Ortamın gürültüsünden etkilenmeden müzik dinlemek isteyenlerin vazgeçilmez teknolojik cihazı olan kulaklıklar, telefon görüşmesi yapmak için de sıkça tercih ediliyor. Günümüzde birçok marka, farklı tasarım ve teknik özelliklere sahip olan kulaklıklar üretiyor. Kulaklık modelleri arasında ön plana çıkan Bluetooth kulaklıklar, konforlu bir kullanım sunuyor. Bluetooth özelliğine sahip olan kulaklıklar, kablosuz olarak kullanıldığı için büyük bir avantaj sağlıyor. 2006 yılında rap sanatçısı ve yapımcısı olan Dr. Dre ile ünlü müzisyenlerin yapımcılığını yapan Jimmy İovine tarafından kurulan Beats markası, ses ürünleri sektöründe adını duyuruyor. Beats güncel olarak Apple güvencesiyle üretim faaliyetlerini sürdürüyor. Beats Bluetooth kulaklık modelleri, müzik sever kullanıcılara üstün bir ses kalitesi ve aynı zamanda hareket özgürlüğü sunuyor. Tasarladığı üstün teknolojili Bluetooth kulaklıklarla Beats markası, hem Türkiye’de hem de dünya genelinde sıkça tercih ediliyor. Beats Bluetooth kulaklıklar kullanıcıların ihtiyacını tam anlamıyla karşılamaya yetiyor. Geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olan markanın kulaküstü ve kulakiçi modelleri, farklı ihtiyaçlara yanıt veriyor. Beats markası kulaklık dışında hoparlör modelleri de ilgi çekiyor. Beats Bluetooth kulakiçi kulaklıklar, kulak içine tam oturacak şekilde tasarlanıyor. Böylece kullanıcı hareket halindeyken kulaklık düşmeden rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Kulakiçi kulaklık boyutları alternatif seçenekler sunuyor. Her kullanıcı kendi kulağına uyan boyuttaki kulak ucunu kulaklığa yerleştirerek rahatça kullanıyor. Ayrıca kulak uçları sayesinde gürültü yalıtımı da sağlanabiliyor. Kulaklık uçları manyetik özelliğe sahip olduğu için mıknatıs gibi birbirine tutunabiliyor. Kulaklığın üzerinde minik bir kumanda yer alıyor. Bu kumandanın üzerinde ise mikrofon bulunuyor. Böylece kullanıcılar cep telefonu görüşmeleri yapabiliyor ve kumanda yardımıyla görüşmeleri sonlandırabiliyor ya da dinlenen müziği durdurabiliyor. Beats Bluetooth kulaklık Apple, cep telefonları dışında tüm Bluetooth bağlantısına sahip olan cihazlarla eşleşerek kullanılabiliyor. Beats Bluetooth kulaklık kablosuz modelleri inceleyerek, ihtiyaçlarınıza ve zevkinize hitap eden modeli seçebilirsiniz. 

Beats Bluetooth Kulaklık Çeşitleri

Beats bluetooth kulaklıklar, üstün bir ses kalitesi ve kullanım pratikliği sunuyor. Kablosuz olarak kullanılan Beats Bluetooth kulaklık çeşitleri kulakiçi ve kulaküstü olarak ikiye ayrılıyor. Beats Bluetooth kulaklık kulakiçi tasarımlar en sık tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Beats kablosuz kulakiçi kulaklıklar ile yalnızca müzik dinlenmiyor, arama yöntemi özelliği sayesinde telefon görüşmeleri de yapılabiliyor. Geniş kapsama alanına ve hızlı bağlanma özelliklerine sahip olan Beats kablosuz kulaklıklar, kesintisiz ve kaliteli bir ses deneyimi yaşatıyor. Suya dayanıklı özelliğe sahip olarak üretilen Beats Bluetooth kulaklıklar, terden etkilenmediği için spor sırasında kullanım için uygunluk gösteriyor. Ses ayarları her iki kulak üzerinden yapılabildiği için Beats kablosuz kulaklıklar pratiklik sunuyor. Yumuşak dokudaki Beats kablosuz kulaklıklar, kullanım açısından ekstra konfor vadediyor. Kulak bölgesinin iç kısmına yerleştirilerek kullanılan Beats Bluetooth kulakiçi kulaklıklar, dinlenen müzik ile dışarıdan gelen seslerin profesyonel olarak eşitlenmesini mümkün kılıyor. Böylece kullanıcıların sağlığı riske atılmadan müzik dinleme keyfi arttırılıyor. Beats markasının kulakiçi kulaklık modellerinin yanı sıra kulaküstü modelleri de kaliteli bir müzik dinleme keyfi yaşatıyor. İki farklı hoparlör bölgesinde sünger kaplaması ile kullanıcıların kulak bölgelerini saran Beats Bluetooth kulaklık kulaküstü modelleri, yoğun bir ses deneyimi sunuyor. Gürültü önleme özelliğine ve gelişmiş akustik platforma sahip olan Beats kablosuz kulaklıklar, her ortamda net ve pürüzsüz bir ses almayı mümkün kılıyor. Beats Bluetooth kulaklıklar uzun süre giden şarjları ile gün boyu müzik dinlemeyi mümkün hale getiriyor. Katlanabilir kompakt bir tasarıma sahip olan Beats kablosuz kulaküstü kulaklıklar, rahatça her yere taşınabiliyor. Farklı renk seçenekleri ile tasarlanan Beats kulaküstü kulaklıklar şık görünümleri sayesinde kullanıcıların vazgeçilmez aksesuarı haline geliyor. 

Beats Bluetooth Kulaklık İşlevsel Özellikleri

Beats Bluetooth kulaklık işlevsel özellikleri ile hem müzik dinlemeyi hem dizi ve film izlemeyi hem de telefon görüşmesi yapmayı avantajlı hale getiriyor. Beats Bluetooth kulaklıkların en sevilen özelliği kablosuz oluşu oluyor. Kablosuz kulaklıklar sürekli düğümlenerek karışan kablo sorununa çözüm sunuyor. Bluetooth sistemi ile çalışan kablosuz kulaklıklar istenilen cihazla bağlantı kurarak kullanılabiliyor. Geniş bir kapsama alanına sahip olan Beats kablosuz kulaklıkların bağlandığı cihaz uzakta olsa dahi herhangi bir kopukluk yaşanmıyor. Beats Bluetooth kulaklıkların üzerinde kumandalar bulunuyor. Bu kumandalar sayesinde kullanıcılar, istedikleri zaman müziği durdurup oynatabiliyor ve sesi açıp kapatabiliyor. Dayanıklı şarja sahip olan Beats Bluetooth kulaklıklar, 40 saate kadar çalışma performansı gösteriyor. Katlanabilir özelliğe sahip olan Beats kablosuz kulaklıklar fazla yer kaplamadığı için her yere rahatlıkla götürülebiliyor. Hafif yapıdaki kablosuz kulaklıklar boyunda dahi taşınabiliyor. Beats kulakiçi kulaklıklar kutu şeklindeki şarj ünitelerinde saklandığı için yer işgal etmiyor. Gürültü kesme özelliğine sahip olan Beats kablosuz kulaklıklar aynı zamanda kulaklıktaki sesi de dışarıya vermiyor. Bu sayede hem kullanıcı hem de etraftaki insanlar rahatsız olmadan müzik keyfi yaşanabiliyor. 

Beats Bluetooth Kulaklık Tasarımı Nasıl?

Beats Bluetooth kulaklıklar tasarımları ile büyük bir beğeni topluyor. Çengel tasarıma sahip olan Beats kablosuz kulakiçi kulaklıklar, düzenli spor yapan veya gündelik hayatta çok aktif olan kullanıcılar için uygunluk gösteriyor. Geniş bir renk skalasına sahip olan Beats kablosuz kulaklıklar farklı zevklere ve tarzlara hitap edebiliyor. Hafif tasarımdaki Beats kablosuz kulaklıklar her an her yere götürülebiliyor. 

Beats Bluetooth Kulaklık Nasıl Kullanılır?

Beats Bluetooth kulaklık nasıl kullanılır sorusunun yanıtı oldukça konforlu ve pratik. Bluetooth bağlantısına sahip olan Beats kablosuz kulaklıklar, tanımlama işlemi ile kullanıma hazır hale gelebiliyor. Beats kablosuz kulaklıkların kullanılabilmesi için bağlantı kuracağı cihazda Bluetooth özelliğinin olması gerekiyor. Öncelikle bağlantı kurulacak cihazın Bluetooth özelliği aktif hale getiriliyor. Daha sonra cihaz üzerinden kablosuz kulaklık seçilerek eşleştiriliyor. Pratik bir kullanıma sahip olan Beats kablosuz kulaklıklar, şarj edilebilir özellikleri sayesinde aktif şekilde kullanılabiliyor. 

Beats Bluetooth Kulaklık Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Beats Bluetooth kulaklıklar ile müzik dinleme, telefon görüşmesi yapma ve dizi ya da film izleme gibi birçok aktivite gerçekleştirilebiliyor. Beats kablosuz kulaklık kullanımı birçok anlamda avantaj sağlayabiliyor. Spor yaparken, araba kullanırken veya iş görüşmesi yaparken Beats kablosuz kulaklık tercih edilebiliyor. Ancak Beats Bluetooth kulaklık kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunuyor. Beats Bluetooth kulaklık kullanımında ilk dikkat edilmesi gereken şey yeterli şarjının yapılıp yapılmadığı oluyor. Çünkü Beats kablosuz kulaklıktan tam anlamıyla verim alınabilmesi için %100 şarj edilmesi oldukça önemli. Şarjı tamamen doldurulmayan Beats kablosuz kulaklıklar, daha kısa süreli kullanılabiliyor. Beats Bluetooth kulaklık kullanımında dikkat edilmesi gereken başka bir nokta ise bağlantı kurulacak cep telefonu, bilgisayar veya herhangi bir elektronik cihazın şarjının doluluğu oluyor. Hem bağlantısı kurulan cihazın hem de kablosuz kulaklığın şarjı %100 dolu olduğunda kesintisiz bir kullanım sağlanabiliyor. Bu sayede kablosuz kulaklıktan maksimum bir performans alınıyor. Beats Bluetooth kulaklığı kullanırken temizliğine de dikkat edilmesi öneriliyor. Bu şekilde kablosuz kulaklığın kullanım ömrü uzuyor. 

Beats Bluetooth Kulaklık Seçiminde Nelere Dikkat Etmeli?

Beats Bluetooth kulaklık modelleri farklı teknolojik ve tasarım özelliklerine sahip olarak üretiliyor. Bu sebeple Beats kablosuz kulaklık seçiminde dikkat edilmesi gereken detaylar bulunuyor. Öncelikle kullanıcıların kablosuz kulaklık satın almadan önce kullanım amacı belirlemesi gerekiyor. Örneğin; yalnızca telefon görüşmesi yapmak isteyen kullanıcıların müzik dinlemek için tasarlanan Beats kablosuz kulaklıklar arasından seçim yapması doğru olmayabiliyor. Cep telefonu görüşmeleri için daha çok Beats Bluetooth kulakiçi kulaklıklar tercih edilebiliyor. Beats kulakiçi kulaklıkların ses yalıtımı kulaküstü kulaklıklara kıyasla daha az yoğun olduğu için, telefon görüşmeleri sırasında kullanıcılar kendi sesini duyarak kontrol edebiliyor. Beats kulaküstü kablosuz kulaklıklar ise daha çok oyun oynamak ve müzik dinlemek için değerlendiriliyor. Dışarıdan gelen trafik ya da insan seslerini bastıran Beats kulaküstü kulaklıklar, müzik dinleme keyfini arttırıyor. Hafif bir cihaz kullanmak isteyen kullanıcılar Beats kulakiçi kulaklık modellerine göz atabiliyor. Beats Bluetooth kulaklık aksesuarları kulağa tam oturan parçalarla tasarlanıyor. Beats kulaküstü kulaklıklar neme karşı dayanıklı olmadığı için spor yaparken kullanılması önerilmiyor. Bunun yerine Beats çengelli kablosuz kulaklıklar spor yaparken iyi bir tercih olabiliyor. Beats kablosuz kulaklık seçiminde teknolojik özellikler kadar tasarımı da önem arz ediyor. Farklı renklerde tasarlanan Beats Bluetooth kulaklıklar arasından her kullanıcı kendi tarzına hitap edeni seçerek günlük olarak kullanabiliyor. 

Bluetooth Kulaklık Nedir?

Bluetooth, kısa mesafelerde kablosuz bağlantı seçeneği sunan bir teknoloji. İlk olarak 1994 yılında radyo frekansları kullanılarak bağlantı kuran Bluetooth teknolojisi, günümüzde birçok cihazda yer alıyor. Kablosuz kullanıma sahip olan kulaklıklar Bluetooth kulaklık olarak adlandırılıyor. Farklı multimedya cihazları ile eşleştirilerek kullanılan Bluetooth kulaklıklar, kablosuz bir şekilde ses iletiyor. Kısaca Bluetooth kulaklıklar, cihaz ile kullanıcı arasında kablosuz bir ses bağlantısı kuruyor. 

Bluetooth Kulaklık Kullanmanın Avantajları

Bluetooth kulaklık kullanmanın avantajları saymakla bitmiyor. Kablosuz kulaklık kullanımı her anlamda kullanıcıya avantaj sağlıyor. Kullanıcıların hayatını kolaylaştıran Bluetooth kulaklıklar basit ama etkili çözümler sunuyor. Bluetooth kulaklıklar iş yaparken kablo ile uğraşma sorununu ortadan kaldırıyor. Kablolu kulaklıklar kullanıcıların hareketini kısıtlayabiliyor. Ayrıca kablolu kulaklıklar bir yere takılarak yere düşerek kirlenebiliyor. Bluetooth kulaklıklar bu gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Kablosuz kulaklıklar etrafı rahatsız etmeden müzik dinlemeyi mümkün kılıyor. Ancak Bluetooth kulaklık seçiminde ses yalıtımı özelliğine dikkat edilmesi gerekiyor. Bazı kablosuz kulaklıklar da dışarıya ses verebiliyor. Bluetooth kulaklıklar konforun yanı sıra güvenli kullanım da sağlıyor. Günlük hayatta birçok kişi cep telefonu kullanırken elindeki işe odaklanamıyor. Özellikle araç kullanırken cep telefonu görüşmesi yapmak güvenlik sorunu haline gelebiliyor. Bluetooth kulaklık ile yapılan cep telefonu görüşmeleri kullanıcıların yola daha iyi odaklanmalarını sağlıyor. Yeni nesil araçlarda Bluetooth özelliği bulunabiliyor. Ancak trafikteki her araç Bluetooth özelliğine sahip olmuyor. Bu gibi durumlarda Bluetooth kulaklıktan yardım alınabiliyor. Araç kullanımı dışında PC başında çalışan kişiler ve bebeğiyle ilgilenen bir anneler için de Bluetooth kulaklık kullanımı oldukça avantajlı. Bluetooth kulaklık kullanmanın avantajlarına maddeler halinde bakıldığında;

  • Kablosuz kullanıma sahip olan Bluetooth kulaklıklar, kabloya takılma riskini ortadan kaldırıyor. 
  • Bluetooth kulaklıklar yapılan işlere olan odağı arttırıyor. 
  • Araç kullanırken Bluetooth kulaklıklar, güvenli bir sürüş yapmayı mümkün kılıyor.

Bluetooth Kulaklık Satın Alırken Hangi Özelliklerine Dikkat Edilmeli?

Bluetooth kulaklık satın alırken dikkat edilmesi gereken önemli özellikler bulunuyor. Çünkü her kablosuz kulaklık her kullanıcı için uygun olmuyor. Kullanıcıların kablosuz kulaklık kullanım amacı farklılaşabiliyor. Bluetooth kulaklık satın alırken nelere dikkat etmeli;

  • Kablosuz kulaklığın bağlantı versiyonu aktarım kalitesini doğrudan etkilediği için dikkatli olunması tavsiye ediliyor.
  • Batarya süresi kısa olan kablosuz kulaklıkların sık sık şarj edilmesi gerekiyor. Buda kullanıcıyı yorabiliyor. Uzun süreli kullanımlar için daha uzun süre şarjı dayanan kablosuz kulaklık satın alınması öneriliyor. 
  • Uzun mesafeden bağlantı kurulabilmesi kulaklığın menzil özelliğine dikkat edilmesi gerekiyor. Menzil arttıkça kablosuz kulaklığın uzaktan bağlantı mesafesi de aynı şekilde artıyor. 
  • Kablosuz kulaklığın ses frekans aralığı, ses kalitesini doğrudan etkiliyor. Cep telefonu görüşmesi yapmak isteyen kullanıcıların bu özelliğe ekstra dikkat etmesi tavsiye ediliyor. 

 

Beats Markası Hakkında Kısaca Bilgi

Ses ürünleri üreterek satışını yapan Beats Electronics, Culver City, Kaliforniya, ABD merkezli çalışan bir şirket. Rap ve hip hop yardımcısı Andre Dr. Dre ile İnterscope-Geffen-A&M başkanı Jimmy İovine tarafından kurulan Beats markası dünya genelinde biliniyor. 2014 yılında Apple Inc. tarafından satın alınan Beats markası Apple bünyesinde faaliyet gösteriyor. Beats Bluetooth kulaklık modelleri arasında kulakiçi ve kulaküstü kulaklıklar yer alıyor. 

Beats Bluetooth Kulaklık Fiyatları

Beats Bluetooth kulaklık fiyatları rengine, özelliklerine, kalitesine, üretim tarihine ve modeline göre değişiklik gösteriyor. Düşükten yükseğe doğru farklı fiyat seçenekleri sunam Beats Bluetooth kulaklıklar her bütçeye hitap edebiliyor. Kullanıcılar Beats kablosuz kulaklık fiyat araştırması yaparken filtreleme özelliklerinden yararlanabiliyor. Filtreleme özelliği kullanıcıların arama skalasını daraltıyor. Bu sayede istenen özelliklere sahip olan kablosuz kulaklıklara daha hızlı erişilerek zaman tasarrufu sağlanabiliyor. Her kesimden alıcıya hitap eden Beats Bluetooth kulaklıklar artan fiyat ya da azalan fiyat şeklinde listelenebiliyor. Beats kablosuz kulaklıklar arasında beğenilen modeller hem tasarım hem de özellik açısından karşılaştırılabiliyor. Bu karşılaştırma işlemi sonucunda ise her kullanıcı ihtiyacına ve bütçesine hitap eden kablosuz kulaklığa ulaşabiliyor. Beats markası kablosuz kulaklıklar farklı marka Bluetooth kulaklıklar ile de karşılaştırılabiliyor. Beats Bluetooth kulaklıklar kulakiçi ve kulaküstü olarak farklı seçeneklerle üretiliyor. Kablosuz kulaklıkların tasarımı ve rengi de fiyatını doğrudan etkiliyor. Beats Bluetooth kulaklıkların sahip olduğu gürültü önleme özelliği gibi teknolojik özellikleri de fiyatı üzerinde büyük bir rol oynuyor. Geniş bir fiyat aralığına sahip olan Beats Bluetooth kablosuz kulaklıklar kullanıcıların bütçelerini zorlamadan alışveriş yapmalarını mümkün kılıyor. Farklı satıcılar tarafından satışa sunulan Beats kablosuz kulaklıklar arasından cazip fiyat sunan veya hızlı teslimat yapan satıcı değerlendirilebiliyor. Hepsiburada hızlı teslimat servisi sayesinde ihtiyaç duyulan ürünlere hızlıca erişmek mümkün. 

Beats Bluetooth Kulaklık İndirim ve Kampanyaları

Online alışveriş sitelerinde elektronik ürünler için sık sık indirim ve kampanyalar düzenleniyor. İndirim ve kampanya dönemleri özel günlerde yapılabileceği gibi anlık ya da günlük fırsatlar halinde de sunulabiliyor. Örneğin; anneler günü, babalar günü, kadınlar günü, sevgililer günü, yılbaşı, resmi ve dini bayramlar, kara cuma gibi özel günlerde elektronik ürünler için pek çok indirim fırsatı veriliyor. Bunun dışında teknolojik ürünler, saatlik ya da günlük kampanyalara girebiliyor. Aynı şekilde Beats Bluetooth kablosuz kulaklıklar için de indirim ve kampanyalar bulunabiliyor. Bu sebeple kullanıcıların Beats kablosuz kulaklık satın alımlarında indirim ve kampanya fırsatlarını değerlendirmesi tavsiye ediliyor. Beats Bluetooth kulaklık indirimleri için İndirimler bölümüne bakılması öneriliyor. Beats kablosuz kulaklık kampanyaları için ise Kampanyalar kısmına göz atılması tavsiye ediliyor. İndirim ve kampanyalar kullanıcıların bütçelerinden tasarruf etmelerini sağlıyor. Bu sayede kullanıcılar artan bütçeleri ile farklı ihtiyaçlarını giderebiliyor. Beats kablosuz kulaklık modellerinde indirim veya kampanya olmadığında favori listesine eklenerek daha sonra kontrol edilebiliyor. 

Beats Bluetooth Kulaklık Yorumları

Beats Bluetooth kulaklık yorumları, kullanıcı tavsiyeleri ve eleştirileri içerebiliyor. Objektif görüşlerin yer aldığı kullanıcı yorumları, kablosuz kulaklığı ilk kez satın alacak kullanıcılar için referans niteliği taşıyabiliyor. Beats kablosuz kulaklık yorumları sayesinde cihazın kullanımı hakkında fikir edinilebiliyor. 

Yorum ve fiyatları Hepsiburada ile değerlendirebilirsiniz. İyi fiyat avantajını yakalayarak Hepsiburada ile güvenle online alışveriş yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beats Bluetooth Kulaklık Fiyatları

8 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Fiyat Aralığı
DSACategoryId/2147483642/371967/16218/beats