Android Kabloları (Micro USB)

Android işletim sistemi kullanan akıllı cep telefonları ve tabletler, bataryalarının şarj edilmesi ve veri aktarımı için Android kabloları (Micro USB) kullanıyor. Bir ucu USB-A diğer ucu Micro-USB yapısında olan kablolar, teknoloji tutkunlarının gereksinimlerine yanıt verecek şekilde yapılandırılıyor. Teknoloji markalarının belirledikleri ve ekledikleri özelliklere bağlı olarak teknik özellikleri ve yapıları farklılık gösteren Android kabloları, günlük yaşamda kendine önemli bir yer edinen akıllı aygıtların verimli kullanılabilmesine olanak veriyor. Yeni nesil teknolojilere sahip olan bilgisayarların, akıllı cep telefonlarını hızlı şarj edebilmeleri sayesinde değerleri bir kat daha artan ürünler, renk ve tasarım dilleriyle kullanıcıların tarzlarını yansıtabilmelerine fırsat tanıyor.

Android Kablosu Çeşitleri

Akıllı aygıtlara ait adaptörlere ya da bilgisayar, taşınabilir şarj cihazı ve benzeri ortamlara kolayca takılabilen Android kabloları (Micro USB) çok sayıda üreticinin elinde farklı formlar kazanabiliyor. Günlük hayatta yeterlilik gösterebilecek uzunluklarda üretilen kabloların yanı sıra daha uzun kablolar da imal edilebiliyor. Kullanıcıların, telefonunu ve tabletini şarj ederken veri aktarımı üzere kullanırken ve daha farklı senaryolarda esnek hareket edebilmelerine zemin hazırlayan ürünler, dayanıklı bağlantı uçları ve kablo yapılarıyla uzun süre değerlendirilebiliyor.

Ev ve iş yerindeki şarj cihazlarına ya da bilgisayarlara pratik şekilde takılabilecek Android kablosu çeşitleri, USB 2.0 teknolojisinin izin verdiği hızlarda veri aktarımı gerçekleştiriyor. Aygıtların şarj edilebilmeleri noktasında, adaptörlerin sunduğu hızları cihazlara doğrudan yansıtabilen modeller, hızlı şarj imkânlarından sonuna kadar yararlanılabilmesini mümkün kılıyor. Android kabloları (Micro USB) akıllı cep telefonu ve tabletlerle birlikte gelen şarj cihazlarına ait kablolarının konektör kısımlarında yaşanabilecek bozulmalarda ve kablo kırılmalarında tercih edilebiliyor. Sahip olduğu Android kablosunu yanında sürekli taşımak istemeyenlerin iş yerlerinde bulundurmak üzere yedek olarak da edinebilecekleri kablolar, üreticilerin tasarım konusundaki yorumlarına göre çeşitlilik gösterebiliyor. Klasik Android kablosu çeşitleri içerisinde farklı bir noktaya oturan manyetik uçlu kablolar, değişebilen uçları sayesinde akıllı aygıtların yanı sıra bilgisayarla da birlikte değerlendirilebiliyor. Dayanıklılık üzerine iddiası olan kimi kablolar ise sıradan kablolardan uzun ömürlü olduğunu, onlarca kiloya karşı direnç testlerinden geçmesiyle kanıtlıyor.

Android Kablosu Fiyatları

Aynı anda birden fazla akıllı cep telefonu ve tabletin; bilgisayar, şarj cihazı ve benzeri ortamlara bağlanabilmesini, Hub formundaki ürünler sağlıyor. Son derece şık ve sade tasarımlarıyla öne çıkan modeller, performanstan taviz vermeden çok sayıda aygıtla kullanılabiliyor. Geleneksel Android kabloları (Micro USB) arasında öne çıkan OTG kabloları ise OTG özelliğine sahip akıllı aygıt kullanıcılarının sıklıkla tercih ettikleri ürünler arasına katılıyor. İlgili aygıtlara harici depolama aygıtlarının ve bilgisayar çevre birimlerinin bağlanabilmesini temin eden kablolar, akıllı aygıtlara ait yeteneklerin keşfedilmesine de yardım ediyor.

Uzunlukları, bağlantı zenginlikleri, sunduğu teknik olanaklar ve beraberinde getirdiği ekstralara göre çeşitliliği artarken fiyatları da değişiklik gösteren Android kabloları (Micro USB) hemen her bütçeden teknoloji tutkununun erişebilecekleri aralıklarda yer alıyor. Ayrıca, ürünlerin imal edildiği materyal, ileri düzeyde dayanıklılık göstermesi ve benzeri durumlar, Android kablosu fiyatları farklılıklarına ortam hazırlıyor. Bu noktada, kullanıcıların gereksinimlerini belirlemeleri, Android kablolarına ödeyecekleri meblağı doğrudan doğruya belirleyebiliyor. Akıllı aygıtını şarj etmek ve aygıta belirli zamanlarda dijital veri aktarmak isteyenler, standart USB-A ve Micro-USB uçlu kablolara yönelirken daha farklı beklentileri olanlar, OTG destekli ve Hub yapısındaki modelleri tercih edebiliyorlar.

Teknoloji meraklılarının sahip oldukları akıllı aygıtları keyifle ve kesintisiz şekilde kullanabilmelerine yardımcı olan Android kablosu çeşitleri, yeni bir kablo almayı hedefleyen ya da hâlihazırdaki kablosu arızalananların ihtiyacını karşılıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Micro USB Kablo

8319 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Değerlendirme Puanı
Toplam 24 / 8319 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/29010123/80314035