ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Haylou
Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık

Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık

Haylou
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • Karşılaştır
Bu fiyata bu kalite bir harika! 07 Temmuz 2020, Salı
Daha fazla paraniz varsa kat kat daha iyi kulakliklar var tabi ki. Ama benim bütçem buna yetti ve parasina göre gayet güzel bi kulaklık olduğunu düşünüyorum. İnternetteki incelemelere baktığım kadarıyla kutusu kulaklığı 25 kereden fazla sarj edebiliyormuş. Bu Kulaklığı tercih etme sebebim de kutusunda kocaman bataryası olması zaten. Daha detaylı bilgiler için Youtube'da Enes Özen'den bu kulaklığın inceleme videosunu izlemenizi tavsiye ederim. Sevgiler saygılar.
S***** Ü***** MERKEZ - Uşak Tüm Yorumlar (92)
DSACategoryId/2147483642/371967/16218

Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık

Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık Özellilkleri

 

Müzik dinlemek, hemen herkesin vazgeçemediği hobileri arasında yer alıyor ancak müzik dinlerken kullanılan ekipmanlar, çoğu zaman, dinleme sürecinin seyrini etkiliyor. Ses kaynağı ne kadar kaliteli sinyaller iletiyor olursa olsun, kulaklık ve hoparlör gibi ses sinyallerini ses dalgalarına dönüştüren ürünler, teknik açıdan yetersiz kalırsa, dinleme keyfi sekteye uğrayabiliyor.

Müzik, özellikle de rock müzik dinlemekten hoşlananlar ise gerek elektro gitar ve basgitar gerekse klavye ve davullardaki ayrıntıları en iyi şekilde işitebilmeyi hedefleyebiliyor. Çin’in en ünlü markalarından biri olan Xiaomi’nin alt markalarından Haylou da rock müzik tutkunlarına özel kulaklık modellerine imza atıyor. Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık özellikleri ve yapısıyla başta rock müzik olmak üzere her tür müziğin takibinde değerlendirilebiliyor. Geniş Biyolojik Diyafram’ı sayesinde oldukça ayrıntılı sesler sunan Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık fiyatları bakımından erişilebilir aralıklarda seyrediyor. Böylece bütçesini yormadan yüksek performanslı bir tam kablosuz kulaklık almak isteyenler, doğrudan bu modele yönelebiliyor.

6 mm Biyolojik Diyafram ve 60 Saat Dinleme Süresi

 • Her biri 3,7 gram ağırlığındaki kulaklıkları, sahip oldukları Realtek 8763VXP Bluetooth 5.0 yongası sayesinde; akıllı cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi birimlerle kolayca eşleştirebilir, multimedya ve oyun keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.
 • Kulaklıkları tam şarj ettikten sonra 3,5 saat boyunca kesintisiz şekilde dinleme tecrübesi elde edebilir, ürünle birlikte gelen şarj birimiyle kulaklıkları toplamda 15 defa şarj ederek dinleme süresini 60 saate kadar yükseltebilirsiniz.
 • IPX5 ile suya dayanıklı hâle getirilen modeli; antrenmanlarda, açık alan koşularında ve doğa yürüyüşlerinde kullanabilir, kulaklığın sunduğu farklı modlar aracılığıyla her aktiviteye uygun bir ses tonu yakalayabilirsiniz.
 • Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık modelleri üzerinde bulunan hassas mikrofonla telefon görüşmelerinizi gerçekleştirebilir, görüşme esnasında karşıya ilettiğiniz seslerin berrak olması sayesinde iletişiminizi hedeflediğiniz kalitede sürdürebilirsiniz.
 • Akıllı telefonlardaki işletim sistemlerinde bulunan dijital kişisel asistanları, ürün yardımıyla kontrol edebilir, telefonunuza dokunmadan internet aramaları ve diğer işlemlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz.
 • Sahip olduğunuz Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık ayrı ayrı çalışabildiği için yalnızca gereksinim duyduğunuz kulaklığı, ek bir işlem yapmadan cihazlarınızla eşleştirebilir, ihtiyaç anında diğer kulaklığı da anında etkinleştirerek stereo dinleme sürecine devam edebilirsiniz.

Model Etkileyici Teknik Özellikleriyle Dikkat Çekiyor

Marka ve model fark etmeksizin Bluetooth teknolojisine sahip tüm cihazlarla eşleştirilerek kullanılabilen Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık, teknik özellikleriyle günceli yakalıyor. Müzikseverlerin beklentilerini karşılayacak özel donanım bileşenleriyle güçlendirilen ve geniş sayılabilecek sürücüsüyle dengeli tiz, orta ve bas sesler sunabilen ürün, oyun modu, müzik modu gibi seçenekleriyle kullanıcılara avantaj sağlıyor.

Sürücü Çapı: 6 mm Biyolojik Diyafram

Öne Çıkan Özellikler: Oyun modu, müzik modu gürültü azaltma, asistan desteği

Su ve Toza Karşı Dayanıklılık: Var, IPX5

Müzik ve Konuşma Süresi: Şarj birimi ile 60 saat

Bağlantı Tipi: Bluetooth 5.0

Teknoloji, oyun ve müzik tutkunlarının rahatlıkla alışveriş listelerine ekleyebilecekleri Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık modelleri, öncelikli olarak zarif ve modern tasarımıyla hayranlık uyandırıyor. Her tip kulağa kolayca oturabilmesini mümkün kılan silikon bölmesiyle, sürücülerin oluşturduğu sesleri kulağa olması gerektiği gibi aktaran ürün, üç ayrı boyda silikonla geliyor. Üzerinde bulunan dokunmatik kontrol bölgesi aracılığıyla yönetilebilen kulaklık, arzu edildiği anda şarj kutusuna konumlandırılarak şarja bırakılabiliyor. Haylou’nun geliştirdiği en büyük şarj birimli kablosuz kulaklık çözümü olma özelliğini taşıyan model, şarj birimi büyüklüğünü bir avantaja dönüştürüyor. 2200 mAh kapasiteli bataryayla desteklenen şarj birimi, kulaklıkları toplamda 15 defaya kadar şarj edebildiği gibi gereksinim hâlinde cep telefonu ve tablet gibi cihazları da USB portu aracılığıyla şarj edebiliyor. Gerek üretici gerekse ürünü kullanan teknoloji tutkunları, uzun seyahatlere çıkmadan önce şarj biriminin, tamamen doldurulmasını tavsiye ediyor. Zira şarj biriminin tam doluluğa ulaşması, birkaç saat sürebiliyor.

Şarj birimi içerisindeki mıknatıslar, kulaklıkların, birim içerisindeyken yerinden oynamasını ve hareket esnasında zarar görmesini ya da şarj edilmemesini engelliyor. Birimin iç kısmında üç adet LED aydınlatma yardımıyla birimin hangi oranda şarjının kaldığı gözlemlenebiliyor. Ayrıca, kulaklıkların üstünde de bağlantı durumuyla ilgili bilgi veren LED aydınlatmalar yer alıyor.

Oyun Moduyla Üst Düzey Senkronizasyon

Tam kablosuz kulak içi kulaklıklarda karşılaşılabilen senkronizasyon sorunlarını taşımayan Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık özellikleri sayesinde özellikle Android işletim sistemli telefonlarda oldukça tatmin edici bir performans gösteriyor. İlgili modlar seçildiği takdirde popüler video akış uygulamaları aracılığıyla video izlerken ses ve görüntü arasında herhangi bir senkronizasyon sorunuyla karşılaşılmıyor. Benzer şekilde oyun modu etkinleştirildiğinde, oyunlardaki sesler, kullanıcıların hamleleri ve diğer tüm işitsel unsurlar, gerçek zamanlı olarak kulaklığa yansıyor. Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 kablosuz kulaklık fiyatları dikkate alındığında, böylesi özellikler, kullanıcıların ürüne yönelmelerine zemin hazırlıyor.

Kutu İçeriğiyle Sahiplerini Mutlu Ediyor

Sunduğu teknik özellikler ve konumlandırıldığı fiyat aralığıyla kısıtlı bütçeli müzikseverlerin ilgisini çeken Haylou T15, sahiplerini mutlu eden bir kutu içeriğiyle geliyor. Ürünün kutusundan; bir çift kulaklık, üç çift kulaklık silikonu (bir çifti kulaklığa takılı durumda), şarj birimi, Micro USB şarj kablosu, kullanım kılavuzu ve diğer belgeler çıkıyor.

Kulaklık Alanındaki Çözümleriyle Dikkat Çeken İsim: Haylou

Dünyanın önde gelen teknoloji markalarından Xiaomi’nin alt markalarından biri olan Haylou, 2019 yılının ortalarından beri çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle kablosuz kulaklık modelleriyle dikkatleri üzerine çeken marka, akıllı saat ve şarj kitleriyle teknoloji meraklılarına hizmet veriyor. Hazırladığı ürünler, genellikle uygun fiyat aralıklarında seyreden Haylou, bu yönüyle kullanıcı kitlesini dünya çapında artırmayı başarıyor.

Kutusundan Çıktığı Anda Kullanıma Hazır

Ürün kutusundan çıktığında kullanıcıları şarj birimi, şarj kablosu, ek silikonlar ve kullanım kılavuzu karşılıyor. Şarj biriminin içine yerleştirilmiş durumdaki kulaklıklar, birimle beslendiği için belirli seviyede dolu durumda oluyor. Bu sayede kullanıcılar, akıllı cihaz veya bilgisayarlarındaki Bluetooth bağlantısını etkinleştirerek kulaklıkları cihazlarla kolayca eşleştirebiliyor. Yine de hem kulaklıkların hem de şarj biriminin şarj seviyelerinin değerlendirilerek tam doluluğa ulaştırılması tavsiye ediliyor. Aksi durumda, ürünün vadettiği kullanım süreleri yakalanamayabiliyor.

Kullanım ve kontrol şeması bakımından markanın diğer ürünlerinden herhangi bir farklılığı bulunmayan ve daha evvel, Haylou marka tam kablosuz kulaklıklar kullananların hemen yönetebilecekleri ürünün kendi ses seviyesi yükseltilemiyor. Müziği oynatmak veya duraklatmak için kulaklığa bir kez dokunmak, bir sonraki şarkıya geçmek için sağ kulaklığa iki kez dokunmak, bir önceki şarkıya dönmek için sol kulaklığa iki defa dokunmak gerekiyor. Dokunmatik yüzeylerin sıfırlanması için ilgili yüzeylere, 20 saniye kadar basılı tutulması öneriliyor.

Bluetooth 5.0 teknolojisini kullanması sayesinde cihazla kulaklıklar arasında 10 metre mesafe bulunsa dahi kulaklıklar sorunsuz şekilde değerlendirilebiliyor. Kullanım kılavuzundaki yönlendirmeler ışığında kulaklık ve bağlantı sağlanacak cihaz, birbiriyle kolayca eşleştirilebiliyor. Şayet eşleşme problemi yaşanırsa, kulaklıkların şarj birimine yerleştirilmesi, ardından birimden çıkarılıp yeniden eşleştirme işlemi denenmesi tavsiye ediliyor.

Eğer siz de rock müzik dinliyor, oyunlarla zaman geçirmekten hoşlanıyor ve özellikle akıllı cihazlarınızdaki tüm sesleri, tam kablosuz bir kulaklık üzerinden takip etmeyi planlıyorsanız, ürünü kolayca satın alabilirsiniz.

 

Aktif Gürültü Önleme (ANC) Yok
Bluetooth Versiyon 5.0
Çift Telefon Desteği Yok
Kulaklık Tipi Stereo
Kullanım Tipi Kulakiçi
Müzik Dinleyebilme Var
Suya & Tere Dayanıklı Evet
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000SKQQD
Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık YorumlarıTüm yorumları gör (92)
Haylou T15 Gaming Bluetooth 5.0 Kablosuz Kulaklık
Çok İyi
(56)
Çok İyi (56)
%60
İyi
(21)
İyi (21)
%23
Ne İyi / Ne Kötü
(7)
Ne İyi / Ne Kötü (7)
%8
Kötü
(2)
Kötü (2)
%2
Çok Kötü
(6)
Çok Kötü (6)
%7
Ortalama Puan
4,3
Bu ürün ile ilgili 92 yorum var.
Sırala
BU YORUMU OKUYARAK ÜRÜNÜ SATIN ALIN.Fiyat performans olarak oldukça başarılı. Ses kalitesi olarak bas ve tiz olanı güzel ses seviyesi oldukça yüksek, piyasadaki diğer ürünleri ikiye katlar. 3 gündür kullanıyorum herhangi bir takılma sorunu yaşamadım. Pubg oynayanlar için şöyle söyleyeyim bir kablolu kulaklık etmez özellikle profesyonel oynayanlar için oyun modu aktif olduğu zaman yarım sn altında ses gecikmesi oluyor bu durum biraz canınızı sıkabilir. Bluetooth kulaklıklarda bu durum normaldir. Cihazın kapağı biraz özensiz olmuş emanet gibi duruyor kırılma olasılığı yüksek alacak arkadaşlar bu durumu göze alarak alışveriş yapsın. Çakmak cebine cihaz sığmıyor tabi bu giydiğiniz pantolona göre değişir benim tavsiyem koymayın çünkü kapağı hassas dediğim gibi kırılabilir. Ben ürünü oldukça başarılı buldum alacak arkadaşlara tavsiye ederim piyasadaki çoğu ürünü ikiye katlar o derece iyi. Oyun için kullanan arkadaşlar canınızı hiç sıkmayın piyasadaki diğer cihazlardan kat kat iyi. 1 yıldızı cihaz kapağından dolayı kırdım. Bu yorumu okuyan arkadaşlardan ricam olumlu olarak işaretlerse sevinirim yorum üstte kalsın ki herkes bilgi sahibi olsun. Kendinize iyi bakın dostlar. :)
Satıcı OrkaTeknoloji
(23) ATAŞEHİR - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Fiyatıma göre değerlendirin.Ürünü Hepsiburada'nın kendisinden satın aldım. Ürün samsung telefondanların kutusundan çıkan AKG kulaklıklarla benzer kalitede. Genel olarak performansından memnun kaldım. Doğru silikon uç seçimiyle kulağa gerçekten çok iyi oturuyor. Ses yalıtımı tatmin edici. Bir yıldızı kutunun üst kapağının güven vermemesinden ve pttkargo ile gönderildiği için kırıyorum.
Satıcı Hepsiburada
KARŞIYAKA - İzmir
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Bu fiyata bu kalite bir harika!Daha fazla paraniz varsa kat kat daha iyi kulakliklar var tabi ki. Ama benim bütçem buna yetti ve parasina göre gayet güzel bi kulaklık olduğunu düşünüyorum. İnternetteki incelemelere baktığım kadarıyla kutusu kulaklığı 25 kereden fazla sarj edebiliyormuş. Bu Kulaklığı tercih etme sebebim de kutusunda kocaman bataryası olması zaten. Daha detaylı bilgiler için Youtube'da Enes Özen'den bu kulaklığın inceleme videosunu izlemenizi tavsiye ederim. Sevgiler saygılar.
Satıcı kazankazan
MERKEZ - Uşak
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Bu fiyata çok çok iyiBir malı alırken bazen haftalarca araştıran biriyim. Bluetooth kulaklık almaya karar verdikten sonra 2 hafta bütün kulaklıkların videolarını, yurt dışındaki yabancı sitelerin bile deneme test videolarını izledim. Sonuç olarak bu kulaklığa karar verdim. Bu fiyat bandında alabileceğiniz maksimum kalite bu kulaklıkta mevcut. Müzik en yüksek modda tizler rahatsız edici bi alt kademe seste rahatsız olmuyorsunuz. Bunun dışında bas yükseklik kaliteli ses hepsi mevcut. Rock müzik için ideal. Telefon konuşması ev içinde çok çok iyi. Ses gelmesi gitmesinde bi ptobşem yaşamadım. Karşıdaki kişi kulaklık taktığımı anlamadı. Dışarıda denemedim. 200-300 bandında alınabilecek eniyisi budur. 100 liralık kulaklık alıp çöp alacağınıza az daha koyabilirseniz üzerine bu alınır. Kutusunun powerbank olarak kullanılabilmesi de +1 güsellik. Tasarım özellik fiyat hepsi gözönüne alındığında bu kulaklık paranın karşılığını veriyor.
Satıcı cynbilisim
(38) MERKEZ - Bilecik
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
BA
BA
Teşekkürler Hepsiburada ve HepsijetArkadaşlar pişman olamayacağınız bir ürün ve aşırı hızlı teslimat. İstanbul/ataşehir için 01.05.2020 (21:05)’ te sipariş verdim 02.05.2020 (13:45)’te teslim aldım. Siparişimden 16 saat 40 dk sonra ürün teslim edildi. Ayrıca kardeşimde airpod 2 var ikisini kıyasladık tabiki hissedilir derecede fark var ancak ürün fiyatının çok çok üstünde bir performansa sahip. Kesinlikle içim rahat bir şekilde tavsiye ediyorum.
Satıcı Hepsiburada
ATAŞEHİR - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
DT
DT
Daha ne olsun..Oncelikle Hepsiburada'ya ve urunu elime ulastiran kurye arkadasa cok tesekkur ederim,siparisimi verdim ertesi gun elime ulasti oglen saatlerinde.2 gundur deneme imkanim oldu ve alacak arkadaslar icin soyleyebileceklerim sunlar; -Urun cok kibar,kutusu da kibar,kulakliklarda cok kibar -Kutusunu powerbank olarak kullanabiliyorsunuz,cok kullanisli -Bu urun fiyat performans olayinida cok fazla gecmis bence,cunku bu fiyata bu kulaklik mukemmel. -Telefon gorusmeleri cok anlasilir,ses kalitesi hem alim hem aktarim olarak cok iyi,en azindan karsidaki konustugum kisi sesimin cok net geldigini soyledi,ruzgar olmasina ragmen hic duymadigini ruzgar sesini ve sesimin de cok net geldigini soyledi -Muzik performansi olarak da tatmin edici seviyede bence. Yani fiyatina gore harika bir urun degil,mukemmel otesi bir urun,alin pisman olmayacaksiniz.Ayrica tekrar hepsiburadaya hizli gonderiminden dolayi tesekkur ederim..
Satıcı Hepsiburada
(31) ETİMESGUT - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Başarılı bir fiyat/performans ürünü+Dip ses / Tıslama sesi yok, +Sesi gayet iyi, yüksek, %30-40 seviyesinde kullanmak yeterli, +Kulaktan çıkma/düşme yapmıyor, +Mikrofon başarılı, ortam sesini kısmen iletiyor ancak telefonların orijinal kablolu kulaklıklarının ilettiğinden daha fazla değil, +Kulaklıkların her hangi biri tek başına kullanılabiliyor, +Şarj kutusu micro usb ile şart edilmekle birlikte, üzerinde usb girişi de bulunuyor, 2200mAh kapasitesi ile acil durumlarda her hangi bir cihazı sarj etmek için kullanılabiliyor, -Tek eksiği çift telefon desteği olmaması,
Satıcı Hepsiburada
(35) MURATPAŞA - Antalya
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MD
MD
Görünüm ve kulak hissiyatıGüzel paketlenmiş,hızlı kargolandı ama kargo şirketi biraz geç getirdi 1 temmuz da sipariş verdim 4 Temmuz da elime geçti. Kutusu birazcık ezilmişti bu da kargo şirketi kaynaklı onun dışında gayet güzel bir ürüne benziyor ama powerbank özelliğini kullanmak için yapılan usp girişinin kapağı biraz dandik gibi duruyor dikkatli kullanmak gerekiyor gibi. Kutu içinden usp kablosu ve silikonları da çıkıyor kutu içeriği oldukça güzel gözüküyor. Cihazın kutusu elinizde hoş bir his bırakıyor diyebilirim kulaklıklar da gayet güzel ve kaliteli bir malzemeden yapılmış eğer eliniz büyük ise elinizin içinde kayboluyor çok ufaklar. Kulaklıklar kulağınıza çok güzel oturuyor ben 1.96 yım kocaman kulaklarım var ona rağmen güzel oturuyor. Ürünü tavsiye ediyorum, ama daha ses testini ve kullanımı yapmadım.
Satıcı kazankazan
KARAMÜRSEL - Kocaeli
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
HP
HP
Beş YıldızUrunu cynbilisimden aldim,ertesi gun kargolandi hemen geldi. Bir onceki kulakligim haylou gt1 pro idi. Kediler kaybettigi icin yenisini alirken bunu tercih ettim. Ses kalitesi gayet basarili. Gunluk kullanim ve oyun icin oldukca yeterli. Profesyonel anlamda basi-tizi nasildir bilemem ama yuksek sesle muzik dinlerken vs rahatsiz eden bir durumu yok. Ortam gurultusunu yeterli sekilde kesiyor,biri bagirmadikca ortamdaki sesler duyulmuyor.
Satıcı cynbilisim
(34) BAHÇELİEVLER - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
TY
TY
Fiyatina göre güzelKulaklık ses seviyesi yüksek doğru.Ancak daha çok mid ve tizler yüksek.Güm güm bass yok.Bass+ kulaklık kullanmadıysanız bass güzel ve yeterli gelecektir.EQ ayari yaptıktan sonra düzeliyor bir nebze bass sorunu.Ancak orda da şöyle bir problem var ; ses patlaması yapıyor maks. seste.Onu da ses dengelemeyle halledebilirsiniz.Arada kesilmeler olabilir ortama bağlı olarak(2.4ghz ağlarının bol olduğu yerler).Kutu kapağı bir dandik.Gıcırdıyor.Ancak fiyatına göre ses kalitesi vs cidden değecek bir ürün.
Satıcı Hepsiburada
FETHİYE - Muğla
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
RP
RP
Sen neymişsin be abi 🥰Arkadaşlar ürünü alın bak bu kulaklıkta dip ses ve tıslama vs yok kutusunun şarzını 4 gündür bitiremedim. Ses yüksekliği olarak da eğer kulağınızı çok yüksek seste kulaklık dinliyerek yormadıysanız oldukça yüksek ses çıkışı var. Dışarıdaki sesleri müzik çalmıyorsa %35 lik kısmını duyuyorsunuz Sokakta yada çalışırken kulaklık kulağınızdayken ve müzik çalmıyorsa tabi. Müzik çalarken kendi sesinizi bile duyamazsınız 😁 konuşma performansı olarak ben press başında gürültülü ortamda çalışıyorum ama normal telefonla konuşuyormuş gibi sesi net veriyor. Pasif gürültü engellemesi oldukça başarısı kulakta yok hissi de ayrıca güzel ve bezelyeden biraz iri olduğu için kulağa tam oturuyor. Olum alın işte on numara kulaklık 😂
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
CO
CO
Dört YıldızArkadaşlar ürünü 25 nisan Cumartesi saat 16 da sipariş verdim. 1 Mayıs Cuma günü elime ulaştı. (Evden çıkma yasağı ve 1 mayıs işçi bayramı tatili olmasına rağmen). Ürünü aldıktan sonra desibel testi yaptım En yüksek 87 küsür db. Ortalama olarak da 79 küsür desibel ses aldım. Almak isteyen kişiler buna göre değerlendirebilir. (Şarkısına, videosuna göre değişir) Daha önce bluetooth kulaklık kullanmadığım için evdeki kablolu kulaklık ile kıyaslama yaptığımda ses hemen hemen aynı. İlk gelen silikon ucunu kulağınıza göre değiştirirseniz ses kalitesi de değişiyor (ses kaçakları olmaması açısından) Mikrofonu test etmek için arkadaşı aradım gayet temiz görüşme oldu. Arkadasın dediğine göre de ses karşıya çok iyi geliyormuş. Kimseyi etkilemek istemem ses işi kişiden kişiye değişebilir o yüzden daha öncede bluetooth kulaklık kullanmadığımdan 5 üzerinden 4 yıldız veriyorum.
Satıcı Hepsiburada
(32) ATAKUM - Samsun
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ÖY
ÖY
Beğendim😊Yaklaşık 1 hafta önce hepsiburada'dan aldım. Ürün gayet şık ve zarif. Kutusu göründüğünden daha küçük. Ses kalitesini şahsen çok beğendim, çok üst düsey değil ama yabana da atılamayack bir ürün. Ses seviyesi %50 nin altındayken tiz sesler daha net ve canlı, %50 nin üstündeyken bas sesler daha baskın hale geliyor bu gayet güzel ve kullanışlı bir durum. Şarjı çok iyi gidiyor, siz de benim gibi yatmadan önce veya gün içinde 1-2 saat müzik dinleyen biriyseniz kutusunu 1 kez şarj ederek 10-14 gün arası doyasıya kullanabilirsiniz. Kulağlığın oyun moduna gelecek olursak:kulaklığa 3 kez tıklayınca oyun modu açılıyor, bu modda ses kaymaları engellenmiş sadece milisaniyelik bir kayıp var ama çok az hissediliyor,tabi siz illa ben oyun için kullanacağım derseniz 200/300 lira daha ekleyip daha iyisini alın derim. Telefonu cevaplayabiliyor ve kulaklık üzerinden görüşme yapabiliyorsunuz, sizin sesiniz karşıya güzel gidiyor ancak karşı tarafın sesi size biraz yankılı ve boğuk geliyor. Çok kötü değil ama telefon berraklığında da değil hani(zaten böyle bir beklentim yoktu) aklıma gelenler bunlar, umarım almayı düşünenlere bir nebze olsun tarafsız ve açık bir yorum bırakabilmişimdir😊
Satıcı Hepsiburada
MAZIDAĞI - Mardin
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Beş YıldızÜrün gayet güzel. Ses kalitesi gayet yeterli. Normalde Jbl'in 70-80 TL'lik kulaklıklarını kullanmış biri olarak bunu söylüyorum. Yani 1000 TL'lik kalitesi beklemeyin. Mikrofon orta karar. Arka plan seslerini karşı tarafa iletiyor. Xiaominin 100-150 Tl'lik TWS'leri kadar iletmiyor ama daha kalitelilerini de kullanmıştım. TWS alıyorsanız ve bütçeniz fazla değilse bunu alın. Pc'de kullanacaklar için uyarım sıkıntı çıkabilir. Çünkü streo ile mik aynı anda çalışmıyor. Hal böyle olunca Free ag'ye kalıyorsunuz. Orda da mik ve kulaklık bir anda çalışıyor ama ses kötü geliyor. Bu dediklerim masaüstü pc de Tplink Ub400 Bluetooth modülüne bağlanmış bir senaroda yaşandı. Belki laptoplarda yaşanmıyordur bilmiyorum. Ama telefonda kullanım için gayet uygun.
Satıcı Hepsiburada
MALTEPE - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
GG
GG
GüzelAçıkçası biraz çekinerek aldım ama beklentilerimi karşıladı.İlk tavsiyem kulağınıza uygun silikonla kullanın. Kutuyu ilk açtığımda üzerinde bulunan silikonla müzik dinlemeye başladım. Tam bir hayal kırıklığıydı. O an gerçekten moralim bozuldu.Iade mi etsem diye düşünürken en büyük ebattaki silikonu takıp müziği açınca gerçek kalitesini hissettim.Ben zaten müzik dinlemek için almıştım ve iyi ki almışım diyorum. Bas benim için önemliydi. Memnun etti.Ses yüksekliği gayet iyi . Konuşma özelliğine gelince fena değil.Kapali ortamda iş görür ama kalabalık ve sesli ortamalarda karşı tarafı anlayamadığınız anlar olabilir. Telefonunuz diğer odadaysa bazen kesilmeler oluyor. Bence normal. Satıcı arkadaş güzelce paketlemiş.Hemen kargoladi.Yalniz garanti ile ilgili içinden Türkçe bir belge çıkmadı. Ingilizce ve Çince kullanim kılavuzu ve garantiye dair bir şeyler var.Sanirim odur.Insallah ihtiyaç olmaz.
Satıcı kazankazan
MERKEZ - Nevşehir
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
AT
AT
Beş YıldızÜrün gayet güzel sesi oldukça yüksek ve net oyun modu olması benim açımdan çok güzel pubg için tam ideal tavsiye ederim parasını kesinlikle gak eden bir ürün
Satıcı cynbilisim
KARTAL - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
AH
AH
Güzel ürün - iyi site - hızlı Kargo yani iyi firmaBu kadar hızlı Kargo olabilir mi diye düşündüm çünkü yorumların çoğu böyle idi evet oluyormuş. Kulaklığı hemen denedim konuşma yaparken de müzik dinlerken de konuşmayı açıp kapatırken çok rahat müzik de kanalları değiştirirken de rahat ilk denemede böyle ise sonrası daha da iyi olacak diye düşünüyorum. Yorumların iyi olanlardan bahsediyorum çoğu zaten iyiydi ürün için bende artık o yorumlara katılıyorum. Diğer alışveriş sitelerinde daha pahalı idi aynı ürün Hepsiburada da daha uygununa buldum onlara da bunun için,firmaya hızlı Kargo için çok teşekkürler ☺️
Satıcı kazankazan
(38) KADIKÖY - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
OK
OK
10 numarayı hakkediyorKulaklık gayet başarılı ses kalitesi gayet güzel oyun modu sayesinde pubg ve online oyunlarda gecikme olmuyor videoda ve gecikme yok
Satıcı Hepsiburada
MAMAK - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ÖY
ÖY
İdealÜrün kaliteli özellikle kutusunun powerbank olması işime yarar diye düşünüyorum telefunuda şarj edebiliyorsun kutudan. Ses çıkışları güzel. Hem mono hem stereo kullanılabiliyor. Kulakta duruşu iyi dikkat çekmiyor fazla ve kulaktan düşmüyor. Tabi herkezin kulak yapısı farklı onun için kutu içinden, üzerindekiler dahil toplam üç çift kulak silikonu çıkıyor. Açıkçası parasını hakediyor. Fazlada uçmaya gerek yok. Konuşmada müzikte net daha ne olsun.
Satıcı Hepsiburada
(39) KARŞIYAKA - İzmir
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
AG
AG
AYRINTILI KULLANICI YORUMUKulaklık gerçekten güzel iyi ve kötü yanlarını yazayım İyi yanları:ses kalitesi ve ses yüksekliği gerçekten iyi tizler biraz daha önde ancak baslarıda iyi kulaktan düşmüyor tuşları düzgün çalışıyor algılamada sıkıntı yok şarjı ortalama kullanımda 3 saatt felan gidiyor kutusu powerbank olarakta kullanilabiliniyor kulaklıklar kutusuyla 60 saat kullanım sunuyor yani günde 2 saat kullansaniz 1 ay götürür ve kutu ve kulaklıklar hafifi ve küçük ler taşımaları kolay Kötü yanları:Uzun kullanımda kulağı biraz ağrıtıyor kullanım mesafesi biraz daha fazla olabilirdi ancak telefonu cebinize yada çantanıza koyunca hiçbir sıkıntı olmuyor engelsiz bir alanda 8 metre felan mesafesi var Sonuç:Bu fiyata kesinlikle alınır tabiki silikonlu kulaklık kullanmayı seviyorsanız
Satıcı Hepsiburada
MERKEZ - Elazığ
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Xiaomi Redmi Airdots Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık
Apple AirPods 2. Nesil Bluetooth Kulaklık MV7N2TU/A (Apple Türkiye Garantili)
Qcy T5 Bluetooth 5.0 Kulaklık Siyah
Xiaomi Redmi Airdots S Tws Bluetooth 5.0 Kulaklık
%15
199,90 TL 169,90 TL
Sepette %24 indirimli fiyat
129,89 TL
%17
1.299,00 TL 1.079,90 TL
Sepette %8 indirimli fiyat
989,90 TL
%9
219,90 TL 199,90 TL
Sepette %25 indirimli fiyat
149,90 TL
%5
199,90 TL 189,00 TL
Sepette %24 indirimli fiyat
143,90 TL
Satıcı
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
Hepsiburada
Yorumlar
(5413)
(1132)
(729)
(30)
Aktif Gürültü Önleme (ANC) Yok Yok Yok Yok
Bluetooth Versiyon 5.0 5.0 5.0 5.0
Çift Telefon Desteği Yok Yok Yok Var
Kullanım Tipi Kulakiçi Kulakiçi Kulakiçi Kulakiçi
Suya & Tere Dayanıklı Hayır Hayır Evet Evet
Başa dön