Apple, ürettiği cep telefonları, Ipad ve Ipod ürünleri ile dünyada ve ülkemizde sıkça tercih ediliyor. Kalitesi ve sağlamlığı ile kendini ispat eden Apple ürünleri için kuşkusuz en önemli aksesuar şarj cihazları oluyor. Orijinal Apple gibi şarj cihazları da dayanıklılıkları ile biliniyor. Bu anlamda da iletişim son zamanların en çok önem taşıyan olgusu olmayı başarıyor. İletişimin kesilmesi artık pek çok işleyişin de aksamasına neden oluyor. Apple cihazlar sadece arama yapmak için değil, navigasyon, alışveriş gibi önemli konularda da yardımınıza yetişiyor. Oyunlar, müzikler ve klipler gibi sürekli gelişen eğlence unsurları ile hayatlarınızda sağlam bir yer edinmeyi başarıyor.  Apple akıllı telefonlar ve bilgisayarlar, hayatlarınızı kusursuz derecede programlayabiliyor. Uzun yıllardır kalitesini kanıtlayan Apple elektronik eşyalar, benzerleri arasında en çok tercih edilenlerden olmayı başarıyor. Apple bu anlamda sürekli yenilenen teknolojisi ve tasarımlarındaki kendisine has çizgileriyle akla ilk gelenlerden oluyor. Bu konforu kesintisiz yakalayabilmeniz için Apple şarj cihazlarına ihtiyacınız gün geçtikçe büyüyor. 

Apple cihazlar, müzik dinlemek, gazeteleri okumak gibi pek çok ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz uygulamaları ile hayatınızın büyük bir parçası olmayı başarıyor. Bu hizmetlere kesintisiz ulaşabilmeniz için şarj cihazları büyük önem taşıyor. Bu derece önem taşıyan şarj aletlerini mutlaka kaliteli ve güvenilir bir şekilde elde etmeniz gerekiyor. Apple bu konuda da size pek çok ayrıcalık sunuyor. Tek bir şarj aleti ile Apple'a ait pek çok cihazı şarj edebilmenizi mümkün kılıyor. Tasarımlarındaki şıklık ve piyasadaki trendlerde belirleyici olmak gibi fonksiyonlara sahip Apple cihazların en önemli parçası olan şarj cihazları da yine bu incelik ve özenden nasibini fazlasıyla alıyor. Kalite ve sağlamlığı, zarif tasarımlarıyla buluşturmayı başarıyor. Ancak şarj cihazlarını satın alırken de son derece dikkatli davranılması gerekiyor. Güvenilir olmayan bir şarj aleti, cihazınızın ömrünü kısaltabildiği gibi geri dönüşü olmayan hasarlara da sebep olabiliyor. Bu nedenle mutlaka tercihlerinizi güvenilirliğinden emin olduğunuz orijinal ürünlerden yana kullanmanız gerekiyor

Özellikle, Iphone 7 için tasarlanan Smart Battery Case,  cihazlarınıza üst düzey bir koruma sağlıyor. Cihazlarınızı korurken aynı zamanda pil ömrünü de uzatıyor. Smart Battery Case telefonunuza bağlı haldeyken, pil durumunu cihazınızın ekranından da takip edilebiliyor. Yine 15 ve 17 inch Mac Pro ile uyumlu 5 watt MagSafe güç adaptöründe, aşırı gerilme gibi durumlarda bağlantıyı kesen bir sistem hizmetinize sunuluyor.  Kablolarınızın zamanla yıpranmasını engelleyen manyetik DC konektörü kullanılıyor. Bu adaptör üzerinde yanan renkli ışıklar ile size cihazınızı durumunu gösteriyor. Sarı ışık ile cihazınızın halen şarj edilir halde olduğunu, yeşil ışık ise şarjın tamamlandığını gösteriyor. Bu adaptör lityum polimer pili sürekli şarj ediyorken pilsiz çalıştırdığınızda da sisteme güç kaynağı oluyor. Bu ve benzeri şarj aletleri ile cihazınızı maksimum seviyede koruyarak daha uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz. Sürekli yenilenen teknoloji ile kullanıcı dostu olan Apple şarj cihazları, konforunuza sunuluyor. 

Apple Şarj Cihazı Fiyatları

Hayatın koşturmacası içinde sürekli yanınızda bulundurmak zorunda kaldığınız Apple şarj cihazlarını iş yerlerinizde de tıpkı çantalarınızda olduğu gibi yedekleme ihtiyacı doğuyor. Artık hayatlarınızda önemli yer edinen Apple cihazları şarj etme konusu bu anlamda şansa bırakılmıyor. Çoğu kişinin cihazlarına ait en az bir çoğu zaman daha fazla sayıda yedek şarj cihazı olabiliyor. Elbette şarj cihazlarının da tıpkı tüm elektronik eşyalarınız gibi sınırlı ömürleri oluyor. Sık kullanılması ve kullanımında yapılan yanlış uygulamalar ile şarj cihazlarının sıklıkla yenilenmeleri gerekebiliyor. Cihazla birlikte verilen şarj aletleri de bu nedenle cihaz kadar uzun süre kullanılabilir olmuyor. Yenisini alırken de en kalitelisini, en dayanıklısını ve elbette en uygun fiyatlı olanını aramak gerekiyor. Hayatlarınıza bu kadar yakından dokunan bu cihazları satın alırken mutlaka çok dikkat edilmesi gerekiyor.  Bu konuda Hepsiburada, Apple şarj cihazı fiyatları kategorisi sizlere yardımcı oluyor. İhtiyaç duyduğunuz her türlü Apple şarj cihazını seçebilmenizi sağlıyor ve güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Apple Şarj Cihazı Fiyatları

9 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Markalar A-Z
  1. Apple Şarj Cihazları
  2. Samsung Şarj Cihazları
  3. Xiaomi Şarj Cihazları
  4. Anker Şarj Cihazları
  5. Spigen Şarj Cihazları
  6. Case 4U Şarj Cihazları
  7. Baseus Şarj Cihazları
  8. AUKEY Şarj Cihazları
  9. Case Man Şarj Cihazları
  10. Syrox Şarj Cihazları
  11. S-Link Şarj Cihazları
  12. Mobillife Şarj Cihazları
  13. Ttec Şarj Cihazları
  14. Subzero Şarj Cihazları
  15. Ldnio Şarj Cihazları
  16. Sunix Şarj Cihazları
  17. INOVAXİS Şarj Cihazları
  18. KTOOLS Şarj Cihazları
  19. Syronix Şarj Cihazları
  20. Powerway Şarj Cihazları
 5. Bağlantı Tipi
 6. Qualcomm Quick Charge
 7. Kablosuz Şarj
 8. Araç Şarjı
 9. Fotoğraflı Değerlendirme
 10. Hızlı Şarj (Quick Charge)
 11. Fırsat Ürünleri
 12. Seyahat Şarjı
 13. Satıcı A-Z
 • Marka Apple
DSACategoryId/2147483642/371967/16113/apple
Başa dön