Dünyanın teknoloji devlerinden olan Apple firmasının üretmiş olduğu her bir telefon modeli, kaliteli yapıları ve güvenilir olmaları sebebiyle birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Bununla birlikte, teknolojinin sağladığı olanaklardan tümüyle yararlanılan bu cihazların daha uzun ömürlü olması açısından koruyucu aksesuarlarla da mutlaka tamamlanması gerekiyor. Özellikle çok da uygun olmayan fiyatlara sahip oldukları düşünüldüğünde; birkaç darbe sonra kullanılamayacak duruma gelmesini engellemek için kullanıcının cihaz ile uyum sağlayabilecek iPhone 7 Plus cep telefonu kılıfları arasından kendine en uygun olanını seçmesi gerekiyor. Çünkü her bir kılıf modeli farklı kullanım özellikleri taşımakla birlikte, tasarımları açısından da farklı zevklere sahip kullanıcılara hitap ediyor.

Cihazı satın aldıktan sonra ve hatta mümkünse satın alma aşamasında kılıf ile ürünü koruma altına almak oldukça önemli. Bu noktada ise kullanıcının birçok farklı cazip model arasından seçim yapması gittikçe zorlaşıyor ve durum kafa karıştırıcı bir hal alıyor. Dolayısıyla seçim yapmadan önce ürünler hakkında geniş bir bilgiye sahip olmak büyük avantaj sağlıyor. Buna göre ilk olarak telefon kılıfı seçerken ürünün kullanım amacını belirlemek gerekiyor. Yani kılıfa güvenlik amacıyla mı yoksa daha şık bir görünüm için mi ihtiyaç duyuluyor, bunun cevabını bulmak oldukça önem taşıyor. Ayrıca bazı telefon kılıfları yalnızca ufak çizikler ve çarpmalar için etkiliyken, bazıları ise çok daha ağır darbeleri rahatlıkla kaldırabiliyor. Fiyat seçenekleri ise bu özelliklere göre değişiklik gösteriyor. Ayrıca bazı kılıf modelleri standlı da olabiliyor. Bu da telefondan film seyretmek ve müzik dinlemek isteyen kullanıcıların işini oldukça kolaylaştırıyor.

iPhone 7 Plus Cep Telefonu Kılıfları

Kılıf kalitesi konusunda üstün bir performansa ve daha birçok farklı niteliğe sahip olan iPhone 7 Plus cep telefonu kılıfları, iddialı özelliklerinin yanı sıra orjinal ürün garantisiyle de ön plana çıkıyor.Telefon ile adeta bütünleşen bu kılıflar, kullanıcıda telefonun üzerinde hiçbir şey yokmuş hissi uyandırırken, tasarımıyla da cihaza şık bir görünüm katmayı başarıyor. Telefonunun korunabilme düzeyini en üst seviyelere taşıyan kılıf modelleri sayesinde cihaz en tehlikeli ortamlarda bile rahatlıkla taşınabilir bir hale geliyor.

Orjinal iPhone 7 Plus cep telefonu kılıfları, tasarım ve koruma konusunda kullanıcıların ihtiyacını rahatlıkla karşılayabiliyor. Bunun yanı sıra, bazı özel modellerde ürünün arka kısmında bir adet mıknatıslı mandal bulunuyor. Bu mandal sayesinde kullanıcı oyun oynarken ya da yatay moddayken bir şeylerin izlenmesi daha pratik bir hale geliyor. Sert polikarbonat ve TPU malzemesinden yapılan kılıflar, bu yönüyle hem elden kaymıyor hem de darbelere karşı daha dayanıklı bir hale geliyor.

Ekstra kullanım özellikleri sunan kılıflar sayesinde telefon kullanımı günlük hayatta daha pratik bir hale geliyor. Buna göre araç tutacağına yerleştirilmesi için boşluk bulunan bazı kılıf modellerinin bu kısmına metal plaka yapıştırılabiliyor. Ayrıca tasarım açısından da başarılı detaylara sahip olan kılıflar, sert ve kaliteli plastik malzemeden yapıldığı için tam koruma sağlıyor ve kayma sorunu da ortadan kalkıyor. Telefonun yan ve arka kısımlarını tamamen kaplayan  iPhone 7 Plus cep telefonu kılıfları, bu açıdan cihaza tam kapasite bir koruma sağlıyor. Bununla birlikte sert yapısı sayesinde parmakları yan taraflara sabitleyerek tutuşu da oldukça kolaylaştırıyor. Üstün koruma özelikleri barındıran kılıf modelleri, ince yapısı ile de telefonu kaba bir görünümden kurtarıyor.

Sağlam bir yapıya sahip olan iPhone 7 Plus cep telefonu kılıfları, sahip olduğu güçlendirici çerçevesi sayesinde cihazın darbelere karşıma koruma altında olmasını sağlıyor. Yüksek koruma sağlayan bu özelliği sayesinde telefon çok daha güçlü bir yapıya sahip olurken, kullanım ömrü de oldukça uzuyor. Bu sebeple sert koşulların olduğu noktalarda çalışan kişiler için genelde bu tür iPhone 7 Plus cep telefonu kılıfları öneriliyor. Ayrıca cihazın kolay çıkarılıp takılabilir bir yapıda olması, kullanımı çok daha zahmetsiz bir hale getiriyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

iPhone 7 Plus Cep Telefonu Kılıfları

Telefon Modeli
iPhone 11
iPhone 12
iPhone 7
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
iPhone 12 Mini
iPhone SE 2
iPhone 7 Plus
iPhone 8 Plus
iPhone X
iPhone 8
iPhone XR
iPhone 6S
Redmi Note 8
iPhone 6
Galaxy A50
iPhone 6S Plus
Redmi Note 7
P20 Lite
Mate 20 Lite
P30 Lite
Mate 10 Lite
Galaxy A70
iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone XS Max
iPhone XS
Galaxy A30
Galaxy A71
Galaxy A10
P Smart 2019
Galaxy A51
Galaxy S10
Redmi Note 8 Pro
Galaxy Note 10
Galaxy A7 2018
Galaxy M20
Galaxy A20
Galaxy A9 2018
Galaxy J6 Plus
Mi 9
Galaxy J4 Plus
P40 Lite
Galaxy S9
Galaxy S10 Plus
Galaxy M10
Galaxy Note 9
Galaxy J7 Prime
Galaxy M31
Redmi Note 9S
Konumseçilmedi
Marka
Toplam 24 / 5501 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102