Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Fitbit
Fitbit Charge 4 Akıllı Bileklik - Gül Ağacı

Fitbit Charge 4 Akıllı Bileklik - Gül Ağacı

Fitbit
Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
Loading interface...
DSACategoryId/2147483642/371967/60004670
Fitbit Charge 4 Akıllı Bileklik - Gül Ağacı

Fitbit Charge 4 Özellikleri

 

Yaşam tarzınız ve alışkanlıklarınız değiştikçe kullandığınız aksesuarlar da bu alışkanlıklar çerçevesinde değişikliğe uğrayabiliyor. Geleneksel saatlerin yerini almaya başlayan akıllı saatler ve akıllı bileklikler de böylesi aksesuarlar arasına dâhil edilebilir. Akıllı bileklik söz konusu olduğunda akıllara ilk gelen markalardan Fitbit, Charge serisi ürünlerine, Fitbit Charge 4 modelleri ile bir yenisini kazandırıyor. Sade ve şık tasarımıyla hem klasik hem de spor kıyafetlerle değerlendirebileceğiniz ürün, teknolojinin geldiği noktayı başarıyla temsil ediyor. Yeterli genişlikteki ekranıyla kolayca yönetebildiğiniz modelde yer alan algılayıcılar, gelişmiş donanım bileşenleri ve yazılım desteğiyle hedeflediğiniz tüm verileri pratik şekilde görüntüleyebilmenize imkân tanıyor. Sunduğu özellikler ve yazılım desteği dikkate alındığında, Fitbit Charge 4 fiyatları açısından erişilebilir aralıklarda seyrediyor.

Yerleşik GPS ile Kapsamlı Antrenman Raporları Elde Edin

  • 7 gün 24 saat boyunca kalp atışınızı takip edebileceğiniz ürün sayesinde gerek antrenmanlarınızdaki durumunuzu gerekse uyku sürecinizi görüntüleyebilir, modelin Fitbit uygulamasına aktardığı ayrıntılarla kapsamlı veriler edinebilirsiniz.
  • En popüler müzik uygulamalarından biri olan Spotify aracılığıyla müzik dinlerken telefonunuza ulaşamadığınız anlarda dinlediğiniz müzikleri değiştirebilir, parçaları beğenebilir, podcast ve çalma listelerine cihaz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz.
  • Gri tonlamalı dokunmatik OLED ekranı en hassas dokunuşları dahi algılayabilecek şekilde üretilen Fitbit Charge 4 ile saat, takvim ve benzeri temel verilerin yanı sıra gün içerisinde yaktığınız kaloriyi ve kalp atış hızınızı görüntüleyebilirsiniz.
  • Dâhili GPS ile birlikte gelmesiyle hareket hâlinde olduğunuz anları Fitbit uygulaması üzerinden görüntüleyebilmenizi sağlayan cihazla gün içerisindeki rotalarınızı takip edebilir, kendinize yeni hedefler koyarak antrenmanlarınıza farklılık katabilirsiniz.
  • OLED ekranının da desteğiyle batarya tüketimi asgari seviyeye indirilen modeli GPS özelliği açıkken 7 gün boyunca kesintisiz kullanabilir, GPS özelliği devre dışıyken 5 gün boyunca çalıştırabilirsiniz.
  • Adım takibi, mesafe, çıkılan kat, Active Zone Minutes gibi pek çok olanakla birlikte arama yapma, hızlı kısa mesaj iletimi gibi özelliklerle de donatılan Fitbit Charge 4 modelinin “rahatsız etme” modunu kullanarak uykunuzu bildirim ve alarmların bölmesini engelleyebilirsiniz.

Düzenli Egzersiz Yapanların Beklentilerini Karşılayan Özellikler

Uykuda olsanız da, ağır bir antrenmanda bulunsanız da sağlık verilerinizi en iyi şekilde takip etmenize yardımcı olan Fitbit Charge 4 özellikleri ile düzenli egzersiz yapan kullanıcıların beklentilerini karşılıyor. Bilhassa dış mekân aktivitelerine önem verenleri, GPS ve suya karşı dayanıklılık imkânlarıyla etkileyen ürün, zarif tasarımına karşın sayısız özelliği bir arada sunuyor.

Ekran: Gri tonlamalı dokunmatik destekli OLED

İşletim Sistemi: Proprietary OS

Titreşim: Var

<

Suya Dayanıklılık: Var, 50 metreye kadar

Batarya: Li-Ion Polimer,

Bağlantı: Bluetooth 4,0, GPS

Akıllı cep telefonunuza Fitbit uygulamasını yükledikten sonra uygulama üzerinden Fitbit Charge 4 modelini seçtikten sonra birtakım yönergeleri takip etmeniz gerekiyor. Eşleştirme sonrasında ürünün tüm fonksiyonlarını kullanmanız mümkün hâle geliyor.

Markanın, ürün özelinde öne çıkardığı olanakların başında,Active Zone Minutes adı verilen kabiliyet yer alıyor. Antrenman esnasındaki kalp atış hızınızın, hedef kalp atışınıza oranla hangi durumda olduğunu takip eden, bu hedefe ulaştığınızda ve hedefi aştığınızda cihazı titreştirerek sizi bilgilendiren özellik, motivasyonunuzu zirveye taşıyor. Telefona yükleyeceğiniz uygulama yardımıyla görüntüleyebileceğiniz bir diğer imkân da Workout Intensity Map oluyor. Dışarıda egzersiz yaparken, yürürken, koşarken ya da bisiklet sürerken kalp atış hızınıza dair veriler sunan Workout Intensity Map, aynı zamanda rotanızın haritasını çıkararak gün içerisinde ne kadar mesafe katettiğinizi de gösteriyor.

Uyku sorunları yaşayanların hangi uyku sürecinde sorun yaşadıklarını, Uyku Evreleri ve Uyku Skoru özellikleriyle gözlemleyebiliyor. Hafif, derin ve REM uyku evrelerinin ne kadar sürdürdüğü hakkındaki tüm detayları, Fitbit uygulamasına aktaran Fitbit Charge 4, kullanıcıların uyku kalitesi doğrultusunda bir puanlama yapıyor. Elde edilen veriler çerçevesinde, uyku evrelerinde yaşadığınız sorunlar için daha sonra profesyonel yardım alabilirsiniz.

Fazla kilolarından kurtulmayı hedefleyen ya da form tutmak isteyenlerin de tercih edebilecekleri ürün, hareket hâlindeyken veya dinlenme durumundayken kullanıcıların hangi oranda kalori harcadıklarını tespit edebiliyor. Teknoloji meraklılarının yaş ve cinsiyet gibi verilerini tanımlamaları sayesinde kişisel çıktılar verebilen ürün, aldığı ve harcadığı kaloriler doğrultusunda beslenme alışkanlıklarını değiştirmek isteyenlere ışık tutuyor. İş ya da okul yaşantısı nedeniyle zaman zaman hareketsiz kalabilenleri, harekete geçme hatırlatıcılarıyla uyaran Fitbit Charge 4, eğlenceli anımsatıcılarıyla kullanıcıların egzersiz hedeflerine daha kolay ve istekli şekilde ulaşabilmelerine ortam hazırlıyor.

Android ya da iOS işletim sistemli olması fark etmeksizin tüm akıllı cep telefonlarıyla uyumlu şekilde çalışan ve kablosuz senkronizasyon olanağı sayesinde uygulama aracılığıyla Fitbit gösterge tabloları oluşturan model, bu yönüyle de beğeni topluyor.

Model, Oldukça Zengin Bir Kutu İçeriğiyle Geliyor

Günlük antrenmanlarını, uyku düzenlerini ve sağlık durumlarını takip etmek isteyen teknoloji ve spor tutkunlarının alışveriş listelerinde kendine yer bulan Fitbit Charge 4, oldukça zengin bir kutu içeriğiyle kullanıcılarını karşılıyor. Modelin kutusunda; seçili renkteki kayışı takılı durumda akıllı bilekliğin kendisi, siyah renk kayış, şarj birimi, kullanım kılavuzu ve diğer belgeler bulunuyor. Kullanım öncesinde kılavuzun yanı sıra kutunun iç kısmındaki bilgilendirmelerin de dikkatle okunması öneriliyor.

Giyilebilir Teknoloji Alanında Öncü İsimlerden: Fitbit

2007 yılında ABD’de kurulan ve hâlihazırda kurucu konumundaki James Park’ın CEO’luğunu sürdürdüğü Fitbit, tüketici elektroniği ve özellikle giyilebilir teknoloji ürünleriyle tanınıyor. Akıllı saat, akıllı bileklik, akıllı terazi ve kablosuz hoparlör gibi birçok çözüme hayat veren Fitbit, şirketin ilk yıllarında mobil yazılım geliştirme alanından elde edilen deneyimi, bugünün ürünlerine de yansıtıyor. Giyilebilir teknoloji çözümlerinin ayrıntılı şekilde değerlendirilebilmesi, Fitbit’in imzasını taşıyan uygulamalarla mümkün oluyor. Fitbit, sayısı 2 bine yaklaşan çalışanıyla faaliyetlerini tüm hızıyla sürdürüyor.

Kutusundan Çıktığı Andan İtibaren Kullanıma Hazır

Fitbit ürünlerinin sunduğu avantajları değerlendirebilmeniz için özel olarak yapılandırılan Fitbit Charge 4, kutusundan çıktığı anda kullanılabiliyor. Belirli bir miktar şarj edilmiş olarak kutusundan çıkan ürün, kayış özelleştirmesini yaptıktan ve akıllı telefonlarınızla eşleştirildikten sonra daha verimli çalışabiliyor. Ayrıca cihazın vadettiği batarya kullanım süresini referans değerler seviyesinde görebilmeniz için modeli tavsiye edilen süreler boyunca şarja bırakmanız gerekiyor.

Ekran kısmında koruyucu tabaka bulunan ürünü arzu ederseniz bu şekilde ya da koruyucuyu çıkarak kullanabilirsiniz. Şayet hareketli bir yaşam tarzına sahipseniz ve daha önceden edindiğiniz akıllı saatlerin ve akıllı bilekliklerin, çarpma neticesinde ekran çiziği gibi sorunlarla karşılaştığını deneyimlediyseniz, ürüne özel geliştirilen ekran koruyuculara da yatırım yapabilirsiniz. Giyilebilir teknoloji ürününü bileğinize taktığınızda, size temas eden algılayıcı yüzü engelleyecek herhangi bir unsurun bulunmaması gerekiyor. Örneğin uzun kollu bir kıyafet giydiyseniz, kıyafetin kollarının bileğin algılayıcılarını engellememesi önemli zira aksi durumda kalp atışı takibi gibi cihazın en önemli fonksiyonları tam olarak çalışmayabiliyor. Uzun soluklu yürüyüşler, koşular ve bisiklet turları gerçekleştiriyorsanız, ürünün GPS özelliğini açmanız yararlı olabilir. Akıllı telefonunuza ve tabletinize yükleyeceğiniz Fitbit uygulamasına gün içerisindeki rotanızın haritasını kusursuz olarak aktaran ürün, GPS özelliği etkinken biraz daha fazla batarya tüketebilir. Şayet aygıtın şarjının çok azaldığını görürseniz, OTG destekli telefonunuzdan ve küçük dönüştürücülerden yardım alarak akıllı bilekliğinizi şarj edebilirsiniz.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön