Çoğu zaman yanınızdan eksik etmediğiniz telefonunuzun uzun ömürlülüğü adına, telefon ekranına gelecek darbelere karşı ekranın çizilmesinden veya kırılmasından koruma sağlayan ekran koruyucuları sizlere büyük kolaylıklar sunuyor. Genellikle kimyasallarla güçlendirilmiş plastik ve cam malzemelerden elde edilen ekran koruyucuları, telefonunuzun ekranının ilk günkü gibi kalmasını sağlamanın yanında olası ekran kırılmalarının ve çatlamalarının önüne geçiyor. Telefonun ön yüzeyine, sonrasında iz bırakmayacak şekilde yapıştırılan ekran koruyucuları ile Redmi Note 7 telefonunuzu hem çiziklere karşı güvenle kullanabilir hem de değer kaybetmesini engelleyebilirsiniz. İçerdiği birçok teknolojik çalışma ile darbelere, çiziklere ve düşme durumlarına karşı dayanıklı olacak şekilde üretilen ve hasarı absorbe ederek telefon ekranına gelecek zararı kendisine çeken ekran koruyucuları ile Redmi Note 7 telefonunuzu kullanmak çok daha keyifli bir hâl alacaktır.

Redmi Note 7 Ekran Koruyucu Modelleri

Birçok çeşit koruyucu ile Redmi Note 7 telefonunuzu koruyabilirsiniz. Klasik cam ekran koruyucular ile birçok hasardan ekranınızı koruyabileceğiniz gibi, ekran koruyucunun gözükmesini istemiyorsanız eğer ekranın tamamını kaplayan ve ekran çerçevelerine yönelik üretilen koruyucular ile telefonunuzu istediğiniz şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Telefon ekranından gelen ışıkların daha tok ve parlaklığının az olmasını, gözlerinizin yorulmamasını istiyorsanız hayalet cam ekran koruyucularını da tercih edebilirsiniz. Bir telefonun maliyeti ile karşılaştırıldığında çok cüzi miktarlara alınabilen ekran koruyucular, verilen ücretinin karşılığını belki de çok daha maliyetli olacak bir ekran tamirinden sizi kurtararak verebiliyor. Bu sebeple çok sık tercih edilen ekran koruyucuları ile Redmi Note 7 telefonunuzu düşürme ya da herhangi bir darbe alma, çizilme ihtimalleri karşısında güvenle kullanabilir, maddi birçok giderden bütçenizi koruyabilirsiniz.

İlk Günkü Kadar Kaliteli Fotoğraflar

Akıllı telefonlarımızda yaşadığımız en büyük sorunlardan birisi ise, kamera lenslerinin zaman içerisinde çizilmesi ve gün geçtikçe çektiğimiz fotoğrafların kalitesinde yaşanan düşüştür. Bugün birçok insanın telefon alırken kamera konusundaki hassasiyetini düşündüğümüzde kamera lenslerini korumak da önemli bir hâl alıyor. Arka tarafında 2 adet kamera lensi barındıran Redmi Note 7 telefonunuzun kamera lensini ilk zamanlardaki kalitesiyle korumak isterseniz eğer kamera lens koruma camları tam size göre! Lenslerin etrafını kaplayan metal bir çerçeve ve lensler üzerine yapıştırılan özel kimyasallar ile güçlendirilmiş koruma camı ile fotoğraflarınız kalitesinden ödün vermediğiniz gibi, telefonunuzun uzun ömürlü olmasını sağlıyor olacaksınız.

Ekran Koruyucu Nasıl Kullanılır?

Herhangi bir servise ya da telefoncuya ihtiyacınız olmadan ekran koruyucunuzu kendiniz de telefonunuza uygulayabilirsiniz. Ekran koruyucularının içerisinden bir adet alkollü bez ve bir adet toz bırakmayan ve tozları toplayan mikrofiber kuru bez çıkıyor. Redmi Note 7 telefonunuzun ekranını ilk önce rüzgârsız ve olabilecek en az tozlu bir zeminde alkollü bez ile silmelisiniz. Ardından, mikrofiber bez ile hiçbir toz zerresi kalmayacak şekilde kurulamasını yaptıktan sonra, ekran koruyucunuzun alt ya da üst tarafından başlayarak yavaşça, simetrik bir şekilde ekrana yapışmasını sağlamalısınız. Bu esnada olabildiğinde koruyucu ve ekran arasında hava kabarcığı bırakmamaya dikkat edin. Yapıştırma işlemi bittikten sonra birkaç adet küçük baloncuklar kalabilir, onları bez ile telefon ekranına çok bastırmadan dışa doğru kaydırarak koruyucunun altından çıkmasını sağlayabilirsiniz. 

Ekran koruyucuları artık telefon kullanıcılarının genelinin vazgeçilmez bir ürünü hâline geliyor. Telefonunu uzun süre sorunsuzca kullanmak, birçok sorundan telefonunu korumak isteyen kullanıcılar için ekran koruyucuları her zaman ilk başvurulan ürün oluyor. Birbirinden farklı birçok çeşit Redmi Note 7 ekran koruyucu modelleri ile siz de telefonunuzu güvenle kullanabilirsiniz. Çeşitli model alternatifleri ile siz de Redmi Note 7 telefonunuz için hemen bir ekran koruyucusuna sahip olabilir ve hepsiburada.com ile alışverişinizin tadını çıkabilirsiniz!

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Redmi Note 7 Cep Telefonu Ekran Koruyucu

128 ürün var
 1. Uyumlu Marka
 2. Telefon Modeli A-Z
  1. Redmi Note 7
  2. iPhone 7
  3. iPhone 11
  4. Mi 9T
  5. iPhone 6S
  6. iPhone 7 Plus
  7. Redmi Note 8
  8. Galaxy A50
  9. iPhone 8
  10. iPhone 8 Plus
  11. iPhone XR
  12. Mi A3
  13. Galaxy A70
  14. iPhone 6
  15. Galaxy Note 9
  16. Redmi Note 8 Pro
  17. iPhone X
  18. Galaxy S8
  19. Redmi 8
  20. Galaxy S9 Plus
 3. Markalar A-Z
  1. Spigen Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  2. Case 4U Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  3. Ehr. Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  4. Casestore Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  5. Dafoni Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  6. Microsonic Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  7. Tekno Grup Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  8. Eiroo Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  9. Kzn Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  10. Smody Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  11. CoverZone Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  12. Ally Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  13. Engo Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  14. Gpack Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  15. KNY Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  16. Magazabu Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  17. BlitzPower Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  18. Case Street Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  19. CaseUp Cep Telefonu Ekran Koruyucu
  20. Esepetim Cep Telefonu Ekran Koruyucu
 4. Fiyat Aralığı
  -
 5. Ürün Puanı
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
 • Telefon Modeli Redmi Note 7
DSACategoryId/2147483642/371967/80315023/80315023
Başa dön