Akıllı telefon sektöründe bir öncü marka olan Samsung, yeni geliştirdiği sanal gerçeklik teknolojisiyle kullanıcılarına yepyeni bir deneyim sunuyor. Artık evinizdeki kanepenizde otururken kendinizi bir konser salonunda veya bir oyunun tam içinde bulabilirsiniz. Samsung Sanal Gerçeklik Gözlüğü sayesinde birbirinden farklı deneyimleri sadece uyumlu cep telefonunuz aracılığıyla yaşayabilirsiniz.

Samsung Sanal Gerçeklik Gözlüğü Fiyatları

Kullanılan teknoloji ve dizayna göre Samsung Sanal Gerçeklik Gözlüğü fiyatları farklılık gösteriyor. Samsung Note 4, Note 5, Samsung S6 ve S6 Edge, Samsung S7 ve S7 Edge uyumlu gözlükler kullanıcıların beğenisine sunulurken, hepsi Gear VR olarak adlandırılıyor, fakat nesil olarak değişkenlik gösteriyor. Yapı numarası farklı olan bu gözlükler uyumlu olduğu telefon gibi, fiyat olarak da çeşitlidir.

Bir aksesuar olarak satışa sunulan sanal gerçeklik gözlükleri, üzerindeki kontrol sistemi sayesinde kolay bir kullanım sağlıyor. Var olan görüntüyü ikiye bölerek veren gözlük, otomatik odak bulma sistemine sahip. Böylece kullanırken odak bulmak ekstra çaba harcamanız gerekmiyor ve hareket ettiğiniz takdirde görüntü kaybı yaşatmıyor. Samsung Sanal Gerçeklik Gözlükleri içerisinde bulunan buğu önleyici özelliği sayesinde ayırt edici bir fark yaratıyor. Ergonomik yapısı sayesinde rahatlıkla herkes tarafından kullanılabiliyor ve uzun süreli kullanımlarda ise maksimum konfor sağlıyor.

Üzerinde bulan mikro usb bağlantısı sayesinde kolaylıkla şarj edilebilir ve kullanımınızı yarıda kesmeden sürekliliği sağlamanıza yardımcı oluyor. Ürün üzerinde bulunan ses tuşları telefonunuza dokunmadan kontrol imkanı sağlıyor. Ayrıca görüntü üzerinde yakınlaştırma veya uzaklaştırma işlemlerini kolayca gerçekleştirmenizi sağlayan tekerlek, küçük bir dokunuşla içerisinde bulunduğunuz ortamın büyüsünü bozmadan istediğiniz hamleyi yapmanıza olanak sağlıyor. Jiroskop özelliği sayesinde ise başınızla gerçekleştireceğiniz en ufak hareketleri bile algılıyor. Bir video içerisinde gezinti halindeyken istediğiniz anda sağınızda veya solunuzda ne olduğunu görebilmeyi, gökyüzünden geçen bir cismi takip etmenizi veya görüntünün akışında devam etmenizi sağlıyor.

Samsung Sanal Gerçeklik Gözlüğü Çeşitleri

Samsung'un Oculus firmasıyla işbirliği içinde geliştirdiği gözlükler, kullanıcılara 360 derece video deneyimi sunuyor. Yüksek çözünürlük ve piksel yoğunluğu sayesinde kullanıcıyı bir anda farklı bir ortama son derece gerçekçi bir şekilde taşıyan teknoloji, içerisinde bulunan hareket sensörleri sayesinde en hassas ayrıntıyı bile kaçırmıyor.

Video seyretmeyi büyüleyici bir hale getiren Samsung Sanal Gerçeklik Gözlüğü çeşitleri uyumlu oldukları telefonlara göre farklılık göstermekte. İlk nesil Gear VR yalnızca Note 4 ile uyumluluk gösteriyor. Daha sonra geliştirilen ikinci nesil Gear VR serisi ise Samsung S6 ve S6 Edge telefonlarıyla uyumluluk gösteriyor. Yeni telefonlar geliştirildikçe ve teknoloji geliştikçe yeni bir seri daha üreten Samsung, son olarak piyasaya sunduğu Gear VR Innovator Edition ise Note 4 hariç bütün telefonlarla uyumlu. Hafif olması nedeniyle kullanım sırasında herhangi bir rahatsızlık yaşatmayan ürünler, ayarlanabilir olması sebebiyle her yaşta kullanıcı için uygunluk gösteriyor.

Gözlüğü kullanmanız için tek gerekli şey ise akıllı telefon. Ürünlerin ön tarafında bulunan bölmeye telefonunuzu yerleştirdikten sonra isterseniz bir oyunu, bir videoyu veya isterseniz bir fotoğrafı seçip 360 derece gezintiye başlamanız yeterli. Bu içeriklere telefonunuzdaki uygulamalar içerisinde bulunan Oculus uygulaması aracılığıyla ulaşılabiliyor. Bu içeriklerin içerisinde milyonlarca kişi tarafından çokça oynanan "Temple Run" ve "First Steps" gibi oyunların yanı sıra, Netflix içerikleri de bulunuyor. Bunların dışında 360 tur içerikleri ve konser veya gösteri videoları da bulunuyor. Günden güne artan içeriklerle uçsuz bucaksız bir deniz olmayı hedefleyen içeriklerle koltuğunuzda otururken sadece tek bir tuşa dokunarak başka dünyalara yolculuk edebilirsiniz.

Samsung Sanal Gerçeklik Gözlükleri - VR Gözlük

4 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Samsung
  2. Cyber
  3. Probiel
  4. Case 4U
  5. Calibrex
  6. Melefoni
  7. Toptancı Kapında
  8. VR BOX
  9. Vr-Box
  10. Xiaomi
  11. BlitzPower
  12. Everest
  13. SmartFun
  14. Vr
  15. VR Case
  16. BLUECAT
  17. Greentech
  18. Helen's
  19. Magic
  20. Microcase
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
 • Marka Samsung

Sanal Gerçeklik Gözlüğü Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483642/371967/60004669/60005915
BAŞA DÖN