Sadeliğin simgesi olan beyaz renkler, günlük kombinlerde istenen şıklığı oluşturuyor. Son moda trendlerine uyarlanan modeller, günlük yaşama olduğu kadar özel anlara da eşlik ediyor. Toplantı ve davetlerde öne çıkmanızı sağlayan gömlekler,  farklı stilleri ile ofis şıklığınızı da tamamlıyor. Erkek modasının kurtarıcı parçaları arasinda yer alan gömlekler, farklı tarzları sayesinde her ortamda kullanılıyor. Her kullanım için farklı yaka, kol, ve kumaş detaylarına sahip olan modeller, gündelik yaşamın olmazsa olmaz parçaları arasında bulunuyor. Ofislerde toplantılara eşlik eden modeli şık bir akşam yemeğinde de uygun aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz. Her stile uyum sağlayan beyaz erkek gömlek, kullanıma göre sade ya da pötikare desenli olarak tercih ediliyor. Her marka kendi koleksiyonlarında günün trendlerini öne çıkarıyor. Günlük hayatta en kolay kombinlenen ürünler arasında yer alan beyaz seçimler, her ortamdaki şıklığın tamamlanmasını sağlıyor. Baskılı, sade ve farklı tonlara sahip modeller,  kurumsal ofis tarzında olduğu kadar günlük kombinlerde de yerini alıyor. Beyazın tüm tonlarının kullanıldığı çeşitler,  duruşu ve görünümü ile de öne çıkıyor. Kaliteli kumaş yapısı ve rahatlığı sayesinde her ortamın şartlarına uyumlanan çeşitler,  farklı kalıpları ile her bedende özgürlük sağlıyor. Farklı giyim tarzlarında yarattığı konforla dikkat çeken beyaz kombinler,  karizmatik duruşun da simgesi haline geliyor. Dikkat çeken bir stile imza atan seçenekler, her kombinle kullanım ayrıcalığı ile değişken kitlelere hitap ediyor. İster takım isterseniz tek olarak giyilebilen gömlekler,  farklı tarzları sayesinde her ortamın ruhuna uygun hale geliyor. Rahat bir günün tamamlayıcısı olan modelleri, Hepsiburada fırsatları ile listeleyerek kullanımınıza uygun ürünü satın alabilirsiniz. 

Beyaz Erkek Gömlek Tarzları 

Şık ve bakımlı her erkeğin dolabında yer edinen modeller,  kullanıma göre kısa ve uzun kol seçenekleri sunuyor. Yazın tercih edilen kısa kollu modelleri, kışın kazak ve ceket içerisinde değerlendirebilirsiniz. Pamuk, keten karışımı olan ürünler, polo yakanın rahatlığını yazın sıcak temasına yansıtıyor. Gün içerisinde konforlu kullanım imkanı yaratan modeller, harika kombinlere imza atıyor. Sokak stiline dinamik bir hava vermek için tercih edilen modelleri her ortama uyarlayabilirsiniz. Kısa kollu beyaz erkek gömlek, sıcak havaların stiline uygun olarak kombin yapma konforu sağlıyor. Kısa kollu gömleklerinizi hem klasik hem de spor ceketlerle uyum içerisinde kullanabilirsiniz. Klasik tarzdan spor stillere uzanan geniş ürün yelpazesi, havalı bir şıklık yaratıyor. Vücudun hatlarını daha fazla öne çıkaran beyaz erkek gömlek spor tarz, değişken yaş aralığında kullanım için tasarlanıyor. Basic parçalarla son derece uyumlu olarak kombinlenen modeller, kapri pantolonlarla da aynı rahatlık içerisinde kullanılıyor. Beyazın soft tarzı, küçük detaylarla hareket kazanarak daha enerjik dokunuşlar oluşturuyor. Yazlık ve kışlık olmak üzere farklı kumaş detayları olan çeşitler, duruşu ve konforuyla da kullanıma rahatlık kazandırıyor. Spor tarzın en belirgin özelliği olan katlamalı kol detayları, modellerin her mevsime uyarlanmasını sağlıyor. Zamansız şıklığın simgesi olan modeller, yüksek kumaş kalitesi ile de uzun süre aynı formda giyilme ayrıcalığı sunuyor. Modern ve klas erkeğin stilini öne çıkaran gömlekler, değişik yaka tarzları ile de her kullanıma hitap ediyor. Siz de farklı ortamlarda şık görünmek için markaların sezonluk olarak ürettiği modelleri arasından bedeninize uygun seçimler yapabilirsiniz. Her beyaz spor  gömlek tarzı günün her anında sizi şık gösteren zamansız parçalardır. Polyester ve pamuk karışımlı kumaşların sunduğu  konfor, farklı motif ve desenlerle harmanlanarak daha klas bir görünüm kazanıyor. 

Beyaz Erkek Gömlek Modelleri 

Her gardıropta kendine farklı stillerle yer bulan beyaz renkli gömlekler, değişen ortamlara uyum sağlıyor. Stil sahibi karizmatik erkeklerin vazgeçilmez renklerine sahip gömlekler,  kravatlı ve kravatsız olmak üzere farklı kullanımlara göre seçiliyor. Resmi ortamlarda beyaz gömlekler sıklıkla kravatlarla kombin ediliyor. Ayrıca uç kısımları daha sivri olan yakalar, kravat takıldığında daha şık bir duruş sergiliyor. Yaka seçimleri kişisel özelliklere göre de yapılabiliyor. Yüz şekline uygun olarak seçilen yakalar,  şıklığınızın ön plana çıkmasını sağlıyor. Beyazın saflığı simgeleyen sade rengi, kombinler sırasında daha kolay seçim yapma ayrıcalığı oluşturuyor. Klasik ve spor tarzlara uygun beyaz erkek gömlek modelleri, modern çizgileriyle her ortama ayak uyduruyor. Brit, hakim, ata ve polo gibi isimlerle sunulan yaka tarzları, giyilen kombine göre belirleniyor. Resmi ortamlarda tercih edilen takım elbiselerin içerisinde brit yakalar kullanılıyor. Spor tarzın yoğun olarak kullanıldığı sokak stilinde ise polo yakalar öne çıkıyor. Çizgileri ve yaka tarzlarının dışında kumaş incelikleri de erkeği şık gösteren detaylar olarak dikkat çekiyor. Keten,  kumaş,  pamuk ve saten gömlekler,  giyilen ortama göre seçiliyor. Pamuklu olanlar, terletmeyen tarzlarıyla hem yaz hem de kış koleksiyonlarında yoğun olarak kullanılıyor. İş yaşamında en fazla tercih edilen klasik gömlekler, takım ve kumaş pantolonlarla mükemmel bir uyum oluşturuyor. Sezonun hitleri arasında olan çizgili modeller,  dayanıklı yapısı ve zarif duruşuyla öncelikli oluyor. Gerek iş gerekse günlük yaşamda şıklığına dikkat eden erkekler için sıradışı detaylara sahip beyaz gömlekler seçiliyor. Düz klasik gömlekler her zaman giyilebilir tarzlarıyla her erkeğin dolabının bir köşesinde yer alıyor. Siz de modern çizgileri ve kumaş detaylarıyla şıklığınızı destekleyen modeller arasından beden ölçülerinize uygun seçimler yapabilirsiniz. 

Beyaz Erkek Gömlek Kumaş Türleri 

Günlük kombinlerde kullanım konforu sunan beyaz gömlekler, armürlü dokuma tarzları ile şık bir görünüm kazanıyor. Kendine özgü şekli ile gömleği daha klas gösteren dokuma türü, spor ve klasik kesimlere uygulanıyor. Tüm kumaşlara yapılan dokuma tekniği, çok amaçlı kullanım imkanı sunuyor. Dayanıklı bir dokuma olması, satın alınan ürünlerin uzun süre kullanılmasını sağlıyor. Her kombinde fark yaratan kumaş özellikleri bazı modellerde ütü istemeyen tarzın oluşmasını sağlıyor. Kombinler sırasında konfor sağlayan bu kumaşlar her ortamda rahatlıkla kullanılıyor. Şık bir beyaz gömleğin tüm detaylarını yansıtan modeller,  ofis ve sokak tarzını üst seviyelere çıkarıyor. İş hayatında klasik çizgileri olan beyaz erkek gömlek çeşitleri tercih edilirken günlük yaşamda daha spor tarza sahip Oxford modeller kullanılıyor. Yaka kısımlarının dik durması için düğmelerle desteklenen modeller, hafta sonu şıklığınıza rahatlık sağlıyor. Günün her saatinde rahatlığı önceliğine alan erkekler için değişken kumaş detaylarına sahip gömlekler seçiliyor. Pamuklu dokumaların öne çıktığı modeller, yazın sıcak havasına uygundur. İnce ve hafif tarzıyla dikkat çeken ürünler, her dolapta olması gereken tarzlara sahiptir. Hem salaş hem de şık bir görünümün oluşmasını sağlayan gömlekler, doğal kumaşlarla daha konforlu bir hal alıyor. Her yaşa göre uyarlanan modeller, farklı kesin ve kumaş detayları ile işlevsellik kazanıyor. Saten kumaşların göz alıcı parlaklığı, özel davet ve gecelerde dikkat çekici olmanıza destek oluyor. İş hayatında da kullanılan bu gömlekler, beyazın asaletini yansıtan seçimler olarak dolaplara yerini alıyor. Uygun kombinlerle sizi her ortamda klas bir görünüme kavuşturan gömlekler, farklı tarzları ile moda trendlerine uygun giyinmenizi sağlıyor. Tüm sezonların en gözde rengi olan beyazın tüm kıyafetlerle yakalanan uyumu, her ortamda sadeliğinizle dikkat çekmenize destek oluyor. 

Beyaz Erkek Gömlek Kesim Stilleri 

Erkek gömleklerinde kesim stilleri beden yapısına göre seçiliyor. Her bedenin ölçülerine göre tercih edilen kesimler, sizi daha şık gösteren detaylar olarak öne çıkıyor. Klasik kesimler her ortamda farklı pantolon ve ceketlerle uyumlu olarak kullanılıyor. Klasik kesimlerin farklı kombin ayrıcalığı hem tek hem de takım halinde kullanımını sağlıyor. Standart kol tipi olan modeller, cepli tarzıyla ve regular kesimleriyle rahatlığına düşkün erkeklere hitap ediyor. Vücudun hava almasını sağlayan kesimler, sizi her zaman rahat hissettiren modellerdendir. Özellikle geniş kalça ve omuzları olan erkekler  için üretilen gömlekler, daha geniş bir beden aralığı oluşturuyor. Sokak modasına da uyumlu olan modeller, doğru kombinlendiğinde şık seçimler olarak kullanılabiliyor. Beyaz erkek gömlek kesimleri, kişilerin vücut tipine göre belirleniyor. Modern ve estetik bir duruş için kullanılan slim fit kesimler, vücudu saran tarzıyla öne çıkıyor. Bel kısımları daha ince olan kullanıcılar için ideal olan slim fit beyaz erkek gömlek, üçgen vücut ile mükemmel uyum sağlıyor. Vücudu daha derli toplu gösteren çeşitler, giyildiğinde tam olarak bedeni sarıyor. Erkeklerin boy ve kilo oranlarını daha belirgin olarak gösteren ekstra slim fit kalıplar,  atletik vücutlarda şık ve klas bir tarz oluşturuyor. Her vücut için farklı tekniklerle göre yapılan kesimler, satın alacağınız modelin tarzına göre belirleniyor. Siz de vücudunuzun detaylarını tanıyarak en doğru kesim tekniği olan gömlek seçimleri yapabilirsiniz. 

Beyaz Erkek Gömlek Kombinleri 

Tek renk içeren tüm ürünlerin kullanımı son derece pratiktir. İçerisinde farklı renk bulunmayan ürünleri ister aynı tonlarla isterseniz renkli kıyafetlerle bir araya getirebilirsiniz. Değişik markaların her sezonda öne çıkan modelleri arasında yer alan beyaz erkek gömlek kombini ile de rahatlık sunuyor. Beyazın her  renkle uyumlu olması size kullanım sırasında konfor sağlıyor. Gerek gündelik yaşamda gerekse iş ortamında şıklığından vazgeçemeyenler için farklı alternatifler oluşturan beyaz gömlekler, her kıyafeti tamamlıyor. Düz klasik kesimli gömlekleri, koyu ve açık takımlarla olduğu kadar tek renkli kumaş pantolonlarla da kullanabilirsiniz. Beyaz çizgili gömlek modellerini, düz takımların içerisinde tercih edebilirsiniz. Keten beyaz erkek gömlek, kot ve kanvas pantolonlarla olduğu kadar şortlarla da bir arada kullanıma uygundur. Beyaz içerisinde minik desenleri olan gömleklerinizi dar kesim pantolon ve jeanlerle kombin yapabilirsiniz. Beyaz gömleğin her renkle olan uyumu tüm kıyafetlerin bir araya daha kolay gelmesini sağlıyor. Geniş yaka stiline sahip gömlekler, klasik tarzın yanında spor şıklığı da tamamlıyor. Yaz ve kış mevsiminin şartlarında konfor sağlayan pamuklu beyaz erkek gömlek, şık tarzıyla her ortamın kurtarıcı parçaları oluyor. Markaların her sezon koleksiyonlarında yer verdiği beyaz gömlekler, farklı tarzları ve kesimleriyle gardıropların aranan parçaları arasında öne çıkıyor. Siz de slim fit ve klasik kesimlerin olduğu beyaz gömlek modelleri arasından, kıyafet tarzınıza uygun seçimler yaparak her zaman şık olabilirsiniz. 

Denim Beyaz Erkek Gömlek 

Beyaz gömlek klasik tarzı ve şık görünümü sayesinde erkeklerin gözdesi olmaya devam ediyor. Pamuk ve keten gömlekler doğallığı ile vücudun konforunu maksimum düzeyde tutuyor. Gün boyu rahatlık için üretilen her bir model, markaların özel kesim ve kumaş tekniklerini yansıtıyor. Spor tarza uyarlanan denim beyaz erkek gömlek, keten kumaşı ile konfor oluşturuyor. Koton rahat tarzını kombinlere uyarlayan markalar,  her ortamın hit parçalarını oluşturuyor. Denim kumaşlar, şort ve kaprilerle olduğu kadar jean pantolonlarla da uyum içerisinde kullanılıyor. Klasik yaz akşamlarında kısa kollu ya da düğmeli detaylara sahip denim modelleri tercih edebilirsiniz. Sıcak günlerin vazgeçilmezi olan modelleri kış aylarında uzun kol olarak satın alabilirsiniz. Her mevsim kombinlerle fark yaratan denim beyaz gömlekler, spor şıklığı hayatın her anına taşıyor. Beyazın sofistike ve klas görünümü şehirli erkeğin erkeksi tarzına uyarlanıyor. Beyaz erkek gömlek stili yaparken altına giyilecek her renk pantolon sizin şık görünmenize destek oluyor. Kumaş, kanvas ve keten pantolon renkleri beyaz gömleğin sade tarzını öne çıkarmayı başarıyor. Özellikle canlı renklerden yapılan kombinler, enerjik görünüm kazanmanızda etkili oluyor. Mevsimsiz şıklığın tamamlayıcısı olan beyaz gömlekler, farklı tarzları sayesinde her bedene ve kullanıma göre şekilleniyor. Erkek modasının aranan rengi olan beyaz, farklı stillerin oluşmasına kullanıcılar için farklı alternatifler yaratıyor. Tarzıyla fark oluşturmak isteyen erkekler beyazın farklı tonlarını kullanarak her zaman göz alıcı bir şıklık oluşturuyor.

Beyaz Erkek Gömlek Kampanya ve İndirimleri 

Kombinlerin en çok tercih edilen rengi olan beyaz gömlekler, spor parçalarla olduğu kadar takım elbiselerle de mükemmel uyum sağlıyor. Rahat bir stil için tasarlanan gömlekler her erkeğin dolabında mutlaka yer buluyor. Kısa ve uzun kollu olarak kullanılan beyaz erkek gömlek indirim zamanında her bütçeye hitap ediyor. Sezonu biten ürünler  bu dönemlerde her bütçeye uygun aralıktaki fiyatları ile rağbet görüyor. Erkeklerin en fazla giydiği renk olarak bilinen gömlekleri, kampanya ve indirim dönemlerini takip ederek avantajlı fiyatlardan satın alabilirsiniz. Her marka yılın beli dönemlerinde yaptığı kampanyalarla sezon sonu modelleri uygun aralıkta satışa sunar. Siz de gardırobunuzfa her zaman fark yaratan beyaz gömlekleri bu zaman diliminde satın alabilirsiniz. Özel günlerde ve günlük kombinlerde tercih edilen modeller, rahat kalıpları ve doğal kumaş detayları ile konfor sağlıyor. Markalar, farklı stillere sahip standart beyaz erkek gömlek seçeneklerini kampanyalı fiyatlarla kullanıcıların beğenilerine sunuyor. Beyaz gömlek tercihlerinizi yaparken istediğiniz fiyat aralığını yüksek olandan aşağıya doğru listeleyerek uygun seçimler yapabilirsiniz. Dilerseniz marka bazında listeleme yaparak bütçenize ve kullanımınıza uygun ürüne kolaylıkla erişebilirsiniz. Zamansız şıklığın bir parçası olan beyaz gömlekler her erkeğe yakışan tarzıyla en çok satın alınan renkler arasında yer alıyor. Seçtiğiniz markanın kumaş özelliklerini, yaka ve kol detaylarını dikkate alarak yapacağınız tercihler sizi her zaman doğru ürüne yönlendirir. 

Beyaz Erkek Gömlek Fiyatları 

Kaliteli kumaş özelliklerine sahip gömlekler, her ortamda fark edilmenizi sağlıyor. Markalar, her kombine uyumlu beyaz gömlek modellerinde rahatlığı ve konforu önceliğinde tutuyor. Gün boyu rahatlık vaad eden beyaz erkek gömlek fiyatı, kumaş seçimlerine göre değişken bir aralıkta yer alıyor. Pamuk,  keten, saten, ipek ve polyester gibi farklı kumaş kullanımı fiyatlarda fark oluşmasında etkin rol oynuyor. Özel günlerde kullanılan saten ve ipek gömlekler, diğer modellerden farklı fiyatlarla satışa sunuluyor. Dokuma sırasında daha fazla emek isteyen bu kumaşlar, özel gece ve toplantılarda tercih ediliyor. Standart pamuk olan kumaşlarda fiyatları belirleyen unsurlar, kesim teknikleri ve kumaşın kalitesi oluyor. Nefes alarak vücudun hava almasını destekleyen pamuklu kumaşlar, doğallığı ile de sağlığınıza katkı sağlıyor. Beyaz erkek gömlek fiyatları belirlenirken kumaş detaylarının yanı sıra marka seçimleri de etki ediyor. Her marka, kendi üretimlerinde özel kumaşları tercih ederek erkeklere  konforlu ürün yelpazesi oluşturuyor. Gömlekler farklı kol kesimleri ve yaka detayları ile günün farklı saatlerinde kullanıma uyarlanıyor. Spor ve klasik tarzlar, değişken fiyat aralığı ile farklı bütçelere hitap ediyor. Beyaz gömlek ihtiyaçlarınız için markaların kumaş ve kesim özelliklerini dikkate alarak doğru ürün seçimi yapabilirsiniz. Hepsiburada, erkek modasına yön veren tüm markaları bir araya getirerek kullanıcılara farklı alternatifler sunuyor. Siz de tüm gömlek modellerini listeleyerek bedeninize ve bütçenize uygun ürün seçimleri yapabilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Beyaz Erkek Gömlek Modelleri

3569 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 47 / 3569 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?