Apple Watch Seri 3 

Apple Watch Series 3, formda kalmak istiyorsanız sahip olmanız gereken şık bir aksesuardır. Saat, gelişmiş bir kalp atış hızı uygulaması ve yerleşik bir altimetre içerir. Ayrıca en sevdiğiniz şarkıları bileğinizde taşıyabilir ve dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Siri ile donatılmış bu akıllı saat, aktif olmayı ve bağlı kalmayı keyifli hale getirir. Apple Watch 3 özellikleri sayesinde GPS ve altimetre ile yeni zirveleri keşfetmek ve yeteneklerinizi takip etmek için kendinize meydan okuyabilirsiniz. En sevdiğiniz parçaların bir yedeğini saatinize kaydettiğinizde yorucu fiziksel görevler daha katlanılabilir hale gelirler. Apple Watch Series 3 aynı zamanda yüzmeye dayanıklıdır ve havuzda, denizde veya yağmurlu havalarda takılabilir. Günlük koşulardan yoğun bisiklet sürüşlerine kadar, akıllı saatinizde antrenmanlarınızın ilerlemesini izleyebilirsiniz. Saatin üç farklı aktivite halkası ile her gün ne kadar aktif olduğunuzu takip edebilirsiniz. Smart Coaching, motive olmanıza yardımcı olmak için sabahları size kişiselleştirilmiş ilerleme güncellemeleri ve akşamları daha basit egzersizlere dair öneriler sunar. Ayrıca rekabet etmek için etkinlik günlüğünüzü arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.  Akıllı telefonlardan sonra, hayatınızı kolaylaştıran ve organize eden bir sonraki taşınabilir kişisel cihaz bir akıllı saattir. Bu giyilebilir cihaz, hayati sağlık verilerinizi ve günlük yaşamınızda çok önemli olan diğer önemli bilgileri takip edebilmenizi sağlamak için çeşitli özellikler ve sensörlere sahiptir. Apple'ın akıllı, şık ve yenilikçi aygıtlarını kullanıyorsanız, onlardan en iyi şekilde yararlanmak için bir Apple akıllı saat satın alabilirsiniz. Ayrıca Apple Watch 3 telefon görüşmesi yapmanıza da olanak tanıyor. 

Apple Watch Seri 3 Size Sıra Dışı Özellikler Vadediyor

Apple Inc. kullanıcı dostu, yenilikçi cihazlar üretip satmasıyla tanınan tanınmış bir Amerikan çok uluslu teknoloji şirketidir. Apple saatleri, bu markanın mükemmelliğini ortaya koyan birçok ürün arasında yer alır. Her gün giymek isteyeceğiniz bir tanesini bulmanızı sağlamak için çeşitli özelliklere ve çarpıcı tasarımlara sahip farklı modeller vardır. Bu giyilebilir akıllı cihaz, tüm günlük fiziksel aktivitelerinizin kaydını tutar. Gün boyunca ne kadar hareket ettiğinizi, egzersiz yaptığınızı ve ayakta durduğunuzu bilmenizi sağlar. Size neredeyse en doğru egzersiz detaylarını verir. Ayrıca, su sıçramasına, yüzmeye ve sörf yapmaya dayanıklıdır, bu da en sevdiğiniz su aktivitesini yaparken onu takabileceğiniz anlamına gelir. Bu saat ayrıca aramalara ve mesajlara sorunsuzca katılmanıza olanak tanır. Ayrıca bu akıllı kol saatini kullanarak Siri'ye erişim sağlayabilir ve hatta iPhone'unuzu kullanabilirsiniz. Apple Watch 3 yorumları bu eş zamanlı kullanımın oldukça iyi çalıştığına işaret ediyor. Ayrıca, kolay erişim için biniş kartınızı, sinema biletlerinizi ve çeşitli ödül kartlarınızı saklamanıza izin veren bir cüzdan özelliğine sahiptir. Bu saati kullanarak gerektiğinde haritaları kontrol edebilirsiniz. Mac'inizin kilidini bu cihazla da açabilirsiniz. Ayrıca, döngünüzü istediğiniz zaman takip etmek için bir adet performans takipçisi vardır. Gerektiğinde acil servisleri aramanızı sağlayan hayat kurtaran bir işlevlere de sahiptir. Sonuç olarak teknolojinin hayatımızın daha iyi bir bölümünü işgal ettiği bir çağda yaşıyoruz. Tüm ev eşyaları "akıllı" hale getirilmiş durumda. Akıllı saatler de artık akıllı telefonların yapabileceği şeyleri yapabilirler. Apple Watch 3 bilinmeyen özellikleri arasında oldukça fazla çevrimiçi varyasyon var. WatchOS 3 çift çekirdekli bir işlemci üzerinde çalışır. Saatin üzerindeki çip S1P çipidir. Saat, bir Alüminyum Kasa ve bir spor kordon ile birlikte gelir. Apple Watch 3 kordon bileğinize son derece doğru şekilde oturur ve oldukça ergonomiktir. Force Touch özellikli OLED Retina Ekran. Ion-X cam belli ölçüde suya ve darbeye dayanıklıdır.  Watch 3, kolunuzdan bir EKG testi yapma yeteneğinin yanı sıra düşme ve atriyal fibrilasyon tespiti de dahil olmak üzere sağlıkla ilgili bir dizi yeni özellik sunar. Watch 3 hala piyasaya çıktığında olduğu gibi mükemmel bir giyilebilir cihaz ve size sıra dışı özellikler vadediyor.

Farklı Boyutlarda Apple Watch Seri 3 

Saat, boyuta bağlı olarak iki farklı şekilde sunulur. Apple Watch 3 38mm versiyonu 272 x 340 piksel, 42 mm versiyonu 312 x 390 piksel çözünürlüğe sahiptir. Saatin özellikleri arasında Wi-fi, Bluetooth 4.0, Sıçramaya Dayanıklı, Kalp Atış Hızı Sensörü, İvmeölçer ve Jiroskop bulunuyor. Saat, fitness hedeflerinizi ve başarılarınızı izlemek ve ayrıca kaydetmek için kullanılabilir. Saatin tüm özelliklerinden yararlanabilmesi için iPhone ile eşleştirilmesi gerekir. Saat, değiştirilebilir bir siyah spor kordon ile birlikte gelir. Ayrıca temin edilebilen birçok orijinal ve üçüncü taraf kayış da vardır. Saat ayrıca, isteklerinizi bir dereceye kadar yerine getirebilecek bir Apple kişisel asistanı olan Siri'ye de sahiptir. Saatin ayarları, mevcut birçok tasarımdan sabit bir saat yüzü ayarlamak için değiştirilebilir. Saati bir şifre ile bile kilitleyebilirsiniz. Saatte ayrıca manyetik bir şarj kablosuyla şarj edilebilen dahili bir şarj edilebilir lityum iyon pil bulunur. Apple Watch 3 şarj süresi saate kadar dayanabilir. Apple Watch series 3, en yeni ve en gelişmiş akıllı saatlerden biridir. Dahili bir GPS ve GLONASS'a sahiptir. Bu saatin bir diğer özelliği de suya dayanıklı olmasıdır. 50 metre su geçirmezliğe sahip birkaç akıllı saatten biridir. Sırasıyla 38mm ve 42mm olmak üzere iki farklı boyutta gelen bu saatin 4 çeşidi vardır. Varyantlar Apple Watch Original, Apple Watch Nike +, Apple Watch Hermes, Apple Watch Edition'dır. Orijinal versiyon bir spor bandına sahiptir; Nike + versiyonu bir Nike spor bandına sahiptir; Hermes modelinde Hermes deri kayış bulunur. Saat, WiFi, Bluetooth 4.0, İvmeölçer, Jiroskop ve Ortam ışığı sensörü gibi özelliklere sahiptir. Bu saat, elinize sağlam bir tutuş sağlayan bir spor Apple Watch 3 kayış ile birlikte gelir. Seri 1 gibi, bu akıllı saatin tüm işlevlerini deneyimlemek için bir iPhone gerekir. Böylece saati kullanarak arama yapabilir ve diğer telefon özelliklerine erişim sağlanabilir, ayrıca mesaj gönderebilir, fotoğraf çekebilir ve hatta rezervasyon yapabilirsiniz. Siri, Apple saatinin bu sürümünde sizin her türlü sorununuz çözmeye yönelir. Saatin ekranı ikinci Nesil OLED Retina ekrandır ve Force Touch'a sahiptir. Ayrıca selefinden 2 kat daha parlaktır. Cam, dayanıklı olan Safirden yapılmıştır. Öncelikle Apple Watch 3, Watch 2'de yerleşik 4G bağlantısı olan bir model sunarak geliştirildi. Ancak, GPS + Hücresel modeli hem hem bütün operatörler tarafından desteklenmektedir, bu nedenle Saatinizin kendine ait bir veri planına sahip olmasını istiyorsanız iPhone'unuzun bu operatörlerden birini kullanması gerekecektir. 

Apple Watch Seri 3 ile Telefonunuza Erişim Sağlayın

Seri 3, 4G'nin yanı sıra Siri'ye ve egzersiz takibine bir dizi küçük yenilik getirir. Bunlar arasında ilk göze çarpan, derinlemesine bir kalp atış hızı takibidir. Aynı zamanda egzersiz uygulamasında daha çok sayıda egzersiz bulunur. Ek olarak sesli bir dijital asistan da uygulamaya destek verir. Apple, özellikle antrenman takibine oldukça önem verir. Aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi yeni antrenmanın yanı sıra, saat artık antrenman yaptığınızı otomatik olarak algılayacak ve ayrıca size egzersizi bitirmenizi hatırlatacaktır. Ek olarak, fitness meraklılarının en fazla fitness puanı kazanmak için arkadaşlarına bir hafta sürecek bir savaşa meydan okuyabilecekleri yarışma modu da bulunuyor. Ayrıca, Siri için bazı düzeneğin yanı sıra geliştirilmiş mesaj bildirimleri ve internette gezinme özellikleri de vardır. Apple Watch 3 şarj aleti iki farlı tipte sunulur ve bunlardan biri hızlı şarj özelliğine de sahiptir. Ayrıca farklı cihazlar üzerinden şarj seçeneği de bulunuyor. Çok daha hızlı bir işlemcinin yanı sıra %30 daha büyük bir ekrana ve daha ince kasaya sahip olan yeni Apple Watch 3, tasarım açısından Series 2 ile hemen hemen aynıdır; Apple, saatin gövdesi için aynı şık, mini iPhone estetiğini kullanır. Boyut olarak iki farklı varyasyona sahiptir ve her iki modele de ekran kontrollerinin zorlaşmamasını sağlayacak kadar büyüktür. Apple, ana ekranı bir anten olarak kullanır. Bu sayede içerisine yeni bir çift çekirdekli işlemci dahil edebilir. Aynı zamanda LTE bağlantısı eklemesine rağmen saatin boyutu, kullanıcıların gözüne batmayacak şekilde ideal ölçülerinde kalır.  Ekrandaki dokunuşlar ve kaydırmalar, Digital Crown ve yan düğmedeki oynamalar ve basışlar gibi hızlı tepki verir.  Apple Watch 3 özellikleri nelerdir, 4G ile mi satın almalısınız yoksa Series 3'ü yalnızca GPS ile mi tercih etmelisiniz? 4G modeliyle ilgili deneyimlerimler ve iki varyant arasındaki ufak bir fiyat farkı bulunur. İnternet verileri, özellikle haritalar veya uzun vadede müzik dinlemek için kesinlikle yararlıdır. Günlük aktivite takibi mükemmeldir. Apple’ın üç halka sistemi, egzersiz hedeflerine ulaşmanızı ve çok uzun süre oturmaktan kaçınmanızı sağlayan bağımlılık yaratan hedefler sağlar. Tercih ettiğiniz fitness uygulaması ne olursa olsun, muhtemelen bir Apple Watch sürümü vardır. Apple Watch’un koşu, bisiklet ve yüzme izleme özelliklerini büyük ölçüde geliştiren başka hiçbir akıllı saat bu uygulama pazarına yaklaşamaz. GPS her zaman kullanıma hazırdır. Her çalıştırma ve döngüde anında devreye girer ve sonunda tam harita oluşturmanıza olanak tanır. Tasarımı oldukça hoştur ve hem saatin kendisi hem de kayış için oldukça estetik bir görünüm söz konusudur. Apple Watch 3 uygulamalar kullanarak antrenman temponuzu ayarlamanıza olanak tanır.

Apple Watch Seri 3 ile Kalp Ritminizi Gözleyin

Apple Watch 3 mevcut en kullanışlı akıllı saatlerden biridir. Ayrıca, çoğu "akıllı" fitness takipçisinde olduğu gibi, bildirimlerle etkileşimde bulunabilir ve bunlara yanıt verebilirsiniz. Yüzme izleme, özelliği bu akıllı saatte oldukça gelişmiş halde karşınıza çıkar. Tüm Apple modellerinde olduğu gibi, Seri 3 bir Android telefonla çalışmaz, ancak bunun tersine, Android cihazlar genellikle iPhone'larla çalışır. Bununla birlikte Apple Watch, WearOS aygıtları bir iPhone ile eşleştirildiğinde sundukları özelliklerle sınırlı olmasa bile bariz bir şekilde üstündür. Koşarken olduğu gibi, Apple Watch'ta döngü takibiniz için yerel Antrenman uygulamasını veya üçüncü taraf seçeneğini kullanmayı seçebilirsiniz. Ekran yine genellikle mesafe ve hız gibi temel istatistiklerle sınırlıdır ve otomatik duraklatma özelliğini açabilirsiniz. Bir antrenmanı tamamladığınızda istatistikleri ve rotanızın haritasını Activity iPhone uygulamasında inceleyebilirsiniz.  Ancak, daha ayrıntılı istatistikler ve diğer uygulamalarla bağlantı için saatinizdeki Strava ve Cyclemeter dahil üçüncü taraf uygulamalara dönebilirsiniz. Apple, watch piyasaya sürülmesiyle saatin kalp atış hızı izleme özelliklerini genişletti, ancak orijinal Apple Watch, gün boyunca kalp atış hızınızın bir grafiğini gösteren genişletilmiş bir kalp atış hızı uygulaması sunmaya devam ediyor. Bunların çoğu birçok cihazda standarttır, ancak bir başka ilginç yeni ekleme de kurtarma kalp atış hızı özelliğidir. Bu, egzersizden sonra kalp atış hızınızın ne kadar çabuk normal hızına düştüğünü ve daha kısa bir iyileşme süresinin iyi bir sağlık göstergesi olup olmadığını gösterir. Ancak Apple, uygulamada ne kadar iyi bir kurtarma süresinin olduğu konusunda daha fazla ayrıntı verebilir. Apple Watch 3 kullanımı bu seçeneklerle beraber karmaşık hale gelmiş gibi gözükse de aslında saat oldukça pratik bir arayüze sahiptir. Diğer bir yeni özellik, egzersiz yapmadığınız zamanlarda kalp atış hızınız beklenmedik bir yüksek noktaya ulaştığında sizi uyaran yüksek kalp atış hızı bildirimleridir Watch uygulamasında bir uyarı alacağınız eşiği ayarlayabilirsiniz. Apple Watch, gün boyunca kalp atış hızımı ve yürüme gibi hafif aktiviteleri izleme konusunda güvenilir olsa da, efor seviyeniz yükselir yükseltmez kalp atış hızınızı farklı şekilde değerlendirmeye başlar. Apple'ın yüzme izleme özellikleri, bu cihazın piyasaya sürülmesiyle daha da güçlendirildi. Saat şimdi setleri otomatik olarak sayabilir ve yaptığınız her kulaç türü farklı etkileşimler oluşturabilir. 

Apple Watch Seri 3 ile Yüzme Antrenmanlarınızı Takip Edin

Yüzme seansının başlangıcında havuz uzunluğunu ayarlarsınız, ardından başla tuşuna bastığınızda saat otomatik olarak kendini su geçirmez moda geçirir. O andan itibaren her iki yan düğmeye aynı anda basarak antrenmanı duraklatabilirsiniz. Saat üzerinde başka bir şey yapmak isterseniz, dijital kurma kolunu çevirerek antrenmanı su geçirmez moddan çıkarmanız gerekir. Apple Watch 3 serisi yüzme aktivitelerinize yardımcı olacak uygulamaları devamlı geliştirir. Apple Watch, size toplam bir mesafe vermek için uzunlukları otomatik olarak sayacak ve ayrıca kulaç türüne göre geçen mesafeyi ayırmaya çalışacaktır. Her ikisini de oldukça doğru şekilde çalışır. Açık havada yüzmeyi tercih ederseniz, antrenmanınızın GPS haritasını alırsınız, ancak GPS yalnızca saatle beraber sudan çıktığınızda ölçüm alabilir. Hücresel özellikler, Apple Watch’un akıllı saat kimlik bilgilerini artırıyor. Bunun nedenlerinden biri, diğer akıllı saatlerin çoğunun yapmadığı bir şey olan, bildirimlerle etkileşime girebilmenizdir. Örneğin, metinleri yanıtlayabilir veya e-postaları silebilirsiniz. Temel bildirimler kullanışlıdır, ancak onlarla başa çıkmak için telefonunuzu çıkarmanız gerekiyorsa, yine de telefona bağlı kalmayı sürdürürsünüz. Apple Watch 3 ekran etkileşimini ve müzik uygulamalarını oldukça geliştirir. Apple, gece fişe takıldığında en çok dinlediğiniz ve en son eklenen albümlerinizi saatle otomatik olarak senkronize eder. Apple'ın Sağlık uygulaması, gün içindeki tüm aktivite istatistiklerinizi toplar ve kalp atış hızı verilerinizi görüntülemenize olanak tanır. Ayrıca size bir VO2 maks. Tahmini verir ve çok çeşitli uygulamalardan ve cihazlardan veri elde etme konusunda oldukça etkileyicidir. Apple Watch 3 pil ömrü bakımından sizi asla aktivite sırasında yarı yolda bırakmaz. Sadece cihazı şarj ettiğinizden emin olmalısınız. Bir seferde 18 saatlik bir pil ömrü vadeder ve aktivite önce şarj ettiğiniz sürece bu bir sorun teşkil etmez. Ayrıca Activity uygulamasının kullanımı çok basittir. Burada son antrenmanlarınızı ve aktivite halkalarınızı doldurmaya yönelik ilerlemenizi görebilirsiniz. Başarı rozetlerini Aktivite uygulamasında da görüntüleyebilirsiniz. Saat, hafif kullanımla birkaç güne kadar uzayabilir, ancak her gece şarj etmek gerçekten en iyisidir. Saatin kapsamlı özellik seti ve parlak ekranı göz önüne alındığında, özellikle onu hücresel, GPS ve kalp atış hızı takibi ile kullanıyorsanız, pili hızlı bir şekilde bitirmesi şaşırtıcı değildir. Bu sadece kullanışlı olmakla kalmaz, aynı zamanda gün boyunca saati şarj etmek zorunda kalmadan uykunuzu takip etmenize de olanak tanır. Uyku takibi ekstra pil ömrü gerektirebilir. Bütün bu cezbedici özelliklere sahip bu akıllı saati Hepsiburada’dan satın alabilirisiniz.

Apple Watch Seri 3’te Hangi Renkler Bulunur?

Gümüş ve Uzay Grisi olmak üzere 2 renk kasa seçeneği bulunur. Fakat birbirinden farklı kordon tonları ile cihaza dilediğiniz rengi katabilirsiniz!

Apple Watch Seri 3 Hangi Cihazlarla Uyumludur?

iOS 13 ve üzeri işletim sistemlerine sahip iPhone modelleri ile uyumludur. iPhone 6S ve bu modelden sonra çıkan Apple cep telefonları ile senkronize olabilir.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Apple Watch Seri 3 Akıllı Saat Fiyatları

Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Cinsiyet
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676/60003676