Gümüş Kol Düğmesi

Tarzına ve şıklığına önem veren erkekler için aksesuar seçimi oldukça önemlidir. Klasik giyimde kullanılan aksesuarlardan biri olan kol düğmeleri, çift taraflı ya da tek taraflı modeli ile tarzınıza şıklık katan parçaların başında gelir. İş yaşamında ya da davetlerde kravat ile kombinleyerek kullanabileceğiniz düğmeler, tasarımları ile farklı zevklere hitap eder. Çeşitli motifler ile süslü gümüş kol düğmesi çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Gümüş Kol Düğmesi Modelleri

925 ayar gümüşten üretilen ve solma, renk kaybetme gibi sorunlara neden olmayan gümüş kol düğmesi modelleri arasında farklı tasarımlar yer alır. Gümüş dış çerçeve içinde siyah taş ile süslemeli modeller, kabartmalı motiflere sahip ürünler ve renkli doğal taşların kullanıldığı kol düğmeleri sıklıkla tercih edilen modellerin başında gelir. Ağırlıklı olarak oniks taşın kullanıldığı siyah modellerde tuğra, çift kılıç motifi, Osmanlı arması tarzı süslemeli ürünler dikkat çeker. Yuvarlak veya kare şeklindeki oniks taşlı düğmeleri özellikle siyah takımlar ile kullanabilirsiniz. Tek el ile kolayca takabileceğiniz tek taraflı gümüş ürünlerde kabartmalara sahip modeller ise daha detaylı bir görünüm sergiler. Özellikle tuğra motifinin kullanıldığı ürün çeşitleri şık tasarımı ile tercih edilir.

Gümüş modeller arasından ulaşabileceğiniz doğal taştan üretilen düğmeler, kullanılan taşa göre değişir. Ametist, akik, mercan gibi doğal taşlarla süslü ürünler parlak renklere sahiptir. Kırmızı ve turuncu akikten üretilen düğmeler ile birlikte mavinin farklı tonlarında lapis taşlardan ürünleri inceleyerek farklı renklerde gömlekler ve kravatlar ile şık kombinler yapabilirsiniz. Taşlı modellerin yanı sıra oval veya dalgalı bayrak gibi biçimlere sahip düğmeler özel zevklere hitap eder. Gömlekte yuvarlak ve kare düğmeler kadar şık duran oval düğmeleri tercih ederek klasik siyah kordonlu kol saatleri ile ya da çelik kordonlu saatler ile uyumlu kullanabilirsiniz. Şık düğmeleri sevenlerin tercih edebileceği diğer bir gümüş ürün çeşidi ise kenarları desenli ürünlerdir. Orta kısımları sade taşlarla süslü olmasına rağmen kenarlarındaki detaylı motifler ile şık bir duruşa sahip düğmeleri özel günlerde takabilirsiniz. Zarif tarzıyla dikkat çeken mineli düğmelere de erişebilirsiniz. Son yıllarda oldukça popüler olan kişiye özel harf şeklinde düğmeler ve üzerine isim yazdırılan düğmeler gümüş ürünler arasında yer alır. Özel günler için oldukça şık bir hediye olan isim yazdırılan düğmelerin ebatları ve biçimleri hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Gümüş Kol Düğmesi Fiyatları

Gümüş kol düğmesi fiyatları, ürünün işçiliğine ve kalitesine bağlı olarak farklı bütçelere hitap eder. Üzerine özel isim yazdırılabilen ürünler, hem tasarımı hem de değerli pırlanta taşlar ile süslü yapısına paralel fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. Pırlanta taşlı modeller ile aynı bütçeye hitap eden diğer bir tasarım ise klas tarzıyla ile dikkat çeken ve el işçiliği ile üretilen kenarları motifler ile kaplı düğme çeşitleridir. Şık davetlerde kullanıma uygun olan klas modellerin tasarımını detaylıca inceleyerek ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Daha cazip fiyatlara satılan diğer bir model ise doğal taşlı ürünlerdir. Farkı taşlardan üretilmesine rağmen aynı fiyatlar ile sunulan düğmelerden zevkinize uygun renkte olanı tercih edebilirsiniz. Kol düğmeleri arasında popüler olarak kullanılan armalı, tuğralı ve bayrak şekilli ürünlere aynı fiyat aralığından ulaşabilirsiniz. Düğme çeşitleri arasında çapraz çizgili, çiçek motifli ürünler uygun fiyatlara sahiptir. Kullanışlı tasarımı ile dikkat çeken çizgili modeller dışında üzerine baş harf yazdırılan modelleri de bütçenize uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz. Farklı tasarımlarda gümüş kol düğmeleri arasında tarzınıza hitap eden ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gümüş Kol Düğmesi

1041 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 1041 ürün
DSACategoryId/2147483617/16032929/60004716/60001627/60007592