Android Kabloları (Micro USB)

Micro USB Kablo

Teknoloji her geçen gün gelişen bir yere sahiptir. Teknolojinin gelişmesi ile Mikro USB kablo modelleri de gelişir. Mikro USB kabloları birçok cihazın şarj edilmesi ve veri aktarımı için kullanılan popüler bir kablo türüdür. Bu kablo küçük boyut, uyumluluğu ve ömürleri ile öne çıkar. Mikro USB kabloları birçok cihaz için standart bağlantı noktası olarak kabul edilir. Akıllı telefonlar tabletler, dijital kameralar, harici sabit diskler, MP3 çalarlar ve diğer birçok cihaz Micro USB bağlantısını kullanarak veri aktarımı sağlar. Bu uyumluluk farklı cihazlar arasında kolay ve hızlı bağlantı sağlar. Micro USB kablosu cihazların şarj edilmesi ve veri aktarımı için kullanılır. Bu bir cihaz, bir bilgisayara veya güç adaptörüne bağlamak için kullanılabilir. Ayrıca veri aktarımı için kullanılması dosyalar ve cihazlar arasında hızlı bir şekilde bağlantı kurabilir. 

Mikro USB kablosu küçük boyutu ve hafifliği sayesinde kolayca taşınabilir. Bu seyahatlerde veya günlük kullanımda pratik bir seçenek haline gelir. Cep telefonu veya tablet gibi cihazları kolay bir şekilde şarj etmek veya veri aktarımı yapmak için yanınızda taşımanız gereken bir kablo olarak kullanılabilir. Micro USB kablosu sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Genellikle esnek kablolar ve bağlantı noktalarıyla istenilen yetkiye sahiptir. Bu kablo kaliteli malzemelerden üretilmesiyle uzun ömürlü bir kullanım sağlar.Günümüzde oldukça teknolojik ürün şarjlı çalışır. Bu şarj da gün içerisinde bitebilir. Düzenli şarj olması için de USB kablosuna gerek duyulur. USB kablosu sadece şarj değil çeşitli işlevlerde de günümüzde kullanılır. Kullanıcıların pek çok ihtiyacına yanıt veren bu kablo oldukça şık tasarımlara da sahiptir. Pek çok renk ve desende beklenti ve ihtiyacınıza en uygun Micro USB kablo bulmak oldukça mümkündür. 

Micro USB Kablo Modelleri

Micro USB kablo birçok ihtiyaca yanıt verir. Çeşitli malzemelerle üretimi ile farklı ihtiyaçların giderilmesini sağlar. Markalar bu kabloyu oldukça kaliteli malzemelerden üreterek ömürlük kullanım sunar. Yaygın olarak kullanılan Mikro USB şarj kablosu hafif ve esnek olarak tasarlanmıştır. Hafif ve küçük yapısı sayesinde her alanda kullanılma ve taşınabilir özelliklere sahiptir. Çantada yer kaplamaması ile oldukça avantaj sağlayan USB kablosu oldukça geniş kullanıma sahiptir. Markalar mini boy USB kablosu da tasarlamıştır. Bu mini kablo bağlantı kurulacak cihazların oldukça yakın olmasını sağlar. Ayrıca oldukça minik olan bu kablo avuç içi kadardır. Yer kaplamaması ile her konuma taşınmasını sağlar. 

Çift taraflı Mikro USB kablo farklı olarak, çeşitli kalınlık ve boylarda üretilir. Bu farklılık sayesinde tüm kullanıcı beklentileri karşılanır. Oldukça dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilir. Herhangi bir cihaza zarar vermesi de mümkün değildir. Dikkatli kullanıldığında bu USB kablosu ömürlük olacaktır. Teknolojinin gelişmesi ile markalar halen yeni USB kablo üretimi yapar. Bunların hepsi farklı özellik ve kullanıma aittir. Tek taraflı şarjlardan stant halindeki modellere kadar USB kablosu mevcuttur. Bu farklı ihtiyaçlar için tasarlanan USB kabloları aynı zamanda oldukça renk ve modele sahiptir. Micro USB kablo modelleri arasında mor, yeşil, siyah, pembe, mavi, kahverengi, ledli, çiçekli gibi pek çok çeşit ürün vardır. Üzerinde bulundurduğu tasarımlar ne olursa olsun oldukça kaliteli malzemelerle üretilmiştir. Ve her markanın kendine ait garanti yılı da mevcuttur. Bu USB kabloları oldukça çeşitli model barındırır. 

Müzik çalar, tablet, kamera, araba, medya gibi pek çok alanda kullanabileceğiniz USB kablo modeli bulunur. Bu kabloların hepsi farklı uçlara sahiptir. Uçların farklı olması ile farklı cihazlarla bağlantı kurması sağlanır. Taşınabilir boyutu sayesinde de her an yanınızda olabilir. İnternet paylaşımından belge aktarımına kadar pek çok işi bir arada tutan USB kabloları farklı tasarımlara da sahiptir. Ledli, örgülü, pullu, desenli ve birçok renkte Micro USB kablosu bulunur. Bu kablolar tasarımdan ziyade farklı uçlara da sahiptir. Android, Type c, İOS gibi farklı uçları sayesinde farklı cihazlarla bağlantı kurmayı sağlar. Bunlar tek kablo ve çoklu olarak temin edilebilir. Çoklu modeller ile farklı cihazlara sahipseniz daha avantajlı olabilir. Böylece farklı iki marka arasında saniyeler içerisinde veri aktarımı yapılabilir ve birçok cihazın aynı anda şarj olması sağlanır. Bu modeller arasından beklentilerinize ve ihtiyacınıza uygun hızlı şarj Micro USB kablo modellerinden temin etmek için online şeklinde sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Micro USB Kullanımı

Telefon, bilgisayar gibi çeşitli elektronik cihazlarda kullanılan iki ucu Micro USB kablo birçok alanda avantaj sağlar. Hem belge aktarımı hem de şarj aleti olarak kullanılır. Böylece ekstra bir kablo ihtiyacını yok eder. Tek bir kablo sayesinde fotoğraf, video, pdf gibi çeşitli belgelerin başka bir cihaza aktarılmasını saniyeler içerisinde gerçekleştirirken şarj aleti olarak da kullanılmasıyla hayatı kolaylaştırır. Bu kablo çift taraflı girişe sahiptir. Bir tarafı Micro USB diğer tarafı ise USB-A olarak adlandırılmıştır. USB-A daha büyük bir kısma sahipken Micro USB daha ince tasarlanmıştır. İnce taraf telefon girişine kalın taraf ise bilgisayar gibi cihazlara takılır. Daha sonra istenen belgeler istenen cihaza aktarılmaya başlanır. Markalar bu kabloları oldukça kaliteli ve orijinal malzemelerden üretir. Bu kablo kullanımda cihazlar zarar görmez. Ve en büyük avantajlarından biri ise saniyeler içerisinde bu işlemi gerçekleştirmesidir. Çoklu USB modellerinden AUX modellerine kadar ürün bulundurur. Bu ürünlerinin hepsinin kullanımı farklıdır. Kimi kulaklık için kimi belge kimisi arabaya müzik aktarımı için kullanılır. Bu kalın Micro USB kablo modelleri orijinal üretilmesiyle hızlı aktarım ve şarj sağlar. Şarj aletinin adaptörü çıkarıldığında kablo USB yerine geçer. Bu kablo sayesinde bilgisayardan veya telefondan istenilen belge karşı tarafa aktarılır. 

Belge aktarımı yaparken karşı tarafa kaliteli şekilde iletilir. Gönderilen fotoğraf ya da video da bulanık bir görüntü ya da kalitesinde bir azalma gözükmez. Gönderilecek cihazla aynı kalitede belge karşıya aktarılır. Aynı zamanda oldukça hızlı şarj eder. Cihazın şarj kısmına asla bir zarar vermez. Batarya sorunu da yaratmaması ile cihazın ömrün de herhangi bir değişiklik olmaz. Farklı renk ve desenleri sayesinde birçok kullanıcıya hitap ederek hayatı kolaylaştırır. Bir belgenin karşı tarafa aktarılması genel anlamda aynı markaya sahip iki cihaz arasında gerçekleşir. Bu cihazlar farklı marka ve özelliklere sahip ise uygulamalar dışında aktarım sağlanamaz. Bu uygulamalarla veri aktarımı sağlandığında belge, fotoğraf ve videoların kalitesi oldukça düşer. Bunun önüne geçmek adına uzun Micro USB kablo üretimi yapılır. Bu kablo farklı iki cihaz arasında veri aktarımını sorunsuz şekilde yapar. Böylece kalitesi düşmemiş ve işleminiz saniyeler içerisinde gerçekleşmiş olur.Micro USB kablosunun oldukça çeşidi bulunur. Bu çeşit farklı amaçlar doğrultusunda kullanılır. Çoklu modelleri avantajlıdır. Birçok ucu sayesinde cihazın markası önemsenmeden aktarım gerçekleşir. Ayrıca bu uçlar aracılığı ile birçok cihaz aynı anda şarj edilir. Tekli USB kabloları Android, İOS ve Type c Micro USB kablo gibi uçlardan birini içerir. Çoklu modeller ise hepsinin şarj ucunu içererek oldukça işlevseldir. Oldukça esnek ve kopmaya dayanıklı modeller arasında L tasarıma sahip USB kabloları sıklıkla tercih edilen çeşitlerdendir. L şekilde üretilmesi sayesinde herhangi bir kopma yapmayarak USB kablonun ömrünün uzaması sağlanır. Böylelikle sıkça Micro USB kablosu değişiminin önüne geçilir. 

Micro USB Fiyatları

Micro USB kablo modelleri her cihaz ve kullanıcı beğenisine göre tasarlanmıştır. Cihazınızın markası ne olursa olsun USB kablosu markalar tarafından üretilmiştir. Tekli kablodan çoklu USB kablo modellerine kadar her ihtiyaca uygun modeller mevcuttur. Çoklu kabloların işlevleri oldukça fazladır. Farklı markaları bir arada tutması ile yapacağı işlemi saniyeler içeresinde gerçekleştirir. Kullanıcıları tarafından Micro USB kabloları oldukça beğenilerek kullanılır. Hem belge aktarımı hem de şarj etmesiyle pratik bir kullanıma sahiptir. Ekstra bir kabloya ihtiyaç duyulmaması ile de oldukça ekonomik. Micro USB modelleri farklı model ve tasarımlara sahiptir. Bu model ve tasarımlarda fiyat farklılarını ortaya çıkarır. Micro USB kablo fiyat hangi markaya ait olduğuna ve hangi cihaza uyumlu olmasıyla değişiklik gösterir. Kablonun hangi materyaller ile üretildiği de fiyatı belirleyen hususlardandır. Kablonun mini, uzun, ince ve kalın olması da fiyat farklılıklarına yol açar. Micro USB fiyatları net bir aralığa sahip değildir. Üzerinde bulundurduğu aksesuarlara göre de fiyat farkları ortaya çıkar. Oldukça işlevsel olan bu Micro USB kabloları uçuk fiyatlara sahip değildir. Her bütçe ve cihaza uyumlu olan modeller vardır. Kullanıcının beklenti ve ihtiyacına göre de fiyat değişikliğine uğrayabilir. Ayrıca markalar oldukça kaliteli malzemeler ile bu kablo üretimini gerçekleştirir. Yani Micro USB kabloları tam anlamı ile fiyat performans ürünleridir. Bu kablo fiyatları dönemden döneme değişiklik gösterebilir. Kimi zaman artarken kimi zaman indirime uğrayabilir. Sitemizi takip ettiğinizde cazip fiyatlara Micro USB kablosu almanız mümkündür. Siz de ihtiyacınız olan Micro USB kablosunu temin etmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Micro USB Kablosu Nedir?

Mikro USB kabloları birçok cihazın şarj edilmesi ve veri aktarımı için kullanılan popüler bir kablo türüdür. Bu kablo küçük boyut, uyumluluğu ve ömürleri ile öne çıkar. Mikro USB kabloları birçok cihaz için standart bağlantı noktası olarak kabul edilir. Cep telefonlar, tabletler, dijital kameralar, harici sabit diskler, MP3 çalarlar ve diğer birçok cihaz Micro USB bağlantısını kullanır. Bu uyumluluk farklı cihazlar arasında kolay ve hızlı bağlantı sağlar. Micro USB kablosu cihazların şarj edilmesi ve veri aktarımı için kullanılır.

Micro USB Kablosu Nasıl Kullanılır?

Micro USB kablosu çift taraflı girişe sahiptir. Bir tarafı Micro USB diğer tarafı ise USB-A olarak adlandırılmıştır. USB-A daha büyük bir kısma sahipken Micro USB daha ince tasarlanmıştır. İnce taraf telefon girişine kalın taraf ise bilgisayar gibi cihazlara takılır. Daha sonra istenen belgeler istenen cihaza aktarılmaya başlanır. Markalar bu kabloları oldukça kaliteli ve orijinal malzemelerden üretir. Bu kablo kullanımda cihazlar zarar görmez. Ve en büyük avantajlarından biri ise saniyeler içerisinde bu işlemi gerçekleştirmesidir. 

Micro USB Kablosu Hangi Markalar İçin Uyumludur?

Micro USB kablosunun oldukça çeşidi bulunur. Bu çeşit farklı amaçlar doğrultusunda kullanılır. Çoklu modelleri avantajlıdır. Birçok ucu sayesinde cihazın markası önemsenmeden aktarım gerçekleşir. Ayrıca bu uçlar aracılığı ile birçok cihaz aynı anda şarj edilir. Tekli USB kabloları Android, İOS ve Type c gibi uçlardan birini içerir. Markalar her cihaza uygun ve farklı tasarımlara sahip Micro USB kablo üretimi yapar. Bu sayede tüm cihazların şarj ve veri aktarım işlemi gerçekleşir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Micro USB Kablo

6628 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 48 / 6628 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?