Telefon sektörünün gelişimi ve genişlemesiyle birlikte sahneye pek çok marka çıkıyor. Realme, telefon üretiminde oldukça yeni başlayan markalar arasında yer alıyor. “Zamanı Geldi” sloganıyla yola çıkan Realme, Hindistan pazarıyla sektöre giriş yaptı ve oldukça kısa bir sürede adını telefon sektörünün en çok tercih edilen markaları arasına yazdırdı. Telefon sektöründe yeni olmalarına rağmen geliştirdikleri teknolojiler ve telefon modelleriyle kendilerinden sık sık bahsettiriyorlar. Realme’nin ana misyonu, gelişmiş teknolojiyi kullanıcılara uygun fiyatlarla sunmak oluyor.

Realme Teknolojileri

Realme’nin sektöre bu denli hızlı ve etkili bir şekilde giriş yapmasının sebebi, gelişmiş teknolojiye sahip ürünleri kullanıcılara uygun fiyat seçenekleriyle sunması oluyor. Telefonlarda yer alan mikro ve makro bileşenler, işletim sistemleri, arayüz ve ekran teknolojileri detaylı ARGE süreçlerinin sonucunda geliştiriliyor. Ayrıca Realme ürettiği telefonlarda Samsung ve OPPO gibi diğer büyük markaların teknolojilerine de yer veriyor. Giriş, orta ve üst segment telefon modelleri üreten Realme, sektörün öncü markalarıyla yarışabilecek potansiyele sahip telefonlara imza atıyor. Üstelik bu telefonlar rakiplerine oranla çok daha uygun fiyat seçeneklerine sahip oluyor. 

Realme Telefon Tasarımında Kullanıcılara Büyük Yenilikler Sunuyor

Bugünlerde tasarım trendleri dolayısıyla birçok telefon modeli birbirinin görüntüsünü tekrarlıyor. Realme ise telefon tasarımı konusunda kendisine oldukça iddialı bir motto belirliyor. Realme akıllı telefonların tasarımları da en az cihazın kullanıcıları kadar genç ve marjinal bir çizgide seyrediyor. Realme tarafından üretilen modellerin öne çıkan tasarım özellikleri ise şunlar:

  • Telefon modellerinin kapağında kullanılan parlak ve geçişli renkler telefona benzersiz bir karakteristik sağlarken telefon ekranında kullanılan kavisli cam tasarımı ise bu karakteristik görünümü destekleyerek çok daha ileri bir noktaya taşıyor.
  • İnceliğiyle dikkat çeken telefon modellerinde görüntü kalabalığı yaratan herhangi bir detay yer almıyor.
  • Telefonun tasarımında hakim olan anlayış sadeliğin ve modernliğin benzersiz uyumundan oluşuyor.
  • Ayrıca telefon tasarımlarında estetik kadar sağlamlığa da önem veriliyor. Ekran korumasında ana etken gorilla glass olurken telefon kasası için de etkili çözümler üretiliyor.

Eğer yeniliği yansıtan karakteristik tasarımlar sahip bir telefon sahibi olmak isterseniz Realme’yi tercih edebilirsiniz.

Realme Tarafından Üretilen Telefonlar Performanslarıyla Dikkat Çekiyor

Tasarım, yenilik ve fiyat gibi konular kullanıcıların tercihlerini etkilese de telefon satın almak konusunda en belirleyici faktör telefonun performansı oluyor. Realme, kullanıcılarına maksimum performansı erişilebilir fiyat seçenekleriyle sunmayı amaçlıyor. Bu doğrultuda üretilen güncel modeller, rakiplerini oldukça geride bırakan özelliklerle geliyor. Realme tarafından üretilen modellerde yer alan 64 MP kamera, 4K yani 9216 x 6912 çözünürlüğe kadar fotoğraflar çekebiliyor. Bu kamera teknolojisi telefonlara adeta yeni bir soluk getiriyor. 64 MP kamera ile herhangi bir yakınlaştırma işlemini fotoğrafınızın kalitesinden feragat etmek zorunda kalmadan gerçekleştirebiliyorsunuz. Aynı şekilde bu cihazlarda kullanılan RAM kapasiteleri ve batarya güçleri de markanın namına uygun değerlere sahip oluyor. Orta segment telefonlarda neredeyse tüm oyunları çalıştırabiliyor, üst segment telefonlarda ise tüm oyunları maksimum verim ile oynayabiliyorsunuz. Ayrıca bataryaların üretiminde kullanılan yüksek kaliteli malzemeler ve gelişmiş yazılım desteği sayesinde telefonlarda kesinlikle ısınma problemi ortaya çıkmıyor. Donanım birimlerinin yanı sıra bu modellerde oldukça işlevsel yazılımlara da yer veriliyor. Böylece telefonların arayüz kullanımı kolaylaşıyor, ekranların renk derinliği iyileşiyor ve hatta telefonlar çok daha hızlı bir şekilde şarj edilebiliyor.

Eğer sizler de güncel teknolojiler ve modern tasarımlar ile donatılmış bir akıllı telefona uygun fiyat seçenekleriyle sahip olmak isterseniz Realme tarafından üretilen cihazları tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Realme

94 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Bilgisayar
Telefon
Ev Elektroniği
Spor Outdoor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Akıllı Ev & Yaşam
İkinci El, Yenilenmiş, Teşhir, Outlet
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler