Sandık Tipi Derin Dondurucu, mevsiminde toplanan meyve ve sebzeleri dört mevsim ilk günkü tazeliğinde kullanabilme rahatlığı sunar. Enerji tasarrufu sunan sandık tipi derin dondurucu A++ enerji tasarrufu sağlar ve çevre dostudur. Mevsiminde alınan sebze ve meyveleri dondurarak dört mevsim tüketebilirsiniz. Sandık tipi derin dondurucu kullanımı oynar rafları sayesinde gıdalar birbirine karışmadan ayrı ayrı saklama imkanı sunar. Yukarı açılan kapağı sayesinde içinde soğuk havanın dağılmasını önler kapak açılsa dahi sıcaklık dengesi bozulmaz. Çok fonksiyonlu özelliği sayesinde dondurucu ve soğutucu olarak kullanılır. Sandık tipi çekmeceli derin dondurucu tek bir tuşla - 24 ile +10°C bir değere ayarlanabilir. Bu sayede ihtiyacınıza uygun olarak ister soğutucu ister dondurucu özelliğini kullanabilirsiniz. Sandık tipi derin dondurucu yorumları önceden hazırladığınız gıdaları difrizden çıkarıp pratik bir biçimde yemek hazırlayabildiğiniz yönündedir. Sandık tipi derin dondurucu 150 lt her açıdan zaman kazandırır. Şoklama özelliği bulunan sandık tipi derin dondurucu 200 lt hacmi ile gıdaları uzun süre saklar. Bu sayede her dönem ilk günkü taze ve sağlıklı gıda tüketimi sağlamanın rahatlığını yaşarsınız. Sandık tipi derin dondurucu kullanıcı yorumları son derece sessiz çalıştığı ve kompresör devir değişimlerini ideal şekilde düzenlediği ifadelerinden oluşur. 100 lt sandık tipi derin dondurucu saklanan gıdaların sıcaklık dengesini aynı ayarda tutmasını sağlar ve saklama ömrünü en uzun döneme çıkarır. Çevre dostu sandık tipi derin dondurucu 400 lt kapasitesi sayesinde en az enerji ile en iyi dondurmayı sağlayabilirsiniz. İçinde yer alan LED ışığı sayesinde aradıklarınızı rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Sandık Tipi Derin Dondurucu Kullanım Tavsiyeleri

Sandık tipi derin dondurucu 600 lt geniş hacmi ve çevre dostu enerji tüketimi sayesinde dört mevsim gıdaların tazeliğini korur. Büyük iç hacmi geniş ailelerin ihtiyaçlarını karşılar. 500 lt sandık tipi derin dondurucu meyve ve sebzenin değerlerini kaybetmeden tasarruflu ve lezzetli sofra kurma kolaylığı sunar. En iyi sandık tipi derin dondurucu sayesinde zamandan da tasarruf edebilirsiniz. Geniş kapasitesi istediğiniz meyve ve sebzeyi saklayabilme imkanı tanır. Yukarı doğru açılan kapağı ile 300 litre sandık tipi derin dondurucu soğuk havayı içinde muhafaza ederek enerji tasarrufu sağlar. Aranılan gıdanın kolaylıkla bulunabileceği şekilde tasarlanan sandık tipi derin dondurucu kullananlar tarafından bu konuda oldukça beğenilir. Pişmiş poğaça börek ve keklerinizi önceden hazırlayabilir, ihtiyaç duyduğunuz anda difrizden çıkararak pratik sofralar kurabilirsiniz. Şoklama özelliği sayesinde lezzet değişimi olmadan ilk günkü gibi lezzetini korur. Sandık tipi derin dondurucu 500 lt kapasiteli ürünler geniş ailelerin ve çalışan ebeveynlerin vazgeçilmezidir. No frost sandık tipi derin dondurucu çok soğuk olduğu için cam gibi ürünlerin konulmasından kaçınılabilir. Saklanacak gıdaların tek seferde tüketilecek şekilde paketlenmesi kullanımı daha da kolaylaştırır. En uygun sandık tipi derin dondurucu içinden çıkarılan ürünlerin çözüldükten sonra tüketilmemesi sağlık açısından dikkat edilmesi gereken konular arasındadır. Ürünün önceden temizlenmesi gerekiyorsa önce temizlenmesi sonra dondurucuya konulması bu konuda önemlidir. Sağlıklı beslenmeyi seven kişiler için 300 lt sandık tipi derin dondurucu besin değeri yüksek gıdalar tüketmenin rahatlığını sağlar.

Sandık Tipi Derin Dondurucu Özellikleri

Yüksek tasarruflu ve A++ enerjili doğa dostu gri sandık tipi derin dondurucu rengi ile evin her bölümünde konumlandırılabilir özelliktedir. Sağladığı avantajların yanı sıra çeşitli renklerden elde edilen ve fırın, bulaşık makinesi gibi ürünlerle bütünlük oluşturan sandık tipi derin dondurucu tavsiyesi seçim esnasında bu noktalara da dikkat edilmesi yönündedir. Keyifli ve sağlıklı yaşam için gerekli donanımı sunan sandık tipi derin dondurucu modelleri gıdaların vitamin değerlerini kaybetmeden korunmasında etkilidir. Meyveleri 9 ay, sebzeleri en az 1 yıl, et ve balıkları 6 ay süreyle şoklaması sayesinde besin değerlerini koruyarak tüketebilirsiniz. Büyük kapasitesi ve küçük yapısı ile mini sandık tipi derin dondurucu oynar rafları sayesinde kullanım rahatlığı sağlar. Temizlemesi kolay ve uğraş gerektirmeden yapılabilir. Nemli bir bezle temizlemek yeterli olur. Poğaça, kek ve böreklerinizin lezzetini değişmeden sakladığı için her an lezzetli sofralar kurabilirsiniz. Led ışığı sayesinde kolaylıkla arağınızı bulabilmeniz mümkündür. Farklı model ve fonksiyonlarda 400 lt sandık tipi derin dondurucu kalabalık ailelerin vazgeçilmezi haline gelen bir üründür. 100 lt kapasiteli olanlar çekirdek aileler için yeterli büyüklüktedir. 100 litre sandık tipi derin dondurucu uzun ömürlü kullanımları sayesinde bütçe dostudur. Enerji tasarrufu sağlayan modelleri ile elektrik faturanıza olumlu anlamda etki eder. Enerji ve doğa dostu derin dondurucu kendini ve gıdaları korumak adına tüm donanımsal özelliklerle sahiptir. Sandık tipi derin dondurucu tavsiye bölümünde dijital göstergelerinin güvenli saklama olanağı sunduğu konusu ile ilgili değerli yorumlarla karşılaşabilirsiniz. A++ enerji ve doğa dostu derin dondurucular ekolojik dengeye saygılı davranarak ozon tabakasına zarar vermeyen gaz kullanılır.

Sandık Tipi Derin Dondurucu Fiyatları

Yüksekliği ve genişliği çeşitli özelliklere sahip en ucuz sandık tipi derin dondurucu ihtiyaca göre farklı derinliklerde ve hacimlerde bulunabilir. Sandık tipi derin dondurucu fiyatları bu farklılıklar doğrultusunda değişik seçeneklerle karşınıza çıkabilir. Buzdolabı dondurucuların yetersizliği sebebiyle tercih edilebilen ve sebzelerin, meyvelerin fiyatları düşük değerdeyken saklama amaçlı alımı gerçekleştirilen sandık tipi derin dondurucu 300 lt hacmi ile mevcut olabildiği gibi farklı kapasitelere de sahiptir. Dış tasarım bakımından da farklılıklar gösteren modeller ev dekorasyonuna uygun ürünü almanızı sağlar. Her bütçeye hitap eden sandık tipi derin dondurucu en ucuz seçeneklerine ve renk çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilmeniz mümkündür. Ürünlerin iç hacmindeki farklılık ve renklerindeki çeşitlilik fiyatları etkileyen unsurlardır. Oynar rafları sayesinde büyük boyuttaki gıdalar rahatlıkla saklanabilir. Gıdaların bu sayede kategorize edebilir, ürünleri ayrı ayrı saklayabilirsiniz. Sandık tipi derin dondurucu 100 lt mekanik ısı sensörü sayesinde ısıyı kontrol altında tutabilir ve besinlerin bozulmadan uzun süre saklanmasını sağlar. Küçük sandık tipi derin dondurucu modellerinde de soğutma işlemi çok hızlı olduğu için bütün gıdalar ilk günkü tazeliğinde kalır. Elektrik kesintilerine karşı koruma özelliği sayesinde ürünlerin ısı değişimi olmadan korunmaya devam eder. Sandik tipi derin dondurucu kampanya dönemlerinde size uygun model ve rengi seçebilir, Hepsiburada üzerinden bütçenize katkı sağlayan alışverişler yapabilirsiniz.

Neden Derin Dondurucu Tercih Edilmelidir?

Günlük yaşantınızda tüketilen gıdaların besin değerlerini ilk günkü gibi korumak, zamanında toplanan taze meyve ve sebzeyi depolayarak her mevsim dilediğiniz gibi kullanabilmeniz açısından derin dondurucu tercih edilebilir. Et, balık gibi gıdalarında korunması ve bakteri üretmeden tüketebilmek içinde en uygun depolama ve saklamayı sunar.

Sandık Tipi Derin Dondurucu Fiyatları Nasıldır?

Her ailenin ihtiyacına göre değişik boyut ve renklerde dondurucu seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Bu seçenekler geniş bir fiyat aralığı oluşturduğu için bütçenizi sarsmadan keyifli bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz.

Sandık Tipi Derin Dondurucu Temizliği Nasıl Yapılır?

Derin dondurucular pişmiş yemeklerinizi saklayarak zamandan size tasarruf ettirir. Temizliği gayet kolaydır, nemli bir bezle rahatlıkla temizlenebilir. Ardından kurulama bezleri kullanılarak normal soğukluk dengesine getirilebilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sandık Tipi Derin Dondurucu Fiyatları

107 ürün listeleniyor
Uğur
Arçelik
Beko
Altus
Vestel
Profilo
Regal
Şenocak
Dijitsu
Simfer
Kumtel
SUNDAY
Usto
Çekmeceli
Sandık Tipi
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka
Toplam 37 / 107 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?