Kravat, üzerinizde şık bir görünüm yaratmak için gereken en önemli aksesuarlar arasında yer alır. Özel bir günün vazgeçilmezi olan kravatları çoğunlukla erkekler kullanır. Çizgili, ekoseli, düz veya desenli çeşitleri bulunan mavi kravat ile siz de istediğiniz şıklığı yakalayabilirsiniz. Mavi kravatı ister takım elbisenize ister gömleğinize uygun olarak seçebilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bazı modeller dar ve geniş yapıdadır. Bu modellerin üretim malzemeleri markaya göre değişiklik gösterebilir. Saten veya yün kumaşlar kullanılarak üretilen kravat modellerin her biri size kullanım kolaylığı ve şıklık sağlar. Kendi tarzınıza ve tabi ki kıyafetlerinize uygun kravatı gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Bu şık tasarımlı ürünleri dilediğiniz gibi kombinleyerek istediğiniz görünümü yakalayabilirsiniz.

Mavi Kravat Tonları

Kravat renginin ton farkı bile önemli bir unsurdur. Mavi renk kravat; açık ve koyu mavi, saks mavisi gibi her tonlarda çeşitlere sahiptir. Bu renk skalası sayesinde kombin yaparken zorlanmazsınız. Takım elbise tonuna göre kravatınızın tonunu kolayca seçebilirsiniz. Koyu renklerde bir takım elbise için tercih edilmesi gereken açık mavi kravat, gözünüzü yormayan bir aksesuar niteliği taşır. Kravatın açık tonlarda olması takım elbiseyi öne çıkarmaya yardımcı olur. Bunun yanında, koyu tonlarda kravat kullanımı açık renkli kıyafetlerle kullanıldığında zıt bir uyum içinde gözükür. Böylece koyu mavi kravat giyiminize şıklık katarak kaliteli bir görünüm kazandırır. Resmi kıyafetlere canlı bir görünüm katmak bazen çok işinize yarar. Bu canlılığı sağlayacak bir saks mavi kravat aynı zamanda kıyafetlerinizi de daha kaliteli bir tarza ulaştırır.

Mavi Kravat Modelleri

Her markanın birbirinden değişik mavi kravat modelleri mevcuttur. Bu modeller arasından kıyafetinize uyan bir modeli tercih ederek kombininizi kaliteli bir aksesuarla tamamlayabilmeniz mümkündür. Seçilen kravat düz mavi renk veya mavi desenli kravat şeklinde olabilir. Desenli bir kravat kıyafetin yanında ön plana çıkarak size aksesuar şıklığı kazandırır. Bu aksesuar kravat iğnesi kullanılarak tamamlanabilir. Kıyafetlere uygun kravat bulmak çok önemlidir. Yoksa takılan kravatın bir işlevi olmaz çünkü bütünlüğü sağlaması en önemli görevidir. Bu noktada, gömlek veya takım elbise gibi kıyafetleri tamamlayıcı işlevi vardır. Mavi gömleğe uygun kravatlarınızı gömleğin kumaşına ve renk tonuna göre seçebilirsiniz. Eğer bir takım giyilecekse mavi takıma uygun kravat modelleri de çeşitlilik göstererek size birçok seçenek sunar.

Mavi Kravat Fiyatları

Mavi kravat modelleri markadan markaya değişik özelliklere sahiptir. Kullanılan kumaşlar ürünlerin kalitesini doğrudan etkiler. Kaliteyle orantılı olarak mavi kravat fiyatları da değişiklik gösterir. Fiyatlar belirlenirken ürünün kumaşı, geniş veya dar yapısı hatta uzunluğu bile etkilidir. Ürünler her sene yenilenerek trendlere ayak uydurur Bu modeller Hepsiburada üzerinden makul fiyatlarla size sunulur. Tarzınıza yakın modelleri seçerek size uygun bir mavi kravat satın alabilirsiniz.

Mavi Kravat Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kravatın kıyafetinizle uyumu en önemli kriterdir. Hem yapısal olarak hem renk olarak kıyafetinizi tamamlaması gerekir. Bu sebeple kıyafetinizle alakasız bir renk seçmemeye dikkat etmelisiniz. Bunun dışında, rahat bağlanabilen bir model almanız size zaman kazandıracaktır. Hemen kırışmadan kullanabileceğiniz bir kravat da size uzun ömürlü bir kullanım sağlar.

Mavi Kravatın Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Mavi kravat modellerinin çoğunlukla makinede yıkanmaması gerekir. Yine de ürünün yıkama talimatlarında yazdığı şekilde uygulama yapılmalıdır. Ürünler kuru temizleme aracılığıyla yıkanabilir. Ayrıca, elde yıkamak da bir seçenektir. Yıkandıktan sonra ütülenmesi ve herhangi bir kırşıklığın meydana gelmeyeceği şekilde muhafaza edilmesi önemlidir. Mümkünse askıya asılabilir.

Kravatın Boyutu Önemli Bir Kriter midir?

Boyut, kravat seçiminde fazlasıyla önemli bir kriterdir. Uzun bir kravat tercihi her kullanıcı için uygun olmayabilir. Bunun sebebi, uzun boylu bir kravatı kullanabilmek için gövde boyunuzun da buna göre uzun olması gerekmesidir. Kısa boyda bir kravat ise her zaman avantajlı olmamaktadır. Bunun yanında, genişliğin uygunluğu da hesaplanmalıdır. Çok geniş bir kravat, giyilen kıyafete göre uygun olmayabilir. Bütün kriterler değerlendirilerek kişinin yapısına ve tarzına uygun olan modeller seçilmelidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Mavi Kravat Modelleri

1027 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1027 ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60001104/60001112/60001112