Günümüzde gelişen teknolojik imkânlara paralel olarak, son dönemde kullanımı yaygınlaşan elektronik cihazlardan biri de bluetooth kulaklık olarak gösterilir. Uzun süreli kullanımlarda kablonun yıpranmasından doğacak ses kalitesinde düşüş gibi sorunların önüne geçen bu kulaklık çeşidi, ergonomik tasarımı ile kişiye büyük kolaylık sağlar. Günden güne gelişen tasarımları ile daha fazla kitleye ulaşan bu kulaklık türü, sahip olduğu farklı modeller ile her beğeniye hitap edebilmeyi amaçlar.

Sadece günlük kullanımlarda değil, iş amaçlı kullanımlarda da büyük kolaylık sunan bluetooth kulaklık modelleri, Awei markasının başarılı tasarımları ile farklı bir anlam kazanır. Gelişmiş bataryaları ile uzun süreli kullanım sunabilen Awei bluetooth kulaklık modelleri, üretimindeki malzeme kullanımı sayesinde, ses aktarımı kalitesini bir üst seviyeye çıkarır. Ayrıca rengârenk birçok farklı tasarıma sahip Awei kulaklıklar, kullanıcının şıklığını tamamlayacak bir aksesuar olarak da görülür.

Awei Bluetooth Kulaklık Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Tıpkı diğer elektronik cihazlar gibi Awei bluetooth kulaklık modelleri de birbirinden farklı işlevlere hizmet verebilmesi amacıyla üretilir. Öncelikle kullanıcının kulaklığı sıklıkla hangi işlevde kullanmak istediğine karar vermesi gerekir. Bunun sonucunda seçtiği kulaklık daha uzun süreli hizmet verebilir. İş yerlerinde kullanım amacıyla Awei bluetooth kulaklık tercih etmek isteyenler, uzun süreli şarj dayanıklılığına sahip mono kulaklıkları seçmelidir. Günlük koşuşturma esnasında sürekli olarak telefonla uğraşmak yerine; kulağında sürekli olarak kulaklık bulundurmayı tercih kişilere uygun birçok farklı model sunan Awei, geniş bluetooth kapsama alanı sayesinde, telefondan uzak yerlerde bile müzik dinleme veya çağrı yapma imkânı sunar.

Birçok kişi sportif faaliyetler esnasında kablo ile uğraşmamak adına bluetooth kulaklık tercih eder. Buna uygun tasarım çeşitliliğine sahip Awei markası, spor modelleri ile bu beklentideki kullanıcılarını memnun etmeyi başarır. Genellikle kulağı tam kavrayacak şekilde tasarımlar sunan bu kulaklık modelleri, aktivite esnasında düşmeyi veya sallanmayı önler. Ayrıca birbirinden farklı rengârenk tasarımlara sahip bu kulaklık modelleri, kişinin zevkine göre görünüşüne şıklık katan bir aksesuar olmayı başarır.

Awei Bluetooth Kulaklık Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Elektronik cihazların tümünde olduğu gibi Awei bluetooth kulaklık modellerinde de dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. Öncelikle şarj süresinde cihazı söküp takmanın, ilerleyen aşamalarda olumsuz sonuçlar doğurabileceği unutulmamalıdır. Tıpkı akıllı telefonlarda olduğu gibi bluetooth kulaklıklarda da şarj esnasında kullanım, cihazın ve bataryanın ömrünü kısaltır. Buna bağlı olarak üreticiler tarafından, cihazın batarya dolum işlemi esnasında serbest bırakılması ve cihazın kapalı olması önerilir. Bazı cihazlarda suya ve tere karşı dayanıklılık sunulduğu belirtilse de kullanıcıların cihazı mümkün oldukça bu tarz durumlardan uzak tutması doğru olur. İçerisinde bulunan hassas devrelerden dolayı fiziksel darbeler karşısında olumsuz sonuçlar doğurabilen bu kulaklıklar, düşme veya çarpma gibi kazalar sonrasında sorunlar oluşturabilir. Bu sebepten dolayı kulaklığın mümkün oldukça dikkatli kullanılması önerilir.

Awei Bluetooth Kulaklığın Diğer Kulaklıklardan Farkı Nedir?

Kablolu kulaklıklara göre farklı işlevsel özellikler sunmayı başaran Awei bluetooth kulaklık modelleri, kullanıcıyı öncelikle fiziksel olarak kablo ile uğraşma derdinden kurtarır. Böylece her seferinde birbirine dolaşan ve ezilme gibi durumlar sonucunda ses kalitesini kaybeden kablolu kulaklık modellerine göre çok daha verimli bir tasarım sunar. Ayrıca uzaktan bağlantı avantajı sağlamasından dolayı, günlük veya sportif kullanımlar esnasında telefonun uzakta durmasına karşın kaliteli şekilde ses alınabilmesi, kişiye büyük bir rahatlık sağlar. Ergonomik tasarımlara sahip kulaklık modelleri, kulak ve çevresinde konforlu bir kullanımın önünü açar. Awei bluetooth kulaklıklar, sahip oldukları renkli ve farklı tasarımlar ile her türlü kişisel beğeniye hitap etmeyi başarır.

 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Awei Bluetooth Kulaklık Fiyatları

44 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Awei Bluetooth Kulaklıklar
  2. Xiaomi Bluetooth Kulaklıklar
  3. Samsung Bluetooth Kulaklıklar
  4. Apple Bluetooth Kulaklıklar
  5. Anker Bluetooth Kulaklıklar
  6. Huawei Bluetooth Kulaklıklar
  7. Beats Bluetooth Kulaklıklar
  8. AKG Bluetooth Kulaklıklar
  9. Jabra Bluetooth Kulaklıklar
  10. Sennheiser Bluetooth Kulaklıklar
  11. Case 4U Bluetooth Kulaklıklar
  12. Spigen Bluetooth Kulaklıklar
  13. Taotronics Bluetooth Kulaklıklar
  14. Edifier Bluetooth Kulaklıklar
  15. Polosmart Bluetooth Kulaklıklar
  16. Auvc Bluetooth Kulaklıklar
  17. Buyfun Bluetooth Kulaklıklar
  18. Anself Bluetooth Kulaklıklar
  19. Lenovo Bluetooth Kulaklıklar
  20. Yukka Bluetooth Kulaklıklar
 4. Kullanım Tipi
 5. Bluetooth Versiyon
 6. Aktif Gürültü Önleme (ANC)
 7. Kulaklık Tipi
 8. Müzik Dinleyebilme
 9. Renk A-Z
 10. Çift Telefon Desteği
 11. Fotoğraflı Değerlendirme
 12. Güncel Değerlendirme
 13. Suya & Tere Dayanıklı
 14. Fırsat Ürünleri
 15. Satıcı
 • Marka Awei
DSACategoryId/2147483642/371967/16218/awei
Başa dön