Ek Güvence Paketleri

Değişen teknoloji ile birlikte artık tüm telefon kullanıcıları için iletişim ihtiyaçları da farklılaşıyor. Günden güne artan arama, mesajlaşma ve internet kullanımı sebebiyle artık hayatın her alanında telefonlara ihtiyaç duyuluyor. Telefon çok sık kullanılan, günlük hayatın parçası haline gelmiş bir ürün olduğu için, her an cebinizde, masanızın üzerinde, başucunuzda ya da elinizde olabiliyor. Küçük bir dikkatsizlik, çoğu kez telefonunuzun düşmesine ya da sıvı ile temas etmesine sebep olabiliyor. Bu tür durumları önlemek mümkün olmasa da, kazalardan doğan sonuçları telafi etmek artık mümkün. Günümüzde çoğu kişinin tercih ettiği telefon ek güvence paketleri sayesinde, üretici firmanın belirlemiş olduğu garanti süresini uzatabilir ve cihazınızı olası kazalara karşı güvence altına alabilirsiniz.

Telefon Ek Güvence Paketi Fiyatları

Telefon alışverişlerinizde, üretici firmanın verdiği garantiye ek olarak telefon güvence paketi de satın alabilirsiniz. Güvence paketlerinin fiyatları, satın aldığınız telefon fiyatına göre değişiklik gösterir. Farklı fiyat kategorilerine göre ayrılmış ek güvence paketleri, olası bir hasar durumunda bütçenizi ve cihazınızı korumak için düşünülmüştür. Birkaç sene öncesine göre çok daha fazla özelliği bünyesinde barındıran cihazların, teknolojik özellikleri sebebiyle oldukça hassas ürünlere dönüştükleri söylenebilir. Bu hassasiyet sıklıkla, kaza sonucu oluşan hasarlara, çarpma, düşme, suyla temas ya da elektrik ve voltaj sebebiyle meydana gelen arızalara sebep olur. Burada ek güvence paketleri devreye girer ve tüm bu arızalar bu paketler kapsamında değerlendirilir.

Üretici firmanın size sunduğu garanti imkanı yalnızca üretim hatalarını kapsar. Telefonunuz meydana gelebilecek diğer kazalara karşı koruma altında değildir. Birçok kişinin cihazını satın aldıktan kısa bir süre sonra başına gelen şanssızlıklar, üretici firma garanti şartlarının dışında kalmaktadır. Ek güvence paketleri ise telefonunuzu aldığınız günden itibaren 1 yıl süreyle, telefonunuzun kazalara karşı güvencesini sağlar. Ayrıca bu paketler sayesinde cihazınızın üretici firma garantisi bittikten sonra da, 1 yıl süreyle üretici firmanın sunduğu garanti koşullarını ek güvence paketiniz sunmaya devam eder.

Tüm telefon kullanıcıları için avantajlı koşullar ve ayrıcalıklar sunan ek güvence paketleri her geçen gün cazip tekliflerle kullanıcılara sunulmaya devam ediyor. Giderek yaygınlaşan bu uygulama ile kullanıcılar, cihazlarını güvenle kullanabiliyor.

Telefon Ek Güvence Paketi Nedir?

Aksilikler ve kazalar her an herkesin başına gelebilir. Bu gibi durumları önceden öğrenip engel olmanız mümkün olmasa da, önceden düşünüp sonrasını telafi etmek mümkündür. Telefonunuzu istenmeyen durumlara karşı koruyabilmek için telefon ek güvence paketlerinden faydalanabilirsiniz. Paketlerde, cihazın çalışmasına engel olan bir sorun tespit edildiğinde bu arızanın giderilmesinden, ek güvence paketi bedelinin geri ödenmesine kadar birçok farklı çözüm yolu bulunmaktadır.

Satın almaya karar verdiğiniz telefonla birlikte edineceğiniz ek güvence paketinin tanımlanması ile birlikte telefonunuz sigortalı hale gelecektir. Tek başına satın alınacak güvence paketi geçersiz sayılacaktır. Olası bir kaza durumunda Alofix ihbar hattını arayabilir, müşteri hizmetlerine telefonunuzun gördüğü hasarı ve olayın nasıl gerçekleştiğini anlatarak kayda alınmasını sağlayabilirsiniz. Söz konusu kaza kayıt altına girdikten sonra, sorununuzun çözüme ulaşması için hızlı bir takip süreci başlatılır. Öncelikle ürünün en kısa sürede onarılması için gerekli yönlendirmeler yapılır. Cihazınızda onarılamayacak bir sorun gözlenmesi durumunda, poliçe şartlarınıza uygun şekilde bedel iadesi gerçekleşir. Telefonu aldığınız günden itibaren 1 yıl süreyle Alofix Ek Güvence Paketi, cihazınızı kazalara karşı güvence altına alır. Ayrıca, telefonunuzun mevcut firma garanti süresi bittikten sonra da, ek güvence paketleri sayesinde garanti şartlarınızı sürdürmeye devam edebilirsiniz.

Ek Güvence Paketleri

Bu Kategori Yayında Değil.
Aşağıdaki ürünler ilginizi çekebilir.
BAŞA DÖN