Akıllı cep telefonlarının donanım güçleri ve iletişim yetenekleri, onların birer eğlence merkezi ve iletişim kaynağı haline gelmesini mümkün kılıyor. Ancak gerek eğlence, gerekse doğrudan iletişim amaçlı kullanılan bu aygıtların şarjları, yoğun kullanım neticesinde kısa sürede azalıyor. Aktif olarak kullandığınız aygıtların bataryalarını hareket halinde de doldurabilmek ve ilgili ürünlerin şarj işlemlerini priz ya da bilgisayar olmaksızın da gerçekleştirebilmek için taşınabilir şarj cihazları uygun bir seçenek haline geliyor. İmza attığı elektronik ürünlerle dünya çapında milyonlarca kullanıcısı bulunan Philips’in geliştirdiği taşınabilir şarj cihazları, gereksinimlerinizi kolayca karşılıyor.

Philips Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları

Hareket halindeyken akıllı cep telefonu ve tabletler başta olmak üzere, USB aracılığıyla şarj edilebilen birçok aygıtı tamamen şarj edebilmenizi sağlayan Philips taşınabilir şarj cihazı modelleri, ergonomik boyutları ve kullanışlı tasarımlarıyla dikkat çekiyor. 2600 mAh ilâ 10400 mAh arasında değişen batarya kapasiteleriyle iş akışınızın ve eğlencenizin yarım kalmasını engelleyen modeller, farklı boyutları ve kullanım alanlarıyla çeşitlilik gösteriyor. Pek çok alanda değerlendirebileceğiniz ürünler, şarj edilecek aygıtların teknik özelliklerine uyum göstermeleri açısından farklılık arz ediyor. Değişik amper değerlerine sahip kimi Philips taşınabilir şarj cihazları, akıllı telefonlarınızın yanı sıra tabletlerinizin de olabildiğince kısa sürelerde tam doluluğa ulaşmasına imkan tanıyor. Cepte ve çantada taşınabilecek boyutlardaki ürünler sayesinde, kullandığınız aygıtlardaki azalan batarya oranlarından korkmanıza gerek kalmıyor. İhtiyacınız olan Philips taşınabilir şarj cihazı fiyatları, yöneleceğiniz modelin tasarımı, batarya kapasitesi, getirdiği ekstra özellik gibi farklılıklara göre değişiyor. Amacınız, hem ayırdığınız bütçeye göre, hem de gereksinimlerinizi tamamen karşılayacak bir model edinmekse, şarj edeceğiniz cihazların batarya ve amper değerlerini kontrol etmeniz, doğru ürünü almanızda önemli rol oynuyor.

Sadece cep telefonunuzu şarj edebileceğiniz ürünler almayı arzu ediyorsanız, 2600 mAh, 5200 mAh ya da 6600 mAh’lik taşınabilir şarj cihazları sizin için yeterli olabilir. Ancak birden fazla akıllı aygıtı ya da fotoğraf makinesini aynı anda şarj etmek ve yüksek kapasiteli tablet bataryalarını eksiksiz olarak doldurmak istiyorsanız, doğrudan 10000 mAh ya da 10400 mAh değerindeki modellere yönelmeniz uygun olur.

Philips Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri

Genellikle küçük ve rahat tasarımlarıyla beğeni toplayan Philips taşınabilir şarj cihazları, en kaliteli batarya hücreleri ve dayanıklı kasa tasarımlarıyla ilgi çekiyor. Tasarım noktasında kullanıcılarını memnun eden modeller üreten marka, işlevsel olan ürünleriyle de pek çok kullanım senaryosunda yeterlilik sunuyor. Seçeceğiniz modele göre yanında taşıma kılıfıyla birlikte gelen Philips taşınabilir şarj cihazları, gününü sürekli hareket halinde geçiren teknoloji meraklılarının beklentilerini kolayca karşılıyor. Çeşitli güvenlik testlerinden geçerek son kullanıcıya ulaşan Philips taşınabilir şarj cihazları, konusunda uzman mühendislerin tasarımlarıyla en yeni teknolojiler kullanılarak imal ediliyor. Şarj seviyesini gösteren LED aydınlatmaları sayesinde daha da kullanışlı hale gelen modeller, üstün akım koruma devreleri sayesinde güvenle kullanılabilecek ürünler arasında yer alıyorlar.

Birden fazla şarj çıkışı olan modellere konumlandırılan 1 amperlik ve 2.1 amperlik şarj noktaları, Android veya iOS tabanlı olması fark etmeksizin hem tabletinizi hem de akıllı cep telefonunuzu aynı anda şarj edebilmenize olanak tanır. Toplantılarda ya da seyahatlerde karşılaşabileceğiniz ani batarya azalmaları sırasında başvurabileceğiniz Philips taşınabilir şarj cihazları, bu tarz ürünler için en uygun batarya modellerinden biri olan lityum iyon şarj edilebilir pillerle güçlendirilmiştir.

Philips’in geniş ürün gamı dahilinde bulunan taşınabilir şarj cihazlarından arzu ettiklerinizi seçerek yoğun şekilde kullandığınız son teknoloji cihazları sorunsuz ve kısa sürede şarj edebilir, eğlence ve çalışmalarınızın kesintisiz bir şekilde sürmesini sağlayabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Philips Taşınabilir Şarj & Powerbank

Marka
Taşınabilir Şarj Cihazları
Konumseçilmedi
Pil Gücü
Toplam 24 / 47 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/60004584/philips