Türkiye'de ve dünyada en çok tercih edilen cep telefonu markalarından biri olan Apple, yeni modellerini piyasaya sürmeye devam ediyor. 2007 yılında ilk iPhone ile başlayan süreç, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4 derken Apple, yeni modellerini günümüzde de sıralamaya devam ediyor. Apple'ın her yeni cep telefonunu piyasaya sürmesiyle birlikte, o telefon modelleriyle ilgili aksesuarlara olan ilgi de artıyor. Kullanıcıların ciddi bütçeler ayırdığı akıllı telefon modelleriyle ilgili en önemli aksesuarların başında ise telefon kılıfları geliyor. Apple cep telefonu kılıfları, halen kullanımda olan yüz milyonlarca iPhone'u dışardan gelebilecek olan her türlü hasara karşı korumakla kalmıyor, kılıfın modeline göre telefonumuzun kullanımını da kolaylaştırıyor.

Telefonunuzu Korumak İçin Atılacak İlk Adım: Kılıf

Cep telefonları, günlük yaşantımızda elimizden düşürmediğimiz, yanımızdan ayırmadığımız bir cihaza dönüşmüş durumda. Bu kadar sık kullandığımız cep telefonlarını muhafaza edebilmek için yapılacak ilk iş ise bir kılıf satın almak. Söz konusu cep telefonu kılıfları olunca da karşımıza birçok telefon kılıfı modeli çıkıyor. 

İhtiyacınıza Göre Cep Telefonu Kılıfı Tercih Edin!

Dünyanın en çok satan telefon markalarından olan Apple, telefon pazarında olduğu gibi aksesuar modellerinde de en zengin ürün çeşitliliğine sahip. Apple'ınızın modeline göre, seçeceğiniz cep telefonu kılıfı ile bir bakıma yapmış olduğunuz yatırımı koruma altına almış olursunuz.

Apple cep telefonu kılıfı modelleri arasında birçok farklı seçeneğe yönelebilirsiniz. Apple'ınızın modeline, kılıfın üretildiği materyale, kılıfın fonksiyonlarına göre birçok farklı seçeneğiniz bulunuyor. Cep telefonu kılıfından beklentiler de kullanıcısının ihtiyaçlarına göre değişiyor. Çizilme, düşme, kırılma, çarpma, sıvı tehlikesi gibi birçok riskten telefonunuzu kılıf tercihinizle koruyabilirsiniz. Bunların yanı sıra, kapaklı cep telefonu kılıfı modelleriyle Apple markalı telefonunuza ekstra koruma sağlayabilirsiniz. 

İncelik Mi, Dayanıklılık Mı?

Cep telefonu kılıfını seçerken, koruma özelliğinin yanı sıra telefonunuzun kullanımını kolaylaştıran modellere de yönelebilirsiniz. Bu açıdan değerlendirildiğinde, kılıfın inceliği telefonunuzun ağırlığını ve boyutlarınızı muhafaza etmenize yardımcı olur. Ancak kılıfın koruma özellikleri arttıkça bu özelliklerinden feragat etmeniz gerekiyor. Silikon Apple cep telefonu kılıfı modelleri telefonun ağırlığını ve boyutlarını fazla değiştirmezken; daha dayanıklı materyalden üretilen kılıflar telefonunuzun boyutlarını ve ağırlığını artırabilir. Burada tercih tamamen kullanıcıya ait.

Kapaklı Apple Cep Telefonu Kılıfları İle Ekstra Özellik

Kapaklı cep telefonu kılıfı modelleriyle, Apple'ınızı sadece darbelere ve kasasını korumanın yanı sıra ekranı için de ekstra koruma sağlamış olursunuz. Kapaklı cep telefonu kılıfı modellerinde ekranı da korumanın yanı sıra kapak kısmına eklenen cepler sayesinde kılıfınızı bir cüzdana dönüştürebilirsiniz. Kapak bölümündeki ceplere küçük notlarınızı, kredi kartınızı, banknotlarınızı yerleştirebilirsiniz.

Daha Şık Ve Daha Tarz: Deri Apple Cep Telefonu Kılıfları

Apple'ınızı dış etkenlere ve kazalara karşı korurken şık ve iddialı bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız deri materyalden tasarlanmış Apple cep telefonu kılıflarını tercih edebilirisiniz. Özellikle de klasik tarzda giyinmeyi tercih edenler için deri Apple cep telefonu kılıfları çok dikkat çeken bir ayrıntı olabilir. Deri cep telefonu kılıfları, genellikle kapaklı modeller olmakla birlikte farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Tasarımıyla birbirinden kullanışlı olan her modeldeki iPhone cep telefonlarınıza deri kılıflar ile çok ayrı bir hava, iddialı bir tarz katabilirsiniz. 

iPhone 5, iPhone 7, iPhone X, iPhone 6S ya da iPhone X... Kullandığınız iPhone hangi model olursa olsun; Hepsiburada'nın geniş ürün yelpazesinde Phone'nunuz için aradığınız Apple cep telefonlu kılıflarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Her modelde ve özellikte Apple cep telefonu kılıfları uygun fiyatla sizleri bekliyor.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Apple Cep Telefonu Kılıfları

iPhone 11
iPhone 7
iPhone XR
iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro Max
iPhone SE
iPhone XS
iPhone XS Max
Toplam 24 / 119 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/apple