Dünyanın en ünlü akıllı telefon ve tablet üreticilerinden biri olan Samsung, kaliteli ve şık tasarıma sahip ürünleri ile biliniyor. Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un merkezi, Güney Kore’nin başkenti Seul’da bulunuyor. Samsung, 1938 yılında Lee Byung-chul tarafından bir ticaret şirketi olarak kuruluyor ve zamanla birçok farklı sektörde faaliyet göstermeye başlıyor. Samsung’un faaliyet gösterdiği alanlar elektronik ile sınırlı kalmıyor. Samsung sağlık sektörü ve diğer birçok alanda da faaliyetlerini sürdürüyor.

Galaxy Note 9 Cep Telefonu Kılıfları Ne İşe Yarıyor?

Samsung Galaxy Note 9 akıllı telefon modeli için özel olarak tasarlanan cep telefonu kılıfları; telefonu düşme, çarpma ve diğer birçok duruma karşı korumak amacıyla kullanılıyor. Telefon kılıfının özel yapısı sayesinde akıllı telefon, hiçbir şekilde çizilmiyor ve zarar görmüyor. Kullanıcılar için telefon kılıfının sağlamlığı kadar görünümü de büyük önem taşıyor. Ürünün şık tasarımı, görsel açıdan seçici olan tüketicilerin de ürünü tercih etmesini sağlıyor.

Galaxy Note 9 Cep Telefonu Kılıfları Nasıl Temizlenir?

Akıllı telefon kılıfları, en çabuk kirlenen ürün grupları arasında yer alıyor. Galaxy Note 9 modeli için tasarlanan cep telefonu kılıfını temizlemek, diğer ürünlere göre son derece kolay bir hal alıyor. Model için üretilen kılıflar, kolay kolay leke tutmuyor fakat ürünün içinde biriken kir ve toz kolaylıkla temizlenebiliyor. Cep telefonu kılıfları, bir adet ıslak mendil yardımıyla kolaylıkla silinebiliyor. İsteyen kullanıcılar, bir parça su ve bir adet kâğıt mendil ile de telefon kılıfını temizleyebiliyorlar.

Galaxy Note 9 Cep Telefonu Kılıfları Sağlığa Zararlı mıdır?

Model için özel olarak tasarlanan kılıfların üretimi esnasında insan sağlığına zararı olan malzemelerin hiçbiri kullanılmıyor. Ürün, işte bu özelliği ile hem insan sağlığına hem de doğaya hiçbir zararı olmadığını da gösteriyor. Ürünün imalatı sırasında en son üretim teknikleri kullanılıyor. Böylelikle kullanıcılara zararı olacak bir durum asla oluşmuyor. Doğaya ve insan sağlığına saygılı akıllı telefon kılıfları, kullanıcılar tarafından daha çok tercih ediliyor.

Galaxy Note 9 Cep Telefonu Kılıfları Kaliteli Yapan Özellikleri Nelerdir?

Samsung Galaxy Note 9 akıllı telefon modeli için üretilen akıllı telefon kılıflarının birçoğunda şeffaf arka kapak kullanılıyor. Şeffaf arka kapak, telefonun orijinal görünümünün korunmasında kullanıcılara yardımcı oluyor. Çizilmeye dayanıklı yapısı ile bilinen saydam arka kapakta özel bir kaplama da yer alıyor. Kılıfın uzun süre kullanılmaya imkân veren yapısı, ürünün en çok dikkat çeken özellikleri arasında bulunuyor.

Galaxy Note 9 Cep Telefonu Kılıfları Hangi Renklere ve Desenlere Sahip?

Akıllı telefon modeli için tasarlanan akıllı telefon kılıflarında birçok farklı renk ve desen seçeneği yer alıyor. Ürün grubunun sahip olduğu renk ve desenler, her yaştan kullanıcıya hitap ediyor. Genç kullanıcılar için daha canlı renklere sahip kılıflar bulunuyor. Öte yandan orta yaş ve daha üst yaş grupları için de birçok farklı akıllı telefon kılıfı da markanın ürün yelpazesinde buluyor. Ayrıca, iş yeri ve eğlence mekânları gibi farklı alanlarda kullanılmak için tasarlanan akıllı telefon kılıfları da sıkça tercih ediliyor.

Galaxy Note 9 Cep Telefonu Kılıfları Ne Kadar Süre Kullanılabilir?

Samsung ve diğer markaların ürettiği akıllı telefon kılıfları uzun yıllar güvenle kullanılabiliyor. Kılıfların dayanıklı malzemelerden yapılması ve ürünün üretim sürecinde en son üretim tekniklerinin kullanılması, cep telefonu kılıfının da kullanım ömrünü artırıyor. Kullanıcılar, uygun Galaxy Note 9 Cep Telefonu Kılıfı Fiyatları ile dikkat çeken ürünü telefonlarını değiştirmedikleri sürece uzun yıllar kullanabiliyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Galaxy Note 9 Cep Telefonu Kılıfları

Telefon Modeli
iPhone 11
iPhone 12
iPhone 7
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
iPhone 12 Mini
iPhone SE 2
iPhone 7 Plus
iPhone 8 Plus
iPhone X
iPhone 8
iPhone XR
iPhone 6S
Redmi Note 8
iPhone 6
Galaxy A50
iPhone 6S Plus
Redmi Note 7
P20 Lite
Mate 20 Lite
P30 Lite
Mate 10 Lite
Galaxy A70
iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone XS Max
iPhone XS
Galaxy A30
Galaxy A71
Galaxy A10
P Smart 2019
Galaxy A51
Galaxy S10
Redmi Note 8 Pro
Galaxy Note 10
Galaxy A7 2018
Galaxy M20
Galaxy A20
Galaxy A9 2018
Galaxy J6 Plus
Mi 9
Galaxy J4 Plus
P40 Lite
Galaxy S9
Galaxy S10 Plus
Galaxy M10
Galaxy Note 9
Galaxy J7 Prime
Galaxy M31
Redmi Note 9S
Konumseçilmedi
Marka
Toplam 24 / 2108 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102