Aston Martin'i günümüzde birçok kişi ünlü bir otomobil markası olarak bilir fakat Aston Martin markası otomobillerinde olduğu kadar kol saati ve güneş gözlüğü üretiminde de iddialıdır. Kurulduğu yıl olan 1913'den bu yana köklü otomobil firmalarının arasında yer alan İngiliz devi marka, kol saati ve güneş gözlüğü sektöründe de önemli başarılar elde etmeyi başardı. Kaliteli ve şık görünümüyle dikkat çeken Aston Martin güneş gözlükleri, her kesimden insanın zevkine hitap eder. Geniş renk yelpazesi ile farklı bir tarz denemek isteyen herkes Aston Martin'i tercih eder. Marka, güneş gözlüğü modellerinde de tıpkı otomobil sektöründe olduğu gibi şıklığı ve sadeliği seçer.

Aston Martin, otomobil devi olarak bilinmenin avantajını güneş gözlüğü üretiminde de iyi bir şekilde kullanmaktadır. Her yaştan ve her kesimden tüketici için ürettiği güneş gözlüğü modelleri ile de dikkat çeken marka, şıklığı, sadeliği ve çekiciliği konfor ile bir araya getirince piyasada en cazip güneş gözlüğü markası haline gelmeyi başarmıştır. Aston Martin güneş gözlüğü fiyatları, genellikle orta ve üzeri gelir düzeyine sahip müşteri kitlesi için daha uygundur. Aston Martin; şıklığı, sadeliği ve işlevselliği kol saati modellerinde bir araya getirerek kullanıcılara farklı bir deneyim sunmayı hedefler. Gündelik yaşama uygun güneş gözlüğü haricinde de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Zengin ürün gamı sayesinde her yaştan ve her kesimden tüketiciye ulaşmaya başarır.

Aston Martin kol saatleri de çok fonksiyonlu saat kullanmak isteyen bireyler için idealdir. Markanın kol saatleri, üzerlerinde gün, ay ve yıl formatında çok fonksiyonlu bir takvim barındırır. Bu gibi saatler sayesinde şıklığınıza şıklık katmanızın yanı sıra yaşam kaliteniz de artar. Aston Martin kol saatlerinde bir çoğunda özel bir deriden yapılan bir kordon bulunur. Bu özel deri sayesinde kol saatinizi taktığınızda asla terleme hissetmezsiniz. Üstelik deri kordondan hoşlanmayan kişiler için de çelik kordona sahip kol saati modelleri üretilmektedir. Tıpkı deri kordonlu kol saati modelleri gibi çelik kordonlu modeller de bileğinizi asla terletmez. Bu sayede kol saatlerinin kullanımı sağlık için de işlevsel bir özellik kazanmıştır. Öte yandan Aston Martin kol saati modelleri, 10 ile 12 mm arasında değişen kasa kalınlığı sayesinde en az terleten kol saati modelleri arasına girmeyi başarmıştır.

Aston Martin kol saatlerinin kasa çapı yaklaşık olarak 44 ile 48 mm arasında değişir. Kol saati modelleri, bu özellikleri sayesinde kolda en zarif duran saat modelleri arasındadır. Günümüzde herkes zarif bir kol saati tercih etmek ister. Bu nedenle Aston Martin kol saatleri, herkesin sahip olmak isteyebileceği bir kol saati markasıdır. Aston Martin' in ürettiği kol saatleri oldukça sağlam bir yapıya sahiptir. Kol saatlerinde bulunan çelik kasa sayesinde ürünlerin sağlamlığından şüphe duyulmaz. Üstelik kol saatlerinin 10 ile 12 mm arasında değişen ince kasalara sahip olması Aston Martin' i piyasadaki saat modelleri arasında en kibar ve en dayanıklı saat markalarından biri yapar. 

Aston Martin kol saati modellerinde birbirinden farklı renk seçenekleri bulunur. Kol saatlerinin iç kadran renk seçenekleri arasında siyah, kırmızı, beyaz ve kahverengi gibi şık ve popüler renkler yer alır. Kol saatlerinde metal, mavi, kırmızı, kahverengi ve siyah gibi renklerde kordonlar da bulunur. Birbirinden farklı renk seçenekleri ile birçok kesimden insanın beğenisine hitap eden saatler kullanıcıları ile buluşmaya hazırdır. Oldukça geniş ve zengin ürün koleksiyonu içinde en beğendiğiniz ürünleri inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...

Aston Martin

329 ürün var
 1. Ürün Çeşidi
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Filtre Tipi
 6. Cam Rengi A-Z
 7. Çerçeve Tipi
 8. Satıcı A-Z
 9. Kelime Filtresi
Başa dön