Günlük yaşamın vazgeçilmezlerinden biri haline gelen akıllı cep telefonları ve tabletler sundukları teknik özelliklerle hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. Yoğun telefon görüşmesi, uzun süreli eğlence içerikli uygulamaların kullanılması ya da kullanım sırasında tercih edilen yüksek ekran parlaklığı gibi değişkenler, bu aygıtların bataryalarının kısa sürede azalmasına ortam hazırlıyor. Geliştirdiği bilgisayar, bilgisayar parçası ve akıllı aygıtların yanı sıra, ZenPower serisi taşınabilir şarj cihazlarıyla da büyük ses getiren Asus, taşınabilir cihazlarınızın şarj olması noktasında çok sayıda çözüm sunuyor.

Asus Taşınabilir Şarj Cihazı Fiyatları

Kullandığı akıllı aygıtları hareket halindeyken ya da elektrik prizinin olmadığı ortamlarda şarj etmek isteyenlerin sıklıkla başvurduğu taşınabilir şarj cihazları, çıkış gücü ve batarya kapasiteleriyle farklılık gösteriyor. Kredi kartı boyutlarında üretilen ve 215 gram ağırlığa sahip Asus ZenPower Serisi taşınabilir şarj cihazları 10050 mAh’lik bataryaları ve 2.4 amperlik çıkış güçleriyle güncel kullanım senaryolarına kolaylıkla adapte olabiliyor. En güncel ve yüksek kapasiteli akıllı aygıtların bataryalarını bile tam olarak doldurabilmenize imkan tanıyan Asus taşınabilir şarj cihazları, sahip oldukları uluslararası güvenlik sertifikaları sayesinde markasız ürünlerde sıklıkla yaşanan teknik sorunlarla karşılaşmanızın önüne geçiyor.

Seyahatte, hareket halinde ya da pratik bir çözüm olarak evde kullanıma uygun boyutlarda ve yapıda üretilen ürünler, beklentileri tamamen karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Yalnızca görsel olarak farklılık gösteren Asus taşınabilir şarj cihazı fiyatları, ulaşılabilir düzeylerde kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Bu noktada ürünleri birer aksesuar olarak da değerlendirerek, kendi tarzınıza ya da akıllı aygıtınızla uyumlu olan renklerdeki modelleri seçebilir, mobil şarjın kolaylıklarından bu şekilde yararlanabilirsiniz.

Asus Taşınabilir Şarj Cihazı Modelleri

Rahat taşınabilir boyutları ve birçok kullanım senaryosu için yeterli miktardaki 10050 mAh’lik bataryasıyla keyifli bir kullanım deneyimi vadeden Asus taşınabilir şarj modelleri, tasarımlarındaki şıklığın yanı sıra beraberinde getirdikleri güvenlik önlemleriyle de göz dolduruyor. Kısa devre, reset, ısı, giriş ve çıkış voltajı gibi 11 farklı koruma mekanizmasıyla gelen ürün, konforunuzla birlikte güvenliğinizi de en tepe noktaya taşıyor. Bunun yanı sıra dolu vaziyetteyken uzun süre kullanmayacağınız Asus taşınabilir şarj cihazları, bekleme süresince size herhangi bir sorun yaşatmayacak yapılarıyla da ön plana çıkıyorlar. Asus’un kendi üretimi olan bataryalarla zenginleştirilen modeller, sahip oldukları yeterlilikle, dayanıklılık ve verimlilik noktasında kendilerinden beklenenleri verebiliyorlar. Aynı yapıdaki ürünlere nazaran 1.8 kat daha fazla kullanım ömrü sunan, basınç ve şarj testlerinden başarılı sonuçlar alan Asus taşınabilir şarj cihazları, metal kasaları sayesinde darbe ve baskı altında herhangi bir sorun yaşamıyor. Batarya durum göstergesi olarak ürün üzerinde yer alan aydınlatmalar, kullanım sırasında cihazda ne kadar şarj kaldığını göstererek büyük kolaylık sağlıyor.

Çantanızda ve geniş cebinizde taşınabilecek boyutlardaki Asus taşınabilir şarj cihazı modelleri, aynı zamanda görsel olarak da son derece tatmin edicidir. Özellikle görünüşüne dikkat eden ve mümkün olduğunca uyumlu aksesuarları kullananları cezbedecek renklerle sunulan Asus taşınabilir şarj cihazları, genel şıklığınızı tamamlamak için ideal teknolojik ürünlerdendir. Asus ZenPower serisi taşınabilir şarj cihazlarıyla uzun yolculuklarınıza çıkarken akıllı aygıtlarınızın batarya durumlarını artık göz ardı edebilirsiniz. Zira yüksek kapasiteli bu şarj cihazları, sahip olduğunuz akıllı aygıtın markasına ve modeline göre, birden fazla kez şarj yapabilmenizi mümkün kılar. Böylece gerek iş akışınızı kontrol etme noktasında, gerekse akıllı aygıtlarınızla eğlenceli anlar geçirirken batarya temelli bir sorun yaşamazsınız.

Asus’un geliştirdiği birbirinden güzel görünümlü ve işlevsel taşınabilir şarj cihazlarından arzu ettiklerinizi alarak dijital dünyanın sizlere sunduğu imkanlardan sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

Asus Taşınabilir Şarj Cihazları

7 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Asus
  2. Samsung
  3. Xiaomi
  4. Lenovo
  5. Huawei
  6. Spigen
  7. Case 4U
  8. Anker
  9. Vestel
  10. S-Link
  11. Ttec
  12. Romoss
  13. Trust
  14. Codegen
  15. GP
  16. Toptancı Kapında
  17. Sony
  18. Ligovi
  19. Remax
  20. AUKEY
  21. Energizer
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Asus
DSACategoryId/2147483642/371967/60004584
BAŞA DÖN