Gömlek birçok kişi tarafından sevilerek tercih edilen ürünler arasında yer alır. Vücudumuzun üst kısmını kaplamak için tercih edilen kumaşlardan üretilen ürünlerdir. Kısa kollu, uzun kollu, dik yaka gibi çeşitlerine ek olarak kumaş özelliklerine göre değişen birçok lacivert erkek gömlek ürünü vardır. Birbirinden farklı renk tonlarına ve ürün özelliklerine sahip lacivert erkek gömleklerden dilediğiniz tasarıma sahip olabilirsiniz. Ayrıca gömlekleriniz ile beraberinde kullanım sağlayabileceğiniz birbirinden şık kravat modellerine de göz atabilirsiniz.

Lacivert Erkek Gömlek Modelleri

Lacivert gömlek erkek kombinleri için satın alabileceğiniz birçok model vardır. Bunlara örnek olarak lacivert saten gömlek erkek modeli verilebilir. Erkek lacivert çizgili gömlek pamuklu kumaştan üretilmiş olup modern bir hava yakalamanıza yardımcı olabilir. Lacivert desenli erkek gömlek ürünü günlük kullanabileceğiniz bir model olabilir. Kadife kumaştan yapılan erkek lacivert kadife gömlek modellerini de incelemeniz tavsiye edilir. Keten kumaşla lacivert keten gömlek erkek ürünü rahat hissetmenize yardımcı olabilir. Lacivert gömlek kombin erkekler için birçok modeli bünyesinde barındırır. Ayrıca bebekler içinde erkek bebek lacivert gömlek modelleri bulunur.

Lacivert Erkek Gömlek Tercih Edebileceğiniz Yerler

Lacivert erkek gömlek modellerini tercih edebileceğiniz birden fazla yer bulunur. Kullanım alanı çeşitliliğiyle beğeni kazanan lacivert gömleklerden biri de lacivert puantiyeli erkek gömlek çeşitleridir. Lacivert parlak gömlek erkek modeli ile birlikte günlük kullanım dışında partilerde de tercih edilebilir. İş görüşmelerinizde ve toplantılarınızda tercih edebileceğiniz birçok kumaş türüyle lacivert çizgili gömlek erkek ürünü de vardır. Günlük kullanım için de koyu lacivert erkek gömlek seçeneği vardır. Arkadaşlarınızla buluşurken, okula giderken günlük hayatınızın herhangi bir anında lacivert kareli gömlek erkek modelleri size yardımcı olabilir. Mevsim geçişlerinde özellikle yaz aylarında tercih edebileceğiniz lacivert erkek keten gömlek çeşitlerine göz atmanızı öneririz. Sonbahar ve kış aylarında lacivert kadife gömlek erkek modeli aradığınız ürün olabilir. Her sezonda dolabınızda yer bulabilecek bir diğer modelde erkek lacivert oduncu gömlektir. Sizin de birden fazla kullanım alanı ve modeli bulunan lacivert erkek gömleklere dolabınızda yer açmanızı tavsiye edebiliriz.

Lacivert Erkek Gömlek Fiyatları

Lacivert erkek gömlek fiyatlarını incelediğinizde birçok farklı tutar görebilirsiniz. Bu fiyat bilgisindeki farklılıkların birden fazla nedeni vardır. Bu nedenler arasında marka, tasarım ve kumaş türü yer alır. Bunlara ek olarak satın aldığınız ürünün uzun süre kullanmak istiyorsanız kumaş bilgisine bakmanızı öneririz.Satın almak istediğiniz lacivert erkek gömlek modellerinin ürün açıklamaları size bu konuda destek olabilir. Tasarımlarını beğendiğiniz ve takip ettiğiniz markaların lacivert erkek gömlek modellerini indirimli fiyatlarla satın alabilirsiniz. Siz de hem kendiniz hem de değer verdiğiniz kişilere lacivert erkek gömlek satın alabilirsiniz. Lacivert erkek gömlek modellerine ve bu gömleklerle şık kombinler oluşturabileceğiniz, birbirinden farklı tasarıma sahip spor ayakkabı modellerine her bütçeye uygun fiyat seçenekleriyle Hepsiburada platformu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Lacivert Erkek Gömlek Ürününün Kalıbını Öğrenebilir Miyim?

Lacivert erkek gömlek standart kalıba sahip olabilir. Ürünün kalıbı hakkında detaylı bilgi için ürün özelliklerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Lacivert Erkek Gömlek Kumaş Türü Nasıldır?

Lacivert erkek gömlek pamuk, keten veya polyester gibi kumaş türlerinden üretilmiş olabilir. Ürünün kumaş türünü öğrenmek için ürün açıklamalarında ve özelliklerinde yer alan bilgilere göz atmanızı öneririz.

Lacivert Erkek Gömlek Temizliğinde Nelere Dikkat Etmeliyim?

Lacivert erkek gömlek çamaşır makinesinde maksimum 40 derece yıkanabilir. Ağartıcı ürünler ve çamaşır suyu kullanılması önerilmez. Sererek ve kurutarak düşük ısı kullanarak ütülemeniz tavsiye edilir. Herhangi bir sorun yaşamamanız adına ürün özelliklerini incelemenizi tavsiye edilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Lacivert Erkek Gömlek Modelleri

2941 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Marka