Apple Akıllı Saatler

Apple akıllı saatler, Apple markası tarafından 2015 yılının ilk aylarında piyasaya sunulan, “iWatch” olarak da adlandırılan saatlerdir. Dikdörtgen tasarımlı, dayanıklı ve son derece işlevsel olan Apple akıllı saat modelleri; iPhone 5, 5c, 5s, 6 ve 6 plus modelleri ile uyumlu çalışır.

Apple Watch Nedir?

Apple Watch, giyilebilir teknolojiler alanına Apple markası tarafından getirilen bir yeniliktir. Saat olarak kullanılan Apple Watch, günlük işlerin kolayca gerçekleştirilmesine, mesaj ve mail alıp yanıtlamaya, telefon görüşmeleri yapmaya yardımcı olur. Özellikle hareket halindeyken iletişimi kolaylaştırır.

Apple akıllı saatler, iPhone ile entegre çalışan, dolayısıyla zamanı küresel zaman standardında en az hata payıyla gösteren saatlerdir. Saat kadranları hayatınıza ve programınıza göre hem görünümleri hem de çalışma biçimleri ile kişiselleştirilebilir. Kadranlar farklı renk ve stillere sahiptir. Apple Watch üzerinden hava durumunu, hisse fiyatlarını ve daha pek çok şeyi kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Geleneksel kol saatlerindeki saat ayarlama ve kurma düğmesi Apple akıllı saatlerde de bulunur. Digital Crown olarak adlandırılan bu düğme, küçük ekranda gezinme işlemini kolaylaştırır. Fotoğrafları yakınlaştırıp, uzaklaştırmanızı; listelere göz atmanızı ve dilediğiniz uygulamayı seçmenizi mümkün kılar.

Apple Watch Fiyatı

Apple Watch, çizilmelere ve darbelere karşı dayanıklı ama aynı zamanda hafiflik sunan alumina silikat ekrana sahiptir. Anodize alüminyum kasası standart alüminyuma göre % 60 daha sağlamdır. Hepsiburada.com üzerinden fiyatlarını ve özelliklerini inceleyebileceğiniz Apple Watch Sport modelleri yüksek performanslı, esnek, yumuşak ve birbirinden canlı renk seçeneklerine sahiptir.

Hayatınızın her alanına ve her anına uyum sağlayacak şekilde tasarlanan Apple akıllı saatler yüksek performans ve uygun fiyat dengesi ile ön plana çıkar. Sporda, arabada, çalışırken kullanabileceğiniz iWatch modelleri hem şık hem spor tasarımları ile kıyafetlerinize de kolaylıkla uyum sağlar.

Apple Watch Özellikleri

Apple Watch, iPhone telefonunuza gelen bildirimleri pratik ve hızlı şekilde bileğinizden almanızı mümkün kılar. Bu uyarılar hafif bir dokunuşla saatinize gelir. iWatch yerleşik hoparlörlere sahiptir. Dilerseniz bildirimleri hafif sesli biçimde de alabilir; telefonunuza gelen kısa mesajların kimden geldiğini ve içeriğini görüntüleyebilirsiniz. Dikte özelliğini kullanarak, mesajlara yanıt verebilir, mikrofonunu kullanarak kısa bir telefon görüşmesi de yapabilirsiniz. Uzun görüşmeler için ise Handoff özelliği ile Apple Watch’dan telefonunuza kesintisiz ve kolay geçiş mümkündür.

Hızlıca yardım almak istediğiniz bir konuda sadece bileğinizi kaldırarak, Siri’den sesli şekilde yardım almak olanaklıdır. Wallet özelliği ile uçak biniş kartlarının, sinema biletlerinin, mağaza ödül kartlarının saatinizde saklanmasını sağlar. Sık aradığınız bilgilere “bakışlar” ile hızlıca göz atabilir; takviminizde yaklaşan etkinlikleri takip edebilir, nabzınızı kontrol edebilirsiniz.

iWatch, “Force Touch” adı verilen özelliği içerir. Bu özellik, ekrana parmakla basınç uygulandığında gücü algılar; mesaj, müzik, takvim gibi uygulamaların ek kontrollerinin hızlıca açılmasını sağlar.

Apple Watch Uygulamaları

Apple akıllı saatler, yerleşik uygulamalar ve App Store’dan indirebileceğiniz işlevsel, eğlenceli uygulamalar içerir. Mesajlar, telefon, mail, takvim, aktivite, Siri, wallet gibi uygulamalar yerleşik uygulamalar arasında yer alır. Sağlık ve fitness uygulamaları, yaşam tarzına ilişkin uygulamalar, seyahat, eğlence, oyun gibi daha pek çok kategorideki uygulama ise App Store’dan indirilerek kullanılabilir.

Akıllı saatinizden iPhone’unuzdaki müziği kontrol edebilir, kablosuz Bluetooth kulaklığınızla müzik dinleyebilirsiniz. Son dakika haberleri anında alabilir; alarm, kronometre ihtiyaçlarınızda saatinize başvurabilirsiniz. Sevdiğiniz fotoğraflara bileğinizin üstünden kolaylıkla ulaşabilir; fotoğrafları dilerseniz büyütebilir ve hatta herhangi bir fotoğrafı saat kadranı olarak da kullanabilirsiniz.

Akıllı saatinizde yer alan bu uygulamaları iPhone’unuzun “Watch” bölümünden yönetilebilir ve bildirimleri özelleştirilebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Apple Watch

112 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fiyat Aralığı