1891 yılında Hollanda’da kurulan Philips, teknoloji alanında Avrupa’nın gelişimi üzerinde oldukça önemli bir rol oynamıştır. Hoparlörden kulaklığa kadar pek çok farklı kategoride üretim yapar. Philips bluetooth kulaklık çeşitleri, rahat kullanımı ve başarılı performansıyla kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarır. Aktif gürültü önleme gibi ek özellikler içeren ürünler, kullanıcıların her türlü ihtiyacını karşılar. Ayrıca kulak üstü ve kulak içi olmak üzere genel anlamda iki farklı tipte üretilmesi, herkesin kişisel zevklerine uygun olan parçayı bulabilmesini sağlar. Aynı zamanda renk çeşitliliği ve tasarım alternatifleriyle de her yaştan kullanıcıya seslenir. Kablo kullanımını ortadan kaldırması ve daha teknolojik bir ürün olmasıyla öne çıkan kablosuz kulaklıklar, Philips kalitesiyle yeniden tasarlanır. Kaliteyi yeni nesil işçilik yöntemleriyle bir araya getiren marka kulaklık modellerinde, performansı bir üst seviyeye çıkarmayı başarır. Teknoloji konusunda dünyanın önde gelen isimleri arasında bulunan Philips, kulaklıklarıyla da kullanıcılarına farklı bir deneyim sunar. Philips kablosuz kulaklık ya da bluetooth hoparlör fiyatları arasından bütçenize uygun olan alternatifi kısa sürede bulabilir, daha keyifli bir şekilde müzik dinlemeye başlayabilirsiniz.

Philips Bluetooth Kulaklık Çeşitleri

Philips, bluetooth kulaklık çeşitleri söz konusu olduğunda sunduğu çeşitlilik sayesinde herkese hitap etmeyi başarır. Marka kulaklıklarını kulak üstü ve kulak içi gibi iki farklı tipte üretir. Philips bluetooth kulaklık kulak üstü çeşitleri, kulağı iyi bir şekilde sarması ve düşme tehlikesinin az olmasıyla öne çıkar. Özellikle spor yapan kişilerin en çok tercih ettiği modeller arasında bulunur. Philips bluetooth spor kulaklık olarak da nitelendirilen ürünler, hareket kabiliyetini kısıtlamamasıyla öne çıkar. Yastık ya da ped şeklinde isimlendirilen büyük kulaklık kısımlarına sahip olan modeller, kulağınızı iyi bir şekilde sarmasıyla öne çıkar. Böylece dış dünyadan izole olarak dinlediğinize adapte olmanızı sağlar. Kulak üstü kulaklıkları kullanırken kulaklarınız tamamen kapalı olduğu için ortam sesi minimum seviyede işitilir. Bu sayede ses seviyesini yükseltmeden daha fazla ayrıntı duyabilirsiniz. Gerçekçi bir ses deneyimi sunmasıyla da öne çıkan modeller, müzik dinlemeyi seven kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Ayrıca kafanızın üzerinde taç şeklinde bir tasarıma sahip olan modeller, hareket ettikçe düşmemesiyle de çoğu kullanıcının ilk aklına gelen alternatifler arasında bulunur. Yumuşak pedleri sayesinde kulak üzerinde herhangi bir acıya veya ağrıya sebep olmaması da kulak üstü kulaklık modellerinin öne çıkan özellikleri arasında bulunur.

Philips bluetooth kulaklık kulak içi çeşitleri ise daha kompakt bir yapıya sahip olmasıyla öne çıkar. Çantanıza ya da cebinize sığdırabileceğiniz boyutlarda olması sayesinde bu kulaklıkları her yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Yanınızda her zaman kulaklık bulundurmak istiyorsanız kulak içi kulaklık çeşitleri iyi bir seçenek haline gelir. Aynı zamanda kulağın içini tamamen saracak şekilde tasarlanan ürünler, ses konusunda da başarılı bir performans ortaya çıkarır. Ortamın gürültüsünü geçirmeyecek şekilde üretilmesi ve kulağı rahatsız etmeyecek yumuşak bir dokuya sahip olması, kulak içi kulaklıkların öne çıkan detaylarındandır. Hem konfor hem de stabilite sağlayan ergonomik bir tasarıma sahip olan ürünler, her türlü ortamda kullanılabilir. Her gün yürüyüş yapıyor ya da gün içinde toplu taşımada çok fazla zaman geçiriyorsanız, kablosuz kulak içi modeller sizin için iyi bir seçenek olabilir. Philips bluetooth kulaklık yorum ve incelemelerine göz attığınızda kullanıcı memnuniyetini siz de gözlemleyebilirsiniz. Hangi tipteki kulaklığı istediğinizi belirledikten sonra seçenekleri inceleyebilir, aradığınız modele vakit kaybetmeden sahip olabilirsiniz.

Philips Bluetooth Kulaklık Modelleri

Philips bluetooth kulaklık kablosuz ve kablolu olmak üzere iki farklı tipte tasarlanır. Bazı kablolu modelleri kablosunu çıkararak da kullanabilir, her türlü cihazla kolay bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Kablolu bluetooth kulaklıklarını bilgisayara bağlayarak da rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Jak girişi üzerinden de bağlantı kurulabilmesine imkan tanıması, kablolu kulaklıkların daha işlevsel bir şekilde kullanılmasını sağlar. Ayrıca bluetooth bağlantısı olmayan cihazlarla da kablo sayesinde pratik bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Gerekli girişe sahip olan her türlü cihazda kablolu modelleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kablosuz kulaklıklar ise markanın en çok tercih edilen modelleri arasında bulunur. Kablonun ortadan kalkmasıyla daha rahat bir kullanım sunması, kablosuz olanları tercih sebebi haline getirir. Bluetooth üzerinden dilediğiniz cihaza bağlanarak kullanmaya başlayabilir, kablosuz bağlantının keyfini sürmeye başlayabilirsiniz.

Philips makaralı bluetooth kulaklık seçenekleri de şık tasarımlarıyla dikkatleri üzerine çeker. Bazı makaralı modeller, tek bir tuşla bütün kabloyu ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Üstelik makara, kablonun karışmasını ve kırılma gibi istenmeyen durumların yaşanmasını da engeller. Aynı zamanda makara sayesinde kulaklığınızı daha kompakt boyutlara getirebilir, cebinizde bile rahat bir şekilde taşıyabilirsiniz. Kablonun makara yardımıyla sarılabilmesi, kulaklıkların daha konforlu kullanılmasını sağlar. Bazı makaraların üzerinde bulunan aparatlar, kabloyu kıyafetinizin kenarına iliklemenize imkan tanır. Kablonun etrafta salınmasını engellediği için kullanımını kolaylaştırır. Philips kablolu bluetooth kulaklık ve kablosuz kulaklık modelleri kendi içinde birtakım avantajlar sunar. Gereksinimlerinizi belirledikten sonra seçenekler arasından istediğiniz modeli kolay bir şekilde bulabilir, ihtiyaç duyduğunuz ürünlere anında erişebilirsiniz.

Ek Özellikleriyle Philips Bluetooth Kulaklık

Philips’in bluetooth kulaklık modelleri içerdiği ek özelliklerle kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katmaya devam eder. Philips mikrofonlu bluetooth kulaklık gün içinde iş gereği telefonla sık sık görüşme yapması gereken kullanıcılara hitap eder. Ayrıca kulaklıkla birlikte telefonu daha etkili bir şekilde kullanmanıza imkan tanır. Ortam sesini karşı tarafa yansıtmayacak şekilde konuşma yapmanızı sağlayan mikrofonlu modeller, özellikle kabalık bir yerdeyseniz kullanışlı hale gelir. Kulaklık sayesinde karşınızdakinin söylediklerini rahat bir şekilde duyabilir, mikrofonla da konuştuğunuz kişinin sesinizi aldığından emin olabilirsiniz. Kulaklığı taktıktan sonra mikrofon ağız seviyesine yakın olacak şekilde konumlanacağı için konuşmalarınızı konforlu bir şekilde yapabilirsiniz. Philips bluetooth kulaklık kullanımı kolay olmasıyla da kullanıcılarının günlük hayatına pratiklik katar. Bluetooth üzerinden mikrofonu telefonlarınıza kolay bir şekilde bağlayarak dilediğiniz işlemi yapmaya başlayabilirsiniz.

Cihaz kutusu üzerinde yazan talimatları takip ederek Android ya da iOS fark etmeksizin her türlü cihazla rahat bir şekilde bağlantı kurabilirsiniz. Her cihazla rahat bir şekilde bağlantı kurması, ürünleri herkes tarafından kullanılabilir hale getirir. Ayrıca, “Philips bluetooth kulaklık nasıl kullanılır?” diye merak ediyorsanız pratik bir kullanıma sahip olduklarını öğrenmekten memnun olabilirsiniz. Mikrofon gibi ek özelliklerin yanı sıra ayrıca bazı modellerin üzerinde ses açma, kapama ya da telefon konuşmasına yanıt verme gibi fonksiyonlar için özel olarak tuşlar bulunması, kulaklıkların işlevselliğini artırır. Böylece telefonunuza dokunmadan bazı işlemleri yapabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz. Kulaklığın belirli bölgelerinde bulunan tuşlar aracılığıyla satın aldığınız ürünü daha işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Philips Bluetooth Kulaklık ile Gürültü Önlemenin Avantajları

Tuş ve mikrofon gibi somut özelliklerin yanı sıra bazı bluetooth kulaklıklar aktif gürültü önleme özelliğine sahip olmasıyla da kullanıcılarına bazı avantajlar sunar.

  • Arka plan gürültüsünü ortadan kaldırarak dinlediğiniz içeriğin daha fazla öne çıkmasını sağlayan fonksiyon, özellikle kalabalığın yoğun olduğu bir ortamdaysanız kullanışlı hale gelir.
  • Konsantrasyonu artıran bir özellik olan aktif gürültü engelleme ile dinlediğiniz içeriği daha iyi bir şekilde algılayabilirsiniz. Konsantrasyonla beraber farklı bir deneyim sunmasıyla da öne çıkar.
  • Ortamın sesini engellemesi ve dinlediğiniz müziği öne çıkarması, daha keyifli bir deneyim elde etmenizi mümkün kılar.
  • Hem mikrofona hem de aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olan kulaklıklarla daha rahat bir şekilde görüşmelerinizi gerçekleştirebilir, ortamın sesinin görüşmenize engel olmasının önüne geçebilirsiniz.
  • Gürültü önleme özelliğine sahip olan modeller, hemen hemen tüm arka plan seslerini ortadan kaldırmanıza yardımcı olur. Bundan dolayı da markanın en çok tercih edilen modelleri arasında bulunur.

Philips bluetooth kulaklık fiyatları ve modellerini inceleyerek istediğiniz kulaklığa hemen ulaşabilirsiniz. Hem kulaklık hem de powerbank fiyatları içinden bütçenize uygun olana anında sahip olabilirsiniz.

Philips bluetooth kulaklık sadece telefonlarla mı kullanılır?

Bluetooth kulaklıklar genellikle telefonlarla kullanılmak için satın alınan ürünler olsa da Philips’in ürünleri sadece telefonlarla sınırlı değildir. Bluetooth bağlantı özelliğine sahip olan bilgisayar ya da tabletlerle de rahatlıkla kulaklığınızı bağlayabilirsiniz. Böylece kulaklıkları dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Philips bluetooth kulaklık renk seçenekleri nelerdir?

Philips, genellikle siyah renkli kulaklıklar tasarlasa da ürünleri incelediğinizde lacivert, kırmızı ya da beyaz gibi farklı alternatifler de olduğunu görebilirsiniz. Sunduğu renk çeşitliliği sayesinde markanın kulaklıklarını aksesuar olarak da kullanabilirsiniz. İstediğiniz rengi belirledikten sonra seçenekleri incelemeye başlayabilirsiniz.

Philips bluetooth kulaklık kaliteli midir?

Uzun yıllardır piyasada olan marka, kalite konusunda belirli bir seviyenin üzerinde performans gösterir. Dayanıklı olmasıyla DA global piyasada isminden sıklıkla söz ettirir. Böylece güvenle kullanabileceğiniz bir marka haline gelir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Bluetooth Kulaklık

72 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Kullanım Tipi