Cep telefonu aksesuarları arasında vazgeçilmezler içerisinde bulunan Mate 20 Lite ekran koruyucu ürünler, telefonları çizilmeye karşı koruyor. Kaliteli özellikleri ve telefon ile tam uyum sağlayan detayları ile farkını ortaya koyan ekran koruyucu modeller, cep telefonları için ek bir güvenlik katmanı oluşturuyor. Ekran, cep telefonu bileşenleri arasında en pahalı donanım ürünleri arasında yer alıyor. Cihaz üzerinden pek çok içeriğe ulaşabilmek için de yine ekrana ihtiyaç bulunuyor. Cihazına önem verenler için ekran koruyucular sıklıkla tercih ediliyor.

Hangi Mate 20 Lite Cep Telefonu Ekran Koruyucuyu Almalısınız?

Mate 20 Lite cep telefonu ekran koruyucu ürün kataloğunda oldukça geniş bir ürün gamı satışa sunuluyor. Ekran koruyucular görüntü kalitesinin yanı sıra cihazın işlevselliğini koruyor. Ürün grubu içerisinde halen tercih edilen plastik koruyucuların yanı sıra son yıllarda dayanıklılıkları ile dikkat çeken cam ekran koruyucular da yer alıyor. Huawei Mate 20 Lite serisi ile kusursuz bir uyum sağlayan ekran koruyucular özellikleri sayesinde birbirinden ayrılıyor. Kavisler dahil tüm camı kaplayan modeller şeffaf özellikleri sayesinde cihazın performansını olumsuz yönde etkilemiyor. Nano Glass teknolojisinden yararlanılan cep telefonu ekran koruyucuları materyal içerisine yerleştirilen cam sayesinde keskin objeler tarafından çizilmesi hatta kesilmesi bile engelleniyor. Nano Glass özellikli Mate 20 Lite ekran koruyucular ise 6H ile 7H arasında değişen bir sertlik ile üretiliyor. 3D cam özellikli ürün dış mekanda çalışanlar tarafından tercih ediliyor. Ekranın tam anlamı ile kapanmasını tercih etmeyenler ise kavisli tasarımları değerlendiriyor. 

Mate 20 Lite Cam Ekran Koruyucuların Özellikleri Nelerdir?

Gelişen teknoloji ile birlikte ortaya çıkan cam ekran koruyucular plastik koruyucular kadar talep görüyor. Temperli özellikte üretildikleri için cam ekran koruyucu modeller sert darbelere karşı cep telefonlarını olduğu kadar kendini de koruyabiliyor. Cam koruyucu modeller ekrana daha yakın bir görünüm sağladıkları için rahat ve pratik bir kullanım avantajı sağlıyor. Tempered Glass olarak da bilinen Mate 20 Lite cam ekran koruyucu modelleri 2.5D oval kenar ile üretiliyor. Oval kenar özelliği cihazın cebe koyulup çıkarılması esnasında koruyucunun kalkma ihtimalini yok ediyor. Yüksek şeffaflık özelliği, telefonun her bir içeriğine hızlı şekilde ulaşma imkanı sağlıyor. Esnek bir kullanım veren cam ekran, 9H sertlik derecesi ile üretiliyor. Üründeki gizlilik katmanları cihazın parlamasını da engelleyebiliyor. 

Mate 20 Lite Ekran Koruyucularda Hangi Renkler Bulunuyor?

Mate 20 Lite cep telefonu ekran koruyucu modelleri telefonun verimliliğini engellemesini önlemek için şeffaf renkte üretiliyor. Fakat ürün grubu içerisindeki bazı modellerde tasarıma hareket kazandırmak amacıyla çeşitli renkler kullanılıyor. Özellikle siyah renk tercih ediliyor. Ekran koruyucunun tasarımını canlandıran çeşitli renkler sadece ürünün kenar şeridinde kullanılıyor. Mate 20 Lite cep telefonu ekran koruyucu ürünler cihazın ön kısmını tam anlamı ile sarmıyor. Böylece kullanıcılar dilediklerinde telefon kılıflarından da sorunsuzca yararlanabiliyor.

Mate 20 Lite Cep Telefonu Ekran Koruyucuları Nasıl Takılır?

Huawei Mate 20 Lite serisi için üretilen ekran koruyucuların kurulumu kolaylıkla yapılabiliyor. Gerek temperli esnek cam modellerde gerekse de nano fiber ve plastik modellerde kurulum için gerekli talimatlara yer veriliyor. Ürünü cep telefonuna uygulamadan önce cihazın ekranında parmak izi ya da toz gibi etkenlerin kalmaması için ekranın fiber bez yardımıyla temizlenmesi gerekiyor. Koruyucu desteğinden çıkarılan ürün cep telefonunun kenarına hizalanarak yapıştırılıyor. Ekran koruyucu, cep telefonuna uygulanırken ekran üzerinde hava kabarcığının kalmadığına emin olmak gerekiyor. Yumuşak bir plastik parçası yardımıyla hava kabarcıklarının giderilmesi sağlanabiliyor. 

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Mate 20 Lite Cep Telefonu Ekran Koruyucu

137 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Mate 20 Lite
  2. iPhone 7
  3. iPhone 11
  4. Mi 9T
  5. iPhone 6S
  6. iPhone 7 Plus
  7. Redmi Note 8
  8. Galaxy A50
  9. iPhone 8
  10. iPhone 8 Plus
  11. iPhone XR
  12. Mi A3
  13. Galaxy A70
  14. iPhone 6
  15. Galaxy Note 9
  16. Redmi Note 8 Pro
  17. iPhone X
  18. Galaxy S8
  19. Redmi Note 7
  20. Redmi 8
  21. Galaxy S9 Plus
 3. Markalar A-Z
  1. Case 4U Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  2. Casestore Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  3. Ehr. Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  4. Dafoni Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  5. Microsonic Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  6. Engo Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  7. Aktif Aksesuar Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  8. Gpack Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  9. Jopus Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  10. CaseUp Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  11. Dvr Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  12. KNY Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  13. Magazabu Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  14. Microcase Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  15. Nettens Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  16. Tbkcase Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  17. Tekno Grup Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  18. Telbor Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  19. Ally Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  20. Case Street Cep Telefonu Ekran Koruyucu
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Ürün Puanı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Mate 20 Lite
DSACategoryId/2147483642/371967/80315023/80315023
Başa dön