Dongguan Liesheng Electronic markası bünyesinde bulunan Haylou, ürettiği bluetooth kulaklık, akıllı saat ve hoparlör ürünleri ile geniş kitleler tarafından tanınıyor. Haylou markalı bu ses donanımları, dayanıklı yapıları, yüksek tiz ve bas değerlerini verebilen sistemleri ile oldukça popüler. Haylou akıllı saat çeşitleri de yüksek görüntü kaliteleri, gelişmiş işlemci donanımları ve pratik kullanım özellikleri ile kullanıcılarının beğenisini topluyor. Haylou marka ürünler kullanıcılar tarafından oldukça önem kazanıyor. Teknik yapıları, tasarımları ve donanım özellikleri ile kullanıcılara seçim şansı da sunuluyor. Kullanıcı istek ve ihtiyaçlarını karşılamak esas amaçlar arasında yer alıyor. Örneğin Haylou akıllı saat modelleri hem Android hem de iOS işletim sistemindeki cep telefonları ile direkt olarak bağlantı kurabiliyor. Bu özelliği ile ön plana çıkıyor. Bu nedenle her türlü cep telefonuna entegre olabiliyor. Kulaklıklar da aynı şekilde Android ve iOS işletim sistemindeki telefonlara rahatlıkla bağlanabiliyor. Akıllı saatler 260 mAh kapasitedeki bataryası, kısa süre içerisinde tam dolu kapasiteye ulaşmasının yanı sıra ortalama kullanımda yaklaşık olarak 20 gün tam performansta kullanılabiliyor. Sizde Haylou markasına ait ürünleri Hepsiburada.com ile detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Haylou Ürün Çeşitleri

Haylou markası teknolojik ürünler ile ön plana çıkan markalardan birisi olarak biliniyor. Haylou markası ürettiği birbirinden farklı ürün grupları ile kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarıyor. Marka çeşitli kategoriler ile piyasada yer alırken ilk çıkış ürünleri arasında yer alan kulaklık modellerini de geliştirerek yeni tasarımlar üretmeye devam ediyor. Haylou kulaklık modelleri arasında kablolu ve kablosuz birçok farklı seçenek yer alıyor. Kablolu modeller standart giriş ucu ile her cihaza uyum sağlarken kablosuz modeller Bluetooth teknolojisine sahip olarak üretiliyor. Kablosuz tasarımlarda şarj kapasitesi de dikkat çeken konular arasında yer alıyor. Uzun süre müzik dinlemek, video izlemek ya da telefonda görüşme yapmak için yeterli olan batarya boyutu kullanıcıları memnun etmeyi amaçlıyor. Haylou kulaklık kullanımı açısından da oldukça pratik. Kablosuz modellerde cihaz ile bluetooth eşleşmesi yapmak kullanmaya başlamak için yeterli oluyor. Haylou akıllı saatler ise markanın sevilen bir başka ürünü olarak biliniyor. Özellikle son dönemde oldukça popüler hale gelen akıllı saat modelleri kullanıcılar tarafından beğeniliyor. Akıllı saat modellerinde tasarım kalitesi, ürün özellikleri gibi konular öne çıkıyor. Telefonunuza gelen bildirimleri kolaylıkla takip etmenizi sağlayan, spor aktiviteleri boyunca kalori ölçümü yapan ürün, gece boyunca vücut sağlığınızı da kontrol altına alıyor. Haylou akıllı saat özellikleri hakkında detaylı bilgi alarak ürünleri inceleyebilirsiniz. Saat olarak kullanımın yanı sıra telefon ile bağlantı kurarak işlerinizi kolay takip etmenize yardımcı oluyor. Marka tarafından üretilen ürünler renk çeşitliliği açısından da dikkat çekiyor. Hepsiburada.com üzerinden markanın önde gelen ürünlerini inceleyebilir, özellik ve fiyat araştırması yapabilirsiniz. İstrek ve ihtiyaçlarınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Haylou Bluetooth Kablosuz Kulaklık

Ortamın gürültüsünden etkilenmeden müzik dinlemek isteyenlerin vazgeçilmez teknolojik cihazı olan kulaklıklar, telefon görüşmesi yapmak için de sıkça tercih ediliyor. Günümüzde birçok marka, farklı tasarım ve teknik özelliklere sahip olan kulaklıklar üretiyor. Kulaklık modelleri arasında ön plana çıkan bluetooth kulaklıklar, konforlu bir kullanım sunuyor. Bluetooth özelliğine sahip olan kulaklıklar, kablosuz olarak kullanıldığı için büyük bir avantaj sağlıyor. Haylou bluetooth kulaklıklar, üstün bir ses kalitesi ve kullanım pratikliği sunuyor. Kablosuz olarak kullanılan Haylou bluetooth kulaklık çeşitleri kulakiçi ve kulaküstü olarak ikiye ayrılıyor. Haylou bluetooth kulaklık kulakiçi tasarımlar en sık tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Haylou bluetooth kablosuz kulakiçi kulaklıklar ile yalnızca müzik dinlenmiyor, arama yöntemi özelliği sayesinde telefon görüşmeleri de yapılabiliyor. Geniş kapsama alanına ve hızlı bağlanma özelliklerine sahip olan Haylou bluetooth kablosuz kulaklıklar, kesintisiz ve kaliteli bir ses deneyimi yaşatıyor. Suya dayanıklı özelliğe sahip olarak üretilen Haylou bluetooth kulaklıklar, terden etkilenmediği için spor sırasında kullanım için uygunluk gösteriyor. Ses ayarları her iki kulak üzerinden yapılabildiği için Haylou bluetooth kablosuz kulaklıklar pratiklik sunuyor. Yumuşak dokudaki Haylou bluetooth kablosuz kulaklıklar, kullanım açısından ekstra konfor vadediyor. Kulak bölgesinin iç kısmına yerleştirilerek kullanılan Haylou bluetooth kulakiçi kulaklıklar, dinlenen müzik ile dışarıdan gelen seslerin profesyonel olarak eşitlenmesini mümkün kılıyor. Böylece kullanıcıların sağlığı riske atılmadan müzik dinleme keyfi arttırılıyor. Haylou markasının kulakiçi kulaklık modellerinin yanı sıra kulaküstü modelleri de kaliteli bir müzik dinleme keyfi yaşatıyor. İki farklı hoparlör bölgesinde sünger kaplaması ile kullanıcıların kulak bölgelerini saran Haylou bluetooth kulaklık kulaküstü modelleri, yoğun bir ses deneyimi sunuyor. Gürültü önleme özelliğine ve gelişmiş akustik platforma sahip olan Haylou bluetooth kablosuz kulaklıklar, her ortamda net ve pürüzsüz bir ses almayı mümkün kılıyor. Haylou bluetooth kulaklıklar uzun süre giden şarjları ile gün boyu müzik dinlemeyi mümkün hale getiriyor. Katlanabilir kompakt bir tasarıma sahip olan Haylou bluetooth kablosuz kulaküstü kulaklıklar, rahatça her yere taşınabiliyor. Farklı renk seçenekleri ile tasarlanan Haylou bluetooth kulaküstü kulaklıklar şık görünümleri sayesinde kullanıcıların vazgeçilmez aksesuarı haline geliyor.

Haylou Bluetooth Kulaklıkların Ses Kalitesi Nasıl?

Haylou bluetooth kulaklık modellerinin ses kalitesi oldukça yüksek. Farklı teknolojileri bir arada kullanan Haylou kulaklıklar ile hem müzik dinleme keyfi hemde telefon görüşmesi rahatlıkla yapılabiliyor. Haylou kablosuz kulaklıklar ile müzik dinlenirken temiz bir ses duyuluyor. Kulaklıklar ile arama yapılırken ise karşı tarafa dış ortamdaki gürültülü seslerin gitmesi engelleniyor ve sadece kullanıcının sesi iletiliyor. Stereo ses yapısına sahip olan Haylou kulaklıklar kullanıcının müzik dinleme keyfini arttırıyor. Bluetooth üzerinden cihazlarla bağlantı kuran kablosuz kulaklıklar ile herhangi bir kopma sorunu yaşanmıyor. Kullanıcı dilediği her yerde telefon görüşmesini yapabiliyor ya da dizi izleyebiliyor.

Haylou Bluetooth Kulaklık Tasarımı Nasıl?

Haylou bluetooth kulaklıklar tasarımları ile büyük bir beğeni topluyor. Çengel tasarıma sahip olan Haylou kablosuz kulakiçi kulaklıklar, düzenli spor yapan veya gündelik hayatta çok aktif olan kullanıcılar için uygunluk gösteriyor. Geniş bir renk skalasına sahip olan Haylou kablosuz kulaklıklar farklı zevklere ve tarzlara hitap edebiliyor. Hafif tasarımdaki Haylou kablosuz kulaklıklar her an her yere götürülebiliyor. Kulak içi formda da ürünler bulunuyor. Haylou kablosuz bluetooth kulaklık tasarımları farklı seçenekler ile kullanıcılara sunuluyor.

Haylou Bluetooth Kulaklık Nasıl Kullanılır?

Haylou bluetooth kulaklık nasıl kullanılır sorusunun yanıtı oldukça konforlu ve pratik. Bluetooth bağlantısına sahip olan Haylou kablosuz kulaklıklar, tanımlama işlemi ile kullanıma hazır hale gelebiliyor. Haylou kablosuz kulaklıkların kullanılabilmesi için bağlantı kuracağı cihazda Bluetooth özelliğinin olması gerekiyor. Öncelikle bağlantı kurulacak cihazın Bluetooth özelliği aktif hale getiriliyor. Daha sonra cihaz üzerinden kablosuz kulaklık seçilerek eşleştiriliyor. Pratik bir kullanıma sahip olan Haylou kablosuz kulaklıklar, şarj edilebilir özellikleri sayesinde aktif şekilde kullanılabiliyor.

Haylou Bluetooth Kulaklık Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Haylou bluetooth kulaklıklar ile müzik dinleme, telefon görüşmesi yapma ve dizi ya da film izleme gibi birçok aktivite gerçekleştirilebiliyor. Haylou kablosuz kulaklık kullanımı birçok anlamda avantaj sağlayabiliyor. Spor yaparken, araba kullanırken veya iş görüşmesi yaparken Haylou kablosuz kulaklık tercih edilebiliyor. Ancak Haylou bluetooth kulaklık kullanırken dikkat edilmesi gereken bazı detaylar bulunuyor. Haylou bluetooth kulaklık kullanımında ilk dikkat edilmesi gereken şey yeterli şarjının yapılıp yapılmadığı oluyor. Çünkü Haylou kablosuz kulaklıktan tam anlamıyla verim alınabilmesi için %100 şarj edilmesi oldukça önemli. Şarjı tamamen doldurulmayan Haylou kablosuz kulaklıklar, daha kısa süreli kullanılabiliyor. Haylou bluetooth kulaklık kullanımında dikkat edilmesi gereken başka bir nokta ise bağlantı kurulacak cep telefonu, bilgisayar veya herhangi bir elektronik cihazın şarjının doluluğu oluyor. Hem bağlantısı kurulan cihazın hem de kablosuz kulaklığın şarjı %100 dolu olduğunda kesintisiz bir kullanım sağlanabiliyor. Bu sayede kablosuz kulaklıktan maksimum bir performans alınıyor. Haylou bluetooth kulaklığı kullanırken temizliğine de dikkat edilmesi öneriliyor. Bu şekilde kablosuz kulaklığın kullanım ömrü uzuyor.

Haylou Akıllı Saat Çeşitleri ve Özellikleri

Haylou akıllı saat özellikleri ile kullanıcılarının birçok farklı işlemi direkt kol saati üzerinden yapabilmesine imkan sağlıyor. Haylou akıllı kol saati, gelişmiş özellikleri ile telefona gerek kalmadan birçok bildirimi direk saat üzerinde gösterebiliyor. Hem Android hem de iOS işletim sistemindeki akıllı cep telefonları ile uyum sağlayabiliyor. Android 4.4 ve üzeri, iOS 8.0 ve üzeri işletim sistemine sahip cep telefonları telefon ile bağlantı kurabiliyor ve özelliklerini sergileyebiliyor. Bluetooth 5.0 ile telefonlara minimum süre içerisinde bağlanabiliyor. 2020 yılında kullanıcısı ile buluşan akıllı kol saati, cep telefonuna gelen alarm ve çağrı bildirimini gösterebiliyor. Titreşim özelliği sayesinde de bildirim gelmesi durumunda kullanıcısını direkt olarak uyarabiliyor. Buna ek olarak telefonumu bul, takvim, saat gösterimi, kamera kumandası ve müzik çalar kontrolü de doğrudan Haylou saat üzerinden yapılabiliyor. Uyku monitörü özelliği sayesinde kullanıcısının kaç saat uyuduğunu ve derin uyku saatini kayıt altına alabiliyor. Hareketsizlik uyarısı sayesinde de kullanıcısının gün içerisinde asgari düzeyde hareket ettiğini bildiriyor. Basketbol, bisiklet, eliptik bisiklet, fitness, futbol, kardiyo, koşu, kürek çekme, nefes egzersizleri, tırmanış, yoga ve yürüyüş sporlarının uygulamasında esnasında gerekli olan tüm verileri kullanıcısına iletiyor. Aktivite takibi ve geçmişi özelliği sayesinde de bu verileri bir süre kayıt altına alabiliyor. Ayrıca çoklu spor modu sayesinde de ekip sporlarında da aynı şekilde çalışabiliyor. Kronometre ve mesafe ölçer sensörleri ile kullanıcısının kendi çizelgesini oluşturmasına yardımcı olabiliyor. Kalori takibi özelliği ile de tüm bu sporların yapılması esnasında yakılan kalorilerin takibini tutabiliyor. IP6X toza ve IPX8 suya dayanıklılığı ile her türlü outdoor faaliyette kullanıcısına eşlik edebiliyor. 48 mm boyu, 36 mm eni ve 11.5 mm kalınlığı ile kullanıcısının koluna zarif bir görünüm katıyor. Ayrıca 38 gram ağırlığı ile de kullanıcısının koluna ekstra bir yük bindirmiyor.  Haylou akıllı kol saatlerin tüm bu özellikleri 1.4 inç büyüklüğündeki dahili ekranı üzerinden kontrol ediliyor. Ekran üzerinde 320 x 320 piksel bulunduğu için her inç başına 320 PPI düşüyor. Bu nedenle ekranın her alanı maksimum netlik sunuyor ve aktif olarak kullanılabiliyor. Dokunmatik ekranı, kavisli olduğu için şık bir görünüm sunuyor ve rahatlıkla kontrol edilebiliyor.

Haylou Akıllı Saatlerin Kullanımı

Haylou akıllı saat kullanımı, saatin dokunmatik özellikli dahili ekranı üzerinde yapılabiliyor. Renkli ekranı, hassas yapısı ile kullanıcısının tüm komutlarını tek seferde algılayabiliyor. Haylou akıllı kol saati hem Android hem de iOS işletim sistemindeki cep telefonları ile etkileşim kurabildiği için kullanıcısına kolay kullanım imkanı sunuyor. 260 mAh kapasiteli bataryası, güçlü yapısı ile ortalama kullanımda yaklaşık 20 gün çalışma imkanı sağlıyor. Paslanmaz çelik malzemedeki gövdesi ve toza, suya dayanıklı yapısı ile her türlü spor dalında kullanılabiliyor. Silikon kordonu değiştirilebilir özellikte olduğu için farklı kıyafet kombinlerine göre değişiklikler yapılabiliyor. Siyah rengi ile şık bir görünüme sahip olan Haylou akıllı kol saati hem erkek hem de kadınlar tarafından kullanılabiliyor.

Haylou İndirim ve Kampanyaları

Online alışveriş sitelerinde elektronik ürünler için sık sık indirim ve kampanyalar düzenleniyor. İndirim ve kampanya dönemleri özel günlerde yapılabileceği gibi anlık ya da günlük fırsatlar halinde de sunulabiliyor. Örneğin; anneler günü, babalar günü, kadınlar günü, sevgililer günü, yılbaşı, resmi ve dini bayramlar, kara cuma gibi özel günlerde elektronik ürünler için pek çok indirim fırsatı veriliyor. Bunun dışında teknolojik ürünler, saatlik ya da günlük kampanyalara girebiliyor. Aynı şekilde Haylou markasına ait ürünler için de indirim ve kampanyalar bulunabiliyor. Bu sebeple kullanıcıların markaya ait ürünleri satın alımlarında indirim ve kampanya fırsatlarını değerlendirmesi tavsiye ediliyor. Haylou ürünlerinin indirimleri için İndirimler bölümüne bakılması öneriliyor. Haylou ürünlerinin kampanyaları için ise Kampanyalar kısmına göz atılması tavsiye ediliyor. İndirim ve kampanyalar kullanıcıların bütçelerinden tasarruf etmelerini sağlıyor. Bu sayede kullanıcılar artan bütçeleri ile farklı ihtiyaçlarını giderebiliyor. Haylou ürünlerinin modellerinde indirim veya kampanya olmadığında favori listesine eklenerek daha sonra kontrol edilebiliyor.

Haylou Yorumları

Haylou markasına ait ürün alışverişi yaparken kararsız kalmanız durumunda ürünü daha önce satın almış ve deneyimlemiş kullanıcıların yorumlarına göz atabilirsiniz. Haylou ürün yorumları ürün hakkında fikir edinmenizi sağlıyor. Kullanıcılar ürünler hakkında olumlu veya olumsuz düşüncelerini yazıyor. Bu yorumlardan yola çıkarak alışveriş kararı netleştirilebilir. Yorumlar dışında ürünler için değerlendirme puanları da veriliyor. Bu puanlara da göz gezdirerek ürünün iyi olup olmadığı hakkında fikir yürütebilirsiniz. Ürünü satın aldıktan ve kullandıktan sonra sizde kendi düşünceleriniz yorum yaparak belirtebilirsiniz. Böylece sizden sonra aynı ürünü satın almak isteyen kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Haylou ürün yorumlarında kullanıcıların hangi satıcıdan alışveriş yaptığı da görülüyor. Farklı satıcı seçeneklerinden dilediğinizi seçerek ürünü sepete ekleyebilirsiniz. Ürünle ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru olursa “satıcıya sor” kısmından sorunuzu sorabilirsiniz. Kısa süre içerisinde cevabı alarak alışverişinize devam edebilirsiniz.

Haylou Fiyatları

Haylou ürün modelleri farklı özellikler içeriyor. Dolayısıyla farklılaşan modeller farklı fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor. Haylou ürün fiyatlarını belirleyen etkenler arasında ürünlerin şarj süresi, tasarımı, teknolojik özellikleri yer alıyor. Birçok farklı kategoride ürün geliştiriliyor. Bunların başında kablosuz kulaklıklar ve akıllı saatler geliyor. Haylou kablosuz kulaklık modelleri arasında kulak içi, kulak üstü ya da enseden destekli modeller yer alıyor. Kullanıcının bu için fiyat araştırması yapmadan önce nasıl bir kulaklığa ihtiyacı olduğunu belirlemesi gerekiyor. Kulaklıkların özellikleri için filtreleme özellikleri kullanılabiliyor. Filtreleme yapılarak listelenen Haylou kulaklıkların özellikleri ve fiyatları arasında karşılaştırma yapılabiliyor. Aynı şekilde akıllı saatler için de özellik ve tasarım araştırması yapılabiliyor. Bu sayede kullanıcı kendisi için en uygun olan Haylou ürün modeline ulaşabiliyor. Haylou kulaklık, akıllı saat ya da şarj kablosu gibi ürünlerin fiyatları azalandan artana veya artandan azalana doğru sıralanabilir. Kullanıcılar cazip fiyatları görüntüleyerek değerlendirebilir ve bütçesini koruyabilir. Bunun dışında kullanıcılar kendi bütçelerine göre fiyat aralığı belirleyerek de araştırma yapabilir. Bu şekilde kendi bütçesinin dışına çıkmadan alışverişini tamamlayabilir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...