USB portundan şarj edilebilen elektronik aygıtların şarjları, kullanım sıklığı ve süresine bağlı olarak azalarak tamamen tükeniyor. Hem iş akışının hem de eğlencenin arzu edildiği süreyle devam ettirilmesini engelleyen bu durumun önüne geçebilmek için telefon, tablet, fotoğraf makinesi gibi sayısız aygıtı şarj edebilen taşınabilir şarj cihazlarını edinmek gerekiyor. Zira elektriğe ulaşımın mümkün olmadığı alanlarda veya acil olarak şarj edilmesi istenen aygıtlarda etkin rol üstlenen şarj cihazları, şarjı azalan ve biten ürünün kısa sürede kullanılabilir hale gelmesini sağlıyor. Ortaya koyduğu şık ve bir o kadar da kullanışlı şarj cihazlarıyla adından söz ettiren Power Bank, her bütçeye ve gereksinime hitap eden Power Bank taşınabilir şarj cihazı modelleriyle hayatı kolaylaştırmaya ediyor.

Günlük yaşamın ve iş hayatının vazgeçilmez parçalarından biri olmayı başaran şarj edilebilir ürünler, farklı batarya kapasiteleri ve kullanım alanlarıyla uzun süreli ve kesintisiz enerji vadediyor. Yoğun çalışma neticesinde bataryası azalan aygıtları sorunsuz ve hızlı şekilde şarj eden Power Bank taşınabilir şarj cihazları; ergonomik tasarımları, boyutları ve depolayabildikleri enerji kapasiteleriyle günceli yakalıyor. 2600 mAh değerinden başlayarak farklı gereksinimlere göre şekillendirilen ürün gamıyla teknoloji meraklılarının yakından tanıdığı Power Bank, çeşitli kullanım senaryolarında yer alabilecek nitelikteki ürünleriyle beklentileri karşılıyor. Doğrudan doğruya şehir elektriği ya da bilgisayar gibi aygıtlar aracılığıyla şarj edilebilen Power Bank taşınabilir şarj cihazı çeşitleri arasında güneş enerjisiyle şarj edilebilen ürünler de yer alıyor. Seyahatlerde ya da tatillerde, elektriğin ulaşılabilir olmadığı noktalarda daha da önem kazanan işlevsel modeller, iş akışının ve eğlencenin kaldığı yerden devam edebilmesinde rahatlıkla değerlendirilebiliyor.

Modayı yakından takip eden ve edindiği elektronik ürün ya da aksesuarların renk uyumuna dikkat eden kullanıcıları memnun edecek renk ve tasarımlarla zenginleştirilen şarj cihazları, sahip olunan akıllı cep telefonu ve tabletlerin renkleriyle de uyum yakalıyor. Görünümleri kadar işlevsellikleriyle de özenli bir tasarım sürecinden çıktığını kanıtlayan Power Bank taşınabilir şarj cihazı modelleri, şarj olurken ya da şarj edilirken üzerlerinde bulunan LED aydınlatmalar aracılığıyla kullanıcılarını bilgilendirebiliyor. Bu sayede gerek şarj cihazının doluluğu gerekse cihazın o anki durumu hakkında kolaylıkla bilgi sahibi olunabiliyor. Uzun batarya ömürleri sayesinde yüzlerce kez şarj edilebilen ürünler, USB portuyla gelen ya da dönüştürücü vasıtasıyla bu portla uyumlu hale gelen her türlü aygıtla sorunsuz şekilde kullanılabiliyor.

Gün içerisinde en sık başvurulan aygıtların batarya kapasiteleri doğrultusunda edinilebilecek Power Bank taşınabilir şarj cihazı fiyatı açısından değişiklik göstermekle birlikte, her aralıkta yer alan modeller ulaşılabilir olmayı başarıyorlar. Fiyat-performans segmentinin ön sırada yer alan şarj cihazı üreticilerinden Power Bank, geliştirdiği modellerde yer verdiği materyal, batarya ve tasarım kalitesiyle, kendinden bekleneni verirken, tüm bunları kısıtlı bütçeye sahip teknoloji tutkunlarına özel fiyatlarla sunmasıyla da takdir kazanıyor. Beklentilere yanıt veren fiyatı, tasarımı ve elbette batarya kapasiteleriyle her teknoloji meraklısının edinmek isteyeceği Power Bank taşınabilir şarj cihazı modelleri, taşınabilirliğe katkı sağlayan küçük detaylarıyla da memnuniyet yaratıyor. İş hayatının hızı içindeyken şarj cihazını yanından eksik etmek istemeyenlerin her an taşıyabilecekleri örgü yapılarıyla farkını ortaya koymayı biliyor.

Doğa yürüyüşlerinden kumsallarda yapılan tatillere, ofislerden elektrik kesintisi yaşanan alanlara kadar pek çok noktada kullanılabilecek şekilde tasarlanan ve taşınabilirlik noktasında beğeni kazanan cihazlar, seçilecek ürünün beraberinde getirdiği ekstra aksesuarlarla da değer kazanıyor. Şarj edilebilir aygıtların daima erişilebilir olmasında etkili oynayan Power Bank taşınabilir şarj cihazı çeşitleri yeni kullanıcılarıyla buluşmayı bekliyor.

Power Bank Taşınabilir Şarj Cihazları

2 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Power Bank
  2. Samsung
  3. Xiaomi
  4. Lenovo
  5. Huawei
  6. Spigen
  7. Case 4U
  8. Anker
  9. Vestel
  10. S-Link
  11. Ttec
  12. Romoss
  13. Trust
  14. Codegen
  15. GP
  16. Toptancı Kapında
  17. Sony
  18. Remax
  19. Tunçmatik
  20. Philips
  21. AUKEY
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Şarj Durumu Göstergesi
 6. USB Çıkış Sayısı
 7. Pil Gücü
 8. Satıcı
 • Marka Power Bank
DSACategoryId/2147483642/371967/60004584
BAŞA DÖN