Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları

Giyilebilir teknoloji aksesuarları dijitalleşmenin sağladığı kolaylıkları sürekli olarak yanınızda taşıyabilmeyi sağlar. Giyilebilir teknolojiler, genellikle saat formunda tasarlanan dijital aletlerden oluşur. Bu haliyle onları bilekte, kolda ya da bacakta taşıyabilmek mümkündür. Bunun için de birçok aparat desteği kullanmanız gerekir. Case 4U, Spigen SGP veya Samsung gibi markaların teknoloji aksesuar modellerini inceleyebilir, zevkinize ve ihtiyacınıza yönelik tercihlerde bulunabilirsiniz.

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları

Giyilebilir teknoloji aksesuarları genellikle saat formunda olan dijital aletlerin kayış, kılıf ve ekran koruyucuları gibi ek aparatlarından oluşur. Giyilebilir teknolojiler; saat, kalp atış hızı, egzersiz süresi, kalori yakımı gibi bilgilerin ekranda gösterilmesini ve dilediğiniz aktivitelerin kayıtlarının yapılabilmesini sağlar. Akıllı bileklik ve akıllı saat gibi isimler alırlar. Android ve iOS telefonlar ile bağ kurarak bilgilerin transferini gerçekleştirirler. Ayrıca akıllı telefonlar ile bağlantı kurması sayesinde telefon görüşmeleri ve mesajların okunması da bu aletler yardımı ile gerçekleştirilebilir.

Giyilebilir teknolojiler, özellikle spor yapanlar için pratik kullanım ve gelişmiş teknolojiler sunması sayesinde, yoğun talep görmektedir. Bu yüzden de farklı birçok kayış modeli, farklı özellik ve renklerde tasarlanır. Ekran koruyucular da ürünleri, dışarıdan gelebilecek darbelere karşı korur, çizilmeyi engeller. Böylece ürünün daha uzun süreli kullanımını sağlar. Kılıfların en önemli özelliği, aletin üzerinde takılı olduğu sürece, komut veren düğmelere erişimi kolayca sağlamaya devam edebilmeyi desteklemesidir.

Kılıflar, markaların giyilebilir teknolojilerine uygun olarak tasarlanır. Bu yüzden de hangi marka akıllı bileklik ya da akıllı saate sahip iseniz, o marka ile uyumlu olan kılıf, kayış ve ekran koruyucuyu seçmeniz gerekir. Paketler içinde bir ya da birden fazla ürün bulunabilir. Buna, kendi tercihleriniz doğrultusunda karar verebilirsiniz. Sarı, mavi, yeşil, siyah ve beyaz gibi birçok renkte aksesuarı bulabilirsiniz. Dikkat çekici renk ve tasarımları ile her tarzda kıyafetinize uygun seçenekleri görebilirsiniz. Eşofmanlarınız ile kombinleyebilir, spor tarzdaki kıyafetleriniz ile günlük şıklığınıza uygun modelleri seçebilirsiniz.

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları Nelerdir?

Giyilebilir teknoloji aksesuarları akıllı bileklik ve akıllı saatlere uyumlu olarak tasarlanan kılıf, kayış, ekran koruyucu gibi ürünlerin tümüne verilen addır. Teknolojik aletlerin pratik bir şekilde bilekte taşınmasını sağlarken çizilmesini ve yıpranmasını önleyen işlevsel ürünlerdir. Birbirinden farklı özellikleri ile ürünlerin komut işlemini yerine getiren düğmelere erişimi sağlar ve her zevke uygun canlı renkleri ile dikkat çeker.

Kayışların takılması ve çıkarılması kolaydır. Kayışlar üzerinde bulunan çok sayıda delik sayesinde her bileğe uygun olarak ayarlayabilirsiniz. Şeffaf silikonları tercih ederek teknolojik ürünün kendi özel rengini sergilemesini sağlayabilirsiniz. Ayakkabıya takılabilen modeller sayesinde, adım ölçer, yürüme ve koşu gibi egzersizlerinizin takibini kolayca yapabilirsiniz. Akıllı cihazın ekranını tamamen kaplayan, bileğinizde taşıyabileceğiniz kılıflar sayesinde, cihazınızı dış etmenlerden koruyabilir ve gün boyu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bilekte taşınan modeller dışında, kol ve bacağa takılabilecek şekilde tasarlanan bant modeller de bulunmaktadır. Bu tarz modelleri kıyafetinizin üzerinden ya da direkt kolunuza ve bacağınıza bağlayabilirsiniz. Bu sayede adımlarınızı ölçebilir, koşu sırasında kalp ritminizin takibini yapabilirsiniz. Akıllı telefonlar ile bağlantı kurduğunuz takdirde, kılıflar sayesinde her an yanınızda olan cihazlarınızla iletişiminizi sürdürmeye devam edebilirsiniz. Sporcular ve egzersizi hayatına sokmaya çalışan kullanıcılar her an yanında taşıyabilecekleri akıllı ürünlerin aksesuarları sayesinde, egzersizlerini kaydedebilir, böylece günlük, haftalık, aylık aktivite dökümlerini görebilirler. Ayrıca sonraki dönem egzersiz planlarını da bu ölçümler doğrultusunda yapabilirler. Tüm bunlar için akıllı ürününüze uygun bir aksesuar seçmeniz yeterlidir. Ürününüze ve zevkinize uygun aksesuarları inceleyerek tercihinizi yapabilirsiniz.

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları

718 ürün var
 1. Uyumlu Marka A-Z
 2. Markalar A-Z
  1. Xiaomi
  2. Spigen
  3. Case 4U
  4. Apple
  5. Samsung
  6. Trust
  7. Fitbit
  8. Polar
  9. LG
  10. IPG
  11. Ally
  12. Microsonic
  13. Markacase
  14. Alaca
  15. Bouletta
  16. Teleplus
  17. Microcase
  18. Justin Case
  19. Akıllıphone
  20. Burkley
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483642/371967/375468
BAŞA DÖN