Apple, ürettiği cep telefonları, Ipad ve Ipod ürünleri ile dünyada ve ülkemizde sıkça tercih ediliyor. Kalitesi ve sağlamlığı ile kendini ispat eden Apple ürünleri için kuşkusuz en önemli aksesuar şarj cihazları oluyor. Orijinal Apple gibi şarj cihazları da dayanıklılıkları ile biliniyor. Bu anlamda da iletişim son zamanların en çok önem taşıyan olgusu olmayı başarıyor. İletişimin kesilmesi artık pek çok işleyişin de aksamasına neden oluyor. Apple cihazlar sadece arama yapmak için değil, navigasyon, alışveriş gibi önemli konularda da yardımınıza yetişiyor. Oyunlar, müzikler ve klipler gibi sürekli gelişen eğlence unsurları ile hayatlarınızda sağlam bir yer edinmeyi başarıyor.  Apple akıllı telefonlar ve bilgisayarlar, hayatlarınızı kusursuz derecede programlayabiliyor. Uzun yıllardır kalitesini kanıtlayan Apple elektronik eşyalar, benzerleri arasında en çok tercih edilenlerden olmayı başarıyor. Apple bu anlamda sürekli yenilenen teknolojisi ve tasarımlarındaki kendisine has çizgileriyle akla ilk gelenlerden oluyor. Bu konforu kesintisiz yakalayabilmeniz için Apple şarj cihazlarına ihtiyacınız gün geçtikçe büyüyor. 

Apple cihazlar, müzik dinlemek, gazeteleri okumak gibi pek çok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz uygulamaları ile hayatınızın büyük bir parçası olmayı başarıyor. Bu hizmetlere kesintisiz ulaşabilmeniz için şarj cihazları büyük önem taşıyor. Bu derece önem taşıyan şarj aletlerini mutlaka kaliteli ve güvenilir bir şekilde elde etmeniz gerekiyor. Apple bu konuda da size pek çok ayrıcalık sunuyor. Tek bir şarj aleti ile Apple'a ait pek çok cihazı şarj edebilmenizi mümkün kılıyor. Tasarımlarındaki şıklık ve piyasadaki trendlerde belirleyici olmak gibi fonksiyonlara sahip Apple cihazların en önemli parçası olan şarj cihazları da yine bu incelik ve özenden nasibini fazlasıyla alıyor. Kalite ve sağlamlığı, zarif tasarımlarıyla buluşturmayı başarıyor. Ancak şarj cihazlarını satın alırken de son derece dikkatli davranılması gerekiyor. Güvenilir olmayan bir şarj aleti, cihazınızın ömrünü kısaltabildiği gibi geri dönüşü olmayan hasarlara da sebep olabiliyor. Bu nedenle mutlaka tercihlerinizi güvenilirliğinden emin olduğunuz orijinal ürünlerden yana kullanmanız gerekiyor

Özellikle, Iphone 7 için tasarlanan Smart Battery Case,  cihazlarınıza üst düzey bir koruma sağlıyor. Cihazlarınızı korurken aynı zamanda pil ömrünü de uzatıyor. Smart Battery Case telefonunuza bağlı haldeyken, pil durumunu cihazınızın ekranından da takip edilebiliyor. Yine 15 ve 17 inch Mac Pro ile uyumlu 5 watt MagSafe güç adaptöründe, aşırı gerilme gibi durumlarda bağlantıyı kesen bir sistem hizmetinize sunuluyor.  Kablolarınızın zamanla yıpranmasını engelleyen manyetik DC konektörü kullanılıyor. Bu adaptör üzerinde yanan renkli ışıklar ile size cihazınızı durumunu gösteriyor. Sarı ışık ile cihazınızın halen şarj edilir halde olduğunu, yeşil ışık ise şarjın tamamlandığını gösteriyor. Bu adaptör lityum polimer pili sürekli şarj ediyorken pilsiz çalıştırdığınızda da sisteme güç kaynağı oluyor. Bu ve benzeri şarj aletleri ile cihazınızı maksimum seviyede koruyarak daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Sürekli yenilenen teknoloji ile kullanıcı dostu olan Apple şarj cihazları, konforunuza sunuluyor. 

Apple Şarj Cihazı Fiyatları

Hayatın koşturmacası içinde sürekli yanınızda bulundurmak zorunda kaldığınız Apple şarj cihazlarını iş yerlerinizde de tıpkı çantalarınızda olduğu gibi yedekleme ihtiyacı doğuyor. Artık hayatlarınızda önemli yer edinen Apple cihazları şarj etme konusu bu anlamda şansa bırakılmıyor. Çoğu kişinin cihazlarına ait en az bir çoğu zaman daha fazla sayıda yedek şarj cihazı olabiliyor. Elbette şarj cihazlarının da tıpkı tüm elektronik eşyalarınız gibi sınırlı ömürleri oluyor. Sık kullanılması ve kullanımında yapılan yanlış uygulamalar ile şarj cihazlarının sıklıkla yenilenmeleri gerekebiliyor. Cihazla birlikte verilen şarj aletleri de bu nedenle cihaz kadar uzun süre kullanılabilir olmuyor. Yenisini alırken de en kalitelisini, en dayanıklısını ve elbette en uygun fiyatlı olanını aramak gerekiyor. Hayatlarınıza bu kadar yakından dokunan bu cihazları satın alırken mutlaka çok dikkat edilmesi gerekiyor.  Bu konuda Hepsiburada, Apple şarj cihazı fiyatları kategorisi sizlere yardımcı oluyor. İhtiyaç duyduğunuz her türlü Apple şarj cihazını seçebilmenizi sağlıyor ve güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyor. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Apple Şarj Cihazı

11 ürün listeleniyor
Telefon
Telefon
Cep Telefonu Aksesuarları
Cep Telefonu Aksesuarları
Şarj Cihazları
Şarj Cihazları
Kablosuz Şarj Cihazları
Kablosuz Şarj Cihazları
Ev Şarj Adaptörü
Ev Şarj Adaptörü
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Bağlantı Tipi
DSACategoryId/2147483642/371967/16113/apple