Giyilebilir teknoloji ile sosyal hayatın içinde sürekli yanımızda taşıyabileceğimiz teknolojik ürünler, insan hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Sadece zamanı takip etmek için kullanılan klasik saatler yerlerini akıllı bilekliklere ve akıllı saatlere bırakmaya başlıyor. Cep telefonlarına zorunlu bağımlılığı en aza indirip, cep telefonu özelliklerini saate aktaran akıllı saatler, kullanan kişiye estetik şıklık katarken aynı zamanda yaşam temposu içinde daha özgür dijital hareket alanı sağlıyor.  Case 4U Akıllı Saat modelleri kola takılan birer saat olmalarının ötesinde dijital dünyayı saat ile buluşturuyor.

Case 4U Akıllı Saat Modelleri

Farklı teknik donanımlarda olan Case 4U Akıllı Saat çeşitleri, kullanıcılar tarafında talep edilen farklı ihtiyaç ve beklentileri karşılıyor. Spor, klasik veya dijital görünümlü saat çeşitleri farklı yaş gruplarının ve estetik beğeni sahiplerinin beklentilerini karşılıyor.

Saat ekranına cep telefonu uygulamalarını ve daha fazlasını getiren yenilikçi akıllı saat teknolojisi, sosyal hayatı düzenleyen uygulamaları kullanıcılar ile buluşturuyor. Cep telefonunu saat ile kontrol etme imkanı sunan bu teknoloji taşınabilir ve giyilebilir olması sebebi ile kullanıcıların beğenisini topluyor.

Saat ekranlarında bulunan dokunmatik ekran teknolojisi kullanıcılara kullanım kolaylığı sağlıyor. Farklı modellerde bulunan kamera ise fotoğraf çekmek için mutlak fotoğraf makinesi taşıma zorunluluğunu ortada kaldırıyor. Aynı zamanda görüntülü görüşme içinde kullanılan kamera, yenilikçi teknolojiyi kol saatine taşıyor.

Cep telefonlarında bulunan hareket algılayıcıları ile desteklenen Case 4U Akıllı Saat modelleri, kol saate bakmak için hareket ettirildiği zaman saat ekranının otomatik olarak açılmasını sağlıyor. Bu sayede saat batarya ömrü çok daha uzun olurken, akıllı saatin bekleme süresi de artıyor.

Gelen çağrı veya bildirimleri anlık öğrenmeye yardımcı olan titreşim teknolojisi ile telefona bakmaksızın tüm bildirimleri saat üzerinden takip etmek ve yönetmek mümkün oluyor.

Adım sayar sensörü ile kolda taşınan spor koçuna dönüşen saat, sağlıklı bir yaşam için kalori hesabı yapabiliyor. Aynı zamanda geçilen mesafeyi ölçen saat, kullanıcıları sağlıkları için hareket etmeye yönlendiriyor.

Nabız ölçer özellikleri olan modellerde ise nabız sayısını grafik olarak ekranda gösterebilen akıllı saat, kullanıcıların yaşam tempolarındaki anlık değişimleri kalp ritimleri ile takip edebilmelerini sağlıyor.

Hareketsiz kalındığında sensörler ile kullanıcıyı uyaran saat, bu özelliği ile araç kullanan sürücüler için birer yol asistanına dönüşüyor, sürücüye güvenli yol sürüşü kazandırıyor.

Case 4U Akıllı Saat Fiyatları

Yüksek hızlı ve düşük enerji tüketimli son teknoloji işlemcileri ile fark oluşturan Case 4U Akıllı Saat fiyatları ile de ileri teknolojiyi ulaşılabilir rakamlarla kullanıcılar ile buluşturuyor. 

Fiyat performans dengesinde cazip rakamlara kaliteli ve yüksek teknoloji donanımlı saatler sunan marka, akıllı saatlerinde yeni nesil Bluetooth teknolojisini kullanıyor. Kullanıcı dostu olan saatlerde, telefon rehberini ekrana aktarma özelliği ve cep telefonundan bağımsız arama başlatma imkanı sunulurken, gelen ve giden aramaları yönetme imkanı da bulunuyor. Mesaj okuma özelliği ile gelen tüm mesajları okuma ve cevaplama mümkün oluyor.

Farklı modellerde bulunan kamera fonksiyonu, kullanıcılara kolundaki saatten fotoğraf çekebilme veya video kayıt edebilme imkanını veriyor. Sosyal ağ bildirimlerini (Whatsapp, Facebook, Twitter, Mail gibi) ekrana getirme özelliği ise dijital sosyal alanı sürekli takip etmeyi kolaylaştırıyor. Spor yapanlar için kronometre özelliği bulunan akıllı saat ile spor yapmak artık çok daha keyifli hale geliyor. Birbirinden farklı saat temaları, kullanıcıya istediği saat modellerini ekranına getirmesine olanak veriyor. Klasik, spor veya dijital görünümlü saat temaları ile her türlü kıyafet ve ortama saatin uyum göstermesini sağlıyor.

Case 4U Akıllı Saat Fiyatları

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Case 4U
  2. Apple
  3. Samsung
  4. Xiaomi
  5. Garmin
  6. Polar
  7. Fitbit
  8. Fossil
  9. Alcatel
  10. Huawei
  11. Dark
  12. OEM
  13. Pufwin
  14. Teknofonik
  15. Everest
  16. Berkev
  17. Kingboss
  18. Sezy
  19. Essleena
  20. Judas
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Cinsiyet
 6. Uyku Takibi
 7. Kalp Ritmi Ölçme
 8. Adımsayar
 9. Sesli Görüşme
 10. Renk
 11. Titreşim
 12. GPS (Küresel Konumlama Sistemi)
 13. Satıcı
 • Marka Case 4U
DSACategoryId/2147483642/371967/60003676/case4u
Başa dön