Taotronics

Taotronics markası bluetooth kulaklık modellerinden Taotronics led masa lambası çeşitlerine ve Taotronics ultrasonik hava nemlendirici cihazlara kadar farklı kategorilerde ürünlerini satışa sunmaktadır. Taotronics bluetooth kulaklık ile eşleştirme işlemlerini kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Cep telefonu ya da laptop gibi ürünlerle kısa sürede bağlantı kuracak kadar kaliteli bir üründür. Dilerseniz tek kulaklık modunu aktif hale getirerek sadece bir tek kulaklık üzerinden ses aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Böylece diğer kulağınız ile etrafınızdaki seslere karşı duyarlı olabilir ve tekli mod sayesinde diğer sesleri de bilmeyerek takip edebilirsiniz. Bu markaya ait bluetooth kulaklık modelleri sayesinde cızırtısız bir şekilde sesleri en berrak haliyle dinleyebilirsiniz.

Taotronics Soundliberty 92

Taotronics soundliberty 92 bluetooth kulaklık ürünü sahip olduğu teknoloji sayesinde kablosuz bağlantı konforunu sizlere sunmaktadır. Oldukça geniş mesafede çekim özelliği bulunan bu ürünü cep telefonu dışında bilgisayar gibi uyumlu cihazlarla oldukça elverişli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bluetooth 5,0 teknolojisi bulunan bu ürün modern aksesuarlar arasında yer almaktadır. Kablosuz ve kesintisiz bir şekilde bağlantı kurabileceğiniz bu ürün oldukça hafif ve estetik olmasıyla ön plana çıkan bir kulaklıktır. Bu sayede yolculuklar sırasında veya çalışırken bu kulaklığı kullanarak pratik bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça hafif ve estetik bir görünüme sahip olması nedeniyle giyim tarzınıza da zarafet katan bir ürün olarak dikkat çekmektedir. Aynı zamanda uzun otobüs yolculukları yaptığımızda çevrenizdeki diğer seslerden uzaklaşmanız için oldukça etkilidir. Böylece bu kulaklıktan gelen kaliteli sesler sayesinde izlediğiniz videolar ya da dinlediğiniz müziklere odaklanmanız daha kolay olmaktadır. Böylece bu kulaklığı kullanarak çok keyifli bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Çok şık bir kutusu olan Taotronics soundliberty 92 bluetooth kulaklık, bu sayede kolay ve güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Bu kulaklık modelinin üzerinde yer alan harfler sayesinde hangi kulağınıza hangi kulaklığın takılması gerektiğini karıştırmadan bulabilirsiniz. Her açıdan bu model ergonomik bir aksesuardır.

Taotronics Soundsurge 85

Taotronics markası oldukça kaliteli ürünlere sahip olmakla birlikte bunu uygun fiyat politikası ile ulaşılabilir hale getirmektedir. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bu markada çok sayıda kulak üstü bluetooth kulaklık modelleri bulunmaktadır. Markanın ürettiği en popüler bluetooth kulaklık modelleri arasında Taotronics soundsurge 85 kulak üstü modeli ön plana çıkmaktadır. Yüksek ses kalitesine sahip olan bu ürün birçok kullanıcının beğenisini sağlamaktadır. Ayrıca güçlü bir bataryaya sahip olması nedeniyle şarj ettikten sonra uzun bir süre kullanım imkanına sahip olursunuz. Ergonomik bir tasarıma sahip olması da onu kolay bir şekilde yanınızda taşımanızı ve günler saatinde kullanmanızı sağlamaktadır. Dahili mikrofon özelliği sayesinde içerisinde dilediğiniz zaman sesli görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Diğer taraftan bilgisayar gibi cihazlarla kullanmanız halinde takım oyunlarında diğer arkadaşlarınızla etkili bir şekilde iletişim kurmanız da mümkün olmaktadır. Etkileyici bir ses performansına sahip olan bu ürün ideal kullanıcı deneyimi ile sizi buluşturarak aradığınız konforu sunmaktadır. Konforlu bir deneyimi mümkün kılan özgün tasarımdır.

Taotronics bluetooth kulaklıkları arasında yer alan bu ürün bütüncül bir yaklaşım ile dizayn edildiği için estetik detaylara sahiptir. Ayrıca bununla birlikte fonksiyonel özellikleri de daha iyi bir performans elde etmenizi sağlayacaktır. Taotronics bluetooth kulaklık modelleri genelinde olduğu gibi dış görünüş açısından da oldukça şık bir görünüme sahiptir. Kalabalık ortamlarda dahi konforlu bir şekilde kullanabileceğiniz bu ürün katlanabilir bir yapıda olduğu için sırt çantasında ya da el çantasında kolay bir şekilde taşınmaktadır. Ayrıca bu ürünün üst kısmında ve kulaklık haznelerinin olduğu alanda sünger yastıklar da yer almaktadır. Oldukça hafif bir ağırlıkta olması da uzun süreli kullanımlar sonrası ağrı gibi durumların oluşmasını engellemektedir. Böylece bluetooth kulaklık Taotronics ürünleri arasında bu model oldukça önemli bir yere sahiptir. Model üzerinde yer alan tuşları kullanarak ses ayarı yapabilir veya şarkı değiştirebilirsiniz. Aynı zamanda aktif gürültü engelleme modunu yine bu tuşlar üzerinden açıp kapatabilirsiniz.

Taotronics Soundliberty 79 Yüksek Ses Performansı

Taotronics soundliberty 79 kendisini tercih eden kullanıcılardan her zaman tam not almayı başaran yüksek ses performansına sahip kaliteli bir kulaklıktır. Her zaman yüksek performanslı bir profile sahip olan bu ürün neredeyse kusursuz denebilecek ses dengesi ile harika bir performans sunmaktadır. Cihaza sahip olduğu yüksek ses çözünürlüğü sayesinde yüksek sesle dinleme yapsanız bile her zaman daha fazla keyif almanız sağlanmaktadır. Daha gerçekçi bir ses deneyimi için bu ürünü kullanarak tüm müzik türlerini eşsiz bir deneyim elde ederek dinleyebilirsiniz.

Ayrıca aktif gürültü engelleme teknolojisine sahip olan bu ürün sayesinde daha yüksek verim almanız da mümkün olmaktadır. Bulunduğunuz ortamdaki diğer sesleri devre dışı bırakan bu özellik sayesinde rahatsız edici gürültülerden de uzak kalmış olursunuz. Dış dünyayı tamamen sessize almanızı sağlayan bu ürün sayesinde daha keyifli bir kullanım süreci elde edersiniz. Sahip olduğu güçlü batarya sayesinde uzun kullanım imkanını gün boyu sürdürebilirsiniz. Ayrıca kablolu kullanım imkanı da bulunan bu kulaklık modellerinde her zaman beklentilerinizi karşılayacak özellikler bulunmaktadır.

Neden Taotronics Bluetooth Kulaklık Modellerini Tercih Etmelisiniz?

Taotronics soundsurge bluetooth kulaklık modellerini tercih etmeniz için birçok sebep bulunmaktadır. Bu cihazlar plastik malzemelerle üretildiği için dış profilleri esnektir ve iç kısmında metal materyallerle güçlendirilmiş bir iç iskelet bulunmaktadır. Öylece bu cihazlar uzun kullanım ömrüne sahip olurlar. Diğer taraftan aynı anda iki farklı cihazla bağlantı kurmaya imkan tanıyan Taotronics bluetooth kulaklık modelleri bulunmaktadır. Böylece iki farklı cihazda çalışması nedeniyle verimliliği arttırarak günlük yaşamda büyük kolaylık sağlamaktadır. Ürünün içerisinde çıkan şarj kablosu ve diğer aksesuarlar ile birlikte aynı zamanda seyahat kılıfı da bulunmaktadır. Bu sayede tercih ettiğiniz kulaklık modelini çizilmeden ya da zarar görmeden güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Ayrıca bu kulaklık modellerinin desteklemiş olduğu bluetooth 5.0 teknolojisi bu kulaklık modellerinde de bulunmaktadır ve yüksek bağlantı kalitesine sahip olan bu ürünlerde ses kopuklukları ya da seste kesintiler söz konusu değildir. Bu cihazlara sahip olduğu düşük gecikme süresi özelliği sayesinde özellikle oyun seven kişilerin fps oyunlarında her zaman rakiplerinin bir adım önüne geçmeleri mümkün olmaktadır.

Taotronics Masa Lambası

Taotronics markası bünyesinde yer alan ürünler arasında masa lambaları da yer almaktadır. Taotronics masa lambası çeşitleri günlük hayatımızda çok sayıda kullandığımız bu ürünlerin en kaliteli haliyle karşımıza çıkmasını sağlamaktadır. Masa üzerindeki aydınlatma işlevini gören Taotronics led masa lambası modelleri gelişen teknoloji ile birlikte oldukça zengin çeşitliliğe sahiptir. Taotronics tt-dl064 taşınabilir/katlanabilir led masa lambası gibi oldukça özel masa lambası çeşitleri bu markanın ürün yelpazesinde yer almaktadır. Bu markaya ait masal lambaları hem elektrikli hem de pil kullanılarak çalışan modellere sahiptir. Dekoratif amaçlı da kullanım imkanı bulunan Taotronics masa lambaları kitap okuma ya da çalışma sırasında masa üzerinde gerekli aydınlatmayı en iyi şekilde sunmaktadır. Böylece gözleriniz yorulmadan tüm işlerinizi konforlu bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıca yapmış olduğunuz kitap okuma ya da proje çizme gibi işlemlere doğrudan odaklanmanız yine bu masa lambaları sayesinde mümkün olmaktadır. Bu amaçla kullanımlarınız için sizin için en ideal seçenekler arasında Taotronics tt-dl064 taşınabilir/katlanabilir Led masa lambası modeli bulunmaktadır. 

Özel ampul kullanılan Taotronics dl-064 led masa lambası lambaları değişen ışık renkleri ve sıcaklığı ile göz sağlığını korumaktadır. Kişiye göre değiştirilebilen özellikleri bulunan bu masaüstü lambaları daha iyi görüş sağlamak için kullanabilirsiniz. Böylece yaptığınız işlerdeki çalışma performansının artması da söz konusu olacaktır ve bunun dışında dekoratif olduğu kadar dayanıklı olan bu ürün çeşitleri her zaman kullanıcıların beklentilerini karşılamaktadır. Taotronics doğal akıllı led masa lambası modelleri ahşap, plastik ve metal gibi birçok farklı materyal kullanılarak üretilmiştir.

Taotronics Masa Lambası Modelleri Ve Özellikleri

Taotronics masa lambası modelleri ve özellikleri incelendiğinde yüksek teknoloji ürünleri olduğu görülmektedir. Benzersiz bir teknolojiye sahip olan bu ürünler sektörde lider konumda olan Taotronics markasının özel ürünleridir. Bu ürünler arasında en çok dikkat çeken masa lambası 12 volt ışık ve enerji kullanımı sağlayan doğal akıllı Taotronicsli net masa lambası modelidir. Birçok farklı renkte olan bu model ayarlanabilir tasarıma sahiptir. Ayrıca 5 farklı renk tonu seçeneğine sahiptir. Böylece kullanıldığı ortamda renk ayarı yapılmasına da imkan tanımaktadır. Enerji tasarruflu bir şekilde kullanılabilen bu ürün aynı zamanda 7 farklı parlaklık seçeneğine de sahiptir. Böylece kullanım yaptığınız ortamın durumuna göre parlaklık ve ışık tonlarını ayarlama imkanına sahip olursunuz. Ayrıca dahili usb şarj kablosu bulunması nedeniyle telefon ya da buna benzer cihazlarınızın şarj etmeniz de mümkün olmaktadır. 

Diğer tarafta kitap okuma, çizim yapma ya da herhangi bir projeyi geliştirme aşamasında bu masa lambalarını kullanarak konforunuzu arttırabilirsiniz. Bu ürünlerin sahip olduğu özellikler ideal ışık seviyesini yakalamanızı sağlayacaktır. Ayrıca ayarlanabilir bir gövdeye sahip olması size en uygun açıyı yakalama fırsatını da sağlamaktadır.

Taotronics Masa Lambası Fiyatları

Faaliyet gösterdiği sektörleri ürettiği ürünler ile bir dünya markası haline gelen Taotronics tarafından üretilen masa lambalarının her birinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Ayrıca bu masa lambalarını kullanım amacı doğrultusunda farklı detaylar ön plana çıkmaktadır. Farklı oda genişliklerinde kullanılabildiği gibi farklı renk seçenekleri üzerinden bu ürünü kullanmak mümkündür. Bu ürün aynı zamanda göz sağlığını korumakla birlikte çalışma performansında oldukça yükselten bir yapıdadır. Harika bir atmosferde bu masa lambalarını kullanmak ve ideal verimi fazlasıyla almak istiyorsanız bu ürünleri en uygun Taotronics masa lambası fiyatları ile satın alabilirsiniz. Bu ürünü kullanmak gerekli ayarlar yapıldığında beyninizi uyarma ve üretkenliği arttırma konusunda size yardımcı olacaktır. Bu ürünlerin üretildiği yıl hangi malzemeden üretildiği ve modelinin ne olduğu gibi bilgiler fiyatları belirleme konusunda oldukça etkilidir.

Ahşap metal ve plastik gibi materyaller kullanılarak üretilen Taotronics masa lambalarını fiyatları da bu malzemelere göre doğru orantılı bir şekilde değişmektedir. Bütçeniz doğrultusunda size en uygun masa lambasını bulmanız mümkündür. Çok farklı renk alternatiflerinde de sahip olan bu ürünlerde fiyat karşılaştırmaları için öncelikli olarak analiz yapmanız gerekmektedir. Bu sayede hem ihtiyacımız olan hem de bütçenize en uygun olan alternatif masa lambası ürünlerini bu marka adı altında bulabilirsiniz. Tercih ettiğiniz kriterler satın almayı düşündüğünüz ürünlerin fiyat durumunu etkileyen unsurlar arasında yer almaktadır. Bu noktada ürünün fiyatını kriterleriniz belirleyecektir diyebiliriz. Marka size bu noktada geniş bir ürün ve fiyat skalası sunmaktadır.

Her yaş grubunun kullanımına uygun olan bu ürünler farklı özelliklere hitap etmektedir ve en uygun parlaklık ve ışık ayarında kolay bir şekilde kullanılmaktadır.

Taotronics Masa Lambası Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Taotronics firması tarafından üretilen masa lambası modellerini satın almadan önce bazı özelliklere dikkat etmeniz gerekmektedir. Her ürünün farklı boyutlarda ve özelliklerde olması ürünler arası farkları ortaya çıkarmaktadır. Bu noktada bu durum aynı zamanda ürünlerin kullanım amacı ve kullanım alanını da belirlemektedir. Bunu göz önünde bulundurarak kendinize uygun Taotronics masa lambası modellerini seçebilirsiniz. Daha sonra uygun fiyat seçenekleri üzerinden bütçenizi sarsmadan bu masa lambası ürünlerini satın alabilirseniz. Çok sayıda farklı farklı özellikler barındıran masa lambası modelinin yer aldığı Taotronics markası fonksiyonel özelliklerinin dışında dekorasyon ögesi olarak da avantajlı kullanım sağlayan modellere sahiptir. Böylece çok sayıda alternatif model arasından size en uygun olanı ya da olanları tercih edebilirsiniz. Sadece evler için değil ofis tarzı iş yerlerinde de bu masa lambalarını kullanmak için satın alabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri ve farklı özellikler bu ürünlerin kullanım şeklini de doğrudan etkilemektedir. Farklı açılarda ayarlanabilir ürünler olması birçok farklı markaya ait masa lambaları ile kıyaslandığında bu ürünleri ön plana çıkarmaktadır.

Taotronics Ultrasonik Hava Nemlendirici

Taotronics bünyesinde yer alan geniş ürün çeşitleri arasında Taotronics ultrasonik hava nemlendirici ürünü de yer almaktadır. Bu ürün fısıltı düzeyinde sessiz çalışma prensibine sahiptir. Çok düşük düzeydeki ses ile çalışan bu ürün odanızda çalışırken veya uyurken sizi rahatsız etmeden havayı nemlendirmektedir. Üç buçuk litre su deposu olan bu ürün ortalama boyutlarda olduğu için birçok farklı alanda taşınarak kullanılabilir. Tek bir doldurma sırasında tekrar dolduruncaya kadar ortalama 10 saat civarı sürekli buhar almanızı sağlamaktadır. Dahili seramik filtresi bulunması nedeni ile bant suyunu arındırarak kötü kokuları azaltmaktadır. Ayrıca farklı semptomlardan korunmanız için oldukça idealdir. Ortalama 4 ile 6 ay boyunca bu filtreyi kullandıktan sonra değiştirmeniz daha verimli sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Bu ürün aynı zamanda 360 derece dönme özelliğine sahip mist nobbles ve kolay arama düğmesi kontrolü özelliğine sahiptir. Böylece buhar ve ses çıkışı yönünü ayarlayabilirsiniz. Ayrıca nem seviyesini de dilediğimiz gibi ayarlayabilirsiniz. Akıllı düşük su koruması bulunan bu ürün aynı zamanda kullanışlı dolum özelliğine de sahiptir. Kırmızı led gösterge su seviyesi düştüğünde size gereken uyarıyı yaparak otomatik bir şekilde kapatılacaktır. Kolay doldurma işlemini gerçekleştirmeniz için bu ürün kaymaz sap ile birlikte size gönderilecektir.

Taotronics Ultrasonik Hava Nemlendirici İçin Uçucu Yağlar Uygun Mudur?

Bu ürünü kullanmak istediğinizde nemlendirici özelliğinden faydalanmak için eklenen yağın uçucu olmaması gerekmektedir. Uçucu yağ eklenmesi halinde istenen sonuç alınmayacaktır. Ayrıca bu ürünü kullanırken battaniye ya da havlu gibi eşyaların üzerine koymamalısınız. En verimli ve rahat ortam nemini ayarlamak istiyorsanız %40 ve %60 arası seviye oldukça idealdir. Eğer bulunduğunuz ortamda çok yüksek nem varsa bu ürünü kullanmanız tavsiye edilmemektedir.

Taotronics Bluetooth Kulaklıkları Nerelerde Kullanılabilir?

Taotronics bluetooth kulaklıkları oldukça fazla çeşitliliğe sahiptir. Bu durum kullanım alanlarının da aynı şekilde geniş olmasını sağlamaktadır. Başta cep telefonları olmak üzere kulaklık ile bluetooth üzerinden bağlantı kurma özelliği olan bilgisayar ve laptop gibi cihazlarda dahil olmak üzere çok sayıda cihazda bu kulaklıkları kullanabilirsiniz.

Taotronics Masa Lambası Modellerinin Nereden Bulabilirim? 

Taotronics masa lambası modellerini markanın satış kanalları üzerinden bulabilirsiniz. Ayrıca günümüzde oldukça gelişen online kanallar üzerinden de bu ürünleri satın alma imkanına sahipsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...