Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyatları

Çekmeceli derin dondurucu modelleri en çok ilgi gören beyaz eşya ürünleri arasında yer almaktadır. Beyaz eşya modelleri arasında buzdolabı modelleri gıdaların soğuk bir şekilde muhafaza edilmesine yardımcı olur. Ancak bazı durumlarda buzdolabı modelleri gerek kapasite bakımından gerek kullanım bakımından yetersiz kalabilmektedir. Bundan dolayı çeşit çeşit çekmeceli derin dondurucu modelleri geliştirilmiştir. Özellikle yaz aylarında Kış ayları için tüketilebilecek kışlık hazırlıkları yapılmaktadır. Ancak buzdolabı modelinin buzluk kısmında yer kalmaması sebebiyle derin dondurucu modelleri ihtiyaç haline gelmektedir. Derin dondurucu modelleri oldukça avantaj sağlayan ürünler arasındadır. Buzdolabı modellerinin kapasitesi az olduğundan dolayı derin dondurucu modelleri her evde bulunması gereken ürünlerdir. 

Yüksek kapasite imkanı sağlayan derin dondurucu modellerini tercih ederek kolaylıkla kışlık hazırlıkları gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda derin dondurucu modellerinde gıdalar daha sağlıklı bir şekilde ve uzun ömürlü muhafaza edilmektedir. Buzdolabı modellerinde yer alan buzluk kısımlarında gıdalar 6 ay kadar muhafaza edilebiliyorken derin dondurucu modellerinde bu süre daha uzundur. Çekmeceli derin dondurucu modellerin çeşit çeşit birçok modeli bulunmaktadır. Özellikle çekmece sayısına göre farklı modeller mevcuttur. 

Her ihtiyaca uygun çekmeceli derin dondurucu modeli tasarlanmıştır. Bundan dolayı ihtiyacınıza uygun birbirinden kaliteli çekmeceli derin dondurucu modellerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda çekmeceli derin dondurucu modelleri oldukça kaliteli ve kullanışlı ürünlerdir. Bundan dolayı çekmeceli derin dondurucu modellerine sahip olmak isteyen bireyler tarafından çekmeceli derin dondurucu fiyatları çok fazla merak edilmekte ve araştırılan hususlar arasında yer almaktadır. Çekmeceli derin dondurucu modelleri son zamanlarda en çok rağbet gören ürünler arasında bulunduğundan dolayı çeşitli birçok marka tarafından birbirinden kaliteli modeller ile tasarlanmaktadır. Bundan dolayı her bütçeye uygun ve her ihtiyaca uygun çeşit çeşit çekmeceli derin dondurucu modelleri mevcuttur. Aynı zamanda çekmeceli derin dondurucu fiyatı oldukça uygun fiyat güvencesi ile satışa sunulmaktadır. Bundan dolayı kolaylıkla bütçenize uygun çekmeceli derin dondurucu modelleri bulabilirsiniz. 

Çekmeceli Derin Dondurucu Modelleri

Derin Dondurucu modellerinin birçok çeşidi bulunmaktadır. Özellikle çekmeceli derin dondurucu modelleri en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Çekmeceli derin dondurucu modellerinin çekmece sayısına ve çekmece tasarımlarına göre farklı modelleri de mevcuttur. Kapaklı veya kapaksız olmak üzere çeşit çeşit çekmeceli derin dondurucu modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda hacim ve kapasite bakımından da çekmeceli derin dondurucu modelleri farklılık göstermektedir. Bundan dolayı her ihtiyaca uygun çekmeceli derin dondurucu modelleri üretilmiştir. 

Çeşitli birçok marka ve firma tarafından birbirinden kaliteli ve eşsiz tasarımlı çekmeceli derin dondurucu modelleri tasarlanmıştır. Bosch çekmeceli derin dondurucu modelleri en çok rağbet gören ürünler arasında yer almaktadır. Bosh GSV33VIEON 231 LT 7 çekmeceli derin dondurucu modeli en çok tercih edilen ürünler arasında bulunmaktadır. Bosch 7 çekmeceli derin dondurucu modeli lowFrost özelliği ile tasarlanmıştır. lowFrost teknolojisi ile tasarlanan 7 çekmeceli derin dondurucu modeli gıdaların soğuk bir şekilde saklanmasını sağlarken buzlanmayı da engellemektedir. Big box alanı ile büyük gıdaların dondurulması için ekstra alan sağlamaktadır. Aynı zamanda kapı kapanmadığı durumlarda veya kapı çok fazla açık kaldığı zamanlarda uyarı sinyali ve ışığı devreye girerek kapının açık kaldığı haberdar edilmektedir. Aynı zamanda Derin Dondurucu içerisinde atılan yeni gıdaların hızlı bir şekilde dondurulmasını sağlayarak Derin Dondurucu içerisinde bulunan diğer gıdaların buzunun çözülmesinde engellemektedir. 65 cm derinliğe sahip olan Bosh 7 çekmeceli derin dondurucu modelinin dondurucu bölmelerinin toplam hacmi 231 litre olarak tasarlanmıştır. 

Bosch markasına ait 7 çekmeceli birçok Derin Dondurucu modeli bulunmaktadır. Vestel 7 çekmeceli derin dondurucu modelleri de en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Vestel CDL7001 E NF 7 çekmeceli no frost dikey derin dondurucu modeli oldukça ilgi gören ürünlerdendir. Dondurucu özelliği no frost olan çekmeceli derin dondurucu modelinin genişlik kapasitesi 65 cm olarak tasarlanmıştır. Ses seviyesi 41 desibel olarak tasarlanan Derin Dondurucu modelinin kapak bölümü açık kaldığı takdirde ses ve ışık sinyalleri ile haber vermektedir. Günlük doldurma kapasitesi ise 10,5 kilodur. Aynı zamanda Vestel markasına ait 7 çekmeceli olarak tasarlanan birçok Derin Dondurucu modeli de bulunmaktadır. 

Profilo 7 çekmeceli derin dondurucu çeşitleri de oldukça kaliteli ürünlerdir. Profilo df1136wevv 249 lt 7 çekmeceli derin dondurucu modeli son teknoloji ile tasarlanmıştır. Yüksek kapasitesi ve donanımı ile oldukça ilgi gören modeller arasında bulunmaktadır. 249 litrelik geniş ve konforlu bir saklama hacmi bulunmaktadır. Kapasitesi yüksek olduğundan dolayı et, yeşillik, sebze, balık, meyve ve tavuk gibi birçok gıdayı kolaylıkla uzun ömürlü olarak muhafaza edebilirsiniz. Aynı zamanda Profilo 7 çekmeceli derin dondurucu modelinin içerisinde led panellerde bulunmaktadır. Led paneller sayesinde anlık ısı seviyesini kolaylıkla takip edebilirsiniz. Led panel üzerinden ısı seviyesini değiştirebilir veya anlık ısı seviyesini kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Profilo 7 çekmeceli derin dondurucu modelinde özel olarak tasarlanan hava akışı teknolojisi bulunmaktadır. Hava akışı teknolojisi sayesinde Derin Dondurucu içerisinde bulunan tüm alanlarda eşit seviyede hava akışı sağlayarak gıdaların taze kalmasına yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda hava akışı özelliği sayesinde gıdaların koku geçişini ve koku oluşmasında önlemektedir. Ayrıca çekmece boyutları arasında Big Box bölgesi de bulunmaktadır. Big box çekmece genişliği diğer çekmece modellerine göre daha büyüktür. 

7061 mb çekmeceli derin dondurucu modeli Beko markasına ait Derin Dondurucu çeşitleri arasında bulunmaktadır. Beko markasına ait derin dondurucu modelleri arasında en çok tercih edilen ürünlerdendir. 6 çekmeceli olarak tasarlanan Derin Dondurucu modelinin genişlik hacmi 54 cm olarak tasarlanmıştır. Derinliği 57,5 cm olan derin dondurucu modelinin net hacmi 196 litredir. Kapı yönü değiştirme özelliği bulunmaktadır. Aynı zamanda hızlı dondurma özelliği sayesinde Derin Dondurucu içerisine koyulan yeni bir ürün hızlı bir şekilde dondurulmaktadır. Hızlı dondurma özelliği sayesinde gıdaların besin değerlerinin kaybolmasını veya düşmesini engeller. Her markaya ait çeşit çeşit birbirinden kaliteli ve birçok özelliğe sahip çekmeceli derin dondurucu modelleri bulunmaktadır. 

Çekmeceli Derin Dondurucu Nasıl Temizlenir?

Derin dondurucu modelleri mutfak içerisinde hayat kurtaran ve her evin olmazsa olmazı ihtiyaçları haline gelen ürünler arasında yer almaktadır. Bundan dolayı Derin Dondurucu modellerine sahip olmak isteyen bireyler tarafından çekmeceli dondurucu nasıl temizlenir sorusu da en çok araştırılan konular arasında yer almaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi veya bulaşık makinesi gibi beyaz eşya modelleri temizlendiği gibi çekmeceli derin dondurucu modellerinin de belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Bundan dolayı çekmeceli derin dondurucu modellerini nasıl temizlenmesi gerektiği oldukça merak edilmektedir. Çekmeceli derin dondurucu modellerini temizliği oldukça kolay ve pratiktir. Derin Dondurucu içerisinde muhafaza ettiğiniz ürünler tükendiğinde temizlemesi de oldukça kolay olmaktadır. Ancak Derin Dondurucu içerisinde saklamış olduğunuz ürünler tükenmemiş olsa bile Derin Dondurucu modelini temizlemek istiyorsanız ürünleri kısa süreliğine dışarıda muhafaza edebilirsiniz. Derin Dondurucu modelin içerisinde boşalttıktan sonra elektrik akışı kesilmelidir. Çekmeceleri güvenli bir şekilde çıkararak yıkayıp kurulayarak derin dondurucu içerisine yerleştirebilirsiniz. 

Çekmeceli Derin Dondurucu Modelleri Dayanıklı mı? 

Çekmeceli derin dondurucu modellerini tercih etmek isteyen bireyler tarafından dayanıklı olup olmadığı en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Son teknoloji ile tasarlanan derin dondurucu modelleri son derece sağlam ürünlerdir. 

Çekmeceli Derin Dondurucu Modelleri Avantajlı mı? 

Çekmeceli derin dondurucu modellerinin avantajlı olup olmadığı en çok araştırılan konular arasında bulunmaktadır. Çekmece gözleri sayesinde her ürün kolaylıkla düzenli bir şekilde muhafaza edilebilir. Bundan dolayı oldukça avantajlı ve kullanışlı bir üründür. 

Derin Dondurucu Modelleri Kaliteli mi? 

Derin dondurucu modellerinin uzun ömürlü olabilmesi için kaliteli olması oldukça önemlidir. Bundan dolayı derin dondurucu modellerini tercih etmek isteyen bireyler tarafından kaliteli olup olmadığı merak edilmektedir. Derin dondurucu modelleri son derece kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerdir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çekmeceli Derin Dondurucu Fiyatları

174 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 41 / 174 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?