ARA
Loading interface...
Loading interface...
Electrolux
Electrolux EWF1486GDW2 A+++ 8 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Electrolux EWF1486GDW2 A+++ 8 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Electrolux
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/2147483637/235604/155121
Electrolux EWF1486GDW2 A+++ 8 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Electrolux EWF1486GDW2 A+++ 8 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi, hızlı yıkama ve ön yıkama gibi kullanıcıların işlerini kolaylaştıran etkili çözümler sunuyor. Gelişmiş bir teknoloji ile üretilmiş olan ürün, şık dış görünüşüyle hem mutfaklarda hem de banyolarda evin dekorasyonuna artı katıyor. Dayanıklı dış kasası, suyun yıpratıcı gücüne karşı koyarak küflenme ve paslanma gibi su kaynaklı problemlerin önüne geçiyor. Sessiz çalışma yetisiyle beğeni kazanan ürün, ev sakinlerini ve komşuları rahatsız etmeyen çalışma sesi seviyesi ile tam not alıyor. Derin iç alanı ve yüksek depolama hacmiyle ayrı ayrı yıkamalar yapmak yerine tek seferde çamaşırları yıkayabilmeye izin veren Electrolux Çamaşır Makinesi, elektrik ve su tüketiminde oluşturduğu tasarrufla takdir görüyor. Kapak kilidi, yıkama işleme sırasında devreye girerek su sızıntılarını ve unutkanlık sonucu kapağı açma gibi problemleri önlüyor. Çocuk kilidi özelliğiyse çocukların çamaşır makinesini kullanmasını önleyerek anne ve babalar için rahatlama sağlıyor.

Mucizevi Buhar Teknolojisi

  • Electrolux 1400 Devir Çamaşır Makinesi, SteamCare programı kullanılarak yapılan yıkamalarda buhar teknolojisinin hijyenik gücünden yararlanmak suretiyle inatçı lekelere karşı başarı sağlıyor.
  • 8 kilogramlık kapasitesine ek olarak 66 litrelik bir iç hacim alanı yaratan çamaşır makinesiyle çok sayıda giysi ve elbiseyi bir arada yıkayabilmek mümkün hâle geliyor. 
  • Inverter motor teknolojisi bulunan ürün, sessiz çalışma desteği sunuyor.
  • Yıkama yaparken 51 desibel olan ses seviyesi, sıkma işlemi esnasındaysa sadece 79 desibellik bir düzeyde seyrediyor. 
  • Geniş tambur alanı, büyük boyutlu yorganlar ve çift kişilik yatak örtüleri gibi ürünlerin rahatlıkla makineye sığdırılabilmesini mümkün kılıyor.

Electrolux EWF1486GDW2 A+++ 8 Kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi (Buharlı yıkama ), ProTex tamburuyla küçük delikler oluşturarak çamaşırların yıpranmasını önlerken, kıvrımlı iç tasarımı daha güçlü bir çitileme etkisi yaratıyor. Optisense adlı sensör desteğiyle makineye konulan giysilerin ağırlığı, otomatik olarak algılanıyor ver yıkama sırasında buna uygun miktarda su kullanımı gerçekleştiriliyor. Bu özellik yardımıyla %70'e varan bir oranda su tasarrufu elde edilebiliyor. Zaman erteleme özelliğinden yararlanarak çamaşır makinesinin yıkama işlemine ne zaman başlayacağı ya da bu işlemin ne zaman sonlandırılacağı gibi konularda karar verilebiliyor. Bu özellik sayesinde çamaşırların tam da işten dönüş saatinde yıkanmasının tamamlanması ayarlanarak, çamaşırların makine içerisinde saatlerce bekletilmesi önlenebiliyor.

Etkili Kullanım Sağlayan Yetiler

• Deviz Hızı: 1400 Devir 
• Ürün Boyutları ( Yx G x D): 85 cm x 60 cm x 60,5 cm
• Yıllık Enerji Tüketimi: 187 kWh
• Yıllık Su Tüketimi: 11,099 Lt
• Ses Seviyesi (Yıkama/Sıkma): 51 / 79 dB

Electrolux 8 Kg Çamaşır Makinesi, dijital kontrol paneli yardımıyla yıkama modu, yıkama süresi ve yıkama sıcaklığı gibi konularda karar verebilme imkanını alıcılarına sunuyor. 

Yardımcı Parçalarla Gelen Kolay Kullanım

Electrolux A+++ 8 Kg Çamaşır Makinesi, kutu içeriğinde bulunan ve atık su tahliyesine yarayan hortumuyla çamaşır makinesinin kurulmasını kolaylaştırıyor. Ürünün kutusunda yer alan kullanma kılavuzu, çamaşır makinesi hakkında merak edilen tüm soruları detaylı bir şekilde yanıtlıyor. 

Yenilikçi İsveç Teknolojisi Evlere Taşınıyor

1919 senesinde İsveç'te üretim hayatına giriş yapan Electrolux markası, köklü geçmişiyle güven verirken yenilikçi teknolojileri ürünlerine taşıyan vizyoner ir yaklaşıma sahip olmasıyla tanınıyor. Electrolux, dünyanın dört bir yanındaki evlerde konforlu beyaz eşyaların kullanılmasını sağlıyor. 

Zaman Kazandıran Keyifli Kullanım Avantajı

Ses seviyesi ve zaman programlaması gibi özellikleriyle dikkat çeken çamaşır makinesi, pratik kullanım avantajı oluşturarak keyifli bir deneyim yaşatıyor. Kullanım kitapçığından destek alınarak oldukça basit bir şekilde kurulum işlemleri tamamlanabiliyor.


Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön