Teknolojiye yön veren ve satış rakamları itibariyle zirvedeki firmalar arasında yer alan Apple tarafından üretilmiş olan iPhone akıllı telefon serisinin dikkat çekici modeli XS Max, kullanıcılardan yoğun ilgi görüyor. iPhone XS Max sahibi olan kullanıcılar, cihazlarını tüm fiziksel faktörlerden korumak ve gönül rahatlığıyla kullanım yapmak için çeşitli önlemler alıyor. Alınabilecek önlemlerin başında ise cep telefonu kılıfı kullanmak geliyor. iPhone akıllı telefon modeli için özel olarak dizayn edilmiş olan cep telefonu kılıfları, cihazı dış etkilerden koruyor. Böylelikle kullanıcılar akıllı telefonlarını güven içerisinde kullanabiliyor.

iPhone XS Max Cep Telefonu Kılıfları Ne İşe Yarar?

iPhone XS Max cep telefonu kılıfları, akıllı telefonları birçok açıdan korumaya yarıyor. Akıllı telefonlar, kullanıcı hatalarından, kazalardan veya diğer fiziksel etkenlerden ötürü darbe alabiliyor, kırılabiliyor ya da çatlayabiliyor. Oluşabilecek bu fiziksel hasar türleri nedeniyle akıllı telefonlar kısmi olarak bozulabiliyor ya da kullanılamaz duruma gelebiliyor. iPhone XS Max için özel olarak üretilmiş olan cep telefonu kılıfları, akıllı telefonu güçlü biçimde koruyup kullanım ömrünün uzamasını sağlıyor. Kullanıcılar akıllı telefonlarını kullanırken daha rahat hareket etme olanağına kavuşmuş oluyor.

iPhone XS Max Cep Telefonu Kılıfları Nasıl Seçilir?

iPhone XS Max cep telefonu kılıfı modelleri arasından seçim yapacak kullanıcılar, ürünün markasına, tipine ve hangi malzeme türünden üretildiğine göre değerlendirme yapıp karar verebiliyor. Kullanıcıların kişisel beğenilerini ilgilendiren cep telefonu kılıfının dokusu, rengi ve tasarım detayları da seçim sırasında etkili olabiliyor. Ayrıca kullanıcılar cep telefonu kılıfının sadece arka kapağı korumaya yönelik bir model mi, yoksa akıllı telefonu tüm yönlerden koruyacak bir model mi olacağını da belirleyebiliyor. Böylece arka kapak dışında ön çerçeve, kameralar ve ekran için de koruma sağlanabiliyor.

iPhone XS Max Cep Telefonu Kılıfları Nasıl Kullanılır?

iPhone XS Max cep telefonu kılıflarının kullanımları son derece kolay olduğu için saniyeler içerisinde akıllı telefona takılıp çıkartılabiliyor. Cep telefonu kılıflarının model tasarımlarından dolayı şekilsel farklılıkları olsa da, kullanım şekilleri değişmiyor. Cep telefonu kılıfları, akıllı telefonun arka kapağına giydirilmek suretiyle kullanılıyor. Açılır kapanır özellikli ön kapak bölümü olan modeller, akıllı telefonun arka kapağına giydirildikten sonra ekranın üzerini kapatarak koruma sağlıyor. Akıllı telefonun ekranını tam kapatacak şekilde tasarlanmış olan ekran koruyucular ise ekranın üzerine yapıştırılıyor.

iPhone XS Max Cep Telefonu Kılıfları Hangi Malzemeden Olmalıdır?

iPhone XS Max cep telefonu kılıfı modelleri silikon, termo plastik, sert plastik, karbon fiber, suni deri, cam ve metal gibi farklı sertlik ve ömre sahip malzeme çeşitleri kullanılarak üretilebiliyor. Her malzemenin kalitesi farklılık arz ediyor. Silikon cep telefonu kılıflarının üretiminde ise ince, ultra ince, antishock, new youyou, deri dokulu, soft touch, simli, tıpalı, niss, lazer, ravel, renkli sıvılı, room, negro ya da mat silikon çeşitleri kullanılıyor. Silikon çeşitleri ortaya farklı görsellikte ve dokuda cep telefonu kılıfları çıkmasına neden oluyor.

Hangi iPhone XS Max Cep Telefonu Kılıf Modelleri Daha İyidir?

Kullanıcıların iPhone XS Max cep telefonu kılıfı seçimi yaparken önlerinde birçok model seçeneği yer alıyor. Akıllı telefonları için cep telefonu kılıfı isteyen kişiler, model malzeme kalitesinin yanı sıra ürün görselliği ve tasarımı gibi kriterlere göre de seçim yapma şansına sahip bulunuyor. Cüzdan kapaklıdan taşlıya, yüzük tutucu stantlıdan çift katmanlı armour case tasarımlıya kadar birçok iPhone XS Max cep telefonu kılıf model seçeneği, çeşitli markalar ve satıcılar aracılığıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

iPhone XS Max Cep Telefonu Kılıfları

Telefon Modeli
iPhone 11
iPhone 12
iPhone 7
iPhone 12 Pro
iPhone 12 Pro Max
iPhone SE 2
iPhone 12 Mini
iPhone X
iPhone 8 Plus
iPhone 7 Plus
iPhone XR
iPhone 8
iPhone 6S
Redmi Note 8
iPhone 6
Galaxy A50
iPhone 6S Plus
Redmi Note 7
P20 Lite
Mate 20 Lite
P30 Lite
Mate 10 Lite
Galaxy A70
iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro
iPhone XS Max
iPhone XS
Galaxy A30
Galaxy A71
Galaxy A10
Galaxy S10
Galaxy A51
P Smart 2019
Redmi Note 8 Pro
Galaxy Note 10
Galaxy A20
Galaxy M20
Galaxy A7 2018
Mi 9
Galaxy A9 2018
Galaxy J6 Plus
Galaxy J4 Plus
Galaxy S9
P40 Lite
Galaxy S10 Plus
Galaxy M10
Galaxy Note 9
Galaxy J7 Prime
Galaxy M31
Redmi Note 9S
Konumseçilmedi
Marka
Toplam 24 / 5172 ürün
DSACategoryId/2147483642/371967/16102/16102