Füme, siyah, mavi, sarı, beyaz, bordo, lacivert renk çizgileriyle özelleştirilen ve giyim şıklığınızı bir üst zirveye taşıyan kırmızı kravat modern kombinler elde edebilmenize yardımcı olur. Canlı renk tonu birçok parçayı ile ve özellikle erkek takım elbiseleri ile uyum sağlamayı başararak kullanım alanlarında genişlik imkanı sunar. Açık ve koyu renk tonlarından elde edilen kravatlar kumaşlar üzerinde parlak ve mat görünümdedir. Desen çeşitliliğinin çokluğu ile zevkinize uygun birçok ürün bulabilir ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Çizgi desenli modeller klasik kravat kategorilerinde yer alırken, yaprak, su damlası, kare, nokta, puantiye, çiçek dalı, çiçek, şal, kum, ekose, baklava baskı ve motif desenli tasarımlar modern görünümlere sahiptir. İpek, saten, örgü olarak birbirinden ayrılan kravat modelleri kendiliğinden desenli şekilde de karşınıza çıkabilir. Açık ve koyu kırmızı kravat tasarımları desenlerle birlikte şekillenerek farklı modeller ortaya çıkmasına katkı sağlayan özelliklerdir. Kravat kullanımını daha rahat hale getiren fermuarlı ve klipsli kravatlar ise pratik bağlama tekniği sunan tasarımlardır. Özellikle klipsli kravat yaka düğmesi kapatılmış gömleklerin üzerine rahat bir şekilde asılarak hazır hale gelir. Boyun bölgesinin sıkılmasını engelleyen klipsli modeller esnek ve konforlu bir kullanım sunar. Fermuarlı tasarımlar ise hazır hale getirilen kravatların bir tarafının aşağıya ve yukarı hareketlerle boyuna yerleştirilebildiği modellerdir.

Kırmızı Kravat Modelleri

Erkek takım elbise modellerinin tamamlayacağı ürünleri arasında yer alan kırmızı kravat modelleri farklı ortamlarda, özel günlerde, günlük giyimde tercih edilmesi üzere farklı seçenekler sunar. Modeller renk tonları bakımından birbirinden ayrıldığı için yüzeyleri farklı bir ürün havası oluşturur. Kırmızı kravatlar desenli ve desensiz olarak birçok seçim avantajı sunar. Ürünlerin üzerinde yer alan yatay ve dikey çizgiler, farklı renk tonlarının kullanılması birçok model seçeneğinin ortaya çıkmasında etkilidir. Aynı zamanda özel motiflerin de yer aldığı kravatlar farklı ortamlarda kullanılabilirlik özelliği ile öne çıkar. Motifler geometrik desenlerle sportif ve klasik şekilde tasarlanırken çiçek ve bir takım nesnelerin yer aldığı şekillerle daha sportif ve şirin hale dönüşür. Özel etkinliklerde, bayramlarda kullanılması üzere amblemli, baskılı ve o günü anlatan yazıların yer aldığı model seçenekleri de mevcuttur. İnce kırmızı kravat ve kalın kırmızı kravat tasarımları üzerinde yer alan desenlerin çeşitliliği ile farklı yaş gruplarının kullanımına uygunluk gösterir. İnce tasarımların desensiz düz klasik sade olanları genç bireylerin ve ofis ortamı çalışanlarının daha çok tercih ettiği modellerdir. Kalınlar ise orta yaş grubunun tercihine sunulan farklı çizgi detaylarıyla toplantılarda, iş görüşmelerinde ve özel etkinliklerde kullanılması uygunluk gösteren tasarımlardır. Özel bir desenin yer almadığı fakat kumaşların kendisinden işlemeli şekilde karşınıza çıkabilecek küçük kareli, dokumalı modeller kumaşların ürün üzerinde sağladığı farklılıklardır.

Kırmızı Kravat Kombinleri

Kırmızı kravat modelleri canlı renk tonları, özel kumaş dokuları ve desenli yüzeyleri ile her ortamda fark edilebilirlik özelliğine sahiptir. Kırmızı rengin sağladığı özel bir görünüm elde edebilme avantajını yaşatan kırmızı kravat kombinleri, kol düğmeleri, kravat iğnesi, bilek, kulak ve parmak takıları ile kullanılabilir. Günlük yaşamınıza sahip olduğunuz giyim tarzınız, rahat ettiğiniz pantolonlar, gömlekler, tişörtler kravatlarla uyum sağlayabilir mi sorusunu akıllara getirebilir. Kırmızı kravatların ince ve kalın dokuları, kumaş farklılıkları, yüzeylerinde yer alan desen çeşitlilikleri, ince ve kalın yapısı birçok kıyafet türü ile kombinlenebilme avantajı sağlar. Kırmızı ince kravat tek renk avantajı ile milli bayramlarda, toplantılarda, anma törenlerinde özel milli etkinliklerde tercih edilebilecek bir tasarımdır. Parlak ve mat yüzeylere sahip olan ince kırmızı kravat beyaz gömlek, koyu siyah renk takım elbise, siyah kundura ayakkabılarla uyum sağlayabilme kolaylığındadır. Normal zamanlarda tercih edilecek olan kırmızı çizgili kravat, mavi, beyaz, siyah, sarı renkleri ile oluşturulur. Günlük kullanım kıyafetleri ile uygunluk sağlayabilen çizgili kravatlar, uzun kollu tek renk gömleklerde bütünlük oluşturabilir. Sportif ve klasik giyim tarzı ile uyum sağlayabilen birçok desenli ürün, motiflerin farklılığından kaynaklı olarak kullanım alanları değişebilir. Büyük çiçek dallarının kullanıldığı tasarımlar, beyaz veya daha açık tonlardaki gömleklerle uyum yakalayabilirken, küçük noktalamaların veya çizimlerin yer aldığı geometrik desenli modeller koyu renkli veya çizgili gömleklerle de kullanılabilir.

Kırmızı Kravat Fiyatları

Erkek kombinlerinde göze çarpan dikkat çekici tasarımlardan birisi kravatlardır. Kravatın renginin kırmızı olması ile gözlerim bu noktaya çevrilmesinde etkili olan bir detaydır. Tek renk, düz, sade, klasik modeller arasında yer alan kravat ile kırmızı desenli kravat arasından kullanım alanları farklılıkları vardır. Aynı zamanda kullanılan diğer parçalarla uyum sağlaması, kişilerin günlük kıyafet stiline uygunluk göstermesi için modellerin arasında bu tür farklılıklar yer alır. Kumaşlarının çeşitliliği ve ince, kalın yapıda olmaları hem yaş gruplarına hem de kullanım alanlarının farklılığını hitap eder. Kırmızı kravat fiyatları ürünlerin özelliklerindeki bu farklılıklar sebebiyle sizlere alternatifli sunulur. Markaların desenli ve desensiz ürünlere yer vermesi, mendil seti ile birlikte kravatların sunulması, setlerin içinde kemer cüzdan kravat, kol düğmeleri parçalarının yer alması fiyat seçeneklerinin değişiklik göstermesinde etkili olan unsurlar arasındadır. Aynı zamanda lisanslı modeller arasında yer alan sarı kırmızı kravat çeşitleri, amblemlerin kravatların uç noktasında ve kenar bölümlerinde yer alması, kelimelerin, tanınmış kişilerin resimleri ve isimlerinin yazılması, önemli kişilerin imzalarının bulunması fiyat aralıklarının belirlenmesinde rol oynayan etkenlerdir. Seçim esnasında pek çok noktaya dikkat ederek özel etkinlikler veya günlük kullanım için tercih edeceğiniz birçok model arasından doğru ürünlerin alımını gerçekleştirebilir, uzun yıllar kaliteli kumaş dokuları ile yıpranmadan rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Hepsiburada fiyat bakımından en uygun seçenekleri sizlere sunarken birbirinden farklı modeller ile karşılaşacağınız çok sayıda çeşitleri kolay bir şekilde sipariş verebilmenize katkıda bulunur.

Kırmızı Kravat Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

Kırmızı kravat seçiminde kullanım sağlanacak ortam ve o ortamda tercih edilecek takım elbiselerin kumaşı oldukça önemlidir. Doğru kumaştan elde edilen kravatların tercih edilmesi diğer parçalarla uyumlu bir bütünlük oluşturulmasına katkı sağlar. Aynı zamanda kırmızı kravat seçiminde tonların farklılığı da dikkat edilmesi gereken noktalar arasındadır.

Kırmızı Kravat Kolay Şekilde Bağlanır mı?

Kırmızı kravat sabah işe gitme hazırlığında sizi yormayacak şekilde kolay olarak bağlanır. Geniş uç kısım biraz uzatılarak diğer bölümün etrafında tam olarak dolandırılarak arada kalan üst kısımdan içe doğru geçirilir ve sıkıştırılır. Yaka bölgesine oturacak şekilde uzunluk ve kısalığı ayarlanır.

Kırmızı Kravat Modellerinde En Çok Tercih Edilenler Hangisidir?

Kırmızı kravatlar günlük kullanıma ve özel davetliler için tercih edilmek üzere farklı modellere sahiptir. En çok tercih edilenler arasında takım elbiselerle uyum sağlaması bakımından parlak yüzeylere ve keskin hatlara sahip olan ortak kalınlıktaki ürünler yer alır.

Kırmızı Kravatlar Günlük Kullanıma Uygun mudur?

Kırmızı kravatlar ince tasarımları, kumaş farklılıkları ve mat yüzeyleri ile günlük kullanıma uygunluk gösterir. Kısa kollu gömlekler, kot pantolonlar, keten pantolonlar ve şortlar ile uyum yakalayabilen kırmızı kravatlar aynı zamanda farklı mevsimlerdeki kıyafetlerle de rahatlıkla tercih edilebilir özelliktedir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kırmızı Kravat Modelleri

1157 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 1157 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60001104/60001112/60001112