolu, ister kablosuz müzik keyfini yaşayabilirsiniz. Bluetooth, dock sistemleri ve wireless sistemler sayesinde bu keyfi bulunduğunuz ortam ve arkadaşlarınızla hi-fi kalitesinde sorunsuz ve taşınabilir biçimde paylaşabilirsiniz. Ayrıca Control serisi ile halen pek çok sinemada kullanılan kalitede sesleri kompakt ve kolay kurulabilir biçimde elde edebilirsiniz. Duyumun ulaştığı son nokta olarak Studio serisi sayesinde "hi-end" olarak tanımlanabilecek referans işitme kalitesindeki ham sesi dilediğiniz her an evinizde veya profesyonel çalışma alanlarınızda elde edebilirsiniz.

Kulaklıktan araç seslendirmesine kulağın duyabildiği tüm alanlarda temiz ve kaliteli ses elde etmek isteyenlerin tercihi olan JBL Hoparlör modelleri içerisinden karşılaştırma yapabilir, size uygun modeli hemen sepetinize ekleyebilirsiniz

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

JBL

1.421 ürün var
 1. Ürün Çeşidi A-Z
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Sepette Kampanyalı Ürünler
 5. İndirimli Ürünler
 6. Hemen Al Sonra Öde
 7. Yurt Dışından Ürünler
 8. Satıcı A-Z
 9. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön