Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei Freebuds 5i - Toz Mavisi

Huawei
1.699,00 TL
( / adet)
Ek hizmet ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (2)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

1.699,00 TL
DSACategoryId/2147483642/371967/16218


 
 
           
                                        
 

1. Yüksek Çözünürlüklü Kablosuz Ses sertifikası, LDAC™ HD aktarım protokolüne dayalıdır ve oynatma cihazı için LDAC™ protokolü zorunludur. LDAC™ ve LDAC, Sony Corporation'ın ticari markalarıdır.

2. Kulaklıklar, 42 dB'lik maksimum gürültü engelleme performansına sahiptir. Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmaktadır. Test modelleri insan işitmesine dayalı olarak tasarlanmıştır. Gerçek gürültü giderme etkileri, kulak boyutu, kulak ucu boyutu, kulak kanalı yapısı, takma konumu ve kullanıcının çiğneme ve diğer hareketleri gibi faktörlere bağlı olarak değişecektir.

3. Pil ömrü verileri, Huawei laboratuvar testlerinden gelir. ANC devre dışıyken AAC formatında ses çalarken kulaklıklar orta ses seviyesinde 28 saatlik pil ömrünü destekleyebilir. Gerçek pil ömrü, ses düzeyine, ses kaynağına, çevresel parazite, etkinleştirilen özelliklere ve kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişir.

4. Bu ürün profesyonel bir su geçirmez cihaz değildir, ancak normal kullanım sırasında su sıçramasına karşı dayanıklıdır. Kontrollü koşullar altında bir laboratuvarda IP54 seviyesine ulaştığı test edilmiştir. Sıçrama direnci kalıcı değildir ve günlük aşınma ve yıpranma ile koruma azalabilir. IP54 yalnızca kulaklıklar için geçerlidir, Şarj kutusu için geçerli değildir.

5. HUAWEI FreeBuds 5i, HUAWEI FreeBuds 4i'den 11% daha hafiftir. Veriler HUAWEI laboratuvarlarından gelmektedir.

6. HUAWEI FreeBuds 5i'ye bağlı oynatma cihazında LDAC™ aktarım protokolünün etkinleştirilmesi gerekir. LDAC™'nin etkinleştirilmesi, çalışma ortamına bağlı olarak muhtemelen pil ömrünü etkiler ve donmalara neden olurken ses kalitesini iyileştirir.

7. Gürültü engelleme, ortamınızdaki alarmları ve uyarıları algılama yetinizi azaltabilir. Lütfen bu özelliği etkinleştirmeden önce ortam ortamının güvenli olduğundan emin olun.

8. Yakınlık eşleştirme istemi özelliği, yalnızca EMUI10'dan sonraki bir sistemi çalıştıran Huawei cihazlarında desteklenir.

9. Bu özellik yalnızca EMUI 12 veya sonraki sürümleri çalıştıran Huawei telefonlarında veya tabletlerinde mevcuttur. Üçüncü taraf kamera uygulamalarında desteklenmez.

10. Hızlı şarj verileri Huawei laboratuvarlarından gelmektedir. Hızlı şarj, yalnızca kulaklıkların pil seviyesi düşük olduğunda etkinleşir. Kulaklıklar, pil seviyesi 80%'in üzerinde olan bir şarj kutusuyla veya bir kabloyla 15 dakika şarj edildikten sonra, ANC devre dışıyken AAC formatında ses çalarken orta ses seviyesinde 4 saatlik pil ömrü sağlayabilir. Gerçek pil ömrü, ses düzeyine, ses kaynağına, çevresel parazite, etkinleştirilen özelliklere ve kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak değişir.

11. AI Life uygulamasında daha fazla özellik özelleştirilebilir. Mevcut özellikler için lütfen gerçek arayüze bakın.

12. Kulaklığımı Bul özelliği, yalnızca EMUI 11.0 veya üstünü çalıştıran Huawei akıllı cihazlarında desteklenir. Kulaklığımı Bul özelliğini kullanmak için HUAWEI kimliğinizle oturum açmanız, özelliği etkinleştirmeniz ve ardından kulaklıklarınızın daha önce Bluetooth üzerinden telefonunuza bağlandığını doğrulamanız gerekir. Huawei laboratuvar verilerine göre, kulaklıklarınız telefonunuzdan en fazla 20 metre uzakta olmalı ve iki cihazın büyük engellerden arınmış, kulaklıklar Bluetooth üzerinden telefonunuza bağlıyken sessiz bir ortamda olması gerekmektedir. Güncel performans geçerli olacaktır. Kulaklıklar, şarj kutusundayken çalar vaziyete gelmez. Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen Huawei Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

*Bazı özelliklerin erişilebilirliği bölgelere göre değişiklik gösterebilir. Yukarıdaki sayfalarda yer alan ürün resimleri, videolar ve ekran içerikleri yalnızca referans amaçlıdır. Gerçek ürün özellikleri ve spesifikasyonları (görünüm, renk ve boyut dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve ayrıca gerçek ekran içerikleri (arka planlar, kullanıcı arabirimi, simgeler ve videolar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) değişiklik gösterebilir.

**Yukarıdaki sayfalardaki tüm veriler, HUAWEI şirket laboratuvarlarında belirli koşullar altında gerçekleştirilen testlerden elde edilen teorik değerlerdir. Daha fazla bilgi için söz konusu ürün bilgilerine bakın. Gerçek veriler; bireysel ürünler, yazılım sürümleri, uygulama koşulları ve ortam etkenlerindeki farklılıklar nedeniyle farklılık gösterebilir. Tüm veriler fiili kullanıma tabidir.

***Ürün grupları, üretim ve tedarik etkenlerini içeren gerçek zamanlı değişiklikler nedeniyle, doğru ürün bilgileri, teknik özellikleri ve özelliklerini sağlamak amacıyla HUAWEI, gerçek ürünün; ürün performansı, teknik özellikleri, dizinleri ve gerçek ürün bileşenleriyle uymasını sağlayacak şekilde, yukarıdaki bilgi sayfalarında yer alan metin açıklamaları ve resimlerde gerçek zamanlı düzeltmeler yapabilir. Ürün bilgileri, bildirimde bulunmaksızın söz konusu değişikliklere ve düzeltmelere uğrayabilir.

Yüksek çözünürlüklü ses sunan modelle müzik keyfinizi 28 saate kadar kesintisiz bir şekilde devam ettirebilirsiniz. Şık ve zarif bir görünüm sergileyen cihaz; çift cihaz bağlantısına, IP54 su direncine ve 42 dB çok modlu aktif gürültü engelleme özelliğine sahiptir. Modaya uygun tasarımı zarif kıvrımlarla vurgulanır. Toz mavisi ve bulutsu siyah renk seçenekleri; buzlu, çakıl taşı benzeri dokulara sahip iken seramik beyazı rengi; yalnızca bir bakışta zahmetsiz zarafeti çağrıştıran havalı yeşim taşı görünümü ve hissi verir. Kulaklık başlıkları önceki ürüne göre daha kısa ve %11 daha hafiftir. 3 boy yumuşak cilt dostu silikon kulak ucu ile kişiselleştirilmiş takma rahatlığının keyfini çıkarabilirsiniz. Hafif şarj kutusu, onu günlük yaşamda son derece taşınabilir hale getirir. Böylece bir desteğe ihtiyacınız olduğunda her zaman elinizin altında olur. Huawei tarafından sunulan kulaklıkları tercih ederek sunduğu avantajlardan yararlanabilir ve elde edeceğiniz deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz.

Huawei Freebuds 5i - Toz Mavisi Özellikleri ve Sağladığı Avantajlar Nelerdir?

 • Kişiye özel bir dinleme deneyimi için daha geniş bir frekans tepkisi, HD ses kaynakları için tam bağlantılı yüksek çözünürlüklü ses ve çok çeşitli farklı tarzlarla eşleşecek çoklu EQ özelliklerine sahiptir. Huawei markalı ürün modeli “Kablosuz Yüksek Çözünürlüklü Ses” sertifikalıdır.
 • Kulaklıkların 10 mm'lik dinamik sürücü birimleri; polimer kompozit diyafram ile birlikte çalışarak düşük, orta ve yüksek frekanslarda mükemmel ses sunarak onu pop müzik için ideal hale getirir.
 • Kulaklarınıza kusursuz bir şekilde oturmadığında veya idealin altında takıldıklarında kristal netliğinde ses sunarak düşük frekans kaybını azaltır.
 • Efektleri yoğun bir havaalanı, metro istasyonu, restoran, ofis ya da sessiz bir ev gibi farklı çevrelere ayarlayabilmek için ultra, genel ve rahat gürültü giderme modları arasından seçim yapabilirsiniz.
 • AI nöral ağ algoritmaları tarafından desteklenen AI gürültü önleme özelliği; sesleri ayırt eder. Bu sayede ortam gürültüsünde dahi yüksek sesle ve net bir şekilde duyulabilmesini mümkün kılar.
 • AI Life uygulamasındaki ses bağlantı merkezi; kulaklıklara bağlı cihazları yönetme ve dinleme arasında anında geçiş yapmayı kolaylaştırır. Otomatik eşleştirme istemiyle kulaklıkları yakındaki bir Huawei telefon ya da tablet ile eşleştirmek için şarj kutusunu açmanız yeterlidir.
 • TV'ler, PC'ler, tabletler, cep telefonları ve daha fazlası dâhil olmak üzere aynı anda iki cihaza bağlanabilir. Bir konferansa katılmak için kulaklıkları PC'ye bağladığınızda ve telefona gelen bir arama olduğunda, aramayı hemen cevaplamak için kulaklığa iki kez dokunmanız yeterlidir.
 • Gelişmiş çip performansı ve algoritma optimizasyonları; oyun boyunca devam eden oyun gecikmesini etkili bir şekilde azaltır. Böylece ekrandaki eylemleriniz daha sürükleyici olabilir.
 • Kulaklıklarınıza çift dokunarak uzaktan çekim yapmanızı sağlar. Bu sayede profesyonel kalitede fotoğraflar çekmek poz vermek kadar kolay bir hale gelir.
 • IP54 derecesi; saatiniz ile günlük hayatta müziğin keyfini çıkarabileceğiniz anlamına gelir.
 • Şarj kutusu ile birlikte kullanıldığında 28 saate kadar müzik çalma sağlayabilir. Kulaklıklar tamamen şarj olmadığında endişelenmenize gerek yok, cihazınız yalnızca 15 dakikalık bir şarj ile 4 saat ses çalabilir.
 • Telefonunuzu sürekli şarj etmek zorunda kalmak yerine, özelleştirilebilir dokunmatik kontrollerle kulaklıklarınızı çok daha kolay bir şekilde kontrol edebilirsiniz.
 • ANC açık / ANC kapalı /Farkındalık modu arasında geçiş yaparak kullanımınızı dilediğiniz şekilde yönlendirebilirsiniz.
 • İki kez basarak; sesi oynatın / duraklatın ya da bir aramayı cevaplayın veya bitirin.
 • Sesi açmak için yukarı, sesi kısmak için ise aşağı kaydırın.
Suya & Tere Dayanıklı Evet
Aktif Gürültü Önleme (ANC) Var
Bluetooth Versiyon 5.2
Kulaklık Tipi TWS
Çift Telefon Desteği Var
Müzik Dinleyebilme Var
Kullanım Tipi Kulakiçi
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00003G48XB
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön