Erkek kombinlerinin vazgeçilmez parçalarından olan siyah kravat gardıroplarda her dönem yenilenen birçok desenleri ile yer almayı hak eder. Yatay ve dikey çizgilerden elde edilen klasik siyah kravat modelleri, modern ve zarif görünümler elde edebilmenizi sağlayan geometrik desenler şıklığınızı en iyi şekilde yansıtabilme fırsatı sunar. Siyah rengin üzerinde farklı renk tonlarının da kullanılarak tasarlandığı erkek siyah kravat farklı renkteki parçalarla kombinlenebilme avantajı sağlar. Siyah renkten vazgeçemeyenler de günlük giyimlerinde sıkça bu renge yer verenlerin tercih ettiği siyah mat kravat ise sade ve desensiz şekilde sizlere sunulur. Modeller ince ve kalın, mat ve parlak olarak birbirlerinden ayrılabildiği gibi desen seçenekleri ile de farklı alternatiflere sahiptir. Siyah puantiyeli kravat orta yaş grubunun giyimlerinde çoğunlukla yer verdiği modellerdendir. Kravatlı spor şıklığı yakalayabilmenin de önemli tasarımlarındandır. Aynı zamanda klipsli siyah parlak kravat modelleri yakası düğme ile kapanmış gömleklere rahatlıkla yerleştirilebildiği için klasik modellerden farklıdır. Ürünler arasındaki bu detaylar da yüzeylerden daha çok dikkat edilmesi ve göz önünde bulundurulması gereken noktalardandır.

Siyah Kravat Kombinleri

İnce siyah kravat genç bireylerin okul mezuniyetlerinde, yakınlarının ve kendilerinin özel günlerinde rahatlıkla tercih edebileceği bir üründür. Her renk takım elbise ile kombinlenebilen tasarımlar ince yapısı sayesinde zarif bir görünüm oluşturabilme avantajı sunar. Aynı zamanda takım elbise kullanmadan sadece gömlek ve pantolon parçaları ile de tercih edilebilir. Günlük şıklığınızı oluşturmak istediğinizde kot pantolon, spor ayakkabı ve ince siyah kravat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Siyah takım elbise kravat kombinleri ise en az riske sahip bir bütünlük oluşturmanıza katkı sağlar. Bu tarz kombinler oluşturulduğunda kol düğmesi, broşlar, yaka iğneleri, rozetler önemle yer verilmesi gereken aksesuarlardandır. Siyah slim kravat spor şıkları her daim yaşatmak isteyenlerin modern ve gösterişli kombinleri elde edebilmelerini sağlar. Casual tarzı ayakkabı, keten pantolon gömlek parçalarıyla bütünlük sağlayan mat görünümlü ürünler, tarzına düşkün genç bireylerin rahatlıktan ve şıklıktan ödün vermeyen yönlerini öne çıkarır. Kombin oluşturmada temel etken kravatların yüzeyinde yer alan desen çeşitliliğidir. Kullanım alanlarına göre farklı desenleri sahip ürünlerin tercihinin yapılması doğru bir kombinlemeyi ortaya çıkarır. Kendinden desenli siyah spor kravat klasik bir kombinmiş gibi gözükse de şıklığı ile giyim tarzınızı iyi bir şekilde yansıtmayı başarır. Kendinizi özgür ve rahat hissetmek istediğiniz izin günlerinde, çalışma hayatınıza bir renk katmak için tasarladığınız kombinlerinizde spor kravatlar en iyi tamamlayıcılardan olur. Doğru ürün tercihi mevsimlere göre yapılacak olan farklı kıyafetler göz önünde bulundurularak da yapılabilir. Siyah örme kravat süet, polar, yün ceket, örgü kazak, keçe, kaşe, kaban parçalarıyla kombinlenebilir.

Siyah Kravat Tasarımlarının Özellikleri

Erkekler için tasarlanan kravatların siyah rengi birçok farklı renk tonundaki kıyafet tasarımlarıyla kolay bir şekilde uyum yakalar. Ürünlerin sunduğu bu avantajlı özellikler klasik, şık, sade, gösterişli birçok kombin elde edebilmenize katkıda bulunur. Siyah saten kravat şıklığınızı bir adım öne taşıyabilecek desenli ve desensiz seçenekleri sahiptir. Saten kumaş dokusunun sağladığı parlaklık ile özel organizasyonlarda tercih edebilme avantajı sunar. Uzaktan bile fark edilebilen yapısı ile erkek takım elbise modellerinin vazgeçilmez parçaları arasında yerini alır. Siyah desenli kravat üzerinde yer alan motiflerin farklılığı ile birçok yaş grubuna hitap etmeyi başarır. Puantiye, nokta, kuş gözü, şal, çapa, kare, çicek, çizgi ve geometrik desenlerden oluşan modeller günlük kullanım ve organizasyonlar için uygundur. Organizasyonlar için uygunluk gösteren bir diğer önemli model ise siyah deri kravat tasarımıdır. Alışılagelmiş modellerin dışında bir izlenim oluşturan, özel etkinliklerde tarzınızı en iyi şekilde yansıtabileceğiniz ve stil sahibi kimliğinize öne çıkarabileceğiniz bir modernlik sağlayan deri tasarımlar deri kundura ayakkabılarla, sadece gömleklerle rahatlıkla kombinlenebilir bir yapıdadır. Siyah örgü kravat deri kumaştan tasarlanan kravatlar gibi sıra dışı bir görünüm elde etmeyi istediğinizde önemli ayrıcalıklar sunar. Düz siyah kravat modellerini birbirinden ayıran özellikleri ise ince ve kalın kesim tarzlarıdır. Çok ince, orta ve kalın genişlikte sunulan modeller farklı yaş gruplarının tercih edebileceği özelliktedir.

Siyah Kravat Fiyatları

Siyah düz kravat klasik giyim tarzına eşlik eden, sade bireylerin ilk tercihleri arasında yer alan tasarımlardandır. Bunun yanı sıra mat siyah kravat da bu tarz kombinleri çoğunlukla tercih eden bireylerin gardıroplarından ayırmadıkları parçalardır. Her dönemin modasını yaşatabilecek özellikteki siyah erkek kravat kullanım alanlarına göre parlak yüzeylere de sahip olduğu birçok tasarımla sunulur. Kumaş dokusundaki farklılıkların yanı sıra ince ve kalın yapılarda tasarlanan siyah renkli kravatlar erkeklerin vazgeçilmez aksesuarları arasındadır. Siyah kravat fiyatları çok tercih edilen ürünler olması bakımından her sezonda merak edilir. Önemli özelliklere sahip olması bakımından avantajlar da sunan tasarımlar ve klasik ve spor birçok giyim tarzını elde edebilmenizi yardımcı olur. Tarz oluşturma aşamasında farklı modellerden yararlanacağınız için ürünlerin farklılıkları öne çıkar. Siyah kravat ince ve kalın bir görünüme sahip olmasıyla farklı seçenekler sunar. Özelliklerinin farklılık göstermesi bakımından fiyat seçenekleri de değişken şekilde karşınıza çıkabilir. Günlük kullanımda çoğunlukla tercih edilen siyah renkli kravatlar birçok kombinin tamamlayıcı parçası arasında yer aldığı için kumaş dokuları bakımından birbirinden ayrılır. Siyah ipek kravat önemli etkinliklerde uygunluk göstereceği için düz bir siyah kravattan farklı fiyat değerinde karşınıza çıkabilir. Hepsiburada bütçenize hitap eden en uygun fiyat seçenekleri üzerinden siyah kravatların siparişini verebilme avantajı sağlar.

Siyah Kravatlar Nerelerde Kullanılır?

Siyah kravatlar parlak ve mat yüzeylere sahip olmasının yanı sıra çeşitli desen seçeneği ile öne çıkar. Bu bakımdan Her yaş grubuna hitap edebilen ürünler birçok alanda rahatlıkla kullanılabilir. Okul mezuniyetleri, çalışma ortamları, söz ve nişan gibi organizasyonlar, önemli görüşmeler ve toplantılar, günlük stil oluşturma kombinleri siyah kravatların kullanılabildiği alanlardır.

Siyah Kravat Fiyatları Nasıldır?

Siyah kravatlar desenli ve desensiz şekilde birçok tasarım ile öne çıkar. Fiyat aralıkları ürünlerin yüzey farklılığından, genişlik ve darlığından, konuştuklarından dolayı geniştir. Düz ve klasik modelleri uygun fiyatları üzerinden alabilmeniz mümkündür. Kravatların klipsli ve fermuarlı özelliklere sahip olması ise fiyatların bir miktar yüksek olması ile doğru orantılıdır.

Siyah Kravat Seçiminde Nelere Dikkat Edilir?

Siyah kravatlar birçok ortama rahatlıkla kombinlenebilir özelliğe sahiptir fakat seçim esnasında da bazı noktalara dikkat edilmesi gerekebilir. Yüzeyi mat ve parlak olarak birbirinden ayrılan tasarımlar özel davet organizasyonlarında ve günlük kullanımlarda da fark edeceği için bu noktaya dikkat edilebilir. Çok ince ve orta genişlikte olan tasarımlar seçim esnasında bedelenmesi gereken noktalardandır. Ürünlerin desen çeşitliliği de göz önünde bulundurulması gereken unsurlardır.

Siyah Kravat Kumaşları Nasıldır?

Siyah kravatlar her ortamda kullanılabilirlik özelliğine sahip modellerden tasarlanır. Günlük ve ofiste kullanılması üzere tasarlanan modellerin kumaşları birbirinden farklılık gösterir. Deri, saten, triko, örme, ipek ve pamuklu kumaştan tasarlanan modellerin yanı sıra el ve makine dokuması şeklinde sunulan çeşitler de vardır. Kumaşların birbirinden ayrıldığı diğer noktalar ise mat ve parlak olmalarıdır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Siyah Kravat Modelleri

1070 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1070 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60001104/60001112/60001112