Airpods

Apple markası yeni ürünlerini kullanıcıların kullanımına sunmaya devam ediyor. Marka yeni çıkardığı ürünlerde üstün teknoloji ve avantajlı özelliklerden yararlanmanızı sağlamaktadır. Apple markasının en gözde ürünlerinden bir tanesi de Airpods kulaklıklardır. Marka Airpods kulaklıkları diğer tüm ürünleriyle uyumlu olacak şekilde üretmektedir. Üstün özellikleri sayesinde Airpods’lar Apple kullanıcılarının en fazla tercih ettiği ürünler arasına girmeyi başarmıştır. Telefon, MacBook, tablet gibi bütün ürünlerle uyumlu olan Airpods, kulaklıkları sunduğu avantajlar ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanıcılar kulaklıklarını müzik, video, konuşma gibi aktivitelerde sıklıkla kullanmaktadır. Özellikle müzik dinlemek için en fazla başvurulan ürün kulaklıktır. Apple bluetooth kulaklık olarak da adlandırılan Airpods modelleri müzik dinleme aktivitenizi daha kaliteli hale getirir.

Airpods’lar müzik dinleme sürenize göre size uygun olan ayarları otomatik olarak oluşturabilir. Ürününüzü Apple telefon, tablet, bilgisayarlar ile birlikte tercih edebilirsiniz. Bu kulaklıklar diğer ürünlerle hızlı ve kolay bir şekilde bağlantı yakalamaktadır. Bu sayede kısa bir süre içerisinde kulaklığınızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Apple bluetooth kulaklıkların kaliteli ve fonksiyonel özellikleri büyük beğeni kazanmıştır. Üstün özellikler ile birlikte gelen Airpods kulaklıklar kutularından çıkarıldıktan sonra uzun süreler boyunca kullanılabilir. Kulağınıza taktığınız bu ürünün şarjı oldukça fazla gider. Böylece kaliteli aktiviteleriniz daha uzun süreler devam edebilir. Apple bu ürünlerde çok fazla çeşit sunmaktadır. Farklı özellik ve yapılara sahip kulaklıkları bulmak mümkündür. Airpods çeşitleri arasından kendi tercihinize göre uygun ürünü bulabilirsiniz. Renk, boyut ve özellikleri ile geniş ürün yelpazesine sahip olan Airpods ile kaliteyi uzun süreler boyunca kullanabilirsiniz. Aipods kullanımı oldukça kolaydır. Ürünü haznesinden çıkararak anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Satın aldığınız Apple Airpods modelleri ile dilediğiniz yerde müzik dinleyebileceksiniz. Kulağınızda olduğunu algılayan sistem sayesinde kolay kullanıma ulaşabilirsiniz. 

Airpods ile Kaliteli Anlar

 Bir kulaklıktan beklenen özelliklerin başında müzik gelmektedir. Kullanıcılar kulaklıkları ile müziklerini kaliteli bir şekilde dinlemek istemektedir. Apple Airpods kulaklıklar kaliteli dinleme için gereken tüm özelliklere sahiptir. Müziğin yanında konuşma gibi aktiviteler için de kulaklıklar kullanılmaktadır. Markanın Bluetooth kulaklıkları algılama sistemine sahiptir. Bu sistem kulakta olunduğunu algılar ve buna göre çalışmaya başlar. Airpod’unuzu taktığınız andan itibaren kaliteli hissedebilirsiniz. Yüksek algılama sistemi büyük kolaylık sağlamaktadır. Ürünü kulağınızdan çıkardığınızda müzik otomatik olarak durmaktadır. Takıldığında ise müzik çalmaya devam etmektedir. Bu özelik büyük kolaylık sağlamaktadır. Airpods kulaklığınız ile entegre olarak Apple’ın diğer cihazlarını uyumlu hale getirebilirsiniz. Kulaklığınız Apple cihazlarıyla hızlı bir bağlantı için gereken tüm özelliklere sahiptir. Airpods eşleştirme özelliği sayesinde iPhone, iPad, MacBook, Apple Watch cihazları ile bağlantı kurabilirsiniz. Bu bağlantılar müzik dinleme kalitesini en yüksek seviyeye çıkarmaktadır. Apple’a özel bağlantı ile eşleşen ürünler sayesinde kablosuz bir şekilde müzik dinlenebilir. Apple Airpods modelleri kulaklılarda aranan özellikleri daha da ileri taşımıştır. Üstün özellikler her zaman kullanıcıların büyük beğenisini kazanmıştır.

Kulaklığın üretiminde Apple’ın yüksek teknolojisinden faydalanılmıştır. Kulaklığınız ile listelerinizde bulunan şarkıları daha da derinlemesine dinleyebilirsiniz. Bu kulaklıklar sayesinde şarkıların evrenine giriş yapabilirsiniz. Ayrıca müziklerinizi uygulama fark etmeksizin dinleyebilirsiniz. Airpods kulaklıklar Apple cihazda yüklü olan bütün uygulamalarla uyumludur. Bu uyum ile birlikte uygulamalarda bulunan müzik listelerinizi rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Müzik dinleme ve konuşmanın yanında Siri bağlantısı da bu ürünlerde önemli bir yere sahiptir. Diğer cihazlarda olduğu gibi Airpods modellerinde de Siri sistemini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kulaklığınızda Siri ile kuracağınız bağlantı ile komutlarınızı verebilirsiniz. Yüksek ses kalitesi ve Siri bağlantısını kullanarak ürünü farklı amaçlar için tercih edebilirsiniz. Apple Orijinal Airpods modellerinde tam performansı hedeflemektedir. Ürünlerdeki tüm özellikler kullanıcılara kolaylık sağlar ve daha kaliteli anlar yaşanmasını sağlar. Ürünün donanım özelliklerinin yanı sıra yapısı da oldukça kalitelidir. Airpods’lar kulak içi için dizayn edilmiştir. Ürünün yapısı kulağın iç kısmına uyumludur. Kulağa rahat bir şekilde oturan Airpods’lar hareket etseniz bile düşmezler. Ayrıca kulağın iç kısmına oturulması sayesinde müziklerinizi dışarıdan ses duymadan dinleyebilirsiniz. Kulaklığını ile dışarı ile olan bağlantınızı kapatabilirsiniz. Airpods özellikleri ile öne çıkmaktadır. Ürünün özellikleri ve yapısı dinlediğiniz içerikler ile olan bağınızı artırır. Apple Airpods kulaklığınız ile kaliteli ve kesintisiz bir şekilde uzun yıllar boyunca en güzel müziklerinizi dinleyebilirsiniz.  

Apple Airpods Kulaklığınız ile En İyi Ses Kalitesini Yakalayın

 Günümüzde akıllı telefon ve bilgisayar gibi teknolojik cihazlarla en fazla tercih edilen aksesuarların başında kulaklıklar gelmektedir. Kullanıcılar kulaklıklarına her alanda rahatlıkla ulaşabilmek istemektedir. Apple markası da bu detayları düşünerek kullanıcılara özel olarak ürünler sunmaktadır. Markanın dikkat çeken modellerinin başında Airpods’lar gelmektedir. Airpods modelleri bir kulaklıktan beklenen özelliklerin daha fazlasını sunmaktadır. Böylelikle bu ürünler daha da öne çıkmaya başlamıştır. En kaliteli ses deneyimi için tüm özelliklere sahip Airpods kulaklığınız her anınızda yüksek performans ile çalışmasını sürdürür. Bu ürünleri kaliteli yapan özelliklerin başında iç donanımı gelmektedir. Apple markası diğer ürünlerinde olduğu gibi Airpods’larda da H1 çiplere yer vermektedir. Bu çipler üstün performans ve Siri bağlantısını kolay bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Siri Apple kullanıcılarının en önemli yardımcılarından bir tanesidir. Airpods ile bağlantı kurduğunuz cihazdaki Siri’ye kulaklığınız ile rahatlıkla komut verebilirsiniz. Kulaklığınızla Siri’yi açarken diğer cihazlardaki aynı komutu vermeniz yeterlidir.

Telefon veya diğer cihazlara gelen bildirimleri Airpods’unuz ile dinleyebilirsiniz. Bunun için sadece Siri ile bağlantı kurmanız yeterlidir. Yine H1 çip sistemi ile gelen Siri ile müziklerinizi açabilirsiniz. Siri dinlemek istediğiniz şarkıları anında bulur ve kulaklığınızda kaliteli anlar yaşamanıza yardımcı olur. Airpods kulaklıkların avantajlarının başında Siri ile konuşabilme gelmektedir. Pek çok kişi kulaklığını taktığı andan itibaren Siri ile bağlantı kurar ve diğer cihazlardaki işlemini rahatlıkla yapmaktadır. Airpods modelleri Apple markasının tüm ürünleriyle bağlantı yapabilmektedir. Markaya özel bluetooth bağlantısı ile Airpods’unuzu diğer cihazlarda aktif edebilirsiniz. Bağlantı seçenekleri ile ürünü istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Bilgisayarınız ile oyun oynarken, telefonunuzla müzik dinlemek istediğinizde, akıllı saat ile arama yapmak istediğinizde Airpods’unuzu kullanabilirsiniz. Ürünü aldığınızda Airpods ayarları ile kolay bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Kulaklığın ayarları hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Bu ayarlar diğer cihazlarla daha hızlı bağlantı kurulmasını sağlamıştır. Airpods modelleri dinleme veya konuşma sırasında dış sesleri en iyi şekilde engelleyen ürünlerin başında gelmektedir. Kulaklığın yapısı ve özellikleri takıldığı an ile birlikte dinleme kalitesini yukarı çıkarmaktadır. Markanın bu ürünler kapsamında oldukça fazla modeli bulunmaktadır. Renk ve özelliklere göre değişiklik gösteren Airpods’larda fiyatlar da değişmektedir. Airpods fiyat değerleri ürünler arasında değişmektedir. Ancak Airpods’lar fiyatları araştırıldığında en iyi performansa ulaşmak için oldukça uygundur. Yüksek teknoloji ve kalite Airpods’ları öne çıkarmaktadır.

Airpods Kulaklıkların Avantajları

Apple Airpods kulaklıklar kullanıcıların tüm ihtiyaçları düşünülerek üretilmektedir. Marka kullanıcılara bir kulaklıktan beklenilenden daha fazla özellik sunmaktadır. Yapısı ve özellikleriyle bu ürünler oldukça avantajlıdır. Bu ürünlerdeki öncelikli kolaylık yüksek Apple teknolojisinin kullanılıyor olmasıdır. Apple bilgisayar, akıllı telefon, tablet gibi cihazlarındaki donanımlara Airpods modellerinde de yer vermiştir. Bu donanımlar ürünün birden fazla amaç için kullanılmasını sağlamıştır. Kulaklık ile müzik dinlemenin yanında arama açma, Siri bağlantısı gibi özellikler gelmiştir. Airpods modelleri kablosuzdur. Ürünler kablosuz şarj kutusu ile birlikte sunulmaktadır. Qi olarak adlandırılan bu şarj kutuları hem ürünlerin güvenli bir şekilde durmasını hem de kullanılmadığı zamanlarda şarj olmasını sağlamaktadır. Kulaklıklar şarj kutularına yerleştirildiği andan itibaren şarj olmaya başlar. Bu sayede istenilen zamanlarda kolay bir şekilde kullanılabilir. Kulaklıkların korunmasını sağlayan bu kutular oldukça küçüktür. Küçük ebatlardaki Airpods ve ekstra ürünler taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Donanımlarının yanında dış yapısına da özen gösterilen Airpods modelleri kulak içi ile uyumludur. En iyi sesi yakalamanız için tasarlanan ürünler tasarım olarak kulağa en iyi şekilde oturur. Bu sayede hareket halindeyken sabit kalır ve müziğinizin kesilmemesini sağlar.

Airpods hoparlör sistemi yine kaliteyi artırmaktadır. Temiz ve net bir şekilde müzik dinlemenize yarayan bu hoparlörler büyük avantaj sağlamaktadır. Kulaklığınızı taktığınız andan itibaren dış sesleri duymazsınız. Bunu sağlayan iç donanımda bulunan ses çekirdekleridir. Ürünün sunduğu avantajlardan bir tanesi de algılama sensörüdür. Airpods, kulağınıza takıldığında ve çıkarıldığında algılamaya yarayan teknolojiye sahiptir. Algılama sistemi ile kulaklığınızı çıkardığınızda müzik durur. Ayrıca çağrılarına cevap verebileceğiniz bu ürünlerde ses çubuklarını kullanabilirsiniz. Arama geldiğinde kulaklığınızın algılama sensörüne dokunarak açabilirsiniz. Kapatmak için ise iki kere dokunabilirsiniz. Algılama sensörü ile telefonunuzu çıkarmanıza gerek kalmaz ve kulaklığını ile rahatlıkla görüşme yapabilirsiniz. Airpods modelleri dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır. Dinleme sırasında terleme ve sudan etkilenmeyen Airpods’ların temizliği oldukça kolaydır. Airpods temizleme işlemi için nemli bir bez tercih edebilirsiniz. Kulaklığın dış kısmı leke ve kir tutmaması için özel olarak tasarlanmıştır. Ancak yine de temizlik yapmak isterseniz nemli bir bezi kullanabilirsiniz. Kulaklığınız kuruduktan sonra şarj kutusuna yerleştirebilirsiniz. Airpods’lar diğer cihazlarla bağlantı kurduğu gibi aynı cihazlarla da birlikte kullanılabilir. Ses paylaşımı ile ortak cihazdan aynı anda birden fazla Airpods müzik dinleyebilir. Marka bu ürünlerde oldukça fazla çeşitlilik sunmaktadır.

Airpods’un Uzun Pil Ömründen Yararlanın

Kablosuz kulaklarda karşılaşılan sorunların başında şarj süresi gelmektedir. Ancak Apple markası geliştirmiş olduğu teknoloji sayesinde Bluetooth kulaklarını uzun süreli kullanıma uygun hale getirmiştir. Airpods kulaklar uzun süreli kullanım için oldukça uygundur. Kulaklar kısa sürede şarj olabilir ve bu şart ile saatlerce kullanılabilmektedir. Marka Airpods şarjı için Qi şarj kutularını geliştirmiştir. Qi şarj kutuları kulaklıkları hızlı bir şekilde şarj etmektedir. Ürünü şarja bağlamak için Qi şarj kutusunu şarj aparatına takmanız yeterlidir. Kutunun ön bölümünde yer alan LED gösterge üzerinden şarjı kontrol edebilirsiniz. Bu LED gösterge şarjın ne durumda olduğunu belirtmektedir. Eğer yanınızda şarj aparatı yoksa Airpods mini şarjı için lightning bağlantılarını tercih edebilirsiniz. Airpods şarj kutusu ve aparatları sizleri yarı yolda bırakmaz. Çeşitli şarj destekleri sayesinde her anınızda kulaklığınızı şarj edebilirsiniz. Airpods şarj süresi kullanıcılara büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Devamlı olarak şarj edilebilmesi ürünün daha hızlı kullanılmasını sağlamıştır. Airpods’unuz çantanızdayken şarj kutusu sayesinde şarj olur ve ihtiyaç anında kullanılabilir. Airpods’unuzu şarj desteğiyle 24 saatten fazla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kulaklık en az şarj ile en uzun süreli kullanım için uygundur. Airpods şarj süreleri olarak rakipsiz bir üründür. Qi şarj desteği ile kutusunda duran kulaklığı bir gün boyunca devamlı olarak kullanmak mümkündür. Ayrıca tam bir batarya ile 5 saate kadar dinleme yapmak mümkündür. Ayrıca tek şarj ile birlikte 3 saatten fazla konuşma da yapılabilmektedir. Ayrıca 15 dakikalık bir şarj ile yine uzun süreler boyunca kulaklık kullanılabilir.

Airpods 15 dakikalık şarj ile 3 saate dek dinleme ve 2 saate dek konuşma süresi sunmaktadır. Batarya durumuna göre Airpods ile müzik dinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Airpods’un şarj durumu da kolayca kontrol edilebilir. Kulaklığın şarjınız iPhone akıllı telefonunuza yakın tutarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca Siri komutuyla şarj durumunu öğrenebilirsiniz. Sürekli şarj ve uzun süreli kullanım Airpods’ların önemli avantajlarından bir tanesidir. Kullanıcılar şarj süreleri ile Airpods’lardan memnun kaldığını bildirmektedir. Airpods önerileri ve yorumlarında şarj sürelerinden fazlasıyla bahsedilmektedir. Hem kalite hem de şarj süreleri ile Airpods’unuzu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şarj desteği Airpods kalitesinin saatlerce kullanılmasını sağlamıştır. Şarj kutusu ile birlikte rahatlıkla taşınabilen ürünleri istediğiniz yere götürebilirsiniz. Küçük yapısı ile kulaklığınızı çantanızda taşıyabilirsiniz. Şarj kutuları dayanıklı bir yapıdadır. Bu sayede kulaklığınız zarar görmez. Dayanıklı yapısı ve şarj desteği ile Airpods kulaklığınızın kalitesinden uzun süreler boyunca yararlanabilirsiniz.

Renkli ve Şık Tasarımlarıyla Airpods Kulaklıklar                    

Apple markası her ürününde olduğu gibi Airpods modellerinde de üstün teknolojiler ile birlikte zevkli tasarım ve detaylara yer vermiştir. Bluetooth kulaklıkları yenilikçi özellikleriyle getiren marka zarif ve kullanışlı tasarımlarıyla büyük beğeni kazanmıştır. Ürünlerin şık yapısı hem kulaklıklarda hem de şarj kutularında aynıdır. Airpods modelleri kulak içi için özel olarak üretilmektedir. Ürünler insan kulağının yapısı düşünülerek tasarlanmıştır. Bu sayede kulak içerisinde rahat bir şekilde durmaktadır. Bu yapı kullanıcılarının kulaklarının rahatsız olmasını engellemiştir. Ayrıca kulak içi yapısı ürünün kulaktan düşmesini engellemiştir. Ürünün tasarımı tüm özelliklerden yararlanılmasını sağlamıştır. Kulaklığınız takıldığında elinizde en iyi şekilde komut verebilirsiniz. Airpods kulaklığınızı günlük, iş, spor hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ürün terleme ve sıvılara karşı dayanıklıdır. Apple’ın Airpods modelleri oldukça fazladır. Modellerde renk olarak farklılıklar olmaktadır. Bu sayede zevklerinize göre ürünü tercih edebilirsiniz. Airpods renkli modelleri kullanıcılar tarafından fazlasıyla tercih edilmektedir. Ürünlerde tercih edilen renkler kulaklığın tasarım ve detaylarıyla en iyi şekilde uyum yakalamıştır. Sade renklerden hoşlanıyorsanız kulaklığınızda özel renkleri bulabilir. Bu ürünlerde kapalı ve açık renklerde pek çok ürüne ulaşmak mümkündür.

Airpods siyah modelleri kapalı renk severlerde tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Siyah renkli modellerde kulaklık ve şarj kutusu farklı renklerde olabilir. Farklı renkler sayesinde daha da şık bir hava yakalanmıştır. Zevklerinize göre kulaklığınızı siyah, şarj kutusunu da beyaz olarak seçebilirsiniz. Airpods lacivert renkli modelleri yine siyah ürünler gibi fazlasıyla ilgi görmüştür. Zarif ve küçük ebatlarda olması Airpods kulakları öne çıkarmaktadır. Oldukça küçük olan bu cihazlardaki üstün özellikler ise kullanıcıları fazlasıyla memnun etmektedir. Renklerin yanı sıra kulaklıklar için farklı baskılarda şekillerdeki şarj kutularını da bulmak mümkündür. Şarj kutularında tercih edilen baskılar şık bir hava yakalamanıza yardımcı olur. Tasarım, renk, özellik ve donanımları ile Airpods’lar özel ürünler arasına girmeyi başarmıştır. Ürünün sunmuş olduğu avantajlar günün her anında kullanılmasını sağlamıştır. Apple markası kulaklığı tarzınıza göre seçebilmenize imkan sağlar. Airpods kulaklığınız ile kendi tarzınızı aksesuarlarınızda yansıtmış olursunuz. Bu ürünlerde çeşitlilik açısından oldukça fazla model bulunmaktadır. Siz de kendinize göre Apple bluetooth kulaklığa kullanmaya başlayabilirsiniz. Airpods modellerinin üstün özelliklerine uygun fiyatlarda Hepsiburada üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Airpods Nasıl Şarj Edilir?

Airpods kulaklıkların şarj edilebilmesi için özel şarj kutuları bulunmaktadır. Bu şarj kutuları Qi uyumlu şarj matına veya lightning bağlantısı kullanılarak şarj edilebilir.

Airpods Nasıl Kullanılır?

Airpods kullanımı oldukça kolaydır. Bu kulaklıklar Apple marka diğer ürünlerle bağlantı kurularak kullanılabilir.

Airpods Nasıl Temizlenir?

Airpods temizliği için nemli bir bez tercih edilebilir. Su ve terlemeye karşı dayanıklı dış yapısı sayesinde kulaklıklar rahatlıkla kullanılabilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Airpods

9 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Aktif Gürültü Önleme (ANC)
DSACategoryId/2147483642/371967/16218/apple