Reeder tabletler Android sistemlerin gelişimi ile birlikte satışları hız kazanmış, kaliteli, uzun ömürlü ve sorunsuz sistemler üretmeyi hedef edinmiş bir teknoloji şirketidir. Reeder markası öncelikle 2009 yılı itibari ile Türkiye pazarına e-kitap olarak girmiş olsa da zamanla pazardaki alanını ve hedefini büyüterek cihaz odaklı bir girişime imza atmıştır. 2011 yılında Türkiye'nin 3G teknolojisine sahip ilk Android tabletini geliştiren bir marka olan Reeder, GSM desteğini de sonraki yıllarda sağlaması ile kendisinden oldukça fazla söz ettirmiştir.

Dünyanın en büyük işlemci üreticisi olan Intel ile anlaşma imzalaması ile satış rakamlarını yükselten Reeder firması, 2014 yılında en çok tercih edilen Intel işlemcili tablet markası olmuştur. Reeder firması Intel işlemcilerinin gücünü diğer donanımlar ile mükemmel bir şekilde birleştirmiş, fiyat - performans açısından kullanıcıları memnun edecek ürünler ortaya çıkarmıştır. Android sisteminin geniş yelpazesinden faydalanan Reeder e-kitap sektöründeki geçmişi ile de büyük bir pazar payına sahip olmuştur.

Sloganlarından biri olan "Global İş Etiği" kapsamında şeffaf politika güden Reeder şirketi, Intel ile olan anlaşmasını sürdürerek bu durumu kanıtlamıştır. Ürünlerin ilk parçasının üretiminden tutun, paketlemesine değin bireye, topluma ve doğaya saygılı bir şekilde davranan Reeder şirketi, hayal gücü ve yaratıcılığını ön plana katarak global dünyada büyük bir güvene imza atmıştır.

Sizler de Reeder tabletleri seçerek bu geniş deneyimden istifade edebilir; uzun ömürlü bir tablete sahip olabilirsiniz...

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...