Gündelik hayatın her alanında ihtiyaç duyulan cep telefonları zaman zaman telefon aksesuarları tarafından destek almaya ihtiyaç duyabiliyor. Telefonu daha efektif bir şekilde kullanabilmeye yarayan bu aksesuarlar sayesinde daha çok işlem daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Teknik yardımın yanı sıra fiziki yardımı da bulunan aksesuarlar ile cep telefonlarını taşımak ve talihsiz kazalara karşı korumak çok kolay bir hal alıyor. Cep telefonu kullanıcılarının en çok yakındığı konulardan biri olan telefonların hasar görmesi durumunun önüne geçmek için telefon aksesuarlarından yararlanarak bu sorunları çözmek mümkün hale geliyor.

Telefon Aksesuarları Nasıl Takılır?

Cep telefonu sahiplerinin hayatlarına zaman katan aksesuarlar sayesinde daha az zaman harcanarak daha çok işlem gerçekleştirilebiliyor. Katlanabilir Bluetooth klavye ürünleri dokunmatik cep telefonlarıyla daha hızlı yazabilmeyi sağlıyor. Küçük bir ekrana sahip olan dokunmatik ekranlı cep telefonları hızlı yazabilmek adına çok iyi fiziksel şartlara sahip olmadıkları için yardımcı aksesuarlara ihtiyaç duyulabiliyor. Bunlardan biri olan telefon klavyesi yardımıyla hızlı ve kolay yazma problemi gideriliyor. Telefon aksesuarları nasıl takılır diye merak eden kullanıcılar bu aksesuarların kullanım kılavuzlarından pratik bir şekilde gerekli bilgilere ulaşabiliyor. Işıklı USB aksesuarları karanlık ortamlarda harici bağlantılar kurulabilmesini kolaylaştırıyor. Üst kısımlarında bulunan LED ışık özelliği ile bilgisayar ve telefon arasında daha kolay bağlantı oluşturulabilmesine yardımcı oluyor. Telefon halkası aksesuarları cep telefonlarının sabitlenebilmesine olanak tanıyor. Video izlerken ya da işlem yaparken telefonları dik ya da yarı eğimli şekilde sabitleme ihtiyacı duyan kullanıcılar bu aksesuar yardımıyla konfora ulaşarak işlerini daha kolay halledebiliyorlar. 

Yeni Telefon Aksesuarları Nelerdir?

Yeni telefon aksesuarları arasında yer alan ürünler kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştırıyor. Bu ürünlerden biri olan taşınabilir USB fan ile sıcak havalarda pratik bir şekilde serinlenebiliyor. Oldukça kolay bir şekilde taşınabilen ve son derece az yer kaplayan USB fan ürünleri, yaz sıcaklarında telefon kullanıcılarının kurtarıcısı oluyor. Yeni telefon aksesuarları nasıl seçilir konusunda soruları olan kullanıcıların en çok işine yarayan ürünlerden olan telefon kapakları sayesinde ürünlerin ömürleri uzatılıyor. Her gün birçok tehlike atlatan cep telefonları; ekran çatlaması, ekran kırılması, kasa hasarı gibi problemlere karşı korunmasız ürünler olarak bazı güvenlik önlemlerine ihtiyaç duyuyor. Bu önlemlerin en etkililerinden biri olan telefon kapakları sayesinde olası düşme, çarpma, darbe gibi tehlikelere karşı cep telefonunu koruma altına almak mümkün hale geliyor. Hem katı plastikten hem de esnek plastikten üretilen cinsleriyle kullanıcı zevklerine göre kılıflar bulunabiliyor. 

Yeni Çıkan Telefon Aksesuarları Nelerdir?

Her geçen gün geliştirilen telefon aksesuarları yeni modellerle birlikte daha da kullanışlı ve yararlı bir hal alıyor. Bu modellerden biri olan selfie lens aksesuarı ile mükemmel selfieler çekmek pratik bir işleme dönüşüyor. Cep telefonları ile fotoğraf çekmeyi seven kullanıcılar için özel olarak geliştirilmiş ürünlerden olan selfie lensleri ile daha az zahmet harcayarak daha kaliteli özçekimler yapılabiliyor. Bir diğer yeni çıkan yardımcı aksesuarlardan olan dokunmatik ekran kalemleri ile telefonu bir klavye kullanıyormuş gibi hızlı ve etkin bir şekilde değerlendirebilmek kolaylaşıyor. Yeni geliştirmelerle beraber daha da hassaslaşan dokunmatik ekran kalemleri ile en hassas noktalarda dahi mükemmel yazma deneyimi yaşanıyor. Parmak ile basmanın zor olduğu küçük kutucuklarda ve işaretleme noktalarında bu kalemlerden yararlanarak hatasız bir şekilde işlemler gerçekleştirilebiliyor. Telefonların yanında kolayca taşınabilen dokunmatik ekran kalemleri ile sanal imzalar da kolay bir şekilde atılabiliyor. Şık tasarımlara sahip bu kalemler; takım, ceket gibi giysiler ve çanta, defter gibi materyallerle beraber de taşınabiliyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Diğer Telefon Aksesuarları

4.423 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Xiaomi Diğer Telefon Aksesuarları
  2. Case 4U Diğer Telefon Aksesuarları
  3. Samsung Diğer Telefon Aksesuarları
  4. Ding Dong Diğer Telefon Aksesuarları
  5. Bsb Diğer Telefon Aksesuarları
  6. PopSockets Diğer Telefon Aksesuarları
  7. Bilişim Aksesuar Diğer Telefon Aksesuarları
  8. HappyCase Diğer Telefon Aksesuarları
  9. Microcase Diğer Telefon Aksesuarları
  10. Sandmarc Diğer Telefon Aksesuarları
  11. Ulanzi Diğer Telefon Aksesuarları
  12. Ally Diğer Telefon Aksesuarları
  13. Markacase Diğer Telefon Aksesuarları
  14. GSM Solvent Diğer Telefon Aksesuarları
  15. Spigen Diğer Telefon Aksesuarları
  16. RSL Diğer Telefon Aksesuarları
  17. Anself Diğer Telefon Aksesuarları
  18. Genç Bilişim Diğer Telefon Aksesuarları
  19. Pembe Karınca Diğer Telefon Aksesuarları
  20. Baseus Diğer Telefon Aksesuarları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483642/371967/60002300
Başa dön