Kablosuz olmalarıyla kullanım avantajı yaratan Bluetooth kulaklık modelleri günlük yaşamınızda size pratik bir destek sağlar. Yürüyüş yaparken ya da seyahat ederken müziksiz kalmamak, radyo yayınlarını yakından takip edebilmek ve çevreye gürültü yaymadan sesleri alabilmek için Anker Bluetooth kulaklık fiyatları bakımından da cazip niteliklere sahip ürünlerden yararlanabilirsiniz. Pratik tasarımları sayesinde yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz bu kulaklıklar dayanıklı malzemelerden imal edildikleri için dış etkilere karşı da korunaklıdır. Kablo problemini ortadan kaldırarak kabloların dolanması gibi problemler yaşamanızı önleyen modern aksesuarları ev ortamında bilgisayarınızla beraber de kullanabilirsiniz. Yumuşak kulak yastıklarıyla beraber daha da ergonomik bir yapı kazanan kulaklıklar kızarıklık ve tahriş gibi sorunlara karşı koruma yaratarak size konfor sağlar. Renkleri çeşitlilik gösteren alternatif dizaynlara sahip olan Anker Bluetooth kulaklık seçenekleri aracılığıyla sevdiğiniz tasarımlara sahip modellere kolayca sahip olabilirsiniz.

Kablosuz ve Kullanışlı Teknoloji

Cep telefonunuzun Bluetooth özelliğini aktif hale getirerek hemen kullanmaya başlayabileceğiniz kablosuz kulaklıklar Bluetooth desteği sunan bilgisayarlarla beraber de kullanılabilir. Kulakiçi ve kulaküstü modellerin markanın ürün gamında yer alması farklı gereksinimlere çözüm üretir. Daha küçük ve mobilize bir ürüne sahip olmak isteyen kullanıcılar kulakiçi kulaklıklarla bu ihtiyaçlarını karşılayıp yolculuklarında Anker Bluetooth kulaklık aksesuarlarından yararlanabilir. Daha yüksek bir ses kalitesi ve daha güçlü bir yalıtım için başa ergonomik olarak uyum sağlayan kulaküstü kulaklıkları sipariş edebilirsiniz. Kafa bandı kısmının kaymayı önleyen yüzey yapısı ürünün başınızda kolayca sabit kalmasını sağlar. Ayarlanabilmek özelliği de bulunan Anker kulaküstü Bluetooth kulaklık modelleri ile başınıza tam olarak oturan bir aksesuara sahip olursunuz. Uzun süreli çalma süresi desteğiyle dikkat çeken kablosuz kulaklıklar kesintisiz bir kullanım için idealdir. 

Yüksek Ses Çözünürlüğü Sunan Teknoloji

Modern teknik özelliklere sahip olan Anker Bluetooth kulaklıklar gerçekçi ve doğal bir ses iletimi yaratarak müzikleri, videoları ve radyo yayınlarını daha zevkli hale getirir. Oyunlarda sesleri ayrıntılı ve hassas bir şekilde duyabilmeniz sayesinde daha yüksek skorlar elde etmeniz kolaylaşır. Bası artırıp azaltabilmenize imkân tanıyan modellerle beraber dinlediğiniz şarkının türüne göre çeşitli ayarlamalar yapabilirsiniz. Uzun süreli pil kullanımı şarja erişim olanağı bulunmayan zamanlarda avantaj oluşturur. Kısa sürede şarj edilebilen Anker Bluetooth kulaklık pratik bir şekilde yeniden kullanılabilmeye hazır hale gelir. Geniş bir kapsama alanı oluşturan gelişmiş Bluetooth teknolojisi sayesinde telefonunuzdan uzakta olsanız dahi sesleri almaya devam edebilirsiniz. Dahili mikrofon desteği de sunan efektif kulaklıklar aracılığıyla gelen aramalara tek hamlede yanıtlayıp aksesuar yardımıyla sevdiklerinizle konuşabilirsiniz. Konuşmanız tamamlandığında önceden çalmakta olan şarkı da çalmaya devam eder.

Kullanım Rahatlığı Yaşatan Modern Kulaklıklar

Suya dayanıklı kulaklık modelleri sayesinde yağışlı havalarda sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eden bir aksesuara sahip olursunuz. Kablosuz Bluetooth kulaklıklar küçük boyutlara sahip olduğu için uzaktan belli olmaz. Düşük frekanslı sesleri dinlenilebilmeye daha uygun hale getiren ve geniş bir frekans aralığını algılayabilen ses teknolojileri sayesinde Anker Bluetooth kulaklık modellerini kullanmak daha da keyifli bir hal alır. Arka planda yer alan gürültüyü azaltmaya yardım eden özellikler sayesinde telefon görüşmelerinde sağlıklı bir şekilde iletişim kurabilmek kolaylaşır. Otomatik eşleşme özelliği bulunan modeller şarj sonrasında son olarak eşleştirildikleri ürünlere otomatik olarak bağlanır. Farklı boyutlarda üretilmiş kulaklık silikonları arasında seçim yaparak size en uygun aksesuarı seçebilirsiniz. Kulak dokusunu tahriş etmeyen silikon yapısı sayesinde saatler süren kullanımlarda üst düzey konfora erişirsiniz. Anker Bluetooth kulaklık ürünleri mono ve stereo ses aktarımı yapabilen modellerle işlevsellik kazanır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Anker Bluetooth Kulaklık Fiyatları

51 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Kullanım Tipi
Toplam 36 / 51 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?