Apple Cep Telefonları

Dünya devi Apple markası, 2012 yılından beri dünyanın en değerli şirketidir. Basitlik felsefesiyle yola çıkan teknoloji şirketi, kullanıcı deneyimini en basit yolla en verimli hale getirmek için ürünler geliştirir. Yazılımlar, bilgisayarlar, işletim sistemi, müzik çalarlar, tablet bilgisayarlar ve akıllı saatler Apple’ın geliştirdiği en tanınmış ürünler arasında yer alır. 1976 yılında kurulan şirket, cep telefonu üreticileri arasında dünyada ilk sıralardadır.

Apple Cep Telefonu

Apple markasının en fazla rağbet gören ürünü kuşkusuz cep telefonlarıdır. iPhone genel adı verilen Apple telefonlar, farklı tasarımları ve sadelikleriyle piyasaya ilk sürüldükleri günden beri dikkat çekiyor. Kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmaya çalışan iPhone’lar, teknolojiyi herkes için daha kolay ve erişilebilir kılıyor. İlk çıktığı günden beri kendine özgü özellikleriyle ün salan ve sadece iOS işletim sistemiyle çalışan iPhone, bir cep telefonundan daha fazla özelliğe sahip. Apple telefon; kişisel bir bilgisayar, asistan, fotoğraf makinesi, harita ve müzik çalar olabilme gibi özellikleri ve sunduğu ayrıcalıklarla akıllı telefon segmentinin öncülerinden biri.

Pratik kullanımı pekiştiren orta tuş, iPhone’ların ekran kilidi tuşu ve ses ayarlama tuşları haricinde telefonu yöneten tek tuş. Bu orta tuş, tüm iPhone modellerinin değişmez tasarım öğelerinden biri. Ayrıca bu orta tuş ile iPhone’un sahip olduğu Siri adlı sesli asistan da aktif edilebilebiliyor. Siri sayesinde telefon, sesli komutlarla yönlendirilebiliyor. iPhone, basit arayüzü ve sahip olduğu diğer özellikler dolayısıyla, kısa bir sürede markaya çok sadık müşteriler kazandı. Artık iPhone sahipleri, yalnızca yeni bir iPhone modeli üretildiğinde telefonlarını değiştiriyor.

Apple Cep Telefonu Fiyatları

Diğer telefonların bir adım önüne geçiren özgün yazılımsal ve donanımsal özellikleriyle iPhone’lar, piyasadaki diğer markalarla karşılaştırıldığında, pahalı gelebilir. Ancak akıllı telefon fiyatları arasında büyük fiyat farkları da bulunmuyor. Artık hayatın her alanında adeta ihtiyaç haline gelen akıllı telefonlar arasında yer alan iPhone ailesi, kullanıcı dostu uygulamaları ile farkını ortaya koyuyor. Bir telefondan beklentileriniz ile fiyat performansını karşılaştırdığınız zaman, Apple marka telefonlar kullanışlılığı ile sizi tatmin edecektir.

Marka değeri de oldukça yüksek olan iPhone, insan hayatını kolaylaştırmak ve iş hayatını daha verimli hale getirebilmek amacıyla modellerini devamlı olarak yeniliyor. Her yeni çıkan model doğal olarak bir öncekinden daha yüksek fiyatta satışa sunuluyor. Ancak yeni modellerin çıkması, diğer iPhone modellerinin modasının geçmesini sağlamıyor. iPhone’un düşük modelleri bile hala trendini sürdürüyor.

Apple Cep Telefonu Modelleri

Her yeni iPhone lansmanından sonra satış rekorları kıran, insanları mağazalarda sıraya sokan Apple’ın 11 adet telefon modeli vardır. İlk olarak 2007’de sunulan iPhone Original’in şu anda satışı bulunmuyor. Aynı şekilde iPhone 3G de artık üretilmiyor. iPhone 3G S ve 4 modelleri halen üretilse de çok tercih edilmemekle birlikte, piyasada sıfır halde satışa sunuluyor. Hâlâ revaçta olan 4S, 5, 5S, 5C modelleri ise mağazalarda yaygın olarak bulunuyor. Son birkaç yılın en moda iPhone modelleri ise yenilenmiş ve daha da iyileştirilmiş teknolojileriyle iPhone 6 ve 6Plus.

Daima merakla beklenen yeni modellerden iPhone 6S ve 6S Plus ise henüz bu sene tanıtıldı. iOS 9 işletim sistemiyle sunulan 6S ve 6S Plus modeller, 3D Touch özellikleriyle daha önce var olmayan bir yeniliğe sahip. Ayrıca diğer modellerden farklı malzemeler kullanılarak daha dayanıklı hale getirildi. Apple cep telefonlarında iPhone 4 modeli itibariyle ürün dış tasarımda renk seçenekleri de sunuldu. Böylece kişiselleştirilebilen iPhone’lar gitgide kült haline geldi.

Apple Cep Telefonu Fiyatları ve Modelleri

39 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Apple
  2. Samsung
  3. Xiaomi
  4. LG
  5. Lenovo
  6. Huawei
  7. Vestel
  8. Nokia
  9. Sony
  10. HTC
  11. Asus
  12. Casper
  13. Alcatel
  14. General Mobile
  15. BlackBerry
  16. Meizu
  17. Oneplus
  18. TP-LINK
  19. ZTE
  20. Reeder
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Garanti Tipi
 7. Ekran Boyutu
 8. Kamera Çözünürlüğü
 9. İşletim Türü
 10. Dahili Hafıza
 11. Ön (Selfie) Kamera
 12. Arttırılabilir Hafıza
 13. Çift Hatlı
 14. Wi-Fi
 15. Mobil Bağlantı Hızı
 16. Renk A-Z
 17. İşlemci Kapasitesi
 18. RAM Kapasitesi
 19. Kapasite
 20. GPS (Küresel Konumlama Sistemi)
 21. Göz Taraması
 22. Pil Gücü A-Z
 23. Satıcı A-Z
 • Marka Apple
DSACategoryId/2147483642/371965
BAŞA DÖN