Apple Cep Telefonu Kılıfları

Telefonlar, günlük yaşantınızın hemen hemen her anında temas ettiğiniz teknolojik ürünlerdir. Birçok amaçla kullanılabildiğinden bu ürünlerin günlük yaşantınızda büyük ölçüde bir yer edinmesi de oldukça normaldir. Çoğu işinizi onlar aracılığıyla halledebilmeniz, iletişimin büyük kısmını sağlaması ve teknolojik bir ürün olarak değerinin yüksek olmasından dolayı onları düzgün bir şekilde kullanmak isteyebilirsiniz. En ufak bir zarar gördüğünde sahip olduğu değeri kaybedebileceğinden ve hatta bazen sorun düzelene kadar telefonunuzdan uzak kalabileceğiniz gibi sebeplerden dolayı telefonlarınız için her açıdan koruma sağlamanız önemlidir. Bu noktada ihtiyacınız olan korumayı cep telefon kılıfları kullanarak sağlayabilirsiniz. 

Oldukça sık tercih edilen bir marka olarak telefon dendiğinde ön plana çıkan Apple telefonlar her zaman sık tercih edilen telefonların başında yer almıştır. Siz de bir Apple kullanıcısı olarak tüm bu etkenlere karşı telefonunuzu korumak ve tedbiri baştan almak istiyor olabilirsiniz. Buradan sahip olabileceğiniz Apple cep telefonu kılıfları sayesinde, ihtiyacınız olan korumayı elde etmiş olursunuz. Apple telefonlarınız için farklı modellerde ve renklerde kılıflar mevcuttur. Renk ve doku tercihlerinize bağlı olarak sizin için en uygun kılıfı seçebilirsiniz. 

Apple Deri Kılıf

Apple için üretilmiş kılıf dokularından biri deridir. Deri kılıflar farklı renklerde siz alıcılarının beğenileri gözetilerek üretilmiştir. Derinin diğer dokulara göre daha şık bir görüntüsü vardır. Bu yüzden tercih ettiğiniz Apple deri kılıflar sayesinde telefonunuz için şık ve zarif bir görüntü oluşturmuş olursunuz. Farklı renklerde üretimi sağlandığından, sizler de sizi yansıtacak olan renk doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz. Renkleriyle içinizi ısıtacak olan bu kılıflar Apple marka telefonların birbirinden farklı modellerine hitap eder. 

Son zamanların gözde modellerinden ve size de hitap edebilecek olan Apple 11 telefon kılıfları arasında deri kılıf modelleri vardır. Bu kılıf telefonunuza tam olarak oturur ve ekstra bir kalınlık hissi yaratmaz. Dış yüzeyleri oldukça yumuşaktır. İç yüzeyinde bulunan mikrofiber kaplama sayesinde telefonunuz için gerekli olan içten koruma da sağlanmış oluyor. Telefonunuzu rahat bir şekilde kılıf içerisindeyken bile şarj edebilirsiniz. Yine aynı şekilde sahip olduğunuz model doğrultusunda Apple 6 telefon kılıfı deri modellerden bir renk seçerek telefonunuz için gerekli korumayı sağlayabilirsiniz. Bu kılıflar yapım aşamasında o kadar çok teste tabii tutulur ki bu sayede sizin için en sağlıklı kullanım sağlanmış olur. Güzel görüntüsünün ötesinde telefonunuz için aynı zamanda çizilme ve düşmelere karşı en iyi korumayı sağlıyor.

Apple Silikon Kılıf

Silikon kılıflar, sık sık tercih edilen telefon kılıfları arasında yer alır. Apple kalitesinde de bu kılıf dokularına ulaşmanız mümkündür. Sahip olduğunuz telefon iphone 5 ise tercihinizi Apple 5 kılıfları arasından yapabilirsiniz. Daha spor bir görüntü istiyorsanız silikon kılıfları tercih etmelisiniz. Silikon kılıflar hemen hemen her renkte üretilir. Bu sayede seçim yapmanız kolaylaşır. Sizi temsil eden ya da sahip olmak istediğiniz renge karar vererek tercihlerinizi yapabilirsiniz. 

Her Apple modeli için silikon kılıfı mevcuttur. Sahip olduğunuz telefon iphone 7 modelse, sizler de Apple 7 telefon kılıfı modelleri arasından sizin için uygun renkte bir silikon kılıf tercih edebilirsiniz. Yumuşak ve ipeksi dokusu sayesinde silikon kılıflar sizi oldukça memnun edecektir. Yarattığı bu his aynı zamanda elinizde de aynı etkiyi bırakır. İç kısmında bulunan mikrofiber kaplama sayesinde gerekli olan korumayı en iyi koşullarda sağlamış olursunuz. Diğer tüm kılıflarda olduğu gibi bu kılıf da üretim aşamasında birçok testten geçiyor. Bu sayede telefonlar için çizilmelere ve düşmelere karşı en iyi korunma sağlanmış oluyor.

Apple Şeffaf Kılıf 

Bazı konularda sadelikten yana olabilirsiniz ve tercihlerinizi de bu doğrultuda yapabilirsiniz. Bu sadeliği telefon kılıflarınız üzerinde elde etmek istediğinizde tek renk kılıflardan yararlanabileceğiniz gibi daha düz bir görüntü oluşturabilecek olan şeffaf kılıflardan da yararlanabilirsiniz. Şeffaf kılıflar sağladığı şeffaf doku sayesinde telefonunuzun sahip olduğu görüntüyü hemen hemen olduğu gibi ön plana çıkarır. Bu yönden de tercih edilebilir. Kullanıcılar Apple telefonların sahip olduğu kendi görüntüsünü sever ve bu şekilde kullanmak isteyebilir. Bu gibi durumlarda sizler de şeffaf kılıfları tercih edebilirsiniz. Hemen hemen her model için şeffaf kılıf bulmanız mümkündür. Sahip olabileceğiniz Apple 8 telefon kılıfı şeffaf model sayesinde siz de sade ve düz bir görüntü elde edebilirsiniz. Diğer bir yandan, şeffaf kılıflar son zamanlarda sadeliğin tam tersi olarak da kullanılarak ön plana çıkmıştır. 

Bazı kullanıcılar kendi tercih ettiği görüntüleri şeffaf kılıf ve telefon arasına yerleştirerek oldukça orijinal görüntüler ortaya çıkarmıştır. Sizler de bu şekillerde sadelikten yana olarak tercih ettiğiniz telefon kılıflarınızı, değişiklik yapmak istediğinizde renklendirebilirsiniz. Çeşitli resim ve fotoğraflarla farklı havalar katabilir ve son derece kaliteli ve özel olarak üretilen bu kılıfları bireyselleştirebilirsiniz. 

Cep Telefon Kılıfları Fiyatları

Teknolojiye bağlı olarak her geçen gün yeni telefon modelleri artış gösterir. Telefon dünyasında durmak bilmeyen bir yenilik söz konusudur. Aynı yenilik süreci ve hızı, telefonlarla doğru orantılı olarak kılıflara da yansır. Telefonlar için hem bir güvence hem de görsel bir şölen oluşturan kılıflar her geçen gün daha yeni şekillerde ortaya çıkar. Sizler de sahip olduğunuz Apple telefonlar için farklı renklerde ve farklı dokularda telefon kılıflarına sahip olabilirsiniz. 

Hemen hemen her renkte sahip olabileceğiniz bir renk çeşitliliği mevcuttur. Bu renkler arasından sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz. Bununla birlikte tercihe bağlı olarak şeffaf kılıfları da tercih edebilirsiniz. Öte yandan, doku olarak farklı yapıda kılıfların varlığı da söz konusudur. Deri seviyor ve daha şık bir görüntü tercih ediyorsanız deri kılıflar arasından seçimler yapabilirsiniz. Ya da daha spor bir görüntü olsun istiyor ve yumuşak tutuş hissi seviyorsanız, silikon kılıflar arasından dilediğiniz rengi seçebilirsiniz. Tüm bunlar doğrultusunda kılıflar üzerinde fiyat farklılıkları olduğu görülür. 

Renge ve yapıya bağlı olarak değişebilen cep telefon kılıfları fiyatları aynı zamanda sahip olduğunuz telefon modeline göre de değişiklik gösterir. Her model için ayrı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Yine de telefonunuza uygun olarak dilediğiniz renkte ve yapıda olan kılıflara en uygun fiyatlarla buradan ulaşabilirsiniz. Bütçenizi aşmayan bu fiyatlar sayesinde kolay bir şekilde kılıf sahibi olabilir ve sağladığı kalite doğrultusunda telefonunuz için gerekli olan hem iç hem de dış yüzeyden sağlanabilen yüksek korumayı da elde etmiş olursunuz.

Apple 13 Kılıfları Apple 13 Pro İçin De Kullanılabilir mi?

Maalesef böyle bir kullanım söz konusu değildir. Her kılıf telefon modeline özel olarak üretilir. Bu yüzden telefon değiştirdiğinizde kılıfınızı da mutlaka yenilemeniz gerekir.

Apple Magsafe Kılıf Ne İşe Yarar?

Magsafe kılıf, tuşların üzerine tam olarak oturur ve böylelikle siz kullanıcılar için daha rahat bir kullanım sağlar. Ayrıca iç ve dış yüzeye kaplama uygulanarak her türlü çizilmenin önüne geçilmesine olanak sağlar.

Apple Kılıflar Garantili Ürün müdür?

Apple kılıflarının iki yıl garanti süreleri mevcuttur. Bu sayede solma ve yıpranma olmadan kullanıma devam edebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Apple Cep Telefonu Kılıfları

125 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Telefon Modeli
Toplam 36 / 125 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?