POCO cep telefonları

Android işletim sistemini kullanan POCO cep telefonlarıyla yeni nesil uygulamaları ve oyunları kolayca çalıştırabilirsiniz. Bekleme süresini en aza indiren telefonlar sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Çeşitli işlemleri gerçekleştirirken telefonunuzu hem dikey hem de yatay olarak kullanabilirsiniz. Otomatik döndürme özelliğiyle opsiyonel bir kullanım oluşturabilirsiniz. Ses seviyesini rahatça kontrol edebilmeniz için ideal olan yan tuşlar, telefonunuzla müzik dinlerken pratik bir kullanım yaşamanızı sağlar. Gerçekçi bir ses aktarımı sağlayan POCO cep telefonları ile video izlerken ya da şarkı dinlerken yüksek ses kalitesinin tadını çıkarabilirsiniz. Güçlü hoparlörleri kullanarak telefon görüşmelerinizde karşı tarafın sesini cızırtısız ve net bir şekilde alabilirsiniz.

Detay Seviyesi Yüksek Fotoğraflar ve Videolar Çekin

Oldukça yüksek çözünürlüklere sahip kameraları bulunan POCO cep telefonları ile ayrıntılı çekimler yapabilirsiniz. Şık profil fotoğraflarından etkileyici doğa manzaralarına kadar birçok farklı çekimi ön ve arka kamera yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz. Tek bir parmak hareketiyle kullandığınız kameranın açısını değiştirebilirsiniz. Yakınlaştırma desteğinden yararlanarak uzağında yer aldığınız nesneleri kaydedebilirsiniz. Hava şartlarına ve bulunulan ortama göre optimize edilmiş sahne modlarından yararlanarak fotoğraf ve video çekimini daha kaliteli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. POCO cep telefonları uzun süreli kayıtlar yapabilmeniz için idealdir. Bu sayede kesintisiz videolarla partileri ve kutlamaları ölümsüzleştirebilirsiniz. Flaş ışığına da sahip olan telefonlarla ortamı aydınlatabilirsiniz.

Depolama Kapasitesi Yüksek Cep Telefonları

Yenilikçi özelliklere sahip POCO cep telefonlarıyla çeşitli uygulamaları ve oyunları aynı anda ürününüzün hafızasında tutabilirsiniz. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı da yüksek depolama kapasitesi sayesinde telefonunuzda saklayabilirsiniz. Hafıza alanınızı boşlatmak için görselleri ve videoları bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. Bluetooth bağlantısı kurarak ya da USB kablosuz yardımıyla veri akışını gerçekleştirebilirsiniz. Harici hafıza kartıyla beraber de kullanabileceğiniz POCO cep telefonlarının depolama alanını ihtiyaçlarınıza göre artırabilirsiniz. Ergonomik özelliklerle tasarlanan telefonlar ince ve hafif oldukları için kullanım konforunuzu artırır. Cebinizde güvenle taşıyabileceğiniz modern ürünler oldukça estetik bir kasaya sahiptir. Telefonlarını kasalarının dirençli yapısı ürününüzü dış etkilerden korur.

Gelişmiş İşlemci Teknolojisi

Uygulamaları daha hızlı çalıştırabilmeniz için ideal olan modern işlemciler, zaman kazandıran özellikleriyle günlük hayatınızda size avantaj yaratır. Güç tüketimini azaltmayı başaran işlemci teknolojisiyle cep telefonunuzu daha uzun süreli bir şekilde kesintisiz olarak kullanabilirsiniz. Pil ömrünü uzatan tasarruf özelliklerini aktif hale getirerek telefonunuzun şarjını dengeli bir şekilde kullanabilirsiniz. Poco marka telefonlarda işlemci oldukça hızlı bir şekilde soğutulur. Uzun süreli çalışma durumunda da soğutma sistemi başarılı performansını sürdürerek telefonunuzun hızının düşmemesini sağlar. Wi-Fi özelliğinin geniş bir alanı tarayabilmesi sayesinde telefonunuzla çevrenizdeki ağlara kolayca erişebilirsiniz.

Soru 1: Poco Akıllı Telefonların Ekran Özellikleri Nelerdir?

Cevap 1: Göz yorgunluğunu azaltmayı başaran Poco marka akıllı cep telefonlarıyla gün boyu ürününüzün özelliklerini konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Hassas dokunmatik ekranla parmaklarınızın hareketleri kolayca algılanır. Ekran parlaklığını ışık oranına göre ayarlayabilirsiniz. Çizilmeye karşı dayanıklı ekranlar telefonunuzun kusursuz görünümünü korumasını sağlar.

Soru 2: Kaliteli Kareler Nasıl Elde Edilir?

Cevap 2: Telefonunuzun kameralarını kullanırken ortam ışığının uygun seviyede olmasına dikkat etmeniz gerekir. Işık yetersizse flaşı açabilirsiniz. Nesnelerin hareketli olup olmamasına ve ne kadar uzakta olduğuna bağlı olarak netleme, yakınlaştırma gibi özellikleri başarılı bir şekilde kullanabilirsiniz.

Soru 3: Poco Cep Telefonları Nasıl Kişiselleştirilebilir?

Cevap 3: Ekran renklerini ayarlama olanağını kullanarak telefonunuzun grafiklerinin renklerini değiştirebilirsiniz. Parmak izi okuyucusu bulunan telefonlara bilgilerinizi tanımlayarak ürününüzü sadece sizin kullanabilmenizi sağlayabilirsiniz. Rehber üzerinden kişilere özel fotoğraflar ve sesler atayarak cep telefonunuzu kişiselleştirebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

POCO Android Telefon Fiyatları ve Modelleri

6 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. POCO Android Telefonlar
  2. Xiaomi Android Telefonlar
  3. Samsung Android Telefonlar
  4. Huawei Android Telefonlar
  5. Oppo Android Telefonlar
  6. General Mobile Android Telefonlar
  7. LG Android Telefonlar
  8. HONOR Android Telefonlar
  9. Oppo Realme Android Telefonlar
  10. Casper Android Telefonlar
  11. Vestel Android Telefonlar
  12. Alcatel Android Telefonlar
  13. Elephone Android Telefonlar
  14. TCL Android Telefonlar
  15. Infinix Android Telefonlar
  16. Tecno Android Telefonlar
  17. Asus Android Telefonlar
  18. Nokia Android Telefonlar
  19. Reeder Android Telefonlar
  20. Hiking Android Telefonlar
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Dahili Hafıza
 4. RAM Kapasitesi
 5. Pil Gücü
 6. Ekran Boyutu
 7. Ekran Boyutu
 8. Garanti Tipi
 9. Çift Hatlı
 10. Ekran Tipi
 11. Kamera Çözünürlüğü
 12. Ön (Selfie) Kamera
 13. Kablosuz Şarj
 14. İşlemci Kapasitesi
 15. Arttırılabilir Hafıza
 16. Fiyat Aralığı
  -
 17. Fotoğraflı Değerlendirme
 18. Yüz Tanıma
 19. Göz Taraması
 20. Fırsat Ürünleri
 21. Satıcı A-Z
 • Marka POCO
DSACategoryId/2147483642/371965/60005201/poco
Başa dön