Sık sık seyahate çıkarak kendinizi doğanın eşsiz güzelliğine teslim ediyorsanız, fotoğraf makinesi, akıllı cep telefonu ya da tabletiniz aracılığıyla bulunduğunuz ortamın fotoğrafını ve videosunu çekiyor olabilirsiniz. Böyle zamanlarda yaşanabilecek en tatsız durumlardan biri hiç şüphesiz ilgili aygıtların bataryalarının çabucak tükenmesidir. Bu noktada S-Link’in sunduğu taşınabilir şarj cihazlarından kendinize uygun olanı edinebilir, eğlencenizin yarım kalmasının önüne geçebilirsiniz.

S-Link Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları

Birçok akıllı cep telefonu ve tabletin yanı sıra; taşınabilir oyun konsolu, fotoğraf makinesi ve USB üzerinden şarj edilebilen diğer aygıtların elektrik gereksinimlerini kolayca karşılayabilen S-Link taşınabilir şarj cihazları, 1800 mAh ilâ 12000 mAh arası değişen batarya kapasiteleri ve tercih edeceğiniz modele göre farklılık arz eden amper çıkış güçleriyle dikkat çekiyor. Yalnızca iş yaşamınızda ya da günlük hayatınızda değil, doğayla iç içe olduğunuz zamanlarda yanınızda olabilecek şekilde geliştirilen ürünlerden bazıları, üzerlerinde yer alan fener mekanizmalarıyla karanlıkta kalmanızın önüne geçiyor. Ayrıca yöneleceğiniz bazı modeller suya ve toza karşı dayanıklılık göstererek, maceralı tatil günlerinizin daha güvenli ve sorunsuz geçmesini mümkün kılıyor.

Farklı boyutları ve kullanım alanlarıyla büyük çeşitlilik sunan S-Link taşınabilir şarj cihazı fiyatları, seçeceğiniz ürünün; akım gücü, batarya kapasitesi ve getirdiği ekstra özelliklere göre değişiklik gösterir. Örneğin telefonunuzu gün içerisinde bir ya da iki defa şarj etmek için edinebileceğiniz tek şarj etme noktalı 2400 mAh’lik bir modelle hem iOS hem Android işletim sistemli aygıtları şarj edebilecek şekilde yapılandırılan ve 12000 mAh gibi yüksek bir batarya boyutuyla gelen modeller arasında fiyat farklılıkları olabilir. Bu noktada gereksinimlerinizi belirleyerek kendinize en uygun olan ürünleri almanız doğru olur.

S-Link Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri

Dünyaca ünlü Sony ve Samsung gibi markaların batarya hücreleri kullanılarak ortaya konan S-Link taşınabilir şarj cihazları, gerek güvenlik, gerekse verimlilik konusunda beklentileri rahatlıkla karşılıyor. Kaliteli devre ekipmanı ve kasa yapısı bulunan modeller, uzun süreli kullanımlarda dayanıklılık gösteriyor. Üretim sırasında Lityum Polimer pil modelini seçen marka bu sayede sahip olduğunuz taşınabilir şarj cihazını tam deşarj etmeden de şarj edebilmenize imkan tanıyor. Genellikle kompakt tasarıma ve minimal hatlara sahip olan ürünler, işlevsel yapılarının yanında görsel özellikleriyle de ilgi çekiyorlar. Özellikle iş yaşamında kullandığı aksesuarlara dikkat edenlere hitap eden S-Link taşınabilir şarj cihazları, günlük yaşamında renkli ve canlı desenleri üzerinde bulunduran kıyafetler giyen gençler için de ideal hale geliyor. Zira hem yüksek kapasitesiyle, hem de birbirinden güzel desenleriyle ön plana çıkan modeller, şıklığınızı tamamlamak için yardımcı birer öğe olmaktan ziyade tarzınızı doğrudan yansıtabilecek modern birer aksesuara dönüşüyor.

Az hacim ve ağırlıkla yüksek verimlilik sunan S-Link taşınabilir şarj cihazı modelleri, tam dolulukla uzun süre kullanılmadıkları takdirde çok az bir verim kaybıyla kullanılabilirler. Herhangi bir şekilde elektrolit sızıntısı yapmayan ürünlerden bazıları, güneş enerjisiyle şarj edilebilmeleri dolayısıyla tercih nedeni haline gelebilirler. Açık arazi kullanımında ya da doğa gezilerinde yanınızda bulundurabileceğiniz modeller, en zorlu anlarda bile şarj işlemlerinizi gerçekleştirebilirler. İşiniz ya da hobiniz gereği hareket halindeyseniz ve akıllı cep telefonu gibi yeni teknoloji ürünlerin bataryalarının kısa sürede tükenmesinden şikayet ediyorsanız alabileceğiniz S-Link taşınabilir şarj cihazları, bu konuda yaşadığınız sorunların giderilmesinde önemli rol oynayabilir.

Siz de S-Link’in geniş ürün gamı içerisinden gereksinimlerinizi karşılayacak yapıdaki ürünlerden dilediklerinizi alabilir, hem eğlencenizin hem de iş akışınızın tükenen bataryalar nedeniyle sekteye uğramasının önüne geçebilirsiniz.

S-Link Taşınabilir Şarj Cihazları

68 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. S-Link
  2. Samsung
  3. Xiaomi
  4. Lenovo
  5. Huawei
  6. Spigen
  7. Case 4U
  8. Anker
  9. Vestel
  10. Ttec
  11. Romoss
  12. Codegen
  13. Trust
  14. GP
  15. Toptancı Kapında
  16. Sony
  17. Ligovi
  18. Remax
  19. TechnoStyle
  20. Philips
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka S-Link
DSACategoryId/2147483642/371967/60004584
BAŞA DÖN