Kadınlar ve erkekler için kendini ifade etmede önemli bir araç olan aksesuarlar, giyim tarzına göre farklılık gösterir. Klasik giyimde kullanılan; saat, kravat iğnesi, mendil gibi erkek aksesuarları arasında yer alan kol düğmeleri; ebatları, tasarımları ve renkleri ile farklı modellere sahiptir. Sadece tarzıyla değil kullanıldığı malzemeye göre de değişen erkek kol düğmesi çeşitlerini farklı markalardan inceleyerek kol düğmesi fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

Kol Düğmesi Modelleri

Tasarımları ile farklılık gösteren kol düğmesi modelleri arasında; gümüş düğmeler, sedef ve akik gibi taşların kullanıldığı düğmeler, yaratıcı sportif modeller ve klasik tasarıma sahip çelik düğmeler bulunur. Gümüş düğmelerde kişiye ve isme özel düğmeler, şık bir kullanım sunar ve orijinal tasarımı ile özel günler için hediye olarak tercih edilir. Özel tasarlanan gümüş modeller dışında; kaplangözü, jade, jasper, zikron, ametist gibi farklı taşlardan üretilmiş ürünler dikkat çeken tasarımlar arasında yer alır. Renkli taşları ile şık bir duruşa sahip modelleri kravat ve mendil gibi aksesuarlar ile renk açısından kombinleyerek kullanabilirsiniz. Gümüş kol düğmesi modelleri arasında klasik tasarıma sahip ürünler, kullanışlı yapısı ile tercih edilir. Yuvarlak veya kare şeklinde klasik düğmeleri özel ortamlarda takabilirsiniz. Desenli ve kabartmalı düğmelerde ise Türk bayrağı, Osmanlı arması, tuğra ve vav gibi Arap harf detaylı ürünlerden tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Çelik ve bijuteri düğmeler arasında ise farklı tarzlara sahip ürünler bulunur. Çelik modellerde mineli, klasik kare ve yuvarlak düğmeler, taşlı düğmeler ve modern kol düğmeleri farklı tarzlara sahip erkeklere hitap eder. Her erkeğin gardırobunda bulunması gereken klasik düğmeleri resmi iş yaşamında tercih ederek farklı takım elbiseler ile kolayca kombine edebilirsiniz. Çeşitli süslemeleri ile dikkat çeken mineli ürünler ise bronz, altın sarısı ve pembe altın renklerine sahiptir.

Kol düğmeleri arasında yer alan modern ürünler ise özellikle gençlerin ilgisini çeker. Kuru kafa, zar, gitar, scooter, çeşitli süper kahramanların simgesi şeklindeki düğmeler, esprili ve eğlenceli tarzıyla iş yerinde stilinizi yansıtmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda çelik ürünler arasında isme özel üretilen ürünlere de ulaşabilirsiniz.

Kol Düğmesi Fiyatları

Modeline ve üretildiği malzemeye göre fiyatları değişen kol düğmesi çeşitleri farklı bütçelere hitap eder. Üçlü çiftler halinde satılan ürünler, el işçiliği düğmeler, pırlanta ile süslü modeller ve gümüş modeller ürün kalitesine ve malzemesine paralel fiyatlara sahiptir. Özellikle pırlanta taşlarla süslü düğmeler ile titiz işçiliğe sahip modelleri hem fiyat hem de kalite açısından karşılaştırabilirsiniz. Gümüş kol düğmesi fiyatları ise birbirine yakındır. Enstrüman figüründe ya da çeşitli müzik motifleri tasarımına sahip gümüş düğmeler arasında aynı bütçelere hitap eden ürünler bulunur. Şık takımlar ile davetlerde kullanabileceğiniz figürlü ürünlerin ebatlarını inceleyebilirsiniz.

Ürünler arasında fiyatları ile uygun bütçelere hitap eden taşlı modeller yer alır. Aynı fiyat aralığında sunulan taşlı düğmelerden zevkinize uygun renkte olanını tercih edebilirsiniz. Oniks gibi sade taşların kullanıldığı kare ve yuvarlak gümüş düğmeler de daha uygun fiyatlara sahiptir. Çelik ürünler ise tasarımlarına bağlı olarak farklı fiyatlar ile satılır. Bronz veya altın sarısı renginde düğmeler ile birlikte iç kısmında küçük taşların kullanıldığı süslü modeller, düşük fiyat farkları ile birbirinden ayrılır. Çelik ürünlerde hem modern tasarımları ile hem de cazip fiyatları ile öne çıkan Star Wars, Pac Man gibi desenlere sahip kol düğmelerini inceleyerek tarzınıza uygun olanı seçebilir, renkli tasarımları ile esprili bir tarza sahip ürünleri spor gömlekler ile kullanabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Kol Düğmesi Modelleri

Gümüş Kol Düğmesi
Bijuteri Kol Düğmesi
Konumseçilmedi
DSACategoryId/2147483617/16032929/60004716/60001627