1987 yılında kurulan Huawei markası Çin merkezli çalışıyor. Geniş bir ürün skalasına sahip olan Huawei; cep telefonları, tabletler, telefon aksesuarları ve giyilebilir teknoloji ürünleri üretiyor. Huawei ürünlerinde güncel teknolojiyi kullanıyor ve her tarza hitap eden ürünler tasarlıyor. Giyilebilir teknolojik ürünlerden biri olan Huawei akıllı bileklikler kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor. Gün geçtikçe popülerlik kazanan akıllı bileklikler sportif tarzları ile kullanıcılara ayrı bir hava katıyor. Kişisel asistan görevi gören bileklikler kullanıcıların hareketli ve aynı zamanda hareketsiz kaldığı süreyi hesaplayabiliyor. Sağlık ile ilgili aktiviteleri kayıt altına alan Huawei bileklikler kullanıcılara birçok alanda avantaj sağlıyor. Saat ve tarih göstermeye yarayan akıllı bileklikler birçok farklı özellik sunuyor. Navigasyon özelliğine sahip olan bileklikler konum bulmada kullanıcıya yardımcı oluyor. Kullanıcılar bilekliğin navigasyon özelliğinden yararlanarak gitmek istediği adrese kısa bir süre içerisinde ulaşabiliyor. Ergonomik boyuta ve tasarıma sahip olan akıllı bileklikler konforlu bir kullanım vadediyor. Dikdörtgen şeklindeki Huawei bileklikler şık duruşları ile beğeniliyor. Şarj süresi oldukça kısa olan bileklikler uzun pil ömürleri ile kullanıcıya her anında eşlik edebiliyor. Su geçirmez özelliği bulunan cihazlar havuzda veya denizde rahatlıkla kullanılabiliyor. Çok fonksiyonlu kullanım sunan Huawei bileklikler ile mesaj okuma, hatırlatıcı kurma ve bildirim alma işlemleri gerçekleştirilebiliyor. Bluetooth özelliği bulunan bileklikler cep telefonunuzla kolayca eşleşebiliyor. Adımsayar özelliğine sahip olan cihazlar, özellikle diyet ve spor yapan kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Spor sırasında kullanılan akıllı bileklikler ile nabız ölçümü, kalori hesabı, egzersiz takibi yapılabiliyor. Hepsiburada ile Huawei akıllı bileklik modellerini inceleyerek tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun olan cihazı seçerek satın alabilirsiniz. 

Huawei Akıllı Bileklik Özellikleri

Huawei akıllı bileklikler birçok farklı özelliklere sahip olarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Huawei akıllı bileklik özellikleri:

 • Kullanıcılar Bluetooth bağlantısı ile akıllı cep telefonu ve akıllı bileklik arasında bağlantı kuruyor. Daha sonra tüm akıllı telefon işlemleri akıllı bileklik üzerinden yönetilebiliyor. Kamerası açık olan akıllı cep telefonları için fotoğraf çekme onayı bileklik üzerinden verilebiliyor. Cep telefonları ile dinlenen müzikler akıllı bileklik yardımı ile değiştirilebiliyor. Kullanıcıların kişisel telefonuna gelen aramalar akıllı bileklik üzerinden reddedilebiliyor veya sessize alınabiliyor. Akıllı bilekliğe gelen bildirimler ile kullanıcılar sosyal medya bildirimlerini, mesajları, elektronik postaları ekran üzerinden görüntüleyebiliyor. 
 • Huawei bileklikler kullanıcılar tarafından yapılan antrenmanların tamamını kayıt altına alıyor. Yürüyüş, koşu, yüzme, pilates, fitness ve yoga gibi tüm sporları hem süre hem de yakılan kalori bakımından hesaplayarak kaydediyor. Bu antrenman kayıtları günlük, haftalık ve aylık olarak listeleniyor. Kullanıcılar bu şekilde gelişimleri gün gün takip edebiliyor. Spor sırasında takılan akıllı bileklikler yakılan kaloriyi gösterdiği için kalori takibi yapan kullanıcılara avantaj sağlıyor. Spor yapan, kilo vermek isteyen ve formunu korumaya özen gösteren kullanıcılar tarafından akıllı bileklikler sıkça tercih ediliyor. 
 • Huawei bilekliklerde uyku takibi teknolojisi de çok sevilen bir özellik olarak karşımıza çıkıyor. Uyku takip etme özelliği bulunan Huawei bileklikler kullanıcıların ne kadar süre uyuduğunu hesaplayabiliyor. Aynı zamanda akıllı bileklikler uyku süresini ölçmekle kalmıyor uyku derinliği analizi de yapıyor. Böylece kullanıcılar nasıl uyudukları hakkında bilgi sahibi olabiliyor. Uyku analizi ile kullanıcılar yeterli uyuyup uyumadığını öğrenebiliyor. 
 • Hızlı şarj edilen akıllı bileklikler uzun kullanım süreleri sunarak kullanıcıya günün tamamında eşlik ediyor. Titreşim özelliği bulunan bileklikler akıllı cep telefonlarına gelen bildirimlerden kullanıcıyı haberdar ediyor. Kalp ritmi ölçme özelliği bulunan bileklikler spor sırasında kullanıcıya asistanlık yaparak hızlanmasını ya da yavaşlamasını bildiriyor. Adım sayar özelliği bulunan bileklikler kullanıcıların ne kadar adım attığını ve ne kadar mesafe yürüdüklerini hesaplıyor. 
 • Hem kadın hemde erkek kullanıcılar için tasarlanan akıllı bileklikler farklı renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. Estetik bir tasarıma sahip olan bilekliklerin kordonu değiştirilebiliyor. Kullanıcı kendi zevkine hitap eden renkteki kordonu takabiliyor. 

 

 • Huawei Akıllı Bileklik Ölçüm Özellikleri

Günlük yaşamda aktif olarak kullanılan Huawei akıllı bileklikler pratik şekilde ölçüm yapabiliyor. En sık kullanılan ölçüm çeşitlerinden biri kalp atış hızı ölçüm özelliği oluyor. Bilekliğin iç yüzeyinde bulunan sensörler kullanıcının kalp atış hızını kısa bir süre içerisinde ölçüyor. Nabız ölçer özelliği ile kullanıcı dilediği zaman diliminde nabzını ölçerek kontrol edebiliyor. İşlevsel bir ürün olan Huawei akıllı bileklik modellerinin birçoğu kandaki oksijen değerini de ölçüyor. Android ve iOS işletim sistemine sahip olan cep telefonları ile bağlantı kurabilen Huawei bileklikler uyku analizi de yapıyor. Özel sensörlere sahip olan cihaz kullanıcıların derin uyku, hafif uyku ve ayrıca rem uyku sürelerini ölçebiliyor. Bu sayede kullanıcı ne kadar kaliteli bir uyku uyuduğunun bilincinde oluyor. Uyku problemlerini tanımlayabilen akıllı bileklikler olası bir problemde kullanıcıyı bilgilendiriyor. 

 • Huawei Akıllı Bileklik Aktivite Takip Özellikleri

Aktivite takip özelliği bulunan Huawei akıllı bileklikler aktif şekilde spor yapan kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Disiplinli ve programlı şekilde spor çalışması yapmaya motive eden akıllı bileklikler yapılan her egzersizi kaydediyor. Bu sayede kullanıcılar yaptıkları egzersizi gün gün takip ederek ilerleme kaydedebiliyor. Bunun dışında cihaz günlük yaşamdaki hareketliliği ölçmek için kullanıcıların gün içinde attıkları adımları sayıyor. Huawei akıllı bilekliklerin tamamında adım sayar özelliği bulunuyor. Antrenman takibi yapabilen akıllı bileklikler ile koşu, yüzme, bisiklet, kürek ve eliptik gibi birçok sporun ölçümü yapılabiliyor. Gelişmiş bir teknoloji kullanan Huawei akıllı bileklik egzersiz takip özelliği ile yüzme sırasında atılan kulaç sayısını, tur sayısını, yakılan kaloriyi ve kulaç tipini ölçüyor. 

 • Huawei Akıllı Bileklik Tasarım Özellikleri

Çok fonksiyonlu özellikler sunan Huawei akıllı bileklikler tasarımları ile de kullanıcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Silikon malzeme içeriğine sahip olan bileklikler yumuşak yapısı ile kullanıcının bileğini rahatsız etmiyor. Akıllı bileklik kayış kilitleme mekanizması ile kullanıcının bilek kalınlığına göre ayarlanabiliyor. Stil sahibi kullanıcılar tarafından tercih edilen Huawei akıllı bileklikler siyah, kırmızı, pembe, mavi gibi farklı renk seçenekleri ile satışa sunuluyor. Renkler model özelinde değişiklik gösterebiliyor. Dayanıklı cam malzemeye sahip olan bileklikler çizilmelere karşı korunuyor. Toz tutmayan cama sahip olan Huawei bileklikler net görüntüler sunuyor. Sportif ve şık tasarıma sahip olan akıllı bileklerin kullanıcıların her kıyafetine uyum sağlayabiliyor. Hafif bir ağırlığa sahip olan Huawei bileklikler kullanıcıların bileğini özgürce hareket ettirmesine imkan tanıyor. 

 • Huawei Akıllı Bileklik Ekran Özellikleri

Multi Touch ekrana sahip olan akıllı bileklikler konforlu bir kullanım vadediyor. OLED ekrana sahip olan modeller ekranın kalitesini üst seviyelere çıkarıyor. Düşmelere ve darbelere karşı oldukça dayanıklı olan cihazlar uzun yıllar kullanılabiliyor. Dokunmatik özelliğe sahip olan bileklikler tek bir dokunuş ile birçok işlemi gerçekleştirebiliyor. 

Huawei Akıllı Bileklik Modelleri

Huawei akıllı bileklik modelleri tasarımına ve fonksiyonel özelliklerine göre farklılaşabiliyor.

 • Huawei akıllı bileklik band 4 günlük yapılan egzersizler için uygunluk gösteriyor. Nabzı ve atılan adım sayısını hesaplayarak kaydediyor. Aynı zamanda kullanıcı spor yaparken yakılan kaloriyi de gösteriyor. Verileri saklayarak daha sonra kullanmak için saklıyor. Şık tasarıma sahip olan bileklik pratik bir kullanım sunuyor. Amoled ekran kullanan Huawei band 4 canlı ve parlak renkler içeriyor. Güneş ışığının altında dahi canlı ve neg görüntüler sunuyor. Uyku takibi yapabilen ve hareketsiz kaldığında uyarıcı özelliği bulunan cihaz su geçirmezlik özelliği ile duşta, denizde veya havuzda kullanılabiliyor. 
 • Huawei color band a2 bileklik saat olarak kullanılabiliyor. Şık bir tasarıma sahip olan bileklik; evde, işte, sporda ya da dışarıda kullanıma oldukça uygun. Bileklik 24 saat boyunca kalp ritim hızı ölçebiliyor. 
 • Huawei talkband b3 akıllı bileklik telefon görüşmelerinin yapılmasını mümkün kılıyor. Kulaklık bilekliğin içerisine yerleştiriliyor ve ekolayzer özelliği ile net sesli görüşmeleri yapılabiliyor. Akustik yankı ve gürültüler de görüşme sırasında engelleniyor. 
 • Huawei akıllı bileklik band 5 ile hem egzersiz hemde kalori takibi yapmak mümkün. Uyku analizi özelliği ile kullanıcılar kaliteli şekilde uyuyabiliyor. Eşleştirme ve paylaştırma özelliği bulunan bu cihaz ile yapılan egzersiz verileri sosyal medyada paylaşılabiliyor. 
 • Huawei akıllı bileklik band 3 ayakkabı üzerine konumlandırılarak kullanılabiliyor. Bu cihazın 50 metreye kadar su geçirmeme özelliği bulunuyor. Yüzücüler için özel olarak tasarlanan bileklik dayanıklı pil ömrü ile iki haftaya kadar şarj olmadan kullanılabiliyor. Duş alırken ve yüzerken kullanılabilen bileklik yüzerken yakılan kalorileri de gösteriyor. 
 • AMOLED ekran teknolojisini kullanan Huawei akıllı bileklik Band 6 10 dakikada hızlıca şarj olarak 3 gün boyunca kullanılabiliyor. Bu bileklik kullanıcılara 96 farklı antrenman çeşidi sunuyor. Türkçe dil desteği sağlayan cihaz 50 metreye kadar suya karşı dayanıklılık gösteriyor. 

 

Huawei Akıllı Bileklik Kullanımı

Ergonomik ve hafif bir tasarıma sahip olan Huawei akıllı bileklik kullanımı ile konfor vadediyor. Yumuşak yapıdaki bileklik kayışlarına sahip olan Huawei akıllı bileklik kordonu farklı renk seçenekleri ile kişiselleştirilebiliyor. Kullanıcı kendi zevkine ve tarzına hitap eden renkteki kordonu seçerek kullanabiliyor. Huawei akıllı bileklik kurulumu oldukça pratik. Cihaz Android ve iOS işletim sistemine sahip olan cep telefonları ile uyum sağlıyor. Bluetooth ile cep telefonlarına bağlanan akıllı bileklikler veri aktarımı yapabiliyor. Cep telefonuna gelen bildirimler akıllı bilekliğin ekranı üzerinden kontrol edilebiliyor. Huawei akıllı bileklik uygulaması olan Huawei Health cep telefonuna indirilerek bileklikle eşleştirilebiliyor. Huawei akıllı bilekliğin ekranına dokunulması açılması için yeterli oluyor. Bunun dışında “Bilekliği kaldırın” özelliği de kullanılabiliyor. Bilekliğin takıldığı kol hareket ettirildiğinde otomatik olarak ekranı açarak bildirimleri gösterebiliyor. 

Huawei Akıllı Bileklik Satın Alırken Hangi Özelliklerine Bakılmalı?

Huawei akıllı bileklikler hafifliği, estetik tasarımı ve sahip olduğu teknolojik özellikleri ile kullanıcıya her anlamda avantaj sağlıyor. Kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı hedefleyen akıllı bileklik seçimlerinde dikkatli olmak gerekiyor. Farklı özelliklere sahip olan bileklik modelleri arasından doğru tercihi yapmak oldukça önemli. Huawei akıllı bileklik satın alırken hangi özelliklerine bakılmalı:

 • Sporla ilgilenen ve antrenman takibi yapmak isteyen kullanıcıların bileklik arayışında yaptığı spora uygunluk gösteren bilekliği seçmesi öneriliyor. Böylece yapılan spor kayıt altına alınarak nasıl bir gelişim gösterdiği incelenebilir. 
 • Sağlık takibi özelliği bulunan bileklik modellerinde hangi sağlık uygulamalarının yer aldığına dikkat edilmesi gerekir. 
 • Cep telefonunu sürekli olarak bir yerlerde unutan kullanıcılar “Telefonu Bul” özelliği bulunan akıllı bileklik modellerini tercih edebilir. 
 • Müzik dinlemekten hoşlanan vaktinin büyük bir bölümünü şarkı dinleyerek geçiren kullanıcılar “Müzik Kontrolü” sağlayan akıllı bilekliğe bakabilir. 
 • Yoğun bir iş temposunda çalışan kullanıcıların “Stres takibi” özelliği bulunan bilekliği seçmeleri önerilir. Böylece kullanıcılar stres seviyelerini kontrol altına alarak yaşam kalitelerini arttırabilir. 
 • Cihazların şarj ve pil ömrüne de dikkat etmek gerekir. Şarj süresi ve pil gücü modelden modele değişiklik gösterebilir. 
 • Bilekliği deniz, havuz ve duş gibi sulu alanlarda kullanmak isteyen kullanıcıların su geçirmez özelliği bulunan akıllı bilekleri tercih etmesi önerilir. Huawei Markası Hakkında Kısaca Bilgi

Çin’in Shenzhen şehrinde bulunan Huawei markası çok uluslu bir şirket. 1987 yılında kurulan eski bir subay olan Ren Zhengfei tarafından kurulan marka akıllı cep telefonları, televizyonlar, tabletler, bilgisayarlar ve giyilebilir teknoloji ürünleri üretiyor. Huawei 2012 yılından bu yana dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ekipmanı üreticisi konumunda yer alıyor. Huawei kelimesi “Çin yapımı”, “Çin malı”, “Çin ürünü” anlamlarına geliyor. Huawei Türkiye’de ilk olarak 2002 yılında Ankara’da ofis açıyor. İkinci ofisini ise İstanbul’da 2007 yılında açıyor. Huawei markasının İstanbul’da bir Ar-Ge merkezi, bir de eğitim merkezi bulunuyor. 2015 yılında tüm operatörlerle 4.5G sözleşmesi imzalayan Huawei tüm akıllı cihazlarında bu teknolojiyi kullanıyor. 

Huawei Akıllı Bileklik Fiyatları

Huawei akıllı bileklik fiyatları model özelinde değişiklik gösterebiliyor. Farklı özelliklere ve tasarımlara sahip olan Huawei akıllı bileklik modelleri farklı kullanıcı ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Güncel teknolojinin yoğun olarak kullanıldığı akıllı bileklikler kullanıcıya birçok alanda yardımcı oluyor. Birçok farklı markanın akıllı bileklik modeli bulunuyor. Hepsiburada ile Huawei akıllı bileklikleri listeleyerek kendi aralarında veya farklı markalarla karşılaştırabilirsiniz. Ürünler arasında aynı anda hem fiyat hem de özellik karşılaştırması yapabilirsiniz. Filtreleme özellikleri ile arama skalanızı daraltarak istediğiniz ürüne daha hızlı şekilde ulaşabilirsiniz. Ürünleri artan veya azalan fiyat şeklinde listeleyerek cazip fiyatlı ürüne erişebilirsiniz. Ayrıca ürünler için kendi bütçe aralığınızı belirterek arama yapabilirsiniz. Böylece bütçenizin dışına çıkmamış olursunuz.

Huawei Akıllı Bileklik İndirim ve Kampanyaları

Teknolojik ürünler için yılın belli dönemlerinde indirimler ve kampanyalar düzenlenebilir. Bu dönemler; anneler günü, babalar günü, sevgililer günü, yılbaşı, kara cuma, bayramlar olarak sıralanabilir. Aynı şekilde Huawei akıllı bileklik için indirim ve kampanyalar olabiliyor. Akıllı bileklik için fiyat araştırması yapılırken Hepsiburada’da yer alan “Süper Fiyat, Süper Teklif” bölümüne ve “Kampanyalar” kısmına göz gezdirilmesi tavsiye ediliyor. Ürün için verilen özel fiyat teklifleri değerlendiren kullanıcı bütçesinden tasarruf ederek farklı ürün alışverişleri de yapabiliyor. Üründe indirim yoksa beğeni listesine ekleyerek daha sonra kontrol edebiliyor. Ayrıca ürün özelinde indirim alarmı aktif hale getirilebiliyor. İndirim alarmı akıllı bileklikte olası bir indirim gerçekleştiğinde kullanıcıyı uyarıyor. Böylece kullanıcı avantajlı fiyattan yararlanabiliyor. Güvenli alışverişi destekleyen Hepsiburada ila kart ve adres bilgilerinizi siteye kaydederek bir sonraki alışverişiniz için hız kazanabilirsiniz. 

Huawei Akıllı Bileklik Yorumları

Elektronik ürün satın alımlarında ürünlere yapılan yorumlar ve değerlendirmeler oldukça önemli. Aynı şekilde Huawei akıllı bileklik yorumları da kullanıcıyı ürünler hakkında bilgilendiriyor. Ürünü daha önce satın almış ve deneyimlemiş kullanıcılar ürün hakkındaki kendi düşüncelerini olumlu veya olumsuz olarak belirtiyor. Bilekliği satın almak isteyen kullanıcı bu yorumlardan yola çıkarak satın alma kararını netleştirebiliyor. Yorumlarda kullanıcıların ürünü hangi satıcıdan aldıkları yazıyor. Memnuniyet oranı yüksek olan ve iyi yorumlar alan satıcı seçilerek alışveriş yapılabiliyor. Ürünle ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru olursa “satıcıya sor” kısmından sorabilirsiniz. Cevabınızı kısa bir süre içerisinde alarak ürünü sepetinize ekleyebilir ve online satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Yorumlar dışında akıllı bileklikler için yapılan değerlendirmelere de göz atabilirsiniz. Ürünü satın alıp kullanmaya başladıktan sonra Huawei marka bileklikle ilgili düşüncelerinizi siz de yorum yoluyla belirtebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei Akıllı Bileklik

16 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Satıcı
Toplam 16 / 16 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?