Bluetooth Ürünleri

Günümüzde Bluetooth teknolojisi kullanım alanlarının genişlemesi ve kolaylaşması sayesinde en çok kullanılan kablosuz iletişim araçlarından birisi olmuştur. Yüksek hızlı, kayıpsız ve anlık veri aktarımı gibi faydaları bulunan Bluetooth teknolojisi, modern insanın pek çok problemine gerçekçi ve erişilebilir çözümler getiriyor. Bluetooth teknolojisini bünyesinde barındıran Bluetooth ürünleri son kullanıcının hayatına her açıdan kolaylık getiriyor ve kullanıcıların verimliliklerini yükseltiyor.

Kullanışlı ve etkili Bluetooth ürünlerini evde, iş yerinde, okulda ve araçlarda kullanabilir, ses ve iletişim problemlerinize fonksiyonel bir çözüm sağlayabilirsiniz. Bletooth tabanlı ürünler geçmişten günümüze gelişerek ve ucuzlayarak geldi. Artık günümüzde Bluetooth 5.0 ve yakın gelecekte Bluetooth 6.0 teknoloji altyapılarla birlikte daha da hızlı olan ve olacak olan Bluetooth ses ve iletişim ürünleri kullanıcılarının hayatlarını daha etkili biçimde kolaylaştırıyor. Gelişen yüksek teknolojili Bluetooth ses ve iletişim ürünleri sayesinde ses gecikmesi olmadan iletişim kurabilir, çevresel gürültüden etkilenmeden istediğiniz ortamda müzik dinleyebilir ve yüksek kaliteli taşınılabilir Bluetooth kablosuz hoparlörler üzerinden arkadaşlarınıza yayın paylaşabilir, sevdiğiniz yayınları yüksek sesle dinleyebilirsiniz. Aynı şekilde araç kitleri ve diğer iletişim çözümleri sayesinde güvenli bir trafik ortamını, gözünüzü yoldan ayırmadan kurabilirsiniz.

Cep Telefonu Bluetooth Ürünleri

Son kullanıcı düşünülerek üretilen Bluetooth ürünleri ağırlıklı olarak ses ve iletişim çözümleri konusunda yer alıyor. Bluetooth kulaklık, Bluetooth araç kiti, Bluetooth hoparlör gibi ürünler günümüzde tüketici elektroniği pazarında oldukça yüksek oranda rağbet görüyor. Her alanda kullanılan Bluetooth ürünleri iletişimde cep telefonlarının bazı işlevlerini kolay ve etkili bir biçimde ikame ediyor. İletişim amaçlı yoğun olarak kullanılan cep telefonları bazı anlarda güvenlik zafiyeti doğurabilir.

 • Örneğin araç kullanırken bir telefon görüşmesi yapmanız gerekirse bu hem trafik kuralları uyarınca yasaklanmış hem de trafiğin akışını tehlikeye sokabilecek kadar dikkat dağıtıcı olabilen bir aktivite olacaktır. Böyle durumlarda telefon görüşmenizi yapabilmeniz için ya bir adet Bluetooth kulaklık edinmelisiniz ya da dahili Bluetooth bağlantı seçeneği bulunmayan araçlarınızda Bluetooth araç kitleri ürünlerini kullanmalısınız.
 • Yine evde veya çalışma alanınızda müzik dinlemek, film izlemek ve podcast yayınlarını takip etmek isterseniz her ortama ve şarta uygun olarak üretilen kablosuz Bluetooth kulaklıkları kullanabilir, yüksek sesli kablosuz taşınılabilir ses sistemleri sayesinde arkadaşlarınıza dinletebilirsiniz.
 • Hoparlör ve kulaklık, yani ses çözümlerinin yanında cihazlar arasındaki bazı iletişim protokolleri de yine Bluetooth altyapısı ile yapılabiliyor. Örneğin harici fotoğraf makinesi deklanşörü gibi uzaktan kumanda ürünleri cihazınızla Bluetooth üzerinden iletişim kuruyor ve uzaktan kontrol ile fotoğraf çekmenizi ve video kaydına başlamanızı mümkün kılıyor.

Konfor ve Verimlilik Odaklı Bluetooth Çözümleri

Yukarıda sayılan Bluetooth ürünleri ile hayatınızın herhangi bir alanında ekstra kolaylık, verim artışı ve konfor elde etmeniz oldukça olasıdır. Yalnızca sizin konforunuzu sağlamayı amaçlayan Bluetooth kulaklıklar sayesinde seyahatlerde veya günlük işlerinizde kablo karmaşası içinden sıyrılıp yüksek kaliteli müzik keyfini yaşayabilirsiniz. Araçlarınızda yüksek güvenlik sağlayan Bluetooth araç kitleri hem sürüş esnasında iletişim halinde kalmanızı sağlıyor hem de konfor ve güveli bir sürüş yapmanızın önünü açıyor. Benzer şekilde kablosuz Bluetooth hoparlörler ile her ortamda yüksek kaliteli müzik keyfini uzun saatler boyu sıfır kablo ile sağlayabiliyorsunuz. Bluetooth ürünleri arasında profesyonel anlamda kullanıcılarına en çok faydası dokunan bir diğer ürün ise Bluetooth kamera kumandası veya Bluetooth kumanda isimli ürünlerdir. Bu ürünler sayesinde kamaranız ile doğrudan temas halinde olmasanız dahi uzaktan kumanda yoluyla istediğiniz kadrajı anında ölümsüzleştirebilirsiniz. Bunu yapmak tek tuşa basmak kadar kolay ve kullanışlı bir işlemdir.

Cep Telefonu Bluetooth Ürünleri Nelerdir

Cep telefonları için üretilen Bluetooth ürünlerinin başında sizlere yüksek kaliteli görüşme ve müzik dinleme imkânı sunan kablosuz Bluetooth kulaklıklar gelmektedir. Kablosuz kulaklıklar hem yapısal hem de teknolojik açıdan farklı türlere ayrılabilir. Cep telefonu kullanımına odaklı üretilen bir diğer Bluetooth ürünü ise Bluetooth araç kitleri ürünleridir. Bu ürünler sizlere güvenli ve pratik bir iletişim imkânı sağlayan ürünlerdendir. Cep telefonundan bağımsız da kullanılabilen ancak cep telefonu ile daha da verimli hale gelen kablosuz taşınabilir Bluetooth hoparlörler ise sizlere her alanda kaliteli müzik ve ses sunmaktadır.

 • Bluetooth Araç Kiti
 • Bluetooth Kulaklıklar
 • Taşınılabilir Bluetooth Hoparlörler
 • Bluetooth Uzaktan Kumandalı Kamera Kontrolcüsü

Bluetooth Araç Kitleri ve Fiyatları

Bluetooth bağlantı özelliği olamayan araçlarda kullanabileceğiniz 3.5 mm girişli Bluetooth araç kitleri veya RF radyo bağlantılı Bluetooth araç kitleri seyir esnasında iletişim probleminizi etkili ve basit bir şekilde çözüyor. Bluetooth araç kiti fiyatları basit elektronik devreleri ve kolay anlaşılabilir teknolojik altyapısıyla son derece uygun ve erişilebilir seviyelerde kalmayı başarıyor.

Bluetooth Kablosuz Kulaklıklar ve Fiyatları

Cep telefonu ile tamamen kablosuz bir biçimde ses aktarımı gerçekleştiren Bluetooth kulaklıklar, Bluetooth ürünleri arasında en yaygın ve kullanım alanı en geniş ürünlerdendir. Bu mobil giyilebilir teknoloji ürünleri sayesinde herhangi bir kablo veya kablo karmaşası olmadan yüksek hareket özgürlüğü ile özgür iletişimin keyiflini çıkarabilir, film ve dizilerinizi kablosuz olarak izleyebilir, en sevdiğiniz podcast ve müzikleri yüksek performanslı kulaklıklar ile dinleyebilirsiniz. Bluetooth kulaklıklar ile kablolu normal kulaklıklar kıyaslanacak olursa Bluetooth kulaklıkların çok daha kolay kullanımlı, ergonomik ve dayanıklı olduğu söylenebilir. Günümüzde oldukça yoğun kullanılan cep telefonu aksesuarlarından olan kablosuz kulaklıklar, sizlere kablosuz müzik dinleme imkânı, seyir halindeyken güvenli telefon görüşmeleri ve en kaliteli ses tonlarıyla film ve dizilerinizi izleme imkânı sunmaktadır.

Bluetooth kulaklıklar sizlere daha iyi ses deneyimi yaşatmak için bazı ses teknolojileri kullanıyor. Bluetooth kulaklık seçimi esnasında bu özelliklerin varlığına da dikkat edebilirsiniz. Örneğin sinema kalitesinde ses aktarım teknolojisi olan DTS, günümüzde pek çok kablosuz kulaklıkta destekleniyor. Yine hızlı ve kaliteli ses aktarım imkânı sunan gelişmiş ses kodlama teknolojisi AAC (Advanced Audio Coding), seslerin en az kayıpla dijital bir şekilde aktarılmasını ve bunun sayesinde ses gecikmesi durumunu en aza inmesini sağlayan bir teknolojidir.

Farklı firmalar kendi içlerinde farklı kullanıcılara hitap edebilen çeşitli teknolojik özelliklere sahip kulaklıklar üretmektedir. Apple, Sennheiser, Bose, Anker, Spigen, Samsung ve QCY gibi yaygın kulaklık üreticileri ürünlerinde çeşitli teknolojilere sahip çip ve yazılımlar kullanıyor. Üretilen kulaklıkların teknolojik altyapısı, batarya kapasitesi, ses kodek teknolojisi, mikrofon görüşme kalitesi, sesin netliği, ses çıkış gücü ve kablosuz kulaklığın çekim gücü gibi etmenlere göre kulaklıklar fiyatlanıyor. Bütçeniz doğrultusunda en iyi Bluetooth kulaklık için kulaklık türünü seçmeniz, konfor ve estetik bakımından kişisel tercihinizi belirlemeniz size en iyi deneyimi sağlayacaktır.

Taşınılabilir Bluetooth Hoparlörler ve Fiyatları

Taşınılabilir Bluetooth hoparlörler çok farklı alanlarda çok farklı amaçlara hizmet etmeleri hasebiyle oldukça yaygın ve fonksiyonel bir üründür. Her amaca göre farklı ses çıkış gücüne ve kalitesine sahip Bluetooth hoparlörler çok değişik bir fiyat aralığında siz kullanıcılara sunulmaktadır. Kullanım amacınızı belirledikten sonra sizin için en ideal ürünü tespit edebilir ve her klasmanda bulabileceğiniz fiyat performans oranı yüksek kablosuz Bluetooth hoparlörleri kolayca kullanabilirsiniz.

Bluetooth Kamera Kumadası ve Fiyatları

Özellikle profesyonel kullanımda fotoğrafçılar sık sık farklı açılardaki kadrajları yakalamak için makineyi çeşitli şekilde konumlandırabilir. Böle çalışmalarda fotoğrafçı eğer yalnızsa veya kadraj ergonomik açıdan zorluklar içeriyorsa veya gece fotoğrafçılığı ve uzun pozlama gibi özel durumlarda kameranın titreme ihtimalini azaltmak gerekiyorsa deklanşöre uzaktan, kameraya dokunmadan basmak gerekebilir. Bu gibi durumlarda hem profesyonel fotoğrafçıların hem de en basitinden geniş aile fotoğrafı çekmek isteyen amatörlerin yardımına Bluetooth kamera kumandaları geliyor. Bu kumandalar hem profesyonel fotoğraf kameralarına hem de cep telefonlarına bağlanabiliyor. Son derece kompakt ve basit bir yapıya sahip Bluetooth kamera uzaktan kumandaları uygun fiyatlarıyla herkese hitap ediyor ve kullanıcıların sorunlarını etkili biçimde çözüyor.

Kablosuz Bluetooth Kulaklık Aksesuar Çeşitleri ve Fiyatları

Yaygın olarak kullanılan Bluetooth ürünleri arasında yer alan Bluetooth kablosuz kulaklıklar bazen tek başlarına yeterli olamayabilir ve bir veya birkaç tamamlayıcı ürün ile birlikte kullanılması gerekebilir. Bu aşamada en çok tercih edilen aksesuar güvenlik ve ergonomi şartları sayesinde silikon kılıflardır. Bir silikon kulaklık kılıfı sayesinde kulaklıklarınızı toza, kire ve sıvı temasına karşı mükemmel bir şekilde sararak koruyabilir, beklenmedik darbelere karşı kulaklıklarınıza ekstra dayanıklılık katabilirsiniz. Darbe korumalı kancalı silikon kılıflar sayesinde fonksiyonel ve uzun ömürlü bir kullanım elde edebilirsiniz. Su geçirmez askılı silikon kılıflar sayesinde hassas elektronik sistemlere sahip Bluetooth kulaklıklarınıza suya karşı dayanımı yüksek ekstra bir koruma katmanı ekleyebilirsiniz.

Kablosuz kulaklık şarj aleti ve doğrudan kulaklıklar için üretilen aksesuarlar arasında kılıflar da yer alıyor. Kulaklık ve şarj aletleri için koruma sağlayan taşıma çantaları, satın alacağınız bir şarj ünitesi kılıfı veya kulaklık ve şarj aleti çantası sayesinde kulaklıklarınızı ve kulaklık şarj aletlerinizi ev ve iş yeri gibi ortamlarda toza suya karşı koruyabilir, seyahatler sırasında darbelere ve düşmelere karşı ekstra dayanıma sahip olabilirler. Ayrıca bu tarz ürünler seyahatlerde ve günlük kullanımda daha toplu olacakları için sizlere ekstra kolaylık sağlar. Toplu taşımada yüksek kolaylık sağlar.

Bluetooth kulaklıklar için üretilen diğer aksesuarlar ise silikon kulaklık askısı olarak satılan Bluetooth kulaklık yedek askısıdır. Kulaklık kılıfı ve kulaklık askısı ürünleri sayesinde TWS özellikli bir kulaklık setinin sağ veya sol kulak için ayrı üretilen her bir kulaklığın kaybolma ihtimali ez aza iner. Aynı zamanda kulaklıkları kullanmadığınız zamanlarda da kulaklıklarınızın boynuzunda askıda durmasını sağlar. Silikon askı ve kılıflardan sonra satın alabileceğiniz bir diğer kritik kulaklık aksesuarı da kulaklık silikonu veya diğer bir adıyla kulaklık süngeridir. Kulaklıklarınızın mevcut tasarımını ergonomik açıdan yükseltmek için kendi kulak yapınıza en yakın silikon veya süngeri kullanmak sizlere daha ergonomik ve keyifli bir kullanım sağlar. Kulaklıklar ile birlikte gelen silikon ve süngerlerin yetersiz kaldığı durumlarda farklı boylarda ve şekillerde üretilen Bluetooth kulaklık silikonu veya süngeri gibi ürünleri ergonominizi yükseltmek için satın almanız tavsiye edilmektedir. Bu sayede uzun süreli kullanımlarda kulak ağrısı gibi durumların yaşanmasının önüne geçebilirsiniz.

Oldukça uygun fiyatlı Bluetooth kulaklık aksesuarları sayesinde sahip olduğunuz Bluetooth kulaklığınızı uzun ömürlü ve dayanıklı hale getirebilirsiniz. İşte bu yüzden kulaklığınızı korumaya yönelik yapacağınız Bluetooth kulaklık aksesuarı alışverişi düşük bütçeyle pahalı zararların önüne geçebilir. Son derece basit materyallerin yüksek teknoloji teknikleri sayesinde etkin kullanımı ile Bluetooth kulaklık aksesuarları uygun fiyatlı ve yüksek getirisi olan ürünler arasında yer alıyor.

Cep Telefonu Bluetooth Ürünleri Fiyatları

Bluetooth ürünleri kullanım amacına, ürünün türüne, yapısı ve teknolojik özelliklerine göre oldukça geniş bir skalada incelenebilir ve aynı oranda fiyat değişimi gözlemlenebilir. Buna karşın her türlü Bluetooth ürünü her bütçeye uygun ve beklentilerinizi karşılayacak olan fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Cep Telefonu Bluetooth Ürünleri Avantajları

 • Kablosuz Bluetooth ürünleri sizleri kablolardan ve kabloların yarattığı karmaşa, zorluk ve risklerden kurtarıyor.
 • Konforlu ve erişilebilir olan Bluetooth teknolojisini kullanan ürünler ile farklı türden sorunlarınıza efektif ve ucuz çözümler bulabilirsiniz.
 • Kullanacağınız Bluetooth ürünleri sayesinde günlük hayatta size zaman kaybettirecek olan bazı işlerinizi çok daha kolayca halledebilirsiniz.
 • Spor ve antrenmanlarınızda, ev işleri ve çalışmalarınızda Bluetooth ürünleri kullanarak zamanı daha etkili değerlendirebilir, kolaylıkla verimlilik seviyenizi yukarıya taşıyabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cep Telefonu Bluetooth Ürünleri

Seçimlerinize uygun ürün bulunamadı
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?