Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Apsuwa Huawei Freebuds Se 2 Kılıf Silikon

Apsuwa
189,90 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/2147483642/371967/80413102

Günlük hayatta kişilerin sürekli olarak kullandığı Bluetooth kulaklık modelleri, sağladığı avantajları sayesinde kişiler arasında en sık tercih edilen kullanışlı ürünler arasındadır. Bu ürünlerin şarj kutusunun herhangi bir çizilme, kırılma ya da parçalanma gibi problemlere karşı her zaman korunması gerekir. Pratik ve kolay kullanıma sahip olan bluetooth kulaklık modelleri için tasarlanmış Apsuwa Huawei kulaklık kılıf modeli, dışarıdan gelebilecek darbelere karşı büyük bir koruma güvenliğini sağlar. Günümüz teknolojisinde hayatımıza giren kulaklık modelleri, sık olarak kullanılan vazgeçilmez aksesuar ürünleri arasında yer alır. Çok sık tercih edilen bu aksesuarlar, yüksek maliyetli olduğu için ekstra koruma güvenliğin sağlanması gerekir.

Ergonomik tasarıma sahip olan şarj kutusu kılıf modeli, sahip olduğu özel tasarımı sayesinde kulaklıkları istediğiniz bir yerden istediğiniz başka bir yere taşıma imkanı sağlar. Üzerinde bulunan askı aparatı sayesinde kemer yada çantalara rahat bir şekilde asılarak kullanılır. Bluetooth kulaklık şarj kutuları için özel şekilde tasarlanmış olan kılıf modeli, işlevsel özelliğe sahip olmaktan ziyade sahip olduğu görüntüsü ile şık bir tasarım sağlar. Bluetooth kulaklık cihazlarının yere düşme ve toza karşı koruma ihtimalini sağlayan ve şarj kutusuna uyumlu olarak tasarlanmış olan bu ürün, kullanan kişiler arasında en beğenilen aksesuarlardan biridir. Sert plastik malzemeden üretilmiş olan bu ürünü, kolay ve pratik bir şekilde şarj kutusunun üzerine getirerek kullanabilirsiniz.

Apsuwa Huawei Freebuds Se 2 Kılıf Silikon Özellikleri

Apsuwa Huawei Freebuds Se 2 Kılıf Silikon kılıf modeli, her tarza ve her zevke uyum sağlayan ürünler arasındadır. Orta ve hafif şiddetli oluşabilecek darbelere karşı yüksek direnç sağlayan bu ürünler, pürüzsüz bir yüzeye sahip olduğu için kullanıcılarına şık tasarım sağlar. Bluetooth kulaklık modellerinin şarj kutusunu korumak amacıyla üretilmiş olan bu ürün, sert plastik malzemeden yapılmış ve pembe rengine sahip yapısı ile çok sık tercih edilir. Kolay kırılmayan yapısı sayesinde kullanıcılarına uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Sahip olduğu sert yapısına bakılmaksızın şarj kutusunun kılıfın içerisinde kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Pembe rengine sahip olan buyrun, aynı zamanda pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Kayma yapmayan kılıf özelliği sayesinde bluetooth kulaklık şarj kutusunu elinizden düşürme ihtimaline karşı yüksek güvenilir bir koruma sağlar. İstenilen bütün güzel ve rahat bir şekilde bırakabileceğiniz şarj kutusu kılıfı, bütün yüzeylerde hareket oluşma durumunda bile kayma durumuna karşı güvenlidir. Bluetooth kulaklık şarj kutusu kılıfını kişilere sağladığı pek çok özellik mevcuttur.

  • Apsuwa Huawei Freebuds Se 2 Kılıf Silikon kılıf modeli, çizilmez özelliğine sahiptir ve bu özelliği sayesinde her yüzeye Bluetooth kulaklık ürününü rahat bir şekilde bırakabilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı yapısı sayesinde kullanıcılarına büyük avantaj sağlar.
  • Yere düşme, çizilme ve darbelere karşı yüksek koruyuculuk sağlayan Apsuwa Huawei Freebuds Se 2 Kılıf Silikon kılıf modeli, aynı zamanda dışarıdan gelebilecek kir ve tozlara karşı büyük oranda direnç sağlar. Çevre dostu bir tasarıma sahip olan şarj kutusu kılıf modeli, sağlam ve kaliteli malzemelerden üretilmiştir.

Apsuwa Huawei Freebuds Se 2 Kılıf Silikon Tasarımı

Apsuwa Huawei Freebuds Se 2 Kılıf Silikon kılıf modeli, kişilerin zevkine hitap eden modeller arasında yer alır. Bu ürün sayesinde zevkinize ve tarzınıza özel hale getirilebilir ve üzerine farklı stickerlar yapıştırılabilir tasarıma sahip olan bir ürüne hızlı ve güvenilir bir şekilde sahip olabilirsiniz. Özel tasarımı bulunan kılıf modelleri arasından kendi zevkinize uygun olan ürünü tercih edebilir ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım imkanı sağlanabilir.

Sahip olduğu tasarımıyla kullanıcılarına özel şekilde üretilmiş bir ürün yapısına sahiptir. Sert plastik malzemeden tasarlanmış olan kılıf modeli, pembe rengine sahiptir. Sade ve şık bir model arayan kişiler için tercih edilebilir bir yapıya sahiptir. Kadın kullanıcılar için tercih edilecek olan bu ürün, pembe rengine sahiptir. Kaliteli tasarımı sayesinde pembe şarj kutusu kılıfı, şarj görüntüsünü korumayı sağlar. Mat ver yüzeye sahip olan şarj kutusu kılıfı, pembe renkleri ile hazırlanmış modeller arasında yer alır.

Apsuwa Huawei Freebuds Se 2 Kılıf Silikon Malzeme Kalitesi

Bluetooth kulaklık modelleri için tasarlanmış olan şarj kutusu kılıfı kullanırken ellerin terli ya da ıslak olması durumunda şarj kutusu kişilerin elinden kolaylıkla düşüp kırılabilir. Böylelikle şarj kutusu kılıfı, herhangi bir oluşabilecek olumsuz problemlere karşı önlem amaçlı tercih edilen aksesuarlar arasındadır. Şık tasarımından ziyade farklı özelliklere sahip olan şarj kutusu kılıf modeliyle kulaklıkları daha ergonomik bir hale getirebilir aynı zamanda kulaklık kutusuna tam bir koruma sağlanabilir. Günlük hayatta kullanılan bluetooth kulaklık modellerinin her zaman her alanda korumaya ihtiyacı vardır. Kulaklık şarj kutusunun korunması için özel olarak tasarlanmış olan şarj kutusu kılıfı, günlük hayatta çok sık tercih edilen ürünler arasındadır.

Dışarıdan gelebilecek toz ve kirlere karşı ekstra koruma güvenliği sağlayan bir yapıya sahiptir. Bluetooth kulaklık modelleri için uygun olarak üretilmiş kılıf modelini tercih ederek şarj kutusunun hasar görmesine engel olabilirsiniz. Yumuşak yapıya sahip olan silikon kılıf modelinin kullanımı da oldukça kolay ve pratiktir. Kulaklık kılıfının yere düşme ve darbelere karşı dayanıklı ve sağlam yapısı bulunur. Yüzeyi sert olan kulaklık kılıfı, bluetooth kulaklık şarj kutusunu yüksek oranda koruyarak, çevre dostu malzemelerden üretilmiştir.

Apsuwa Huawei Freebuds Se 2 Kılıf Silikon Sağladığı Avantajlar

Kişiler arasında sürekli olarak tercih edilen kulaklık şarj kutusu kılıf modeli, kullanıcılarına uygun şekilde üretilmiş bir tasarıma sahiptir. Üzerinde yanıp sönen ışığı sayesinde bluetooth kulaklık şarj kutusunun şarjının olup olmadığı gösterilir. Dört bir köşeden koruma özelliği sağlayan kılıf modeli, keskin hatları sahip olan şarj kutusu kılıf modeli, keskin hatlara sahiptir ve gelebilecek darbelere karşı ekstra koruma güvenliğini sağlar. Apsuwa Huawei Freebuds Se 2 Kılıf Silikon kılıf modelinin sağladığı koruma etkisi ve sağladığı avantajlar yüksek düzeydedir.

Dışarıdan alacak darbelerin büyük bir çoğunluğuna karşı koruma sağlayarak, kulaklıkların daha uzun yıllar boyunca kullanılmasına olanak sağlar. Şık ve hoş bir görünüme sahip olan kulaklı kılıf modeli, genellikle çanta ve kemerler ile uyum sağlar. Şarj kutusunun dışına ürünü birkaç dakika içerisinde geçirilip rahat bir şekilde kullanım imkanı sağlayan bu ürün aynı zamanda şarj kutusunu tam olarak kavrayan kalıpta üretilmiştir. Hafif ve orta şiddette oluşabilecek darbelerden etkilenmesine engel olan şarj kutusu kılıf modeli, silikon materyale sahip olan mat bir yüzeyi ile kolaylıkla kayma durumu yapmaz.

Kulaklık Aksesuarı Türü Kılıf
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00005BCYEM
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat

Benzer ürünler

ZSZH Jbl Tune 220TWS Siyah Için Koruyucu Kılıf (Yurt Dışından) Basias Samsung Galaxy Buds Fe Uyumlu Darbe Emici Sert Silikon Kılıf Basias Huawei Freebuds Se 2 Yumuşak Silikon Kılıf (Ürün Kulaklık Değil) Basias Samsung Galaxy Buds Fe Uyumlu Figürlü Transparan Kılıf(Ürün Sadece Kılıftır) Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Silikon Kılıf (Ürün Sadece Kılıftır) Basias Huawei Freebuds Pro 3 Yumuşak Silikon Kılıf(Ürün Kulaklık Değildir) Apsuwa Jbl Live Pro 2 Kılıf Silikon Apsuwa Realme Buds T100 Tws Kılıf Silikon 34center Huawei Freebuds 5 Uyumlu Silikon Kılıf( Ürün Kulaklık Değildir) CoverZone Xiaomi Redmi Buds 3 Lite ile Uyumlu Kulaklık Kılıf Darbeye Dayanıklı Silikon Yumuşak Koruyucu Toz ve Kirden Koruyan Redmi Buds 3 Lite ile Uyumlu Kulaklık Kılıfı Siyah LC Huawei Freebuds 3 Mat Silikon Kılıf Kırmızı Dlrcase Huawei Freebuds 5i Kılıf Mat Silikon Soft Kancalı Sf7 Koyu Yeşil Microsonic Realme Buds T100 Kılıf Askılı Mat Silikon Koyu Yeşil Gpack Samsung Galaxy Buds Fe Kılıf Sert Silikon Çizgi Desenli SF19 Siyah Keluofu Huawei Freebuds Pro 2 Kılıfı İçin Bluetooth Uyumlu Koruyucu Silikon Kulaklık Kapağı (Yurt Dışından) Microsonic Huawei Freebuds Se Kılıf Cartoon Figürlü Silikon Crtn-Fgr-Wtp-Eyr Basias Samsung Galaxy Buds Fe Uyumlu Dinazor Figürlü Silikon Kılıf Microsonic Huawei Freebuds Se 2 Kılıf Cartoon Figürlü Silikon Crtn-Fgr-Ct-Dnzr-Ysl Smcase Apple Airpods 3.nesil Kılıf Suni Deri Kancalı Silikon Sf9 Kahverengi Koyu Microsonic Huawei Freebuds Se 2 Kılıf Askılı Mat Silikon Açık Yeşil Gpack Apple Airpods Pro Kılıf Sert Armor Karbon Görünüm A26 Koyu Yeşil Apsuwa Huawei Freebuds 4i Kılıf Silikon Basias Jbl Wave 300 Tws Mat Silikon Koruyucu Kılıf ( Ürün Kulaklık Değil ) Smcase Huawei Freebuds Pro 2 Kılıf Mat Silikon Soft Kancalı Sf7 Lacivert TahTicMer Samsung Galaxy Buds 2 Uyumlu Kılıf Renkli Plastik Sert Tpu Askılı Darbeye Dayanıklı Kapak Microsonic Huawei Freebuds Pro 3 Kılıf Transparent Clear Soft Şeffaf Basias Oppo Enco Air 2 Uyumlu Silikon Kulaklık Kılıfı + Kancalı (Ürün Kulaklık Değildir) Microsonic Jbl Tune Flex Mat Silikon Kılıf Siyah Apsuwa Oppo Buds Enco 2 Kılıf Silikon Coverzone Huawei Freebuds Pro 3 ile Uyumlu Kulaklık Kılıf Darbeye Dayanıklı Silikon Yumuşak Koruyucu Toz ve Kirden Koruyan Huawei Freebuds Pro 3 ile Uyumlu
Başa dön